źródło: własne / Nowa Trybuna Opolska / ruchzdzieszowice.pl / futbolopolski.futbolowo.pl

Ziom - 25 lipca 2012, 19:05:04 - *.tepsanet.com

man - 25 lipca 2012, 19:16:34 - *.toya.net.pl

Ziom - 25 lipca 2012, 19:19:19 - *.tepsanet.com

paulhaslin - 25 lipca 2012, 19:22:41 - *.adsl.alicedsl.de
Dzisiejszy sparing Wisły z Fenerbahce w Polsat Sport i Polsat Sport HD
6291

Mirrek - 25 lipca 2012, 19:46:13 - *.xdsl.centertel.pl
Turek prowadził 1:0 po golu bodajże Kowalskiego. Wyrównał z karnego Kiliński i drugą bramkę z wolnego strzelił równiez Kilinski.

omg - 25 lipca 2012, 19:52:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak zwykle informacje ze Zdzieszowic docierają do świata niczym w latach 70-tych, pewnie z jakiegoś telefonu na poczcie podali ten wynik, a składy i bramki to już hoho dowiedzieć sie stamtąd szybko to hohoh, totalne zacofanie....

adsasd - 25 lipca 2012, 19:59:32 - *.146.202.116.ip.abpl.pl
Boli was ten Ruch co?

@omg - 25 lipca 2012, 20:13:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Proszę bardzo - Kowalski 61, Kiliński 74 (karny), Kiliński 88 (wolny). Składy też chcesz? Tylko proszę odpowiedz szybko, bo już mi tu powoli pocztę w Zdzichach zamykają

Bob - 25 lipca 2012, 20:29:47 - *.115.50.192
Brawo Zdzichy!!! Pieski szczekają karawana jedzie dalej!!!

zxcmas@wp. - 25 lipca 2012, 22:13:09 - *.147.116.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
brawooooo ruch!! jak mi szkoda tura... hahaha dobrze tak turczynkom. 19(L)16

Marcinek - 25 lipca 2012, 22:28:34 - *.zdnet.azartsat.pl
Cudowny gol z rzutu wolnego Kilusia. stadiony świata. Brawa za walkę, za ambicję. Chcemy oglądać zespół taki jak w koncówce meczu, po utracie bramki, gdy chlopcy wzieli sie do roboty.

bigos - 25 lipca 2012, 22:32:51 - *.204.137.126
Cale zycie dziekuje Bogu,ze nie utozsamiam sie ze"zdzieszowickim sukcesem".Szkoda Tura.

vanart - 25 lipca 2012, 22:55:00 - *.opole.dialup.inetia.pl
może mi ktoś ze zdzich powiedzieć jak prezentuje sie Hałgas w tym sezonie i co z Pawłem Sikorą? czemu już go nie ma za słaby ?

do vanart - 25 lipca 2012, 23:52:32 - *.xdsl.centertel.pl