3 września 2012, 13:52:34 - Rafal
Młoda Ekstraklasa: 3. kolejka

Dziś rozegrano ostatni mecz 3. kolejki Młodej Ekstraklasy. Na zakończenie tej serii spotkań Ruch Chorzów przegrał 1-2 (1-0) ze Śląskiem Wrocław. Wysokie zwycięstwo zaliczyła drużyna Pogoni Szczecin, która rozgromiła aż 7-0 (2-0) Piasta Gliwice.

30 sierpnia (czwartek):
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Legia Warszawa
Juraj Dančík 66 (k) - Kamil Kamiński 35, Michał Kopczyński 72 (k)

Pogoń Szczecin 7-0 Piast Gliwice
Oskar Fijałkowski 41, Kamil Zieliński 43, 58, 64, Alan Błajewski 52, Łukasz Składanek 74 (s), Szymon Kapelusz 87

kibic - 3 września 2012, 14:13:01 - *.litnet.osi.pl
Brawo ME Piasta, może komuś da ten wynik do myślenia. Wychowankom dawać za gre 500-600 złotych a najemnikom płacić kilka razy więcej.

kramer - 3 września 2012, 14:14:44 - *.play-internet.pl
Wszołek, Teodorczyk, Sobiech, Wolski wypłynęli z młodej ekstraklasy, te rozgrywki są potrzebne

Tatqu - 3 września 2012, 14:46:26 - *.pools.arcor-ip.net
Juraj Dančík już pomału wraca do gry to dobry znak dal defensywy Podbeskidzia

damex - 3 września 2012, 14:53:25 - *.opera-mini.net (*.243.182.158)
no dobry dal znak przegrali 1-2 hahaha

statystyk - 3 września 2012, 15:18:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
piszczel jaki ty jesteś...nieszczęśliwy..być takim łbem...to wstyd...!!!

eeee - 3 września 2012, 16:08:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czemu nie ma skladow zaglebia i slaska?

do eeee - 3 września 2012, 16:09:26 - *.play-internet.pl
Nie ma składów żadnej drużyny gościu.

damex - 3 września 2012, 16:33:44 - *.opera-mini.net (*.243.182.158)
do user no to nie ma skladow hahaha troche techniki i sie gubisz... hahaha

Jamajka - 4 września 2012, 3:05:48 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
Kamil Zielinski bardzo podobny jest do Wilimowskiego, prawie istna kopia, pewnie ma podobne geny i pewnie tez dlatego strzela tyle bramek

Jamajka - 4 września 2012, 3:17:09 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
trzeba jeszcze dodac ze chyba nikt jeszcze w swoim debiutanckim sezonie w MESIE nie strzelil tylu bramek po czterech pierwszych kolejkach

do piszcze - 4 września 2012, 10:34:09 - *.122.223.68
Piszczel - poszukaj lepiej swojego mózgu.

hehe - 4 września 2012, 11:09:28 - *.mofnet.gov.pl
a co w tym gronie robi Gikiewicz ? Nie za stary na ME czasem

Jamajka - 4 września 2012, 17:59:04 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
..chyba wogole jeszcze nikt w historii MESY nie strzelil tyle goli po tylu kolejkach