26 lipca 2012, 21:49:49 - koofel
Viktoria Plzeň przeciwnikiem Ruchu

Czeska Viktoria Plzeň pokonała 2-0 (2-0) gruziński Metalurgi Rustawi w rewanżowym spotkaniu II rundy eliminacyjnej Ligi Europy. W pierwszym meczu klub naszych południowych sąsiadów wygrał 3-1 i to on będzie rywalem Ruchu Chorzów w dalszej fazie rozgrywek.

26 lipca 2012, 20:00 - Pilzno (Doosan Arena)
FC Viktoria Plzeň 2-0 Metalurgi Rustawi
Michal Ďuriš 7, Vladimír Darida 10

Viktoria: 13. Petr Bolek - 27. František Rajtoral, 15. František Ševinský, 21. Václav Procházka, 8. David Limberský - 11. Martin Fillo (63, 17. Jakub Hora), 10. Pavel Horváth, 16. Vladimír Darida, 26. Daniel Kolář (83, 5. Marek Hanousek), 22. Edgar Malakjan (77, 14. Radim Řezník) - 12. Michal Ďuriš.

Metalurgi: 1. Grigol Bediaszwili - 2. Tornike Kakuszadze (46, 8. Zwiad Lobżanidze), 20. Micheil Machwiladze, 24. Aleksandre Inczkirweli, 5. Anzor Suchiaszwili - 18. Denis Dobrowolski, 22. Giorgi Mikaberidze, 3. Irakli Maisuradze, 14. Lasza Dżaparidze - 21. Dimitri Tatanaszwili (61, 17. Irakli Sicharulidze), 19. Rewaz Gecadze (74, 15. Giorgi Kawtaradze).

sędziował: Espen Berntsen (Norwegia).
widzów: 11446.

Mecze Ruch - Viktoria odbędą się 2 i 9 sierpnia. W pierwszym z nich chorzowianie wystąpią w roli gospodarza.

Liga Europy 2012/13

1 - 26 lipca 2012, 21:51:19 - *.219.59.56
ciekawy pojedynek

lukasz - 26 lipca 2012, 21:52:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no to jedziemy do Pilzna po zwycięstwo!!!!!!

Anton - 26 lipca 2012, 21:54:02 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe mecze będą! Ruch gra fajną piłkę, być może nawet najlepszą z 4 naszych pucharowiczów, ale niestety nie mieli rozstawienia... Cięzko będzię, ale nie są bez szans...

PP - 26 lipca 2012, 22:02:09 - *.204.125.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak dla mnie Ruch nie jest na straconej pozycji. Meczami z Metalurgiem pokazał że potrafi walczyć. Może ułoży im się mecz na wyjeździe i u siebie wygrają . Szkoda, że nie mają rozstawienia.

pb - 26 lipca 2012, 22:04:17 - *.centertel.pl
Fajny wyjazd macie! Powodzenia!

Rafał - 26 lipca 2012, 22:07:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ruch lepiej niech odda walkowerem mniejszy wstyd bedzie.

pewnyTyp - 26 lipca 2012, 22:09:42 - *.play-internet.pl
wyprawa po najlepsze piwo świata - Pilsner Urquell
pewny avans Rucha

zielin - 26 lipca 2012, 22:15:41 - *.olsztyn.vectranet.pl
Powodzenia Niebiescy! Będzie ciężko, ale kto wie, może się uda ;)

ZS - 26 lipca 2012, 22:24:50 - *.adsl.inetia.pl
To teraz na 90minut będziemy pisać Chelsea London, Bayern Munchen i Real Madrid??

marco - 26 lipca 2012, 22:43:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ZS, to samo rzuciło mi się w oczy
a z pilznem nie będzie łatwo, ale sprawa awansu otwarta...

Kret - 26 lipca 2012, 23:43:05 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mecz Ruch-Pilzno to już chyba muszą pokazać gdzieś w tv, ale znając życie...

tomas - 26 lipca 2012, 23:45:07 - *.rudaslaska.vectranet.pl
do Rafał.
Ruch nie oddaje meczów walkowerem...Ruch wychodzi, walczy, zostawia na boisku serce, pot i łzy, nawet jak przegrywa to żaden jego rywal nie powie, ze ograł ich z łatwością a na cichą przyjechał po 3 punkty, jak po swoje. Bo taki jest Ruch. Nawet jak z Austrią przegrali u siebie 1-3 to nie był to dla Austrii spacerek. wiem bo byłem na tym meczu, wiec mogą przegrać, ale wstydu nie zrobią. ale co ty możesz wiedzieć o piłce jak ty tylko wyniki w necie sprawdzisz i potem głupoty wypisujesz.

SMrODZIK:) - 26 lipca 2012, 23:56:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niemcy dostaną od Victorii.Mimo odejścia Pilara nadal bardzo dobra drużyna.Ślonzoki bez szans na awans.

LoRD - 27 lipca 2012, 0:09:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ślonzoki to nie znaczy Niemcy jestem ze Śląska i Niemcem się nie czuję ani trochę za to Polakiem pełną parą:D

tomas - 27 lipca 2012, 0:15:05 - *.rudaslaska.vectranet.pl
Jakbyś ich nie nazwał to fakt jest takie że w Ruchu gra najwięcej polaków. Punkty które zdobywają też idą dla polskiej federacji... a jak ktoś ma kompleksy to do lekarza a nie an forum się udzielać.

Morena - 27 lipca 2012, 0:19:24 - *.ip.jarsat.pl
@ZS - Przyjdą czasy, gdy ujrzysz tu takie nazwy klubów jak: Спартак Москвa (Spartak Moskwa), Шахтар Донецьк (Szachtar Donieck),מועדון

crack - 27 lipca 2012, 6:23:54 - *.yt.northwestel.net
Ruch jest druzyna z charakterem i tego wlasnie trzeba przeciw druzynom z Czech . .. Widze Ruch w nastepnej rundzie i to po dwoch zwyciestwach !

leiter84 - 27 lipca 2012, 7:51:52 - *.srv.volvo.com
Nie lekceważyłbym Czechów, zgrana i doświadczona ekipa, a niejeden z piłkarzy grał w reprezentacji, która gładko ograła na na Euro

FTP - 27 lipca 2012, 8:25:30 - *.pro-sys.pl
kurde tam w dalszym ciagu gra pol reprezentacji Czech dadza rade, jako jedyni graja i pokazuja, ze nie przypadkowo zdobyli vicemistrza i ze w tym beda sie bic o mistrza

DENIS - 27 lipca 2012, 11:52:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl