21 października 2012, 16:52:52 - Bedziu
Gol Patryka Małeckiego

24-letni pomocnik Patryk Małecki zdobył bramkę dla Eskişehirsporu w wygranym 5-2 (2-1) meczu 8. kolejki tureckiej ekstraklasy. Polak pojawił się na boisku w 77. minucie zastepując Rodrigo Tello. Jest to pierwszy gol Polaka w barwach Eskişehirsporu.

21 października 2012, 15:00 - Eskişehir (Eskişehir Atatürk Stadyumu)
Eskişehirspor Kulübü 5-2 Kardemir DÇ Karabükspor
Necati Ateş 16, Diomansy Kamara 39, 70, Alper Potuk 50, Patryk Małecki 78 - İlhan Parlak 8, Ahmet İlhan Özek 88

żółte kartki: Alper Potuk, Necati Ateş, Patryk Małecki - Ahmet İlhan Özek, Erdem Özgenç, Kağan Söylemezgiller.

toptoja - 21 października 2012, 17:04:06 - *.internetdsl.tpnet.pl
15 minut na boisku zdobył gola i żółtą kartkę.
Mały wariat.

Weronika S - 21 października 2012, 17:04:24 - *.walbrzych.vectranet.pl
Troche zapomnialam o nim.Pewnie i tak tam nie zostanie,ale cos dorobi.Slaby grajek to fakt,ale i niedoceniany.

Bifur - 21 października 2012, 17:14:49 - *.grakom.pl
Niby mówicie że słaby grajek ale myślę że teraz to on by się Wiśle bardzo przydał i jeszcze pokaże na co go stać

ss - 21 października 2012, 17:19:03 - *.internetia.net.pl
Wiśle to by się przydał każdy komu się trochę chce biegać.

Manubek85 - 21 października 2012, 17:28:37 - *.dsl.sta.abo.bbox.fr
Wogole zapomnialem ze taki pilkarz istnial. Jak przeczytalem ten new to od razy sobie powidzialem "ah, no faktycznie byl taki jeden". Widac jednak ze nie robi tam rowniez zadnej kariery, wchodzi z lawki ...

Kiler - 21 października 2012, 18:15:28 - *.opera-mini.net (*.20.70.65)
On jeszcze gra haha

Kiler - 21 października 2012, 18:16:56 - *.opera-mini.net (*.20.70.65)

dawid - 21 października 2012, 18:17:20 - *.ssp.dialog.net.pl
tak na niego jedziecie a gościu się przypomniał w lidze duże lepszej niż polska,nie odpuszcza i ciężko trenuje bo tak to na bank nie załapał by się nawet do 18 a grał i strzelił bramkę.........

ueo - 21 października 2012, 19:12:42 - *.cust.iol.ie
pastuch strzelil twoj tlumscz to przetlumaczyl ze sie ciedzysz?

dangen - 21 października 2012, 19:13:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma co się śmiać z Małeckiego, teraz jego notowania powinny trochę podskoczyć, może trener da mu teraz grać w większym wymiarze czasowym.
Życzę mu dobrze, bo to dobry piłkarz.
Ma trochę trudny charakter ale jest chorobliwie ambitny.

Don - 21 października 2012, 20:30:27 - *.adsl.inetia.pl
Kadrowicze się rozstrzelali.

nie wiem - 21 października 2012, 20:51:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy Małecki jest tylko wypożyczony z Wisły Kraków czy już definitywnie sprzedany do Eskişehirspor Kulübü?

DENIS - 21 października 2012, 21:32:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No proszę proszę kto o sobie przypomniał

Rafał - 22 października 2012, 8:41:56 - *.toya.net.pl
wypożyczony spokojnie, wróci do Wisły niebawem ...

Rychu - 22 października 2012, 12:42:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Że też gimbusy jeszcze nie piszą "do kadry go". Zaczynajcie.

max - 22 października 2012, 13:44:08 - *.bb.sky.com
do kadry go !!!

alt - 22 października 2012, 16:37:44 - *.opera-mini.net (*.222.102.72)
no niezle. Widac geny Sobieskiego. 15 minut i juz zolta kartka za skopanie turasa