30 września 2012, 16:52:57 - dufusik
II liga: Jarota 2-1 Górnik Włb.

W ostatnim spotkaniu 10. kolejki II ligi grupy zachodniej Jarota Jarocin wygrał 2-1 (1-0) z Górnikiem Wałbrzych.

28 września 2012, 15:00 - Jarocin (Stadion Miejski)
Jarota Jarocin 2-1 Górnik Wałbrzych
Sebastian Kamiński 8, Łukasz Białożyt 90 - Piotr Garbarek 83 (s)

Jarota: 21. Szymon Dutkiewicz - 6. Hubert Oczkowski, 13. Igor Skowron, 17. Piotr Garbarek, 4. Mateusz Śliwa - 8. Karol Danielak (66, 18. Patryk Cierniewski), 7. Krzysztof Czabański (74, 9. Adrian Owczarek), 14. Michał Grobelny, 10. Łukasz Białożyt, 16. Sebastian Kamiński (80, 2. Hubert Nawrocki) - 15. Damian Pawlak.

Górnik: 1. Damian Jaroszewski - 2. Dariusz Michalak, 7. Marek Wojtarowicz, 4. Sławomir Orzech, 5. Dawid Kubowicz - 16. Mateusz Sawicki, 20. Tomasz Wepa, 10. Marcin Morawski, 13. Adrian Zieliński (62, 17. Dominik Radziemski), 11. Adrian Moszyk (72, 15. Przemysław Polak) - 9. Daniel Zinke.

żółte kartki: Oczkowski, Garbarek, Cierniewski - Sawicki, Orzech, Wojtarowicz, Polak.

sędziował: Jacek Kikolski (Płock).

W 26. minucie Damian Jaroszewski (Górnik) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

ksg;( - 30 września 2012, 17:00:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale lipa znowu górnik nie strzela karnego :/ i jeszcze strata gola w ostatnich sekundach meczu :/

jarotaFAN - 30 września 2012, 17:08:23 - *.ip.netia.com.pl
no nareszcie.. punkty uciekały do tej pory w dziwny sposób.. fajnie! ONLY JKS

1921 - 30 września 2012, 17:10:52 - *.15-3.cable.virginmedia.com
Takie kluby jak Raków,Górnik,Chrobry,Zagłębie powinny grać co najmniej ligę wyrzej

kaesGw - 30 września 2012, 17:13:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@up
Święta prawda ! Posypać mu !!

kaesGw - 30 września 2012, 17:16:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@LUCYFER
Dno to twoj smieszny slask "miSZCZ Polski" ahahaha 4:1 w P**deczke z Zabrzem .

wałbrzysza - 30 września 2012, 17:23:32 - *.ip.netia.com.pl
Dlaczego nie strzelają karnych najlepsi technicznie Morawski albo Zinke tylko michalaki i inne kopacze

xxx - 30 września 2012, 17:26:46 - *.31.172.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W 25. minucie Damian Jaroszewski (Górnik) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek). Bramkarz wykonywał?

KSGW - 30 września 2012, 17:38:50 - *.ssp.dialog.net.pl
Nic sie nie stalo Gorniku nic sie nie stalo

melas - 30 września 2012, 17:55:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Górnicy, idźcie kopać do biedaszybów.

melas - 30 września 2012, 17:57:18 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

maciej2 - 30 września 2012, 18:10:05 - *.ip.netia.com.pl
Brawo Jarota,wreszcie się sprężyliśmy.I to na kogo.Górnik to najlepsza drużyna,jaką widziałem w tym sezonie w Jarocinie.Bardzo dobry mecz obu ekip.Górnik jeżeli uzupełni skład,pierwsza liga murowana.Będą derby w pierwszej lidze z Miedzią.

xyz - 30 września 2012, 19:12:28 - *.ssp.dialog.net.pl
Ile Górnika w Jarocinie?

obserwator - 30 września 2012, 19:15:25 - *.legnica.vectranet.pl
brudnych pazurów 17 robią z siebie wielkich hools. a zobaczcie jak oni jeżdzą HA HA HA

KSGW - 30 września 2012, 19:18:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ciapaci z Legnicy co tutaj robią?Nie mają tematu o swoich miedzkach? Boli KSG,ma boleć!!!

Kibic - 30 września 2012, 20:07:43 - *.ssp.dialog.net.pl
Tylko GÓRNIK Wałbrzych !

E.T.K. - 30 września 2012, 20:09:26 - *.play-internet.pl
Brudne Paznokcie, Kolana, Morda i Łokcie :-)

KSK JG - 30 września 2012, 20:54:46 - *.opera-mini.net (*.254.155.103)
No to Panie z Wałbrzycha , w nastepnym sezonie derby sudetów ;) Tylko Ks Karkonosze !

FURIA - 30 września 2012, 21:08:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do KSK
Wy??? HAHAHAHA kibice bez honoru. Na D.Śląsku jesteście pleśnią.

FURIA - 30 września 2012, 21:10:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W JG tylko Spartakus

D. - 30 września 2012, 22:56:46 - *.punkt.opole.pl
Buba, z karnych trzeba chłopaków przećwiczyć solidnie, bo coś szwankuje... Był Przerywacz - były gole murowane, a teraz co? Szkoda tracić takie okazje...
TYLKO GÓRNIK, NASZ KS!!!!!

jelonek - 1 października 2012, 18:20:25 - *.30.40.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W Jeleniej tylko Spartek i KSGW !!!!!!!!

^^ - 1 października 2012, 19:07:41 - *.play-internet.pl