16 października 2012, 21:59:16 - Rafal
eMŚ: Ukraina 0-1 Czarnogóra

W meczu "polskiej" grupy H eliminacji mistrzostw świata Ukraina przegrała w Kijowie z Czarnogórą 0-1 (0-1). Luka Pejović z Jagiellonii spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych Czarnogóry.

16 października 2012, 20:00 - Kijów (Nacionalnyj sportywnyj kompłeks Olimpijśkyj)
Ukraina 0-1 Czarnogóra
Dejan Damjanović 45

Ukraina: 12. Andrij Pjatow - 17. Taras Mychałyk, 5. Ołeksandr Kuczer, 21. Bohdan Butko (62, 11. Andrij Jarmołenko), 2. Jewhen Selin - 9. Ołeh Husiew, 4. Anatolij Tymoszczuk, 14. Rusłan Rotań, 10. Jewhen Konoplanka, 22. Marko Dević (52, 9. Roman Zozula) - 16. Jewhen Sełezniow (82, Serhij Nazarenko).

Czarnogóra: 1. Mladen Božović - 20. Miodrag Džudović, 21. Stefan Savić, 3. Marko Baša, 4. Milan Jovanović - 15. Milorad Peković, 18. Nikola Drinčić, 17. Elsad Zverotić (88, 13. Mitar Novaković), 8. Stevan Jovetić (86, 9. Mirko Vučinić), 5. Vladimir Volkov - 14. Dejan Damjanović (72, 7. Simon Vukčević).

żółte kartki: Kuczer, Husiew, Selin - Peković, Zverotić, Drinčić, Božović, Savić, Vučinić.

sędziował: Michális Koukoulákis (Grecja).

W 80. minucie Stevan Jovetić (Czarnogóra) nie wykorzystał rzutu karnego (Andrij Pjatow obronił).

Piter - 16 października 2012, 22:04:28 - *.toya.net.pl
Masakra... dla mnie Ukraina pewniak, a tu taki klops.

pejot18 - 16 października 2012, 22:12:02 - *.tktelekom.pl
rośnie nowa siłą futbolowa w Europie!!

pysiak - 16 października 2012, 22:39:58 - *.marsoft.net
vucinic z ławki i to w 86 minucie!?

pb57 - 16 października 2012, 22:53:07 - *.rudaslaska.vectranet.pl
szkoda Ukrainy gratulacje dla Czarnogóry!

vinnie - 16 października 2012, 22:56:16 - *.ae1x201.dibhala.lubman.net.pl
Ale pech Ukrainy..
z Anglią prowadzili 1-0, mieli sytuację na 2-0. Remis po rzucie karnym na kilka minut przed końcem.
Z Mołdawią 0-0, prawidłowo strzelona bramka (sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu Mołdawii) plus 10 doskonałych szans na bramkę
Teraz porażka z Czarnogórą 0-1.
Żeby nie było, w moim odczuciu świetna sprawa.

gregor1906 - 16 października 2012, 23:01:32 - *.dynamic.chello.pl
ty nie mysl o ukrainie tylko o polsce

do pysiak - 16 października 2012, 23:34:18 - *.toya.net.pl
Vucinic zachorowal w przeddzien meczu dlatego tez nie nadawal sie kompletnie do gry, i oto powod dla ktorego wszedl w 86 minucie przetrzymac pile i wzmocnic druzyne

jank
Ale suchar , a jakby wygrali to by grali na 70% ? Idac Twoim tokiem myslenia ,to pokonajmy ich u siebie ,to moze jak juz nie beda miec szans, odpuszcza nam w przedostatnim meczu? Wynik nie jest zly ,lepszy by byl remis ,ale chyba gorsza wygrana UKR. Przy tak wyrownanych 3 druzynach ,trzeba przede wszytkim wygrywac mecze u siebie z UKR I CZAR i nie potknac sie w Moldawii( wygrac z SM to obowiazek),to powinno dac 2 miejsce

Nero - 17 października 2012, 10:57:29 - *.adsl.inetia.pl
Dobrze banderowcom, jeszcze jedna strata punktów i wypadają z gry na dobre. Ukraina - twór Stalina