[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Młoda Ekstraklasa 2012/2013
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa (ME) 30 68 21 5 4 66-19 12 1 2 35-9 9 4 2 31-10
2.  Lech Poznań (ME) 30 59 18 5 7 55-32 11 1 3 31-14 7 4 4 24-18
3.  Śląsk Wrocław (ME) 30 55 16 7 7 58-46 10 3 2 31-11 6 4 5 27-35
4.  Zagłębie Lubin (ME) 30 53 15 8 7 53-35 7 5 3 28-17 8 3 4 25-18
5.  Lechia Gdańsk (ME) 30 49 15 4 11 55-46 7 3 5 31-26 8 1 6 24-20 2 6 2 0 0 6-1
6.  Korona Kielce (ME) 30 49 14 7 9 57-32 9 4 2 38-10 5 3 7 19-22 2 0 0 0 2 1-6
7.  GKS Bełchatów (ME) 30 42 12 6 12 43-47 6 5 4 24-16 6 1 8 19-31
8.  Widzew Łódź (ME) 30 41 9 14 7 37-33 6 7 2 21-11 3 7 5 16-22
9.  Jagiellonia Białystok (ME) 30 38 10 8 12 42-44 7 4 4 26-17 3 4 8 16-27 2 6 2 0 0 4-1
10.  Pogoń Szczecin (ME) 30 38 11 5 14 47-45 6 3 6 29-19 5 2 8 18-26 2 0 0 0 2 1-4
11.  Ruch Chorzów (ME) 30 36 10 6 14 37-47 6 4 5 23-21 4 2 9 14-26
12.  Górnik Zabrze (ME) 30 32 8 8 14 38-44 5 4 6 20-20 3 4 8 18-24
13.  Piast Gliwice (ME) 30 30 9 3 18 36-85 4 3 8 21-38 5 0 10 15-47
14.  Wisła Kraków (ME) 30 27 7 6 17 41-53 4 3 8 23-29 3 3 9 18-24 2 4 1 1 0 5-2
15.  Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 30 27 6 9 15 34-57 5 0 10 18-26 1 9 5 16-31 2 1 0 1 1 2-5
16.  Polonia Warszawa (ME) 30 24 7 3 20 32-66 4 2 9 17-31 3 1 11 15-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Legia Warszawa (ME)    1-1 3-4 4-0 2-1 2-1 0-1 4-0 2-0 3-0 2-0 3-0 2-0 1-0 4-0 2-1 
 2 Lech Poznań (ME)0-3     2-1 4-1 0-0 0-1 2-1 2-0 3-0* 2-1 5-1 2-1 2-1 2-1 5-0 0-2 
 3 Śląsk Wrocław (ME)2-0 0-0     1-0 5-1 2-1 3-0 1-1 1-1 2-1 4-1 3-2 0-1 4-0 1-2 2-0 
 4 Zagłębie Lubin (ME)1-4 0-0 3-0     5-0 3-0 2-2 2-0 1-0 1-1 0-1 3-2 2-3 2-1 2-2 1-1 
 5 Lechia Gdańsk (ME)0-3 1-1 2-2 0-2     3-1 4-1 2-1 0-4 1-2 1-3 2-0 7-1 1-0 3-3 4-2 
 6 Korona Kielce (ME)2-0 3-1 7-0 1-2 0-3     3-1 0-0 3-0 5-1 0-0 5-0 5-0 2-2 0-0 2-0 
 7 GKS Bełchatów (ME)2-2 2-0 2-2 0-1 1-0 0-1     2-2 0-1 3-0 0-1 2-2 3-1 3-2 1-1 3-0 
 8 Widzew Łódź (ME)1-1 0-1 0-0 0-0 1-3 1-1 2-1     3-1 3-1 1-0 0-0 5-0 2-2 0-0 2-0 
 9 Jagiellonia Białystok (ME)0-3 2-1 1-3 0-2 2-0 2-2 4-0 1-1     2-0 1-1 1-2 5-1 1-0 1-1 3-0 
 10 Pogoń Szczecin (ME)0-0 1-3 3-4 3-1 0-2 2-1 0-2 0-1 1-2     5-0 0-0 7-0 2-0 2-2 3-1 
 11 Ruch Chorzów (ME)1-2 0-2 1-2 2-2 2-1 2-1 1-2 1-1 2-2 1-0     0-0 2-0 1-2 3-2 4-2 
 12 Górnik Zabrze (ME)0-0 1-0 3-1 1-1 0-1 1-1 1-2 1-2 1-1 0-2 1-0     3-4 0-4 4-0 3-1 
 13 Piast Gliwice (ME)0-5 0-2 3-3 1-5 0-2 2-4 4-1 0-0 3-1 0-2 3-2 0-7     3-1 1-1 1-2 
 14 Wisła Kraków (ME)0-4 4-5 3-1 0-2 1-2 0-3* 4-0 1-1 2-2 0-1 0-3 1-0 3-0*     2-2 2-3 
 15 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME)1-2 2-3 0-1 1-3 1-3 2-0 1-3 3-1 2-1 0-3 2-1 0-1 0-1 0-3     3-0 
 16 Polonia Warszawa (ME)0-2 1-4 2-3 0-3 0-5 0-1 0-2 2-5 3-0 3-3 1-0 2-1 1-2 0-0 2-0     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 2-1 Jagiellonia Białystok (ME) 19 sierpnia, 11:00
Łukasz Zakrzewski 22, Daniel Fabisiak 64 - Luka Gusić 68
w Dankowicach
Ruch Chorzów (ME) 0-2 Lech Poznań (ME) 18 sierpnia, 11:00
Bartłomiej Olejniczak 32, 75
na bocznym boisku
Polonia Warszawa (ME) 0-5 Lechia Gdańsk (ME) 21 sierpnia, 12:00 (90)
Adam Szamp 8, Mateusz Górka 17, Oskar Skrzecz 52, Łukasz Wiśniewski 59, 70
na stadionie Junaka
Korona Kielce (ME) 2-0 Legia Warszawa (ME) 20 sierpnia, 16:00 (200)
Bartosz Papka 22, Paweł Sobolewski 36
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Górnik Zabrze (ME) 3-4 Piast Gliwice (ME) 18 sierpnia, 12:00 (100)
Mateusz Strzalla 22, Konrad Nowak 54, Błażej Telichowski 71 (k) - Mateusz Jędrzejczyk 9, Tomasz Bzdęga 20, 65 (k), Radosław Murawski 45
na stadionie MOSiR-u Sparta
Zagłębie Lubin (ME) 1-1 Pogoń Szczecin (ME) 18 sierpnia, 17:00
Wojciech Galas 45 - Kamil Zieliński 2
na Stadionie Górniczym
Śląsk Wrocław (ME) 1-1 Widzew Łódź (ME) 19 sierpnia, 13:00 (100)
Łukasz Gikiewicz 86 - Kamil Juraszek 20 (s)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
GKS Bełchatów (ME) 3-2 Wisła Kraków (ME) 20 sierpnia, 13:00
Łukasz Wroński 49, Bartłomiej Bartosiak 56, Filip Rośniak 80 - Michał Szewczyk 23, Andraž Kirm 35
na bocznym boisku

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Legia Warszawa (ME) 0-1 GKS Bełchatów (ME) 27 sierpnia, 17:00 (140)
Leszek Nowosielski 11
w Sulejówku
Górnik Zabrze (ME) 1-1 Jagiellonia Białystok (ME) 25 sierpnia, 12:00 (50)
Rafał Kucza 56 - Paweł Drażba 17
na stadionie MOSiR-u Sparta
Wisła Kraków (ME) 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 26 sierpnia, 14:00
Daniel Sikorski 36, Michał Szewczyk 77 - Patryk Wentland 15, Adrian Ostrowski 43
w Myślenicach
Lechia Gdańsk (ME) 1-2 Pogoń Szczecin (ME) 25 sierpnia, 11:00 (50)
Adam Szamp 43 - Filip Łaźniowski 17, Kamil Zieliński 50
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Lech Poznań (ME) 0-2 Polonia Warszawa (ME) 27 sierpnia, 11:00
Mateusz Gliński 34, 90
we Wronkach
Korona Kielce (ME) 7-0 Śląsk Wrocław (ME) 27 sierpnia, 12:00 (150)
Grzegorz Lech 5, Hubert Laskowski 23, Bartosz Papka 59, Jakub Kotarzewski 68, 84, Michał Zieliński 80, Marcin Cebula 86
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Ruch Chorzów (ME) 1-1 Widzew Łódź (ME) 26 sierpnia, 12:00 (50)
Michał Kołodziejski 90 (k) - Cezary Pankowski 82
na bocznym boisku
Piast Gliwice (ME) 1-5 Zagłębie Lubin (ME) 25 sierpnia, 13:00 (50)
Tomasz Bzdęga 41 (k) - Piotr Azikiewicz 3, Daniel Gałach 9, Damian Kowalczyk 13, Kamil Wilczek 70, Martins Ekwueme 90
na stadionie Carbo

Kolejka 3 - 1-2 września

Zagłębie Lubin (ME) 1-0 Jagiellonia Białystok (ME) 1 września, 11:00
Krystian Żyża 89
Lechia Gdańsk (ME) 3-1 Korona Kielce (ME) 2 września, 11:00
Adam Duda 34, Wojciech Zyska 64, Kacper Łazaj 71 - Łukasz Jamróz 14
na Stadionie Miejskim
Górnik Zabrze (ME) 1-0 Lech Poznań (ME) 1 września, 11:00 (100)
Fabian Piasecki 77
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 1-2 Legia Warszawa (ME) 30 sierpnia, 11:00
Juraj Dančík 66 (k) - Kamil Kamiński 35, Michał Kopczyński 72 (k)
w Dankowicach
Pogoń Szczecin (ME) 7-0 Piast Gliwice (ME) 1 września, 15:00
Oskar Fijałkowski 41, Kamil Zieliński 43, 58, 64, Alan Błajewski 52, Łukasz Składanek 74 (s), Szymon Kapelusz 87
Ruch Chorzów (ME) 1-2 Śląsk Wrocław (ME) 3 września, 12:00
Mateusz Kwiatkowski 35 - Łukasz Gikiewicz 68, Paweł Kubiak 81
na bocznym boisku
GKS Bełchatów (ME) 2-2 Widzew Łódź (ME) 2 września, 11:00 (120)
Mikołaj Grzelak 80, Marcin Flis 84 - Mariusz Rybicki 60, Sebastian Radzio 75
na bocznym boisku
Polonia Warszawa (ME) 0-0 Wisła Kraków (ME) 1 września, 11:00 (90)
na stadionie Junaka

Kolejka 4 - 15-16 września

Lech Poznań (ME) 2-1 GKS Bełchatów (ME) 18 września, 15:00
Patryk Wolski 63, Dominik Chromiński 90 - Seweryn Michalski 17
we Wronkach
Legia Warszawa (ME) 3-0 Górnik Zabrze (ME) 15 września, 11:00 (200)
Bartosz Żurek 45, Marcel Gąsior 50, Marcin Bochenek 61
w Sulejówku
Piast Gliwice (ME) 0-2 Lechia Gdańsk (ME) 15 września, 11:00 (173)
Robert Zbrzyzny 68, Marcin Pietrowski 79 (k)
Śląsk Wrocław (ME) 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 16 września, 14:00
Bartłomiej Danowski 17 (s) - Wojciech Reiman 28 (k), Damian Nowak 44
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Wisła Kraków (ME) 0-1 Pogoń Szczecin (ME) 16 września, 11:00 (50)
Rafał Gutowski 61
w Myślenicach
Jagiellonia Białystok (ME) 3-0 Polonia Warszawa (ME) 16 września, 12:00
Adam Dźwigała 30, Paweł Kossyk 73, Bartosz Giełażyn 75
w Juchnowcu Dolnym
Korona Kielce (ME) 0-0 Ruch Chorzów (ME) 16 września, 13:00 (200)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Widzew Łódź (ME) 0-0 Zagłębie Lubin (ME) 17 września, 12:00 (100)

Kolejka 5 - 22-23 września

Piast Gliwice (ME) 3-1 Jagiellonia Białystok (ME) 22 września, 11:00 (150)
Artis Lazdiņš 47, Fernando Cuerda 52, Krzysztof Poznański 84 - Bartosz Giełażyn 16
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 2-0 Korona Kielce (ME) 22 września, 15:00 (100)
Mateusz Janeczko 21 (k), Łukasz Zakrzewski 78
Pogoń Szczecin (ME) 1-3 Lech Poznań (ME) 22 września, 15:00 (90)
Szymon Kapelusz 51 - Patryk Wolski 20, 28, Adam Gajda 74
Polonia Warszawa (ME) 0-2 Legia Warszawa (ME) 22 września, 12:00
Bartosz Widejko 72 (k), Michał Bajdur 82
Zagłębie Lubin (ME) 0-1 Ruch Chorzów (ME) 23 września, 16:00
Bartosz Flis 17 (k)
GKS Bełchatów (ME) 2-2 Śląsk Wrocław (ME) 24 września, 13:35
Patryk Rynkiewicz 56, Dawid Mielczarek 88 - Kamil Dankowski 21, Michael Krzeminski 67
na bocznym boisku / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 35-minutowym opóźnieniem
Górnik Zabrze (ME) 1-2 Widzew Łódź (ME) 23 września, 13:00 (100)
Michał Płonka 56 - Sebastian Radzio 50, Adrian Pietrowski 62
Lechia Gdańsk (ME) 1-0 Wisła Kraków (ME) 24 września, 10:30
Bernard Powszuk 62
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 6 - 29-30 września

Korona Kielce (ME) 3-1 GKS Bełchatów (ME) 30 września, 12:00
Karol Angielski 11, 58, Adrian Seweryn 72 (k) - Bartłomiej Bartosiak 27
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Śląsk Wrocław (ME) 3-2 Górnik Zabrze (ME) 29 września, 14:00
Kamil Juraszek 56, Patrick Majcher 63, Michael Krzeminski 70 - Rafał Kucza 30, 45
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Lech Poznań (ME) 0-0 Lechia Gdańsk (ME) 1 października, 14:00 (180)
we Wronkach
Wisła Kraków (ME) 3-0 Piast Gliwice (ME) 29 września, 12:00
(wo)
Piotr Karłowicz 15 - Krzysztof Poznański 76
w Myślenicach; na boisku 1-1; drużyna gości przekroczyła limit zmian w trakcie gry
Ruch Chorzów (ME) 3-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 29 września, 11:30 (50)
Łukasz Janoszka 31, Mateusz Kwiatkowski 39, 86 - Damian Szczęsny 9, Wojciech Reiman 62 (k)
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok (ME) 2-0 Pogoń Szczecin (ME) 30 września, 12:00
Euzebiusz Smolarek 33, Damian Kądzior 75
w Juchnowcu Dolnym
Widzew Łódź (ME) 2-0 Polonia Warszawa (ME) 29 września, 13:00 (100)
Sebastian Radzio 25, Mariusz Rybicki 66
Legia Warszawa (ME) 4-0 Zagłębie Lubin (ME) 29 września, 12:00
Bartosz Żurek 2, Cezary Michalak 25, Marcel Gąsior 69, Michał Kopczyński 87
na bocznym boisku

Kolejka 7 - 6-7 października

Lechia Gdańsk (ME) 0-4 Jagiellonia Białystok (ME) 8 października, 11:00
Norbert Zawadzki 20, Robert Zbrzyzny 21 (s), Andrzej Kosiński 40, Kamil Jastrzębski 90
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Zagłębie Lubin (ME) 3-0 Korona Kielce (ME) 7 października, 11:00
Jarosław Kubicki 14, Damian Kowalczyk 71, Jan Wojciechowski 74
na Stadionie Górniczym
Piast Gliwice (ME) 0-2 Lech Poznań (ME) 6 października, 11:00 (150)
Adrian Cieślak 21 (k), Piotr Fontowicz 70
Wisła Kraków (ME) 0-4 Legia Warszawa (ME) 6 października, 11:00 (100)
Patryk Mikita 14, Marcin Bochenek 51, Kamil Kurowski 62, Marcel Gąsior 83
w Myślenicach
Górnik Zabrze (ME) 4-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 7 października, 12:00
Konrad Nowak 41, Mateusz Zachara 67, 75, Przemysław Oziębała 76 (k)
GKS Bełchatów (ME) 0-1 Ruch Chorzów (ME) 6 października, 12:00
Grzegorz Kuświk 20
na bocznym boisku
Polonia Warszawa (ME) 2-3 Śląsk Wrocław (ME) 8 października, 14:00 (70)
Sebastian Olczak 8, Mateusz Michalski 21 - Paweł Garyga 16, Dariusz Góral 55, Mateusz Fedyna 89
na stadionie Junaka
Pogoń Szczecin (ME) 0-1 Widzew Łódź (ME) 6 października, 16:00 (40)
Cezary Pankowski 71

Kolejka 8 - 20-21 października

Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 1-3 GKS Bełchatów (ME) 21 października, 14:00
Daniel Ferreri 14 - Piotr Piekarski 16, Piotr Witasik 75, Damian Gul 78
w Dankowicach
Korona Kielce (ME) 5-0 Górnik Zabrze (ME) 20 października, 13:00 (100)
Bartosz Papka 8, 33, 44, Michał Przybyła 25, 43
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Śląsk Wrocław (ME) 5-1 Lechia Gdańsk (ME) 22 października, 14:00 (100)
Kamil Juraszek 5, Mateusz Tetłak 18, Amir Spahić 26, Johan Voskamp 58, Mateusz Fedyna 62 - Jakub Kamiński 38
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Widzew Łódź (ME) 5-0 Piast Gliwice (ME) 21 października, 13:00
Aleksandr Lebiediew 29, 39, Bartłomiej Kasprzak 67, Jaromir Bergiel 75, Jakub Kowalski 83
Legia Warszawa (ME) 3-0 Pogoń Szczecin (ME) 21 października, 12:00
Michał Kopczyński 4, Maciej Prusinowski 63, Kamil Kurowski 81
Ruch Chorzów (ME) 4-2 Polonia Warszawa (ME) 20 października, 12:00
Grzegorz Kuświk 10, Bartosz Flis 30, 57, Sebastian Żukowski 87 - Michał Dobkowski 40, Konrad Wrzesiński 53
Jagiellonia Białystok (ME) 1-0 Wisła Kraków (ME) 21 października, 12:00
Emil Gajko 72
w Juchnowcu Dolnym
Lech Poznań (ME) 4-1 Zagłębie Lubin (ME) 20 października, 14:00 (50)
Patryk Wolski 24, 49, Adam Gajda 27, Bartosz Bereszyński 51 - Daniel Gałach 90
we Wronkach

Kolejka 9 - 27-28 października

Polonia Warszawa (ME) 0-2 GKS Bełchatów (ME) 21 listopada, 13:30 (40)
Paweł Zięba 43, 51
w Nadarzynie / w pierwotnym terminie (28 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Szczecin (ME) 2-1 Korona Kielce (ME) 28 października, 12:00 (100)
Kamil Zieliński 10, 15 (k) - Michał Wrześniewski 65
Jagiellonia Białystok (ME) 2-1 Lech Poznań (ME) 27 października, 11:00 (50)
Andrzej Kosiński 81, Karol Buzun 83 - Bartłomiej Olejniczak 37
Piast Gliwice (ME) 0-5 Legia Warszawa (ME) 27 października, 11:00
Michał Bajdur 56, Patryk Mikita 73, Maciej Prusinowski 74, 90, Kamil Kurowski 79
na stadionie Carbo
Lechia Gdańsk (ME) 3-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 29 października, 11:10
Łukasz Wiśniewski 49, 90, Dawid Żmijewski 52 - Damian Szczęsny 26, Mateusz Janeczko 76, Piotr Koman 85
na Stadionie Miejskim / mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Górnik Zabrze (ME) 1-0 Ruch Chorzów (ME) 29 listopada, 11:00 (70)
Marcin Wodecki 29
na stadionie MOSiR-u Sparta / w pierwotnym terminie (28 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zagłębie Lubin (ME) 3-0 Śląsk Wrocław (ME) 29 października, 14:00
Damian Kowalczyk 19, Daniel Gałach 22, Konrad Andrzejczak 82
na Stadionie Górniczym
Wisła Kraków (ME) 1-1 Widzew Łódź (ME) 27 października, 13:00 (50)
Damian Buras 32 - Krystian Nowak 45
w Myślenicach

Kolejka 10 - 3-4 listopada

GKS Bełchatów (ME) 2-2 Górnik Zabrze (ME) 3 listopada, 13:00 (80)
Bartłomiej Bartosiak 39, Paweł Giel 88 - Kamil Papis 24, 44
na bocznym boisku
Widzew Łódź (ME) 3-1 Jagiellonia Białystok (ME) 4 listopada, 13:00 (100)
Mariusz Stępiński 32, Eryk Lebioda 52, Aléx Bruno 80 - Kamil Jastrzębski 76
Legia Warszawa (ME) 2-1 Lechia Gdańsk (ME) 3 listopada, 13:00
Marcel Gąsior 23, Marcin Bochenek 38 (k) - Andrzej Kaszuba 16 (k)
na bocznym boisku
Ruch Chorzów (ME) 2-0 Piast Gliwice (ME) 31 października, 13:00
Michał Staszowski 69 (k), Mateusz Kwiatkowski 77
Śląsk Wrocław (ME) 2-1 Pogoń Szczecin (ME) 4 listopada, 13:00
Mateusz Fedyna 33, Rafał Sikorski 69 (k) - Filip Łaźniowski 6
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Korona Kielce (ME) 2-0 Polonia Warszawa (ME) 28 listopada, 13:00 (100)
Karol Angielski 55, Michał Michałek 71
na stadionie przy ul. Szczepaniaka / w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lech Poznań (ME) 2-1 Wisła Kraków (ME) 5 listopada, 11:00 (100)
Patryk Wolski 3, Bartłomiej Olejniczak 42 - Paweł Stolarski 4
we Wronkach
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 1-3 Zagłębie Lubin (ME) 4 listopada, 14:00
Mateusz Janeczko 1 - Maciej Kowalski-Haberek 65 (k), Daniel Gałach 69, Damian Kowalczyk 75
na stadionie Na Górce

Kolejka 11 - 10-11 listopada

Pogoń Szczecin (ME) 0-2 GKS Bełchatów (ME) 11 listopada, 12:00 (100)
Konrad Niedzielski 41, Damian Grzejda 81
Zagłębie Lubin (ME) 3-2 Górnik Zabrze (ME) 12 listopada, 13:00
Damian Kowalczyk 49, Mateusz Magdziak 57, Daniel Gałach 60 - Konrad Nowak 37, Kamil Papis 70
na Stadionie Górniczym
Wisła Kraków (ME) 0-3 Korona Kielce (ME) 12 listopada, 12:00
(wo)
Romell Quioto 9, Maksymilian Michalski 40, Piotr Karłowicz 73, 88, Paweł Stolarski 90, Patryk Oleksa 90
w Myślenicach / na boisku 6-0; drużyna gospodarzy przekroczyła limit zmian w trakcie gry
Jagiellonia Białystok (ME) 0-3 Legia Warszawa (ME) 11 listopada, 13:00
Michał Kopczyński 9, Kamil Kurowski 52, Michał Bajdur 55
Polonia Warszawa (ME) 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 12 listopada, 13:30 (40)
Kamil Hernik 27, Konrad Wrzesiński 34
w Nadarzynie
Lechia Gdańsk (ME) 1-3 Ruch Chorzów (ME) 11 listopada, 11:00
Mateusz Górka 87 - Bartosz Flis 25, 58 (k), 75 (k)
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Piast Gliwice (ME) 3-3 Śląsk Wrocław (ME) 10 listopada, 13:00 (40)
Olivier Łuszcz 43, Seweryn Kacprzyk 45, Tomáš Dočekal 67 - Johan Voskamp 55, 73 (k), 88
na stadionie Carbo
Lech Poznań (ME) 2-0 Widzew Łódź (ME) 10 listopada, 14:00 (50)
Patryk Wolski 15, Maciej Orłowski 84
we Wronkach

Kolejka 12 - 17-18 listopada

Korona Kielce (ME) 3-0 Jagiellonia Białystok (ME) 18 listopada, 12:00 (80)
Jakub Kotarzewski 40, Łukasz Jamróz 70, Radosław Szmalec 79
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Legia Warszawa (ME) 1-1 Lech Poznań (ME) 17 listopada, 12:00 (50)
Albert Bruce 14 - Tomasz Kędziora 28 (k)
na bocznym boisku
Widzew Łódź (ME) 1-3 Lechia Gdańsk (ME) 18 listopada, 13:00 (100)
Sebastian Radzio 7 - Przemysław Czerwiński 18, Adam Duda 35, 70
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 0-1 Piast Gliwice (ME) 18 listopada, 11:00
Tomáš Dočekal 90 (k)
Ruch Chorzów (ME) 1-0 Pogoń Szczecin (ME) 17 listopada, 12:00 (50)
Bartosz Kreft 69
Górnik Zabrze (ME) 3-1 Polonia Warszawa (ME) 18 listopada, 13:00
Fabian Piasecki 40, Kamil Papis 45, Marcin Wodecki 45 - Daniel Gołębiewski 54
na stadionie MOSiR-u Sparta
Śląsk Wrocław (ME) 4-0 Wisła Kraków (ME) 19 listopada, 14:00 (100)
Cristián Díaz 8, 37, 47, 56
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
GKS Bełchatów (ME) 0-1 Zagłębie Lubin (ME) 17 listopada, 12:00 (60)
Jan Wojciechowski 60
na bocznym boisku

Kolejka 13 - 24-25 listopada

Lechia Gdańsk (ME) 4-1 GKS Bełchatów (ME) 25 listopada, 12:00
Adam Duda 25, 37, 65, Łukasz Kacprzycki 71 - Paweł Zięba 88
na Stadionie Miejskim
Pogoń Szczecin (ME) 0-0 Górnik Zabrze (ME) 25 listopada, 11:00
Piast Gliwice (ME) 2-4 Korona Kielce (ME) 24 listopada, 13:00
Tomasz Bzdęga 39, 43 - Michał Przybyła 5, Bartosz Papka 32, Adrian Seweryn 77 (k), Jarosław Piewko 90 (s)
na stadionie Carbo
Widzew Łódź (ME) 1-1 Legia Warszawa (ME) 24 listopada, 13:00
Sebastian Radzio 55 - Łukasz Bogusławski 45
Lech Poznań (ME) 5-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 24 listopada, 12:00
Patryk Wolski 8, Tomasz Kędziora 40, Szymon Zgarda 50, Bartłomiej Olejniczak 52, Dawid Kownacki 66
we Wronkach
Zagłębie Lubin (ME) 1-1 Polonia Warszawa (ME) 25 listopada, 12:00
Konrad Andrzejczak 43 - Konrad Wrzesiński 4
na Stadionie Górniczym
Wisła Kraków (ME) 0-3 Ruch Chorzów (ME) 22 listopada, 12:00
Martin Konczkowski 24, Bartosz Kreft 30, Hubert Otręba 90
w Myślenicach
Jagiellonia Białystok (ME) 1-3 Śląsk Wrocław (ME) 26 listopada, 11:00 (100)
Paweł Drażba 90 (k) - Marcin Przybylski 9, 20, Paweł Kubiak 84

Kolejka 14 - 4-5 sierpnia

GKS Bełchatów (ME) 0-1 Jagiellonia Białystok (ME) 4 sierpnia, 11:00 (100)
Adam Dźwigała 44
na bocznym boisku
Śląsk Wrocław (ME) 0-0 Lech Poznań (ME) 12 września, 14:00 (100)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin (ME) 5-0 Lechia Gdańsk (ME) 5 sierpnia, 11:00
Damian Kowalczyk 1, 19, Dariusz Malarowski 8, Piotr Azikiewicz 23, Jan Wojciechowski 45
na Stadionie Górniczym
Ruch Chorzów (ME) 1-2 Legia Warszawa (ME) 4 sierpnia, 11:00
Martin Konczkowski 82 - Paweł Wolski 3, Aleksander Jagiełło 25
na bocznym boisku
Polonia Warszawa (ME) 1-2 Piast Gliwice (ME) 4 września, 12:00 (50)
Mateusz Gliński 47 - Konrad Kochan 10, Mateusz Jędrzejczyk 71
na stadionie Junaka
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 0-3 Pogoń Szczecin (ME) 4 sierpnia, 11:00
Kamil Zieliński 13, 17, Adrian Żmija 55
w Dankowicach
Korona Kielce (ME) 0-0 Widzew Łódź (ME) 5 września, 16:00 (100)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Górnik Zabrze (ME) 0-4 Wisła Kraków (ME) 4 sierpnia, 12:00
Rafał Boguski 5, 43, 52, Dawid Kamiński 14
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 15 - 11-12 sierpnia

Piast Gliwice (ME) 4-1 GKS Bełchatów (ME) 12 sierpnia, 12:00
Mateusz Jędrzejczyk 8, Tomasz Bzdęga 18, 90, Olivier Łuszcz 48 - Mikołaj Grzelak 72
na stadionie Carbo
Lechia Gdańsk (ME) 2-0 Górnik Zabrze (ME) 12 sierpnia, 11:00 (100)
Adam Duda 61, Piotr Grzelczak 80
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Lech Poznań (ME) 0-1 Korona Kielce (ME) 23 sierpnia, 11:00 (170)
Rafał Zawłocki 6
we Wronkach
Widzew Łódź (ME) 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 11 sierpnia, 13:30
Pogoń Szczecin (ME) 3-1 Polonia Warszawa (ME) 11 września, 17:00
Patryk Galoch 70, Szymon Kapelusz 71, 90 - Bartłomiej Stryjek 17
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok (ME) 1-1 Ruch Chorzów (ME) 11 sierpnia, 11:00 (50)
Damian Kądzior 81 - Mateusz Kwiatkowski 66
w Juchnowcu Dolnym
Legia Warszawa (ME) 3-4 Śląsk Wrocław (ME) 11 sierpnia, 11:20 (150)
Marcel Gąsior 13, Mateusz Długołęcki 68, 71 - Marcin Przybylski 5, Łukasz Brondel 35, Mateusz Fedyna 39, Paweł Kubiak 58
w Sulejówku / mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska
Wisła Kraków (ME) 0-2 Zagłębie Lubin (ME) 12 sierpnia, 11:00
Roman Sloboda 60, Tomasz Azikiewicz 90
w Myślenicach

Kolejka 16 - 8-9 września

Wisła Kraków (ME) 4-0 GKS Bełchatów (ME) 9 września, 14:00
Romell Quioto 50, Alan Uryga 67 (k), Piotr Karłowicz 69, Maksymilian Michalski 87
w Myślenicach
Piast Gliwice (ME) 0-7 Górnik Zabrze (ME) 8 września, 11:00 (50)
Marcin Wodecki 3, 58, Kamil Papis 20, Rafał Kucza 30, Mateusz Lebek 32, Mateusz Strzalla 63, Michał Bedronka 77
na stadionie Carbo
Legia Warszawa (ME) 2-1 Korona Kielce (ME) 9 września, 13:00 (100)
Maciej Prusinowski 44, Mateusz Długołęcki 63 - Piotr Piwowar 70
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok (ME) 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 8 września, 11:00 (100)
Paweł Drażba 26 - Krystian Patroń 6
w Juchnowcu Dolnym
Lechia Gdańsk (ME) 4-2 Polonia Warszawa (ME) 7 września, 12:00
Andrzej Kaszuba 26, Łukasz Wiśniewski 34, Kacper Łazaj 59, 84 - Aviram Baruchyan 56, Kamil Hernik 89
na Stadionie Miejskim
Lech Poznań (ME) 5-1 Ruch Chorzów (ME) 8 września, 11:00
Miłosz Nowicki 36, 58, Dawid Kownacki 56, 61, Adam Gajda 68 - Adrian Cieślak 52 (s)
we Wronkach
Widzew Łódź (ME) 0-0 Śląsk Wrocław (ME) 9 września, 13:00
Pogoń Szczecin (ME) 3-1 Zagłębie Lubin (ME) 8 września, 11:00 (150)
Kamil Zieliński 28, 90, Takafumi Akahoshi 45 (k) - Sebastian Bonecki 69

Kolejka 17 - 13-14 października

Jagiellonia Białystok (ME) 1-2 Górnik Zabrze (ME) 14 października, 12:00 (100)
Kamil Jastrzębski 82 - Daniel Barbus 9, Przemysław Piwowarczyk 55
w Juchnowcu Dolnym
Śląsk Wrocław (ME) 2-1 Korona Kielce (ME) 15 października, 12:00 (100)
Paweł Garyga 34, Sylwester Patejuk 36 - Hubert Mularczyk 2
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Polonia Warszawa (ME) 1-4 Lech Poznań (ME) 14 października, 12:00 (80)
Jan Dźwigała 7 - Bartłomiej Olejniczak 26, Franciszek Siwek 29, Adam Gajda 44, Patryk Wolski 51
na stadionie Junaka
Pogoń Szczecin (ME) 0-2 Lechia Gdańsk (ME) 13 października, 11:00 (100)
Jakub Kamiński 39, Damian Kugiel 67
GKS Bełchatów (ME) 2-2 Legia Warszawa (ME) 13 października, 13:00 (90)
Patryk Rynkiewicz 34, Paweł Zięba 45 - Michał Bajdur 10, Patryk Mikita 79
na bocznym boisku
Zagłębie Lubin (ME) 2-3 Piast Gliwice (ME) 14 października, 14:00
Mateusz Magdziak 79, Konrad Andrzejczak 86 - Radosław Murawski 22, Jarosław Piewko 69, Tomasz Bzdęga 71
na Stadionie Górniczym
Widzew Łódź (ME) 1-0 Ruch Chorzów (ME) 14 października, 13:00
Bartłomiej Grube 70
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 0-3 Wisła Kraków (ME) 13 października, 12:00
Dawid Kamiński 19, Kasjusz Piwowarczyk 35, Jakub Pułka 36
w Dankowicach

Kolejka 18 - 9-10 marca

Widzew Łódź (ME) 2-1 GKS Bełchatów (ME) 15 maja, 17:00
Bartosz Narożnik 59, Kamil Jóźwiak 84 - Damian Gul 20
w pierwotnym terminie (10 marca, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lech Poznań (ME) 2-1 Górnik Zabrze (ME) 10 kwietnia, 12:00
Piotr Fontowicz 34, Wiktor Witt 41 (k) - Patryk Bartusiak 51
we Wronkach / w pierwotnym terminie (11 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Kielce (ME) 0-3 Lechia Gdańsk (ME) 12 marca, 13:00 (40)
Rafał Janicki 13, Grzegorz Rasiak 34, Piotr Wiśniewski 66
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Legia Warszawa (ME) 4-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 9 marca, 14:00
Michał Bajdur 10, Patryk Mikita 35, Mateusz Długołęcki 49, 90 (k)
na bocznym boisku
Piast Gliwice (ME) 0-2 Pogoń Szczecin (ME) 9 marca, 12:00
Kamil Zieliński 21, Karol Izdebski 63
na stadionie Carbo
Wisła Kraków (ME) 2-3 Polonia Warszawa (ME) 9 marca, 12:00 (100)
Adam Buksa 16, 79 - Paweł Tarnowski 45, 59, Maciej Wierzbowski 52
Śląsk Wrocław (ME) 4-1 Ruch Chorzów (ME) 10 marca, 12:00 (100)
Marcin Przybylski 15, 86, Johan Voskamp 43, 45 - Maciej Urbańczyk 27
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Jagiellonia Białystok (ME) 0-2 Zagłębie Lubin (ME) 9 marca, 11:00
Tomasz Porębski 29 (s), Wojciech Trochim 75
w Sokółce

Kolejka 19 - 16-17 marca

Polonia Warszawa (ME) 3-0 Jagiellonia Białystok (ME) 16 marca, 15:00 (70)
Paweł Tarnowski 22, 67, Konrad Wrzesiński 41
na stadionie MBOPN
Ruch Chorzów (ME) 2-1 Korona Kielce (ME) 17 marca, 12:00 (70)
Marek Szyndrowski 22 (k), Kamil Włodyka 49 - Bartosz Papka 6
GKS Bełchatów (ME) 2-0 Lech Poznań (ME) 17 kwietnia, 14:00
Jakub Paluszkiewicz 49, Paweł Zięba 76
w pierwotnym terminie (17 marca, 11:00) na boisku ze sztuczną nawierzchnią odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie na bocznym boisku
Górnik Zabrze (ME) 0-0 Legia Warszawa (ME) 16 marca, 11:00
na stadionie MOSiR-u Sparta
Lechia Gdańsk (ME) 7-1 Piast Gliwice (ME) 17 kwietnia, 11:00 (35)
Paweł Czychowski 26, 30, 50, 71, Jakub Kamiński 70, Łukasz Kacprzycki 76, 88 - Krzysztof Biczysko 45
na Stadionie Miejskim / w pierwotnym terminie (20 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 0-1 Śląsk Wrocław (ME) 16 marca, 14:30
Robert Menzel 90
na stadionie Na Górce
Zagłębie Lubin (ME) 2-0 Widzew Łódź (ME) 17 kwietnia, 15:00
Mateusz Magdziak 5, Krzysztof Piątek 41
na Stadionie Górniczym / w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Szczecin (ME) 2-0 Wisła Kraków (ME) 17 marca, 11:00
Szymon Kapelusz 44, Andrzej Kotłowski 70 (k)
na bocznym boisku

Kolejka 20 - 30 marca

Śląsk Wrocław (ME) 3-0 GKS Bełchatów (ME) 28 marca, 14:00 (15)
Marcin Przybylski 14, Stefan Vuković 83, Michael Krzeminski 88
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Widzew Łódź (ME) 0-0 Górnik Zabrze (ME) 28 marca, 13:00
Wisła Kraków (ME) 1-2 Lechia Gdańsk (ME) 28 marca, 12:00 (50)
Grzegorz Gulczyński 22 - Damian Kugiel 6, Jakub Kamiński 67
Jagiellonia Białystok (ME) 5-1 Piast Gliwice (ME) 27 marca, 11:00 (80)
Emil Łupiński 19, Karol Mackiewicz 33 (k), 54 (k), Michał Fidziukiewicz 45, Tomasz Porębski 51 - Gajusz Kościelniak 66
Korona Kielce (ME) 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 11 kwietnia, 14:00 (150)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka / w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lech Poznań (ME) 2-1 Pogoń Szczecin (ME) 28 marca, 14:30
Maciej Orłowski 29, Miłosz Nowicki 45 - Mateusz Wilk 72
we Wronkach
Legia Warszawa (ME) 2-1 Polonia Warszawa (ME) 30 marca, 12:00
Mateusz Długołęcki 42 (k), Patryk Mikita 50 - Wojciech Antczak 33
na bocznym boisku
Ruch Chorzów (ME) 2-2 Zagłębie Lubin (ME) 2 maja, 12:00
Mateusz Kwiatkowski 27, Jakub Smektała 43 - Jan Wojciechowski 11, Krzysztof Piątek 18
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

Pogoń Szczecin (ME) 1-2 Jagiellonia Białystok (ME) 7 kwietnia, 11:00
Paweł Iskra 87 - Bartosz Giełażyn 5, Karol Buzun 72
na bocznym boisku
GKS Bełchatów (ME) 0-1 Korona Kielce (ME) 8 kwietnia, 14:00 (100)
Bartosz Kwiecień 12
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Lechia Gdańsk (ME) 1-1 Lech Poznań (ME) 7 kwietnia, 13:00 (85)
Adam Duda 18 - Dawid Kownacki 35
na Stadionie Miejskim
Zagłębie Lubin (ME) 1-4 Legia Warszawa (ME) 7 kwietnia, 12:00
Wojciech Trochim 43 - Paweł Wolski 56, Jakub Arak 69, 73, Jan Grzesik 90
na Stadionie Górniczym
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 2-1 Ruch Chorzów (ME) 6 kwietnia, 16:00 (100)
Daniel Fabisiak 51, Marcin Wodecki 61 - Nika Narmania 53
na stadionie przy ul. Młyńskiej
Górnik Zabrze (ME) 3-1 Śląsk Wrocław (ME) 22 maja, 14:00
Mateusz Lebek 26, Krystian Furgacz 45, Fabian Piasecki 53 - Marcin Przybylski 64
na stadonie Walki / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Warszawa (ME) 2-5 Widzew Łódź (ME) 29 maja, 18:05
Maciej Joczys 88, Kamil Matulka 89 - Damian Warchoł 45, Mikael Idzikowski 53, Bartosz Narożnik 73, 78, Damian Fortuna 90
w Nadarzynie / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 65-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gospodarzy
Piast Gliwice (ME) 3-1 Wisła Kraków (ME) 1 maja, 12:00 (50)
Adrian Sikora 44, Krzysztof Poznański 69, Jarosław Piewko 82 - Dominik Kościelniak 18
na stadionie Carbo / w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 - 13-14 kwietnia

Ruch Chorzów (ME) 1-2 GKS Bełchatów (ME) 14 kwietnia, 12:00 (50)
Patryk Lipski 52 - Łukasz Wroński 55, Michał Helik 77 (s)
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 0-1 Górnik Zabrze (ME) 15 kwietnia, 12:00
Kamil Papis 29
na stadionie przy ul. Młyńskiej
Jagiellonia Białystok (ME) 2-0 Lechia Gdańsk (ME) 15 maja, 12:00
Ľuboš Hanzel 1, Piotr Obyrtacz 89
Lech Poznań (ME) 2-1 Piast Gliwice (ME) 13 kwietnia, 12:00
Piotr Fontowicz 18, Miłosz Nowicki 60 - Bartosz Szeliga 62
we Wronkach
Widzew Łódź (ME) 3-1 Pogoń Szczecin (ME) 13 kwietnia, 14:00
Emerson Carvalho 2, Bartłomiej Kasprzak 54, Daniel Wybranowski 89 - Patryk Paczuk 90
w Aleksandrowie Łódzkim
Śląsk Wrocław (ME) 2-0 Polonia Warszawa (ME) 13 kwietnia, 14:00
Kamil Dankowski 73, Paweł Uliczny 77
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Legia Warszawa (ME) 1-0 Wisła Kraków (ME) 14 kwietnia, 13:00 (110)
Jakub Arak 10
na bocznym boisku
Korona Kielce (ME) 1-2 Zagłębie Lubin (ME) 14 kwietnia, 11:00 (150)
Kamil Adamek 45 - Maciej Kowalski-Haberek 54, Daniel Gałach 58
na stadionie przy ul. Szczepaniaka

Kolejka 23 - 20-21 kwietnia

Wisła Kraków (ME) 2-2 Jagiellonia Białystok (ME) 21 kwietnia, 13:00 (100)
Adam Buksa 30, 82 - Filip Modelski 4, 68
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Damian Buras
Górnik Zabrze (ME) 1-1 Korona Kielce (ME) 20 kwietnia, 13:00 (50)
Tomasz Zahorski 5 - Bartosz Papka 90
na stadionie MOSiR-u Sparta
Zagłębie Lubin (ME) 0-0 Lech Poznań (ME) 21 kwietnia, 11:00
na Stadionie Górniczym
Pogoń Szczecin (ME) 0-0 Legia Warszawa (ME) 21 kwietnia, 11:00
GKS Bełchatów (ME) 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 21 kwietnia, 14:00 (120)
Kamil Poźniak 5 - Daniel Fabisiak 84
na bocznym boisku
Polonia Warszawa (ME) 1-0 Ruch Chorzów (ME) 20 kwietnia, 16:00
Krzysztof Kopciński 26
w Nadarzynie
Lechia Gdańsk (ME) 2-2 Śląsk Wrocław (ME) 22 kwietnia, 11:00
Damian Kugiel 25, Patryk Brzeski 67 - Stefan Vuković 84, Kamil Dankowski 88
na Stadionie Miejskim
Piast Gliwice (ME) 0-0 Widzew Łódź (ME) 20 kwietnia, 15:00
na stadionie Carbo

Kolejka 24 - 27-28 kwietnia

Ruch Chorzów (ME) 0-0 Górnik Zabrze (ME) 29 kwietnia, 17:00 (100)
na bocznym boisku
Lech Poznań (ME) 3-0 Jagiellonia Białystok (ME) 26 kwietnia, 12:00
(wo)
Dawid Kownacki 12, Wiktor Witt 45 (k) - Karol Mackiewicz 70, Paweł Drażba 77
w Popowie / na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 1-3 Lechia Gdańsk (ME) 29 kwietnia, 13:00
Daniel Fabisiak 34 (k) - Damian Kugiel 9, Paweł Czychowski 37, 54
w Dankowicach
Legia Warszawa (ME) 2-0 Piast Gliwice (ME) 28 kwietnia, 13:00 (50)
Paweł Wolski 16, Marko Šuler 42
na bocznym boisku
Korona Kielce (ME) 5-1 Pogoń Szczecin (ME) 28 kwietnia, 11:00 (150)
Kamil Kobryń 45, Kamil Adamek 61, 71, 90, Michał Jeziorski 69 (k) - Kamil Zieliński 24
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
GKS Bełchatów (ME) 3-0 Polonia Warszawa (ME) 27 kwietnia, 11:00
Łukasz Wroński 13, Kamil Poźniak 40 (k), Konrad Niedzielski 56
na bocznym boisku
Widzew Łódź (ME) 2-2 Wisła Kraków (ME) 27 kwietnia, 11:00
Bartosz Narożnik 23, Kamil Stencel 26 - Adam Buksa 30, Jakub Mordec 90
Śląsk Wrocław (ME) 1-0 Zagłębie Lubin (ME) 29 kwietnia, 12:00
Marek Wasiluk 67
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 25 - 4-5 maja

Górnik Zabrze (ME) 1-2 GKS Bełchatów (ME) 5 maja, 14:00
Kamil Papis 82 - Paweł Zięba 16, Łukasz Grzeszczyk 45
na stadionie MOSiR-u Sparta
Polonia Warszawa (ME) 0-1 Korona Kielce (ME) 4 maja, 16:00 (30)
Radosław Szmalec 19
w Nadarzynie
Wisła Kraków (ME) 4-5 Lech Poznań (ME) 4 maja, 12:00 (100)
Tomasz Zając 8, 23, 60, Kamil Kuczak 67 - Piotr Fontowicz 4, Dariusz Formella 50, 56, 58, 88
na stadionie Wawelu
Lechia Gdańsk (ME) 0-3 Legia Warszawa (ME) 6 maja, 13:00
Patryk Mikita 29, 62, Jakub Arak 68
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Zagłębie Lubin (ME) 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 6 maja, 14:00
Daniel Gałach 8, Damian Kowalczyk 89 - Kamil Jonkisz 19, Daniel Fabisiak 71 (k)
na Stadionie Górniczym
Piast Gliwice (ME) 3-2 Ruch Chorzów (ME) 6 maja, 11:00 (30)
Kornel Osyra 22, Wojciech Lisowski 61, Bartosz Szeliga 79 - Kamil Bobryk 47, Mateusz Kwiatkowski 87
na stadionie Carbo
Pogoń Szczecin (ME) 3-4 Śląsk Wrocław (ME) 5 maja, 11:00
Patryk Bednarski 4, Jakub Okuszko 11, Karol Izdebski 68 - Stefan Vuković 17, Kamil Dankowski 25 (k), Grzegorz Skrzypczak 35, Michael Krzeminski 80
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok (ME) 1-1 Widzew Łódź (ME) 5 maja, 16:00 (100)
Karol Mackiewicz 16 (k) - Veljko Batrović 37
od 74. minuty w bramce gospodarzy stał Michał Fidziukiewicz

Kolejka 26 - 11-12 maja

Legia Warszawa (ME) 2-0 Jagiellonia Białystok (ME) 10 maja, 17:00 (70)
Michał Pawlik 3 (s), Przemysław Mizgała 6 (k)
na bocznym boisku
Widzew Łódź (ME) 0-1 Lech Poznań (ME) 11 maja, 13:00
Szymon Drewniak 83
Ruch Chorzów (ME) 2-1 Lechia Gdańsk (ME) 22 maja, 15:00 (30)
Robert Chwastek 17, Patryk Stefański 90 - Paweł Czychowski 16
w pierwotnym terminie (11 maja, 11:00) odwołany
Śląsk Wrocław (ME) 0-1 Piast Gliwice (ME) 13 maja, 12:00
Tomáš Dočekal 61
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
GKS Bełchatów (ME) 3-0 Pogoń Szczecin (ME) 12 maja, 15:00
Filip Rośniak 19, Damian Gul 29, Rafał Dzierbicki 90
na bocznym boisku
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 3-0 Polonia Warszawa (ME) 11 maja, 14:00
Błażej Telichowski 20, Patryk Wentland 25, Mateusz Janeczko 78
w Dankowicach
Korona Kielce (ME) 2-2 Wisła Kraków (ME) 12 maja, 12:00 (150)
Bartosz Papka 26, Karol Angielski 34 - Kamil Moskal 41, Michał Szewczyk 52
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Górnik Zabrze (ME) 1-1 Zagłębie Lubin (ME) 14 maja, 15:00 (150)
Rafał Otwinowski 90 - Krzysztof Piątek 45
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 27 - 18-19 maja

Zagłębie Lubin (ME) 2-2 GKS Bełchatów (ME) 20 maja, 17:00
Jarosław Kubicki 32, Daniel Gałach 85 - Łukasz Wroński 55, Łukasz Grzeszczyk 61
na Stadionie Górniczym
Polonia Warszawa (ME) 2-1 Górnik Zabrze (ME) 19 maja, 17:00
Igor Jaszczak 43, Mateusz Muszyński 77 - Andreas Kaczmarek 29
w Nadarzynie
Jagiellonia Białystok (ME) 2-2 Korona Kielce (ME) 22 maja, 12:00
Kim Min-kyun 14, Michał Fidziukiewicz 66 - Michał Przybyła 63, 74
Lech Poznań (ME) 0-3 Legia Warszawa (ME) 15 maja, 17:30
Patryk Mikita 2, Michał Żyro 22, Błażej Cyfert 60 (s)
w Popowie
Piast Gliwice (ME) 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 18 maja, 12:00
Wojciech Lisowski 73 - Patryk Wentland 90
na stadionie Carbo
Pogoń Szczecin (ME) 5-0 Ruch Chorzów (ME) 19 maja, 11:00
Przemysław Pietruszka 18, Sebastian Rudol 25, Sebastian Murawski 39, Robert Kolendowicz 56, Rafał Gutowski 81
Wisła Kraków (ME) 3-1 Śląsk Wrocław (ME) 18 maja, 12:00
Damian Buras 24, Michał Szewczyk 50, Tomasz Zając 90 - Robert Menzel 8
Lechia Gdańsk (ME) 2-1 Widzew Łódź (ME) 20 maja, 13:00 (40)
Paweł Czychowski 26, 51 - Bartosz Narożnik 87
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 28 - 25 maja

Śląsk Wrocław (ME) 1-1 Jagiellonia Białystok (ME) 27 maja, 11:00
Marcin Przybylski 54 (k) - Michał Fidziukiewicz 45
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 2-3 Lech Poznań (ME) 26 maja, 11:00
Daniel Fabisiak 45 (k), 90 - Piotr Fontowicz 20, Dawid Kownacki 41, Miłosz Nowicki 78
w Dankowicach
GKS Bełchatów (ME) 1-0 Lechia Gdańsk (ME) 24 maja, 17:00 (90)
Michał Mak 77 (k)
na bocznym boisku
Korona Kielce (ME) 5-0 Piast Gliwice (ME) 24 maja, 15:00 (100)
Łukasz Sierpina 5, Kamil Sylwestrzak 44, Bartosz Papka 56, 90, Michał Przybyła 86
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Górnik Zabrze (ME) 0-2 Pogoń Szczecin (ME) 27 maja, 11:00
Mateusz Sobolczyk 26, Andrzej Kotłowski 28
Legia Warszawa (ME) 4-0 Widzew Łódź (ME) 26 maja, 15:00 (500)
Patryk Mikita 22, Przemysław Mizgała 34, Marcel Gąsior 79 (k), Jakub Arak 84
Ruch Chorzów (ME) 1-2 Wisła Kraków (ME) 25 maja, 11:00
Przemysław Węgrzyn 58 - Kamil Moskal 72, Dominik Kościelniak 78
na bocznym boisku
Polonia Warszawa (ME) 0-3 Zagłębie Lubin (ME) 25 maja, 14:00
Jarosław Kubicki 16, 63, Konrad Andrzejczak 58
w Nadarzynie

Kolejka 29 - 23-24 marca

Jagiellonia Białystok (ME) 4-0 GKS Bełchatów (ME) 24 marca, 12:00 (50)
Euzebiusz Smolarek 27, Karol Mackiewicz 36, Michał Fidziukiewicz 50, Tomasz Kowalski 80
Wisła Kraków (ME) 1-0 Górnik Zabrze (ME) 24 kwietnia, 16:00 (50)
Hubert Tomalski 81 (k)
w Zabierzowie / w pierwotnym terminie (23 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Widzew Łódź (ME) 1-1 Korona Kielce (ME) 24 kwietnia, 15:00 (30)
Piotr Bartłoszewski 53 - Michał Wrześniewski 82
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Szczecin (ME) 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 24 marca, 11:10
Robert Obst 32, Dawid Kapczyński 51 - Konrad Kareta 26, Daniel Fabisiak 73
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Piast Gliwice (ME) 1-2 Polonia Warszawa (ME) 10 kwietnia, 15:00
Krzysztof Borowiec 60 - Patryk Duda 88, Filip Kowalczyk 90
w Rybniku-Kamieniu; na boisku Hotelu Olimpia / w pierwotnym terminie (23 marca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Legia Warszawa (ME) 2-0 Ruch Chorzów (ME) 10 kwietnia, 12:00 (60)
Jakub Arak 55, Marcel Gąsior 57
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (23 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lech Poznań (ME) 2-1 Śląsk Wrocław (ME) 23 marca, 14:00
Wiktor Witt 15 (k), Maciej Orłowski 90 - Jakub Więzik 46
we Wronkach
Lechia Gdańsk (ME) 0-2 Zagłębie Lubin (ME) 24 kwietnia, 13:00
Maciej Kowalski-Haberek 23, Daniel Gałach 83
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego / w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 30 - 1 czerwca

Ruch Chorzów (ME) 2-2 Jagiellonia Białystok (ME) 29 maja, 13:00 (30)
Patryk Lipski 33, Aleksander Komor 90 - Emil Gajko 17, Jan Wleciałowski 40 (s)
Korona Kielce (ME) 3-1 Lech Poznań (ME) 1 czerwca, 11:00 (100)
Tomasz Foszmańczyk 19, Bartosz Papka 64, Piotr Piwowar 90 - Piotr Fontowicz 21
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Górnik Zabrze (ME) 0-1 Lechia Gdańsk (ME) 3 czerwca, 17:00
Kamil Gorczyca 6
na stadionie Walki
Śląsk Wrocław (ME) 2-0 Legia Warszawa (ME) 1 czerwca, 14:00 (100)
Mateusz Fedyna 17, Stefan Vuković 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
GKS Bełchatów (ME) 3-1 Piast Gliwice (ME) 1 czerwca, 12:00
Damian Szymański 36, Łukasz Wroński 71, Michał Sitarz 90 - Jarosław Piewko 90
Polonia Warszawa (ME) 3-3 Pogoń Szczecin (ME) 2 czerwca, 16:00
Mateusz Muszyński 43, 89, Igor Sapała 88 - Patryk Paczuk 36, Mateusz Sobolczyk 62, Daniel Michalczuk 86
w Nadarzynie
Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) 3-1 Widzew Łódź (ME) 1 czerwca, 13:00
Konrad Kareta 23, Luka Gusić 29, Mateusz Janeczko 42 - Patryk Mysłowski 85
w Dankowicach
Zagłębie Lubin (ME) 2-1 Wisła Kraków (ME) 1 czerwca, 14:00 (100)
Sebastian Bonecki 38, Daniel Gałach 90 - Michał Szewczyk 43

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas