MPJM

12 października 2012, 21:48:57 - emsi
eMŚ: Mołdawia 0-0 Ukraina

W meczu grupowych rywali reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw świata w 2014 roku reprezentacja Mołdawii zremisowała u siebie 0-0 z Ukrainą. W drużynie gospodarzy 78 minut rozegrał zawodnik Cracovii - Alexandru Suvorov.

12 października 2012, 20:00 - Kiszyniów (Stadionul Zimbru)
Mołdawia 0-0 Ukraina

Mołdawia: 1. Stanislav Namașco - 5. Petru Racu, 13. Simeon Bulgaru, 6. Alexandru Epureanu, 3. Victor Golovatenco - 16. Alexandru Suvorov (79, 10. Gheorghii Ovseannicov), 4. Alexandru Onică, 8. Alexandru Gațcan, 7. Serghei Covalciuc (61, 19. Alexandru Pașcenco), 20. Alexandru Dedov - 9. Igor Picușciac (84, 15. Anatolie Doroș).

Ukraina: 12. Andrij Pjatow - 21. Bohdan Butko, 17. Taras Mychałyk, 3. Jewhen Chaczeridi, 2. Jewhen Selin - 11. Andrij Jarmołenko, 4. Anatolij Tymoszczuk, 6. Denys Harmasz (60, 16. Jewhen Sełezniow), 14. Rusłan Rotań, 9. Ołeh Husiew (79, 22. Marko Dević) - 8. Roman Zozula (74, 20. Artem Miłewśkyj).

żółte kartki: Onică - Rotań, Chaczeridi.

sędziował: Clément Turpin (Francja).

W zespole Mołdawii wystąpili także zawodnicy z przeszłością na polskich boiskach: Gheorghii Ovseannicov (Cracovia) i Anatolie Doroș (Legia Warszawa, Polonia Warszawa, Korona Kielce).

piotrek - 12 października 2012, 21:52:11 - 3-bem-10.acn.waw.pl
Polska powinna w tej grupie zająć przynajmniej 2 miejsce. Rywale nie są mocni.

x - 12 października 2012, 22:01:55 - apn-95-41-243-21.dynamic.gprs.plus.pl
jak Ukraina zagra z Polską tak jak z Mołdawią, ale skuteczniej, to będzie 3:0. Mnóstwo setek, ale niestety skuteczność zawodziła.

Spartakus - 12 października 2012, 22:04:56 - host-188-122-9-231.finemedia.pl
@kibic z ciebie taki kibic jak ze mnie baletnica...

pedałek - 12 października 2012, 22:12:28 - adll107.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciescie się jak Polska zremisuje chociaż z Mołdawią wróze im co najmniej 4 miejsce bo na takie w grupie zasługują.

@x - 12 października 2012, 22:49:31 - 87-207-84-75.dynamic.chello.pl
a co to za bzdurny wniosek? co ma mecz z Mołdawią do meczu z Polską? właśnie pokazałeś że nie masz zielonego pojęcia o piłce nożnej, pomyliłeś portale.

mietek - 13 października 2012, 1:36:57 - adke92.neoplus.adsl.tpnet.pl
@kibic zamiast narzekac przyczyn sie do postepu

Aaa - 13 października 2012, 4:21:03 - alpmspsrvz1ts206-dmz.mycingular.net
Moldawia - chyba juz 9 mecz z rzedu bez gola, ale moze jeszcze i namieszac. Zobaczymy. Dla nas i tak krytyczne beda dwa ostatnie mecze w pazdzierniku 2013.

3 - 13 października 2012, 8:32:22 - nat-bem1-3.aster.pl
tylko ta ukraina potrafila zremisowac na wyjezdzie z anglia. w wtorek wielu z nas czeka spore rozczarowanie i sytuacja po meczu bedzie wygladala jak po mistrzostwach europy.

miś z lasu - 13 października 2012, 9:15:05 - netmar.ae1x201.dibhala.lubman.net.pl
Tylu niewykorzystanych sytuacji dawno nie widziałem.
Ukraina strzeliła nawet bramkę, ale sędzia nie uznał, minimalny spalony albo faul.