I liga: Tychy 0-0 Stomil

13 października 2012, 15:00 - Jaworzno (Stadion Miejski)
GKS Tychy 0-0 Stomil Olsztyn

GKS: 12. Piotr Misztal - 13. Maciej Mańka, 21. Tomasz Balul, 19. Łukasz Kopczyk, 28. Mateusz Mączyński - 31. Adrian Chomiuk (85, 7. Łukasz Małkowski), 3. Bartłomiej Babiarz, 30. Mateusz Kupczak, 25. Piotr Rocki (72, 6. Mateusz Bukowiec), 11. Jakub Bąk - 16. Łukasz Tumicz (46, 9. Marcin Folc).

Stomil: 29. Tomasz Ptak - 18. Janusz Bucholc, 23. Arkadiusz Koprucki, 3. Rafał Remisz, 7. Paweł Głowacki - 6. Łukasz Suchocki (71, 20. Michał Świderski), 31. Michał Glanowski, 21. Łukasz Jegliński, 8. Mindaugas Kalonas (90, 77. Paweł Łukasik), 95. Radosław Stefanowicz - 87. Szymon Kaźmierowski (87, 11. Robert Tunkiewicz).

żółte kartki: Mańka, Kupczak - Głowacki, Kaźmierowski.

siwe włosy - 13 października 2012, 16:51:53 - *.ssp.dialog.net.pl
Witamy! Nie można dużo napisać o tym meczu. Wynik 0:0, mało sytuacji. Najbardziej chciało się dziś grać Piotrowi Rockiemu. Zawodnik gospodarzy bardzo często podawał, dośrodkowywał, uderzał, ale nic z tego nie wychodziło. Stomil pozostaje w strefie spadkowej, GKS Tychy jest na ósmej lokacie. Przemek nic nie zarobił na golach, bo ich zabrakło w tym słabym meczu, a widzowie mocno się wynudzili. Pozdrawiamy, dziadek Siwe Włosy i Przemek! Zapraszamy do lektury naszego wpisu pod meczem Sandecja- Dolcan już ok.18:50.

JajaNiggi - 13 października 2012, 16:51:54 - *.olsztyn.vectranet.pl
Stomil grał lepiej, i mógł wygrać mecz!

Volcan - 13 października 2012, 16:52:55 - *.range86-181.btcentralplus.com
szybcy redaktorzy w 90minut.pl ;D. Nic się nie stało, OKS nic się nie stało! Utrzymamy się!

andrzej987 - 13 października 2012, 16:53:28 - *.tktelekom.pl
brawo Stomil cenny punkt na trudnym terenie brawoooooooooooooooo Stomil<33333333333333333

baa - 13 października 2012, 16:53:32 - *.opera-mini.net (*.207.215.242)
Szkoda, ale tak jest jak się nie ma napastnika...
Był będzie jest Tyski GKS...

fd - 13 października 2012, 16:53:40 - *.148.112.82.dyn.jtglobal.com
brawo Stomil 1pkt. na ciezkim terenie.GKS to solidny zespol

Misiek74 - 13 października 2012, 16:53:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stomil aby tak dalej brawo

Flab - 13 października 2012, 16:55:45 - *.olsztyn.mm.pl
Trudno. Brawo za walke dla piłkarzy.. nastepna kolejka z Miedzią. Tylko zwycięstywo!!! Ave Stomil

jac - 13 października 2012, 17:08:38 - *.ip.netia.com.pl
Brawo Stomil - powodzenia w dalszej grze - kibic Olimpii Grudziądz

roman - 13 października 2012, 17:21:57 - *.netblok.pl (*.168.83.122)
czy ja wiem czy to był słaby mecz ?
pierwsze 15min napór Tyszan..potem ogarnął się Stomil i zaczął w miarę przyzwoicie grać..... - akcje po obu stronach...ale jednak z naszą przewagą....
szkoda bo było blisko.
Dobry mecz Rokiego...i Mączyńskiego....reszta barszcz imho...
pozdrawiam - i myślę że za tydzień na Dolcanie wygramy 1:2 ;)

HIhi - 13 października 2012, 17:27:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale ten GKS Tychy musi byc słaby.Jeżeli nie wygrywa u siebie z takimi denciakami.Toż ten Oks bedzie najsłabszym zespołem po rundzie jesiennej i po całym sezonie 12-13

OlimpiJczy - 13 października 2012, 17:43:11 - *.orneta.arkusnet.pl
Brawo Stomil ! Spadek wielkimi krokami nadchodzi !

tyski - 13 października 2012, 18:00:20 - *.95.206.11
Mecz na pewno nie był nudny, bo GKS cały czas atakował i stwarzał sobie groźne sytuacje do strzelenia bramki. Posiadanie piłki zdecydowanie na korzyść tyszan. Jeśli chodzi o Stomil to na prawdę wiele nie pokazał i można by powiedzieć że straciliśmy 2pkt niż zyskaliśmy 1pkt.

Kuba - 13 października 2012, 18:05:59 - *.95.88.131.gl.digi.pl
a Dlaczego GKS Tychy gra w Jaworznie? Nie mają odpowiedniego stadionu w Tychach czy nie dostaliby licencji?

tyski - 13 października 2012, 18:09:07 - *.95.206.11
Kuba to się obudziłeś... Już 2 rok gramy w Jaworznie

inoGKS - 13 października 2012, 18:24:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Kuba,
GKS nie dostałby licencji na obecny stadion i od 2 sezonów gra w Jaworznie.Budowa nowego stadionu jak dobrze pójdzie może zacznie się jeszcze w tym roku ale bardziej prawdopodobne wydaje się początek przyszłego. Nowy stadion ma powstać w 2014r

the core - 13 października 2012, 18:41:32 - *.olsztyn.mm.pl
do olimpijczyka i hihi:
To musi być bardzo frustrujące - grać w zeszłym roku w I lidze, spaść z niej z ostatniego miejsca i wiedzieć że już nigdy się do niej nie wróci... Bo od tego sezonu już zawsze w Elblągu najlepsza będzie Concordia! I stąd te żale do Stomilu...

Pszczyna - 13 października 2012, 19:46:22 - *.dynamic.chello.pl
Lepiej 2 rannych niz 1 zabity
Zarowny my jak i Stomil bedziemy do konca bic sie o utrzymanie.
GKS TYCHY z Pszczyny

miedzy cyc - 13 października 2012, 19:51:32 - *.olsztyn.mm.pl
ciekawe kto wygra w derbach Elbląga..

www - 13 października 2012, 21:04:48 - *.aster.pl
100-mil miał 13 sytuacji 100 % , czas posiadania piłki 89do 11 i dlaczego stracił 2 pty - oj awans do ex ligii sie oddala , za tydzien stawiam na 6-1 z Miedzią

Bolo - 13 października 2012, 21:35:28 - *.play-internet.pl
Do kolegów z Elbląga! PSY SZCZEKAJĄ KARAWANA JEDZIE DALEJ
Zobaczymy na koniec ligi czy Stomil spadnie! Ja tam nie cieszę się jak Olimpia przegrywa,życze awansu i spotkania w I lidze, Pozdrawiam kolegow z Elbląga, bez napinki dzieciaki

ej - 13 października 2012, 21:59:20 - *.suwalki.vectranet.pl
Pytanko, co z Niewulisem?

FCH - 14 października 2012, 13:57:54 - *.icpnet.pl
Dobry jeden punkt na trudnym terenie. Odstawienie w końcu przez trenera Kaczmarka Tunkiewicza i Łukasika przynosi efekty= lepsza gra i wyniki.
SPW!
do ej:
A. Niewulisowi odnowiła się jakiś czas temu kontuzja mięśnia brzuchatego łydki, nie bierze udziału w treningach. Nie wiem ile potrwa jego przerwa w grze

FCH - 14 października 2012, 14:01:31 - *.icpnet.pl
Dobry 1 punkt na trudnym terenie. Pomogło odstawienie od kilku spotkań przez trenera Kaczmarka Tunkiewicza i Łukasika, są efekty- lepsza gra i wyniki.
SPW!
do ej:
A. Niewulisowi odnowiła się niedawno kontuzja mięśnia brzuchatego łydki, nie trenował. Nie wiem ile potrwa jego przerwa w grze.

znaFca - 14 października 2012, 19:37:36 - *.87.224.18
stomil spadek ....z tychami remis , spadek murowany!!

SPW - 15 października 2012, 10:59:28 - *.olsztyn.vectranet.pl