[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


23 września 2012, 18:21:56 - koofel
II liga, gr. wschodnia: niedzielne mecze

Dzisiaj odbyło się pięć spotkań 9. kolejki II ligi wschodniej. Puszcza Niepołomice zremisowała 1-1 (0-0) z Wisłą Płock i przerwała passę pięciu zwycięstw z rzędu. Małopolska ekipa awansowała jednak na pozycję wicelidera. Wysokie trzybramkowe zwycięstwa odniosły zespoły Stali Stalowa Wola i Pelikana Łowicz, pokonując odpowiednio Pogoń Siedlce i Garbarnię Kraków. Waleczną postawą wykazali się piłkarze Stali Rzeszów, którzy zdołali przechylić na swoją korzyść wynik meczu z Siarką Tanobrzeg, wygrywając ostatecznie 3-2 (0-1).

Concordia Elbląg 1-0 Znicz Pruszków
Jakub Zejglic 67 (k)
Stal Stalowa Wola 3-0 Pogoń Siedlce
Damian Łanucha 10, 85, Wojciech Fabianowski 32
Pelikan Łowicz 3-0 Garbarnia Kraków
Krzysztof Brodecki 25, Robert Łakomy 50, Michał Adamczyk 74
Stal Rzeszów 3-2 Siarka Tarnobrzeg
Kamil Stachyra 66 (k), Sebastian Przybyszewski 73, Daniel Koczon 83 - Daniel Beszczyński 34, Jarosław Piątkowski 71
Puszcza Niepołomice 1-1 Wisła Płock
Mateusz Cholewiak 87 - Bartłomiej Sielewski 88

Mecze sobotnie:
Wisła Puławy 1-2 Unia Tarnów
Olimpia Elbląg 1-0 Resovia
Motor Lublin 3-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Radomiak Radom 1-0 Wigry Suwałki

II liga 2012/2013, grupa: wschodnia - wyniki, strzelcy, terminarz

REKLAMA

zks - 23 września 2012, 18:26:59 - m196.c154.petrotel.pl
Dobry i punkt z mocnymi Niepołomicami!
W Płocku z Motorem 3 pkt!
ZKS Wisła Płock!

PEEE - 23 września 2012, 18:27:30 - aaib130.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pelikan.Pelikan do boju ptaki

trener - 23 września 2012, 18:28:47 - 213.158.216.30.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
9ta wisla ma 3 punkty straty do lidera. A na czele ambitna unia. Wystarczy zaangazowanie ale w koncu to tylko 3cia klasa rozgrywkowa

ino - 23 września 2012, 18:30:04 - 178-36-86-223.adsl.inetia.pl
płock -czekamy w 3 lidze ...

REKLAMA

dgf - 23 września 2012, 18:30:31 - host-89-241-178-77.as13285.net
Brawo panowie za gre do konca mysle ze cieszy i jeden punkt z naprawde dobrze grajacymi Niepolomicami.ZKS WISLA PLOCK

pebe - 23 września 2012, 18:35:10 - public-gprs206339.centertel.pl
brawo wisła. cenny punk z niepołomicami teraz motor i 3 punkty

Maniek KSP - 23 września 2012, 18:36:52 - host-89-231-168-57.lowicz.mm.pl
brawo Pelikan zwycięstwo w pięknym stylu!O to chodzi...

Fokus - 23 września 2012, 18:36:57 - z31-05.opera-mini.net (31.60.109.3)
Brawo Wisła Płock. Naprawde swietny mecz. Wazne ze nie przegraliśmy heh. Nafciarze !!

darek - 23 września 2012, 18:37:19 - gwk197.internetdsl.tpnet.pl
Ważny punkt w Niepołomicach ale dla Puszczy.

Konrad89 - 23 września 2012, 18:41:22 - bjx122.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stalówka obrała właściwy kurs.

zxc - 23 września 2012, 18:42:03 - host-46-186-25-160.dynamic.mm.pl
Brawo Wisełko ! Z Motorem tylko 3pkt. Gra do końca i ambicja !

Nowe_Miast - 23 września 2012, 18:48:47 - 178-36-98-138.adsl.inetia.pl
W końcu Stalo! Łapać czołówkę, bo potem będzie za późno

sierpc - 23 września 2012, 19:03:46 - aawh212.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ze Spartakusem tylko zwycięstwo. Brawo za grę do końca.

EDGAR - 23 września 2012, 19:13:34 - chv55.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wyp......Ć tego pajaca z Siedlec i to jutro z samego rana walizki przed drzwi i bilet w 1 stronę jeszcze kupić chętnie się dołożę

REKLAMA

ZKS - 23 września 2012, 19:27:55 - acca89.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zwycięstwo z Siarką strasznie wymęczone , ale liczą się 3 punkty. Gra w obronie -tragedia! Gra w ataku-tragedia! STALO obudź się!

piotrekkk - 23 września 2012, 19:29:33 - m230.class103.petrotel.pl
dobry punkt w niepolomicach zdobyty, teraz wazne wygrac z motorem i szansa na miejsce premiowane awansem, jeszcze duzo meczy do konca ale procz resowii gralismy juz z czolowka ligi,

siarka - 23 września 2012, 19:43:19 - cnd54.neoplus.adsl.tpnet.pl
kiedy odejdzie w koncu ten beznadziejny trener Siarki? Przeciez ten gosc nie ogrania niczego! Czy dopiero odejdzie jak Siara bedzie na ostatnim miejscu?

aaa - 23 września 2012, 19:43:32 - 178-36-55-39.adsl.inetia.pl
na północy tylko concordia!

pedros - 23 września 2012, 19:49:37 - 178-159-171-157.tsm.tarnobrzeg.pl
Szymczak - Twój czas się w Tarnobrzegu skonczył - weź ze sobą pseudo kopaczy : piatkowskiego, cichosa, gębalskiego i młodych z kielc - i wracaj do ligi podwórkowej - Siarko Obudź się !!!!
Stal dzisiaj niczego nie pokazała ale miała charakter i tym nas pokonała!!!
Prezesowie Klubów piłkarskich - chcecie żeby Wam ktos rozwalił drużynę ( psychicznie i fizycznie) to treneiro Szymczak jest najlepszym specjalistą

ya - 23 września 2012, 20:02:02 - user-164-127-41-130.play-internet.pl
Conca... Rewelacja, gratulacje dla całej drużyny!!!. Jeszcze okaże się ze awansujecie ligę wyżej. Trzymam za Was kciuki

1957 - 23 września 2012, 20:41:18 - apn-77-112-255-161.dynamic.gprs.plus.pl
Siarko - ostatni dzwonek dla was!!!!

rks - 23 września 2012, 20:41:28 - ip-188-127-27-58.ennet.pl
Oby MOTOR odpalił do Płocka po 3 punkty. MOBILIZACJA ROZBIJAMY PŁOCK!!!

kibic - 23 września 2012, 20:53:30 - user-164-126-194-132.play-internet.pl
w Radomiu tylko Zamlynie

MMKS - 23 września 2012, 21:33:35 - 178.181.63.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Concordia Pany pomaranczowe szatany extra w nastepnym sezonie awans!!!!!!!!!!!!!!!

leon - 23 września 2012, 21:35:04 - m130.class97.petrotel.pl
pytanie do kibiców Motoru nie macie czasem zakazu na wyjazd do Płocka? bez napinki

Balder14 - 23 września 2012, 22:04:16 - 50-14-168-98.nyc.clearwire-wmx.net
co sie dzieje z Motorem... ? Przed sezonem druzyna w prognozach typowana na gorne rejony tabeli... Mam nadzieje ze w najblizszych meczach druzyna ta przelamie zla passe i zacznie grac na miare swych mozliwosci. Zycze im tego mimo ze od grubych -nastu lat w mym sercu tylko Stalowka... Dzieciaki nie spinajcie sie prosze.

kibic RKS - 23 września 2012, 22:36:46 - 77-254-49-248.adsl.inetia.pl
nie, nie ma zakazu. Robimy na Was Inwazje! bedzie Nas wiecej jak was miejscowych! zobaczycie co to znaczy ze motor przyjechał!

ja - 23 września 2012, 22:41:33 - aggo93.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Puszcza remis nie jest zly mogli wygrac lecz bramkarz Puszczy popelnil blad i puscil szmate . Brawo kibice Wisły Plock za doping w liczbie 1 autokar plus samochody prywatnie kolo 5-8 tak naliczylem > ze strony Puszczy dziadki plus 8-10 osub na trybunie kolo sektora kibiców przyjezdnych wywieszaja 2 flagi nawet dra ryja

bvr - 23 września 2012, 23:13:29 - aanw103.neoplus.adsl.tpnet.pl
Puszcza i tak nie będzie chciała wejść wyżej, bo nie ma to warunków, więc jej wysokie miejsce nie ma znaczenia. Szkoda, bo chciałbym aby jak najwięcej zespołów z Małopolski grało w wyższych ligach, ale Puszcza już na siłę została "wsadzona" do II ligi i do pierwzej ligi na pewno im nie spieszno. OKNOPLAST woli sponsorwać Inter niż wspomóc miejscowy zespół, więc niech sobie sami swoje okna kupują

REKLAMA

optymista - 24 września 2012, 0:45:16 - aeop211.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszyscy czekają na Motor, 10 pkt. straty na tym etapie rozrywek jest jak najbardziej do odrobienia.

Bazyli - 24 września 2012, 8:15:49 - bfw157.neoplus.adsl.tpnet.pl
Motor odpali, ale jak wybudują w Lublinie nowy stadion, bo z takimi warunkami i zapleczem (brak jednego porządnego boiska piłkarskiego, murawy, "stadion de la gruz"),to po co wchodzić do wyższej ligi. Trzeba się skupić tylko na utrzymaniu w tym sezonie, żeby nie spaść z tej ligi. Jak na razie w Lublinie wypaliło tylko lotnisko, a czy wybudują nowy stadion? W to raczej wątpię.

Elektryczn - 24 września 2012, 9:43:35 - ejm134.internetdsl.tpnet.pl
do kibic RKS; zapraszamy serdecznie kibiców Spartakusa

O(L)E - 24 września 2012, 10:00:15 - user-164-127-136-154.play-internet.pl
Olimpia przyjedzie do Tarnobrzega, to wam trenera zwolnimy, zaraz po przegranym przez was meczu, spokojnie, wytrzymajcie jeszcze tydzień ;-)
Motorowcy, z tym lotniskiem to nie przesadzajcie, ono przecież w Świdniku! Avia będzie miała możliwość szybszej ucieczki ;-)

Jaskół - 24 września 2012, 10:51:23 - h2.umt.tarnow.pl (192.168.0.165)
Rewelacja z Tarnowa nie zawodzi. Beniaminek bez wzmocnień, bez pieniędzy, a wygrywa mecz za meczem. Pokonanie lidera w Puławach grając bez 5 zawodników (wypadła z gry prawie cała linia pomocy) to wspaniały wyczyn. UNIA JEST WIELKA!!

kawaw - 24 września 2012, 12:09:07 - ppp144167.ostnet.pl
brawo zks

RESOVIA - 24 września 2012, 14:48:38 - gec2.internetdsl.tpnet.pl
W RZESZOWIE TYLKO RESOVIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ś.s.K :D:D:D !!!!!!

12 - 24 września 2012, 19:34:59 - undef-e-190.interblock.pl
ile Resovii z ŁKSem w Łowiczu ostatnio? bo umknęła mi gdzieś relacja