21 października 2012, 13:08:20 - MichalMKS
II liga: Pelikan 1-0 Concordia

W niedzielnym meczu 13. kolejki drugiej ligi grupy wschodniej Pelikan Łowicz wygrał na własnym boisku z Concordią Elbląg 1-0 (0-0).

21 października 2012, 11:15 - Łowicz (Stadion Miejski)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Wisła Płock

Spotkanie Puszcza Niepołomice - Unia Tarnów odbędzie się 24 października o godzinie 14:30.

II liga 2012/2013, grupa: wschodnia - wyniki, strzelcy, terminarz

sj - 21 października 2012, 13:11:30 - *.cdma.centertel.pl
Brawo pelka w tym sezonie awans a w nastepnym walczymy o ekstraklase

lm - 21 października 2012, 13:14:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jaki stadion lol

dex - 21 października 2012, 13:14:32 - *.tktelekom.pl
Niech mi ktoś powie : dlaczego Pelikan rozgrywa mecze u siebie o tak idiotycznej porze tzn. w niedzile o 11.15 ? Pytam poważnie.

ptak - 21 października 2012, 13:15:03 - *.opera-mini.net (*.105.145.141)
jakie zdrobnienie pelka jak długo to tworzyliście ?

sj - 21 października 2012, 13:18:35 - *.cdma.centertel.pl
dex ludzie wracają wtedy z kościoła

katolik - 21 października 2012, 13:31:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do dex msza w bazylice kończy się o 11 that's why

Widzew - 21 października 2012, 13:43:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pelikan pewnie się z ŁKSem wymieni ligami jak co poniektórzy tu piszą.

pppp - 21 października 2012, 13:55:53 - *.opera-mini.net (*.105.145.141)
11:15 walka o "tace" ?

kieroo - 21 października 2012, 13:57:29 - *.adsl.inetia.pl
panowie ale chyba poważny błąd jackiewicz nie strzelił bramki tylko solecki!!!!!!!!!!!! ps.to drewno juz 15 meczy nic nie ukuło wiec nie piszcie nawet takich bzdór !!!!!!!

olo - 21 października 2012, 13:59:22 - *.adsl.inetia.pl
jackiewicz nawet sie nie poci ob wcale nie walczy to lamus jest do odpalenia zimą niech od nas odchodzi natychmiast !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

widzew - 21 października 2012, 14:04:20 - *.adsl.inetia.pl
Potwierdzam bramke strzelił Solecki jackiewicz to nic nie grał on nie umie w bramke trafić piłką jest zeremmmmmmm!!!!!!!!!

ryb3n - 21 października 2012, 14:06:20 - *.toya.net.pl
Grają tak wcześnie, bo później muszą iść na drugi etat do mleczarni ;)

ok - 21 października 2012, 14:07:11 - *.adsl.inetia.pl
Gola strzelił ojcec jackiewicza Grzechu wesołowski !!!

miszka - 21 października 2012, 14:13:20 - *.adsl.inetia.pl
panowie byłem na meczu nie pierwszy raz co ten Jackiewicz wyprawia na boisku to jest skandal to nie jest napastnik on nie umie wykorzystywać sytuacji nie wie co sie dzieje wcale dajcie szanse młodym zdolnym chłopakom z łowicza jackiewicza do rezerw i to juz od nastepnej kolejki!!!!

ok - 21 października 2012, 14:16:39 - *.adsl.inetia.pl
pelikan każdy mecz zaczyna w osłabieniu grając z 10 na lpacu bo jackiewicz nie ejst brany pod uwage wiec jak my mamy trzelać kowalczyk do napaści!!!!

kr - 21 października 2012, 14:20:09 - *.adsl.inetia.pl
jackiewicz wracaj do Hetmana białystok!!!

sj - 21 października 2012, 14:33:24 - *.cdma.centertel.pl
Widze fajny monolog

OLO - 21 października 2012, 14:37:28 - *.centertel.pl
w Elblagu tylko CONCORDIA rosniemy w sile!!

OlimpiJczy - 21 października 2012, 15:12:47 - *.orneta.arkusnet.pl
Concrodia ? hahahhahahha co to za klub ? powstały 12 lat temu czy jeszcze wcześniej już nie pamiętam grali jeszcze 10 lat temu w okręgówce czy tam IV lidze gdzie z Błękitnimi Orneta przegrywał po 3-0 hahhaa

8 - 21 października 2012, 15:30:41 - *.231.21.100.koba.pl
Jackiewicz wracaj do Hetmama. Jedyny klub rodowitych Białostoczan. W Białymstoku tylko Hetman!!!

kibic - 21 października 2012, 17:20:03 - *.play-internet.pl
Pelikanowi znowu sedziowal sedzia z Krakowa ciekawy zbieg okolicznosci szczegulnie po tym jak sedziowie z Krakowa chcieli wypaczyc wynik meczu Radomiak-Pelikan ale im sie to nieudalo a tak wogole to proponuje dzialaczom Pelikana i pzpn aby Krakowianie sedziowali pelikanowi juz do konca sezonu

Xy - 21 października 2012, 18:58:48 - *.opera-mini.net (*.249.158.85)
Taaa, sędziował i dlatego Pelikan miał pod górkę. A co wam się nie podoba, że o 11:15? Aż tak późno wstajecie?

kibic cali - 21 października 2012, 20:57:48 - *.kalisz.mm.pl
Widze ze nic sie Jackiewicz nie zmienil,grał u nas pół roku.Napastnik słab z celnościa duze problemy jak strzelal z 5 metrów to zawsze z 10 nad bramka.Moze trenował wczesniej Rugby.

OliBaboli - 22 października 2012, 1:18:32 - *.elblag.vectranet.pl
Ile concordi w Łowiczu?

zk.esiak - 22 października 2012, 10:54:56 - *.play-internet.pl
concordii w łowiczu 1500 głów same karki!!!!

fantasti - 22 października 2012, 19:36:05 - *.akademiki.uni.torun.pl

Mastah - 23 października 2012, 1:07:14 - *.253.203.254
Koles(prawdopodobnie nie starszy niz 10 wiosen) o nicku: kieroo, widzew, olo, ok. Sam ze soba dyskutujesz i potwierdzasz sam sobie? Za duzo tych dopalaczy, albo masz bardzo krociutka pamiec ze nie pamietasz co napisales 3 minuty wczesniej.
@zk.esiak, zgadza sie. Przyjechali oklepali miejscowych leszczy, spalili jedna nyske sukom, zrobili promocje na cpnie. Ooo. chyba ekipy mi sie pomylily. ;) W kazdym badz razie byla jazda bez trzymanki. ;)