13 października 2012, 19:01:30 - slady
II liga, gr. zachodnia: 12. kolejka

Dzisiaj odbyły się wszystkie spotkania 12. kolejki II ligi zachodniej. Pierwsze cztery zespoły z tabeli nie zmieniły swoich lokat. Dużą niespodziankę sprawił MKS Kluczbork, który wygrał 3-0 (2-0) na wyjeździe z liderem Lechem Rypin. Zawiodła także Bytovia Bytów, remisując 1-1 (1-0) z niżej notowanym MKS-em Oława. Trzecie zwycięstwo z rzędu wywalczyli piłkarze Zagłębia Sosnowiec, wygrywając 1-0 (1-0) z Rakowem Częstochowa. Bezbramkowym remisem zakończył się mecz pomiędzy "sąsiadami" w tabeli Jarotą Jarocin i Ruchem Zdzieszowice. W spotkaniu zespołów z województwa śląskiego Rozwój Katowice zremisował 2-2 (1-2) Energetykiem ROW Rybnik. Elana Toruń jako jedyny zespół w lidze pozostaje bez wygranej, tym razem lepsza była Chojniczanka Chojnice, która wygrała 1-0 (0-0).

donek - 13 października 2012, 19:06:06 - *.ssp.dialog.net.pl
nie ma jak to nasz kochany CHROBRY dziś wygrał a za tydzien pewnie remis lub porazka srodek tabeli zero stresu a pensyjka dobra jest

sandał1906 - 13 października 2012, 19:09:12 - *.play-internet.pl
Małymi krokami w gore tabeli marsz !!!
Było!!! Jest!!! I będzie !!!
ZAWSZE ZAGŁĘBIE !!!

Mokre - 13 października 2012, 19:10:48 - *.opera-mini.net (*.220.97.4)
Juz nic nie uratuje naszej Elany... Kompletna degrengolada.

szwagier - 13 października 2012, 19:11:15 - *.dynamic.chello.pl
Górnik 3 raz z rzędu traci bramkę w 90 minucie !!!!!!! Nie wyciągają wniosków z poprzednich meczy... A niby trener Bubnowicz miał ich zrypać po meczu z Zagłębiem S. psss :/ cienko cienko Panowie !!!

gryf - 13 października 2012, 19:13:11 - *.85-237-170.tkchopin.pl
szwagier:
straciliście bramke w 46 minucie

roxy - 13 października 2012, 19:14:31 - *.117.117.33
Ks Polkowice widać się rozpędzają :-)

tsunami - 13 października 2012, 19:26:59 - *.play-internet.pl
wielki szacunek dla kibicow ELANY za przybycie DO Chojnic MIMO ZAKAZU i za doping dla swojej druzyny...Chojniczanka bramka w 94 minucie ,ale i tak 3 pkty w domu..3.11.2012 IIIIIINWAZJA NA BYTOW!!

janusz5713 - 13 października 2012, 19:29:41 - *.dynamic.chello.pl
Zagłębie Sosnowiec, oby tak dalej!!!!!!!!!!!!!!, a będzie I liga.

Kalisz - 13 października 2012, 19:31:51 - *.205.108.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gratulacje dla Chrobrego od starej ekipy z Kalisza. KKS-Chrobry to PAMIETAMY!

mzks - 13 października 2012, 19:37:45 - *.master.pl
Chrobry Pozdrawia Kalisz i Stilon

tsunami - 13 października 2012, 19:40:37 - *.play-internet.pl
Tak obiektywnie to szczerze mowiac ELANA nie ZASLUGUJE NA OSTATNIE MIEJSCE W TABELI..dzisiejsza gra mogla sie nawet podobac a nasi kopacze dopiero w doliczonym czasie brame strzelili..mimo wszysstko zycze im utrzymania w lidze bo MECZE Z ICH udzialem sa zawsze bardziej ciekawsze w 2 lidze..tylko CHOJNICZANKA!!

Pawel - 13 października 2012, 19:43:52 - *.dynamic.chello.pl
OO ZAGŁĘĘĘBIEE, OO SOOSNOWIEECC!!!
Hej, Hej Zagłębie - Dąbrowskie!!!
Cieszy fakt, że Zagłębie się pnie do góry i liczę na to, że jednak się włączymy do walki o awans!!
Pozdr dla Legii, Bks-u Bielsko-Biała, Olimpii Elbląg!!

mim - 13 października 2012, 19:44:28 - *.polkowice.vectranet.pl
Stare zgody wiecznie żywe!
Chrobry&Stilon&Widzew&KKSKalisz&MotoJelcz&Unia Leszno!
Polkowice zawsze z Chrobrym! Brawo Chrobry

mimik - 13 października 2012, 19:46:07 - *.as13285.net
Wygrana MKS-u w Rypinie zadna niespodzianka nie jest.

Dudi - 13 października 2012, 19:54:11 - *.252.8.130.internetia.net.pl
MKS Kluczbork się rozkręca:D Bilans ostatanich 7 kolejek bilans: 5 2 0 w tym 20 goli strzelonych i 6 straconych brawo KLUCZBORK!

kubaTSW - 13 października 2012, 19:58:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co się dzieje z Jaskółkami

mlody - 13 października 2012, 20:00:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a Lachowski dalej ustala wyniki z Ujkiem w knajpie ?

guru - 13 października 2012, 20:00:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do szwagier:
49 minuta to nie ostatnia kolego

Autovidol - 13 października 2012, 20:01:11 - *.209.74.113
Elana jak Motor co sie dzieje w tych klubach ja sie pytam?!

Malocchio_ - 13 października 2012, 20:01:21 - *.centertel.pl

Jak zwykle pozdrawiam Raków, szacunek się należy. ANTYŚLĄSK!!

KSGW - 13 października 2012, 20:02:02 - *.ssp.dialog.net.pl
Mam dość oglądania tej nędznej kopaniny w wykonaniu żelowych chłoptasi z Górnika.

D. - 13 października 2012, 20:04:07 - *.punkt.opole.pl
Górniczek - trzecia z rzędu porażka w lidze... :-/ Już siedem przegranych razem, więcej ma tylko Elana z samego dna... Co się dzieje? Przecież skład jest spoczko na pierwszą szóstkę ligi, a nie ma nawet remisów z waflami strasznymi...

figo - 13 października 2012, 20:30:57 - *.204.68.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
O kibice Edków wrócili ,a po porażce jadą po swoich i wracają do dopingu w B-klasie ,nie ładnie chorągiewki,nie ładnie.

!!! - 13 października 2012, 20:37:49 - *.static.system77.pl
BRAWO Kowal !! Termalica pamięta

zyga - 13 października 2012, 20:49:38 - *.net.stream.pl
Ile medalików w Sosnowcu?

and - 13 października 2012, 20:58:54 - *.ssp.dialog.net.pl
Gratulacje dla Zagłębia z Legnicy.Czekamy w 1 lidze.

mks. - 13 października 2012, 21:06:04 - *.ip.netia.com.pl
gdzie kolega z Rypina który mówił że KLb ma baty ;] ?

lol - 13 października 2012, 21:23:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
MKS Kluczbork leje niedoswiadczone druzyny tej ligi

Kibic Z.S. - 13 października 2012, 22:07:27 - *.opera-mini.net (*.254.152.120)
Obiektywnym okiem medalików w Sosnowcu ok 400 z niezłym dopingiem w drugiej połowie

Miki - 13 października 2012, 22:20:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W końcu Chojnicznka sie zrewanżowala Elanie strzelając w doliczonym czasie

lech - 13 października 2012, 22:26:47 - *.pools.arcor-ip.net
do lol, Lech moze i niedoswiadczony ale liderem jest i bedzie w pierwszej 5 na koniec sezonu, na beniaminka to i tak dobry wynik, nie wiem co wy sie czepiacie wszyscy naszego leszka? zazdrosc? czy co? wygrywa lepszy a ze to jest polska liga wiec kazdy z kazdym ma szanse panowie, pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibicow i jest weekend wiec dalej imprezowac!! TYLKO LECH I LEGIA

olo81 - 13 października 2012, 22:59:58 - *.walbrzych.vectranet.pl
co sie dzieje gnoje nie placi walbrzych ale zagrajcie dla nas skur................... mlodzi ambitni potraficie grac a zinke maran michalak juz zwatpili nie ma srania hu... po krzakach gwiazdy je...

gregor1906 - 13 października 2012, 23:17:40 - *.dynamic.chello.pl
kiedys spiewałem bujcie sie hamy do 1 ligi wracamy oby zatrybi tylko zagłębie sosnowiec może sie uda wrócić na salony

KSGW - 13 października 2012, 23:42:52 - *.ssp.dialog.net.pl
Olo ma racje. Tylko żel i kupony. Cały Górnik. Zaczynacie być zakałą na sportowej mapie Polski

KKS - 13 października 2012, 23:55:46 - *.kalisz.mm.pl
Brawo Chrobry, pozdrowienia od KKS-u Kalisz!!!

Górnik W. - 14 października 2012, 0:22:44 - *.180.250.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
widze, że V kolumna thoreziaków, zagłebiaków z Wałbrzycha, których można spotkać tylko w necie ma się dobrze i wkręca nadal swoje marne opinie na poziomie pierwszej klasy gimnazjum... Każdy kibic Górnika nie napisał by takich bzdur na temat graczy Górnika, bo wie jaka jest sytuacja w klubie i wie że grają ambitnie. Brawa za walkę i postawę godną sportowca Górnicy!!!

strzelba - 14 października 2012, 8:21:32 - *.107.199.104
brawo "skrzypa" ks Polkowice!!!!

ks polko - 14 października 2012, 11:14:15 - *.polkowice.vectranet.pl
do mim ; jakie polkowice z chrobrym w zgodzie nigdy nie bylo i nie bedzie wiec skoncz juz sie tak nakrecac nie bylo i nie bedzie zgody NIGDY!!!!

WKS - 14 października 2012, 12:56:49 - *.ssp.dialog.net.pl
@Górnik W. - no to jak to jest z tymi thoreziakami ? Bo przecież nontop strzelacie nawijkę że Zaglebia nie ma. No wiec ?

eman - 14 października 2012, 13:01:44 - *.opera-mini.net (*.254.136.79)
Brawo Ks Górnik Polkowice,co z dawidem wacławczykiem?

Miki - 14 października 2012, 13:07:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co wyrabia policja w Chojnicach to paranoja.Policji bylo wiecej niz przyjezdnych z Torunia.

ks polko - 14 października 2012, 13:30:29 - *.polkowice.vectranet.pl
do eman dawid ma kontuzjie i dlugo nie zagra

wołodzia - 14 października 2012, 13:44:39 - *.dynamic.chello.pl
Czy ktoś mi poda nr telefonu do Torunia?Chcę zadzwonić i spytać,czy mogę przyjechać i im światło wyłączyć?

kaesGw - 14 października 2012, 15:54:12 - *.dynamic.chello.pl
Czy grasz dobrze czy... !! Tylko Górnik !!

johann - 14 października 2012, 17:21:06 - *.17.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl
Tu macie odpowiedż dlaczego Elana gra tak słabo:
Wędzyński "super trener"

johann - 14 października 2012, 17:27:56 - *.17.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl
Filmik Elana-Górnik Wałbrzych konferencja prasowa.

gość - 14 października 2012, 17:37:21 - *.rypin.vectranet.pl
Co się dzieje z tym LECHEM Rypin na wyjazdach grają jako tako i zbierają punkty a u siebie dostają lanie od każdego kto przyjedzie Chojniczanka Kluczbork lub ledwie uratowane remisy.A gara u siebie beznadziejna bez żadnego pomysłu poziom gorszy niż w 3 lidze potężne luki kadrowe brak rozgrywającego Grube porusza się jak by był w balecie i spętany a nie na boisku kompletnie nie przygotowany do meczów.Chyba tej drużynie przydała by się mała kuracja wstrząsowa albo za długo świętowali sukces w Bytowie

puszcza - 14 października 2012, 20:56:04 - *.centertel.pl
naprzód zagłębie wracajcie do pierwszej ligi.

mim - 15 października 2012, 8:03:10 - *.opera-mini.net (*.62.108.193)
do ks polko: czy ja downie napisalem ,ze jest jakas zgoda? Czytanie ze zrozumieniem boli

Polkowice - 15 października 2012, 9:06:42 - *.4.17.32
Brawo KS Polkowice! Pozdrowienia dla Głogowa, Legnicy i Lubina.