8 września 2012, 18:00 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)

Sandecja: 80. Marcin Cabaj - 17. Marcin Makuch, 6. Mateusz Kowalski, 13. Kamil Szymura, 5. Wojciech Wilczyński - 11. Bartosz Szeliga (54, 9. Piotr Kosiorowski), 4. Paweł Leśniak (46, 37. Wojciech Mróz), 18. Peter Petrán (46, 14. Yuriy Zinyak), 25. Filip Burkhardt, 23. Bartosz Wiśniewski - 16. Adrian Świątek.

GKS: 12. Piotr Misztal - 13. Maciej Mańka, 21. Tomasz Balul, 19. Łukasz Kopczyk, 28. Mateusz Mączyński - 31. Adrian Chomiuk, 15. Bartłomiej Babiarz, 30. Mateusz Kupczak, 6. Mateusz Bukowiec (83, 23. Dawid Jarka), 25. Piotr Rocki (60, 11. Jakub Bąk) - 9. Marcin Folc (65, 18. Mateusz Wawoczny).

żółte kartki: Makuch, Burkhardt, Szeliga, Kowalski, Kosiorowski - Mańka, Bukowiec, Mączyński.

sędziował: Piotr Wasielewski (Kalisz).
widzów: 2500.

źródło: własne / GKS Tychy

siwe włosy - 8 września 2012, 19:51:27 - *.ssp.dialog.net.pl
GKS Tychy skarcił Sandecję. Mecz zaczął się dobrze dla gospodarzy, bo prowadzenie objęli już w 6.minucie po karnym wykonanym przez Burkhardta. Potem jednak dwa gole zdobył Kopczyk i do przerwy 2:1 prowadził GKS Tychy. Druga połowa dla gości nie była najłatwiejsza, bo zawodnicy z Nowego Sącza ostro atakowali, ale jednak trzy punkty pojadą do Tych. Ten wynik to dość duża niespodzianka. Gracze trenera Mandrysza wydostali się ze strefy spadkowej, ale szybko mogą do niej wrócić, bo w najbliższym tygodniu mają mecze z nieprzewidywalnymi Olimpią G. i Miedzią. Natomiast co do Sandecji, kolejne mecze pokażą czy dzisiejsza porażka to był tylko wypadek przy pracy czy też początek jakiegoś głębszego kryzysu. Pozdrawiamy, Przemek i dziadek!

dpgc - 8 września 2012, 19:56:10 - *.pl.177.41.31.in-addr.arpa
siwe wlosy wracaj komentowac ekstraklase, jeszcze ciebie tu brakowalo...

Prawda - 8 września 2012, 20:14:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sandecja potrafi wygrywać tylko wyjazdy. Nie wierzycie? Popatrzcie w tabele ;)

kurnik żeb - 8 września 2012, 20:27:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w Nowym Sączu tylko Widzew

jola - 8 września 2012, 20:27:41 - *.218.108.151
Sandecja dno tylko Cabaj gra na poziomie 1 ligi Araszkiewicz zestawił zespół dno to co pokazał Leśniak w pierwszej połowie ,bez komentarza , a co do dopingu to Tychy super sandecja miernie , i to na końcu Sandecjo nic się nie stało to jest żałosne ,stało się stało i zastanawiam się kiedy kibice sandecji załapią to i przestaną głaskać zawodników za minimalizm i przejście obok meczu nie dotyczy Cabaja reszta to myślała już o imprezie w bohemie , razem z Arasiem bo nasz trenerio zachowuje się tak jak by nie był trenerem Sandecji cały mecz przesiedział w budzie nie wiem coś go boli a może na kacu, ,,./

ns - 8 września 2012, 20:28:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
JA pier.. papier. męczą mnie już te porażki

@ kurnik ż - 8 września 2012, 20:30:02 - *.nowysacz.vectranet.pl
no co ty w Nowym Sącz tylko Barcelona FC.
ps. co za pokemon internetowy

hehe - 8 września 2012, 20:50:15 - *.netblok.pl (*.168.83.122)
a w Starym Sączu = > ŁKS :p [LOL4kurnik;d]

siwe włosy - 8 września 2012, 20:56:59 - *.ssp.dialog.net.pl
@Obraniak
Jutro mecze 1.ligi będzie oceniał Przemek, więc się nie martw. Pozdrawiam

Autovidol - 8 września 2012, 21:21:35 - *.dsl.wotnoh.ameritech.net
a koment Ciamciary gdzie???

traktor - 8 września 2012, 21:29:45 - *.146.235.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Autovidol
Ciamciara najwyraźniej tyko przy Ekstraklasie robi. A komenty dziadka Siwe Włosy i Przemka jak dla mnie są nawet lepsze od tych Ciamciary. Cieszę się z ich powrotu na portal 90minut i czekam na ich kolejne wpisy.

slawkoTS - 8 września 2012, 21:39:06 - *.net.intersiec.net.pl
smieszna sandecja znow wygrala hehehehe

PASY - 8 września 2012, 22:42:16 - *.ip.netia.com.pl
Pozdrowienia dla Braci - Sandecja&Tychy&Cracovia

Lewy - 9 września 2012, 0:31:37 - *.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net
Brawo Łukasz!!! Pierwsze gole w I lidze

Janosik - 9 września 2012, 6:57:07 - *.opera-mini.net (*.60.200.166)
Leśniaka wygwizdali... Arasia wygwizdali. Leśniak pospacerował 45 nim.po murawie i kasa się wszystkim zgadza.

bolo1 - 9 września 2012, 8:53:46 - *.218.107.8
Dno Dno i Bagno PIłkarze robią sobie jaja z kibicuw.Aras ilu gosci wynosiło cie z bochemy nabitego 2-4-6 ?????????????????????????

GKS71 PL - 9 września 2012, 9:24:16 - *.play-internet.pl
Znakomicie w końcu pierwsza wygrana !
KKS SANDECJA & GKS TYCHY & KS CRACOVIA - B.S.N.T.
ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI !!

saczers - 9 września 2012, 9:44:21 - *.nowysacz.vectranet.pl
Araszkiewicz wynos sie z Sacza ty pseudo trenerku,dlaczego nie pokazales sie na konferencji po meczu,kac cie nie puscił?

jola - 9 września 2012, 9:48:11 - *.218.108.151
Araś nie przyszedł na konferencje prasową żle się poczuł ,Araś też bym się żle czuł zestawiając tak zespół , a tak na marginesie 22, 30 araś w bohemie

TyszaninGK - 9 września 2012, 10:27:22 - *.kundenserver.de
wynik cieszy ale najbardziej gościna naszych Braci w Nowym Sączu ,z tego co mi wiadomo Tyszanie nawet z rodzinami są aż do teraz w NS i bawią się wraz z ziomkami z Sandecji .Super mecz super atmosfera na taki mecz czekało się latami.