16 października 2012, 22:20:23 - Adrian10
eMŚ: San Marino 0-2 Mołdawia

W spotkaniu grupowych rywali reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw świata San Marino przegrało z Mołdawią 0-2 (0-0). W barwach gości 59 minut rozegrał pomocnik Cracovii Alexandru Suvorov.

16 października 2012, 20:30 - Serravalle
San Marino 0-2 Mołdawia
Serghei Dadu 73 (k), Alexandru Epureanu 78

San Marino: 1. Aldo Simoncini - 2. Fabio Vitaioli, 6. Alessandro Della Valle, 5. Davide Simoncini, 4. Gianluca Bollini, 3. Mirko Palazzi (46, 19. Damiano Vannucci) - 7. Lorenzo Buscarini, 9. Michele Cervellini, 8. Pier Filippo Mazza (61, 14. Enrico Cibelli), 11. Matteo Vitaioli - 10. Manuel Marani (67, 18. Andy Selva).

Mołdawia: 1. Stanislav Namașco - 14. Vitalie Bordian, 13. Simeon Bulgaru, 6. Alexandru Epureanu, 3. Victor Golovatenco - 9. Igor Picușciac (82, 21. Eugeniu Cebotaru), 4. Alexandru Onică, 16. Alexandru Suvorov (59, 18. Artur Pătraș), 8. Alexandru Gațcan, 20. Alexandru Dedov (71, 11. Serghei Dadu) - 22. Serghei Alexeev.

żółte kartki: M.Vitaioli, D.Simoncini, F.Vitaioli, Buscarini - Bordian.

SMR - 16 października 2012, 22:22:35 - *.dynamic.chello.pl
No proszę, San Marino niby takie ogóry, a potrzebny był karny, żeby odczarować bramkę Simonciniego

dsafsad - 16 października 2012, 22:28:52 - *.futuroexito.pl
Mimo wszystko Mołdawia cisnęła przez cały mecz

lukas - 16 października 2012, 22:33:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czekam aż kiedyś san marino brame strzeli

Prosty - 16 października 2012, 23:08:16 - *.welnowiec.pl
@SRM tak samo było z mołdawią. anglia i polska dostały po karniaku i mecz wygrali. ukraińcy nie dostali więc remis.

Dark - 16 października 2012, 23:30:25 - *.dynamic.chello.pl
Lukas - A kiedy my z nimi gramy?

fpr - 17 października 2012, 8:03:23 - *.up.lublin.pl
Kiedyś San Marino prowadziło z Anglią na Wembley. Liczyłem, że w tym meczu coś strzelą, była nawet szansa na niespodziankę.

andżej - 17 października 2012, 9:14:59 - *.play-internet.pl