19 lipca 2012, 21:50:54 - euzi
Debiut Dariusza Pietrasiaka w Maccabi Natanja

Były obrońca Śląska Wrocław Dariusz Pietrasiak zadebiutował w barwach izraelskiego Maccabi Natanja w pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Europy z fińskim Kuopion Palloseura. Jego drużyna przegrała 1-2 (0-2), a Polak rozegrał całe spotkanie.

19 lipca 2012, 20:00 - Petach Tikwa (Itztadion HaMoshava)
Maccabi Natanja 1-2 Kuopion Palloseura
Yossi Shivhon 75 - Aleksi Paananen 36, 45

sędziował: Siergiej Karasiow (Rosja).

W barwach Maccabi do 70. minuty grał były napastnik Górnika Zabrze Idan Shriki, a w 68. minucie w drużynie gości w miejsce Miikki Ilo wszedł były piłkarz Korony Kielce Sander Puri. Rewanż odbędzie się za tydzień w czwartek o godz. 17:30.

adasads - 19 lipca 2012, 22:19:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten Shirki się "nie sprawdził" w Zabrzu a w lidze izraelskiej 11 jednak strzelił. Na Polską lige też by starczyło jakby mu ktoś dał szanse..

marco - 19 lipca 2012, 22:29:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobrze że Netanja przegrała, Izrael jest jedno miejsce wyżej w rankingu UEFA od nas, strata jest minimalna...

Mądry - 19 lipca 2012, 22:34:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pietrasiak,Małecki,Biliński,gol Tomasza Nowaka...
Polacy "podbijają" Ligę Europejską !!!
To dobrze.

zcdcvf - 19 lipca 2012, 22:54:03 - *.199.194.29
To dobrze? Ich "podbój Europy" tylko osłabia naszą ligę.

hrabia - 19 lipca 2012, 23:33:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Darek do wiosny sprawa przyschnie i wracasz do Śląska

ygly - 20 lipca 2012, 0:03:36 - *.zamosc.mm.pl
ahhh jak oni wszyscy ten pietrasiak z tym małeckim i nowak się chcą fornalikowi pokazać ;P teraz jeszcze tosik doszedł do karpatów czy jak on oj będzie się działo ;) przynajmniej dobrze że jadą chłopaki za granicę

byku - 20 lipca 2012, 9:44:32 - *.171.233.130.dsl.cdpnetia.pl
Mam pytanie - czy Izrael leży w Europie??? Dlaczego kluby tego kraju grają w rozgrywkach europejskiej ligi mistrzów?

besstia - 20 lipca 2012, 11:12:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@byku - tylko i wyłącznie z powodów politycznych.
Czy ten Kuopion Palloseura to zwyczajny KuPS Kuopio?

robertinio - 20 lipca 2012, 12:56:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl