PP: Okocimski KS 1-1 pd. k. 4-2 Polonia B.

31 lipca 2012, 17:00 - Brzesko (stadion Okocimskiego KS)
Okocimski KS Brzesko 1-1 pd. k. 4-2 Polonia Bytom
Piotr Darmochwał 19 - Daniel Pietrycha 84

karne: 1-0 Piotr Darmochwał, (1-0 Daniel Pietrycha - obroniony), 2-0 Wojciech Wojcieszyński, 2-1 Przemysław Szkatuła, 3-1 Marcin Szałęga, (3-1 Martin Baran - obroniony), (3-1 Przemysław Bella - obroniony), 3-2 James Sinclair, 4-2 Tomasz Baliga.

Okocimski: 33. Aleksander Kozioł - 7. Przemysław Bella, 14. Rafał Cegliński, 26. Tomasz Baliga, 22. Konrad Wieczorek - 16. Paweł Pyciak (88, 82. Marcin Szałęga), 6. Valentin Jeriomenko (69, 11. Wojciech Wojcieszyński), 17. Iwan Łytwyniuk, 8. Piotr Darmochwał - 9. Tomasz Ogar (70, 23. Robert Trznadel), 91. Łukasz Zaniewski.

Polonia: 33. Mateusz Mika - 26. Kamil Banaś, 27. Piotr Kulpaka, 18. Martin Baran, 10. Przemysław Szkatuła - 21. Maksym Pokotyluk, 17. Daniel Pietrycha, 11. Paweł Alancewicz (66, 14. Dawid Krzemień), 7. James Sinclair, 6. Kamil Białkowski (83, 14. Kamil Walesa) - 9. Michał Płókarz (74, 5. Krzysztof Michalak).

żółte kartki: Wieczorek, Pyciak - Pietrycha, Pokotyluk.

sędziował: Paweł Malec (Łódź).
widzów: 500.

Okocimski KS Brzesko w 1/16 finału zagra z Legią Warszawa.

Puchar Polski 2012/2013

źródło: własne / Okocimski KS Brzesko / Polonia Bytom

Man_Utd - 31 lipca 2012, 19:40:12 - *.akk.net.pl
Tradycja PB.

greg7575 - 31 lipca 2012, 19:40:22 - *.dynamic.chello.pl
co za psie czasy,taka firma przegrywa z OKOCXIMSKIMzbodz sie Polonio.....

RafikPB - 31 lipca 2012, 19:40:35 - *.dynamic.chello.pl
Jeszce Polonia Nie Zginęła...

XXX - 31 lipca 2012, 19:41:57 - *.play-internet.pl
a po co Polonii Puchar Polski wiadomo dalej byli by bez szans ,lepiej niech w lidze wygrywają

s - 31 lipca 2012, 19:42:45 - *.centertel.pl
Polonia dominowała...Szkoda, że Legia nie zawita w Bytomiu taka okazja może się długo nie przytrafić

pb 57 - 31 lipca 2012, 19:51:22 - *.rudaslaska.vectranet.pl
to co obserwuję niczemu dobremu nie służy...

Max - 31 lipca 2012, 19:55:33 - *.ists.pl
Liczyłem że Polonia awansuje bo teraz PZPN będzie kombinował żeby Okocimski-Cracovia przełożyć. To jest nienormalne... Lepiej przełożyć 2 mecze Cracovii niż 1 w pucharze Polski Okocimskiego ?

jerry - 31 lipca 2012, 19:55:50 - *.76.radiotel.com.pl
Teraz mecz Okocimskiego z Cracovią zostanie przełożony na październik, jak twierdzi kolo z pzpn-u wcisną ten mecz na środę...

maciej - 31 lipca 2012, 20:01:20 - *.105.16.242
To właśnie Okocimski dominował. Oglądałem mecz i powinny być w pierwszej połowie 2 rzuty karne dla Brzeska, częściej strzelali celnie i dłużej się utrzymywali przy piłce.

OKS - 31 lipca 2012, 20:02:48 - *.244.146.53.ip.tnp.pl
Od kiedy można będzie dostać bilety na mecz z legia?

Max - 31 lipca 2012, 20:02:54 - *.ists.pl
Jednak Okocimski i Legia się dogadali w sprawie przełożenia ich meczu dlatego 5 sierpnia Okocimski-Cracovia !

r - 31 lipca 2012, 20:20:07 - *.aster.pl
ten mecz zostanie rozegrany kilka tygodni po pierwotnym terminie, tak ustalily kluby. obu klubom jest to na rteke, bo maja ligowe mecze lub spotkanie superpucharu polski. okocimski bedzie mogl zagrac ten mecz na wlasnym stadionie, na czym klubowi z brzeska bardzo zalezalo.

Konon - 31 lipca 2012, 20:20:40 - *.multi-play.net.pl
mzm pytanie , w ktorej lidze w koncu wystartuje Polonia Bytom ?? w 1 czy w 2 ?? bo radzoiinkow ponoc zbankrutował?

Tadeusz Pa - 31 lipca 2012, 20:21:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polonia... Co z tą Polonią?

urlopowicz - 31 lipca 2012, 20:34:10 - *.sileman.net.pl
Polonia tradycyjnie puszcza puchar :/ panie Obraczka czemu karne strzelaja obroncy ?? Moze ktos z Brzeska napisac czy PB gra wielki piach, piach czy taki piach ktory starczy na 2 lige??

Piwny gród - 31 lipca 2012, 20:38:27 - *.115.244.28
do urlopowicz.
W I połowie Polonia fatalnie. pod koniec drugiej cisnęli OKS i strzelili bramkę w dogrywce już dominacja Okocimskiego. Pozdro.
CZEŚC I CHWAŁA BOHATEROM !!!

do nieciec - 31 lipca 2012, 20:51:17 - *.plock.mm.pl
z czym do ludzi

Ruch Chorz - 31 lipca 2012, 21:31:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polonia nieźle jak na drugoligowca napędziła trachu pierwszoligowcom z Brzeska

gks - 31 lipca 2012, 21:33:06 - *.xdsl.centertel.pl
Jesteście jak Górnik Zabrze,tylko historia wam zostala,bo sportowo jesteście dnem!

Wars - 31 lipca 2012, 21:33:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwszoligowiec Okocimski musiał się natrudzić żeby pokonać drugoligową Polonię Bytom

gfd - 31 lipca 2012, 21:44:00 - *.adsl.inetia.pl
szczerze mowiac to myslalem ze sinclar bedzie gral w bytomiu gora jedna runde i przepadnie gdzies w europie a tu prosze kolejny sezon sie zapowiada

piro - 31 lipca 2012, 21:57:53 - *.54.117.53
Polonia Bytom ładnie zagrała w pierwszej połowie ale w drugiej jej kibice zaczeli używać środków pirotechnicznych i chłopaki spłoszyli się troszkę aale tak bywa lepszy awansował

KKS - 31 lipca 2012, 22:02:07 - *.grybow.net.pl
To kiedy się odbędzie mecz Okocimski - Legia ???

Piwny gród - 31 lipca 2012, 22:18:35 - *.115.244.28
KKS.
Z meczem Okocimski Legia ciężko mówiąc.
możliwe że Cracovie przełożą na pazdziernik
a Legia w tą niedziele ale nie wiadomo jeszcze nic.

lee - 31 lipca 2012, 22:26:03 - *.ip.netia.com.pl
hahahahaha znowu fartem Brzesko się przepycha jak zwykle byli gorsi sędzia pomógł i awans jest a kibiców jak nie było tak nie ma wstyd przynosicie!!!

andrzej62 - 31 lipca 2012, 22:28:51 - *.as13285.net
co to za gracz Kamil Banaś?

aa - 31 lipca 2012, 22:36:40 - *.sileman.net.pl
Kamil Banaś 18 late rocznik 94 wychowanek

info - 31 lipca 2012, 23:14:04 - *.mmpnet213.tnp.pl
/termin_meczu_z_okocimskim_moze_ulec_zmianie weźcie już nie pieprz..cie takich głupot pozdro dla kumatych

Nyrol - 1 sierpnia 2012, 0:06:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polonia Bytom Legenda w 1973 na Finale PP w czerwcu w Poznaniu na Warcie to Polonia Rządziła !!!!!!!!!!!!

FortArt - 1 sierpnia 2012, 1:22:41 - *.134.181.225
Przesuwanie meczu ligowego z powodu Superpucharu to skandal. Należało zagrać SP w ten weekend, a następny weekend - gdy ani ekstraklasa ani I liga nie gra - zostawić jako rezerwowy termin PP. Kolejny raz są zmiany w terminarzu dla wygody paru klubów.

amigo - 1 sierpnia 2012, 7:24:23 - *.internetdsl.tpnet.pl
fartem Brzesko >? tyś chyba na głowę upadł. Okocimski udowadnia ze potrafi grac w piłkę tą młodą kadrą. W tamtym roku 1/16 ze Śląskiem teraz Legia. Dalej wam mało ? Małe Brzesko, a mierzy się z potęgami naszego Kraju. Brawo OKS ! W mniejszych miastach tez potrafią grac w piłkę

do lee - 1 sierpnia 2012, 7:54:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wystarczy, że wy macie bandę i pomyśleć, że to Brzesko bez kibiców was goni
Polonia jak na problemy o których czytam różnego rodzaju zakazy transferowe itp rzeczy zagrała bardzo dobrze. Druga połowa w ich wykonaniu moim zdaniem dużo lepsza a po bramce na 1.1 widać było, że dostali powera. Podejrzewam, że wzmocnienie na dwie pozycje i dzisiaj mój Okocimski miałby problem żeby wygrać taki mecz. Patrząc na pracę sędziów Polonia mogła mieć pretensje po ostatnim gwizdku do tych darmozjadów

lee - 1 sierpnia 2012, 9:30:21 - *.ip.netia.com.pl
ruszy kolejka 1 ligi to zobaczymy co jesteście warci bo w napince internetowej to okocimski jest na 1 miejscu hulsnet hehe

SO1906 - 1 sierpnia 2012, 9:51:26 - *.dynamic.chello.pl
Pan od wuefu ich "trenuje" i sa wyniki !!!!!!

janeczek - 1 sierpnia 2012, 9:54:18 - *.internetdsl.tpnet.pl
Okocimski KS Brzesko grał bez 5 podstawowych graczy, o tym jakoś mało kto wspomniał. w obronie pare stoperów tworzyli Baliga i bodaj Wieczorek ,,, oni chyba nigdy nie kopali na tej pozycji a jednak dali sobie rade z Bytomianami podobnie z reszta jak inni zmiennicy. nie dziwie sie ze w 2 czesci opadli nieco z sil bo to 3 dogrywka w ostatnim 1,5 tygodnia wiec zmeczenie bylo widoczne. fakt faktem znow 1/16 ! HEJ HEJ OKS !

pewnyTyp - 1 sierpnia 2012, 10:28:55 - *.play-internet.pl
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a Poloniato grała w składzie z I ligi albo jeszcze lepiej z Ex
Polonia jest w przebudowie i fajnie, że ten młody skład gra już niezłą piłkę
Okocimiaki przez cały mecz się bronli - ale to pewnie wynik szybko strzelonej bramki
pzechodzą na duuuuuuużym farcie

DawidPB - 1 sierpnia 2012, 11:12:34 - *.dynamic.chello.pl
Widzów 500 ?? hahahah w tym okolo 200 Fanatykow z Bytomia !!! Piwosze wystawili młyn na 25-30 osob hahahaha !!! Czuliśmy sie jakbysmy grali u Siebie...

maciej - 1 sierpnia 2012, 12:26:20 - *.105.16.242
Kiedy będzie można kupić bilety na mecz z Legią?

RemasPB - 1 sierpnia 2012, 18:11:17 - *.compnet.pl
pierscionek co raus gorolu

TP - 1 sierpnia 2012, 19:28:45 - *.home.aster.pl
To teraz za ciosem piwosze i czas pokonać legię.

lee - 1 sierpnia 2012, 22:33:13 - *.ip.netia.com.pl
prawda jest taka że w brzesku nie ma kibiców nikt tam nie chodzi na mecze chyba że rozdaja w marketach bilety za free to może wtedy jest 200 osób a ich młyn wygląda jak w A klasie na jakiejś łące zbieranina wiejskich chłopków co po kościele wypiją piwo pod GS-em i coś krzykną tyle w temacie okocimski robicie wiochę w 1 lidze takich drużyn tam nie chcemy!

obiektywny - 1 sierpnia 2012, 22:46:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia już się boi i nawet Trener Urban w ostatnim wywiadzie powiedział: "Nie dziwię sie Warszawiakom - gramy na terenach "Białej Gwiazdy"!!!

. - 2 sierpnia 2012, 20:39:47 - *.244.137.129.mielec137.tnp.pl