27 października 2012, 18:19:14 - slady
II liga, gr. zachodnia: 14. kolejka

Po 14. kolejce II ligi zachodniej Energetyk ROW Rybnik utrzymał pozycję lidera. Podopieczni Ryszarda Wieczorka wygrali 3-2 z MKS-em Oława. Natomiast zmienił się zespół zajmujący drugie miejsce. Porażkę 0-3 Lecha Rypin z Górnikiem Wałbrzych wykorzystała Chojniczanka Chojnice, która na własnym obiekcie wygrała 3-0 z KS-em Polkowice.

Rozwój Katowice 4-2 Raków Częstochowa
Przemysław Gałecki 44 (k), Tadeusz Tyc 46, 61, 89 - Artur Pląskowski 7, Paweł Kowalczyk 90 (k)
Lech Rypin 0-3 Górnik Wałbrzych
Adrian Moszyk 9, Daniel Zinke 55, Dominik Radziemski 81
MKS Oława 2-3 Energetyk ROW Rybnik
Mateusz Gancarczyk 30, Dawid Lipiński 64 - Jarosław Wieczorek 28, 56 (k), Marek Gładkowski 82

Ares - 27 października 2012, 18:22:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oleeeeeeeee brawo Tur udało sie wygrać na cieżkim terenie brawo.

Kingwiner - 27 października 2012, 18:23:37 - *.dynamic.chello.pl
Zagłębie lepsze, ale przegrało. Szkoda.
Czyżby Lech Rypin już odpuścił? Bo raczej to klub nie na wyższą klasę rozgrywkową.

Racoviak - 27 października 2012, 18:25:09 - *.play-internet.pl
Czy wygrywasz, czy nie ...

Szymon - 27 października 2012, 18:27:22 - *.airmax.pl
Brawo MKS.Calisia w cwaniaki dokopaliśmy wam. Rewanż nastąpił.

ju - 27 października 2012, 18:28:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Energetyk wygrał ciężki mecz i pokazał,że jest jednym z głównych faworytów do awansu,tempa nie zwalnia również Chojniczanka,to też jeden z kandydatów do awansu.
Bytovia musi zacząć wygrywać,ale są w czołówce i też powinni się włączyć do walki o awans.
Lech Rypin chyba odpuszcza sobie mecze.Taki świetny początek,a teraz przegrywa po 0-3.
Zagłębie jest mistrzem w komplikowaniu sobie sytuacji.Ostatnio mieli dobry okres,wydawało się,że lada chwila awansują na czołowe lokaty,a tu przegrywają u siebie z Turem,eh
Ciekawy mecz w Katowicach.Rozwój pokonał Raków 4-2.Obie te drużyny powinny w tym sezonie walczyć o miejsce w środku tabeli.Rozwój jest beniaminkiem,o awansie w tym sezonie raczej nie ma co marzyć,Raków jest natomiast bardzo niestabilny.

pitolo - 27 października 2012, 18:39:42 - *.torun.mm.pl
ROW widze chce awansować pytanie tylko czy mają wogole gdzie grać i dla kogo grać?

MZKS - 27 października 2012, 18:39:57 - *.ssp.dialog.net.pl
Chrobry ma kase i obiekty na awans tylko nie ma trenera i piłkarzy na awans

kibic - 27 października 2012, 18:47:04 - *.nowiny.net
Drużyny z Rybnika nie stać na pierwszą ligę prezes Janik miał możliwość żeby drużyna była sponsorowana przez firmę Rojek która chciala dać podobno milion złotych lecz prezes się na to nie zgodził więć z czym do ludzi panie Janik odejdz pan

zdzicho - 27 października 2012, 18:49:17 - *.chojnet.pl
Dobry mecz w Chojnicach. Wbrew pozorom wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Pierwsza połowa wyrównana z lekka przewagą Chojniczanki, która strzela bramkę do szatni. Druga połowa to catenaccio ze strony Chojniczanki na swoich śmieciach i ładna gra Polkowic piłką prawie całe 45 minut na połowie Chojniczanki, która od czasu do czasu wyprowadza kontry. to co pech zabrał Chojniczance w pierwszych kolejkach to w tym meczu zwrócił nam z nawiązką. Polkowice z 5 sytuacji z których każda śmierdziała bramką Dwa razy wybita piłka z linii bramkowej dzięki naszemu bramkarzowi R.Misztalowi. Brawa dla Chojniczanki za umiejętne wypunktowanie rywala niczym wytrawny bokser. Obok Rybnika, Polkowice najlepszą drużyną w tym sezonie goszczącą w Chojnicach. Pod względem umiejętności piłkarskich czołówka tej ligi.

fanatyczny - 27 października 2012, 18:50:51 - *.adsl.inetia.pl
Cenne punkty Tureczków i Jaroty! Gratki dla obu ekip.

Szczery - 27 października 2012, 18:51:53 - *.tvk.torun.pl
Brawo Elana!
Od porażki do porażki!
Wstyd całego Torunia!
Rozwiązać ten żenujący klubik!

damiano - 27 października 2012, 18:58:13 - *.adsl.inetia.pl
Trafny komentarz "zdzicho". Dobry mecz w Chojnicach! kontra i trzeci gol autorstwa "Małego" - mistrzostwo świata!! Dzięki Marcin! Tylko "CHOJNA"!!! powodzenia za tydzień w Bytowie!

zaglebie - 27 października 2012, 19:05:41 - *.dynamic.chello.pl
Ładny mecz Zagłębia, ale skuteczność ... :<

LECH - 27 października 2012, 19:28:53 - *.centertel.pl
niestety znowu w plecy ale jestem optymista to nie wina zespołu tylko zazasu dopuki nie bedzie innego prezesa to nie bedzie gry. Bedzie inny prezezes beda spasarzy i dopiero zacznie sie gra. Mam nadziwje ze za dwa tyg. Cos sie zmieni
tylko RKS

jks - 27 października 2012, 19:33:33 - *.adsl.inetia.pl
W Jarocinie grała Elana. Przykro to mówić ale Jarota nie zasłużył na zwycięstwo. W pierwszej połowie warunki tragiczne. Śnieg i silny wiatr powodowały, że Elana ( z wiatrem) praktycznie nie wychodziła z połowy gospodarzy. W 2 połowie mecz się wyrównał ale optycznie Elana lepsza. Uważam, że nie zasługuje na ostatnie miejsce. Oława, Zdzieszowice czy nawet Wałbrzych w Jarocinie grali zdecydowanie gorzej.

zaglebiak - 27 października 2012, 19:36:08 - *.dynamic.chello.pl
wstyd i hańba Zagłębie co wy gracie ?! z Turem przegrali u siebie a wcześniej rozgromili ROW. cos tu nie kapuje, no chyba, że znowu grają u buka

lol - 27 października 2012, 19:39:09 - *.centertel.pl
LECH@ no jak będzie zazas i spasarz i nadziwje to coś się zmieni....

KSG - 27 października 2012, 19:39:25 - *.tktelekom.pl
Rypin spadek:p

nom - 27 października 2012, 19:39:31 - *.dynamic.chello.pl
Zagłębie było o 3 klasy lepsze od Tura. Bramka dla Tura potem Tur bronił się cały mecz , sam nw jak można było marnować te sytuacje które były. Warto dodać ze zawisł trans:"Tuti Spoczywaj W Pokoju"

żbr - 27 października 2012, 19:48:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A jeszcze niedawno Tomasz Swędrowski komentował siatkówkę...

D. - 27 października 2012, 20:01:50 - *.punkt.opole.pl
GÓRNIK POWER!!! Trójka do zera, GÓRNIK dziś stuknął frajera Nic dodać, nic ująć: SUPER KSG!!!

TGW - 27 października 2012, 20:09:37 - *.50.148.170
@D założyłeś fan club Górnika w Opolu??
Gratulacje dla Górników!

wp45zx - 27 października 2012, 20:11:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Baczyński niech się nie boi bo Checinski za tobą stoi.Jak długo?

malymaja - 27 października 2012, 20:14:07 - *.tktelekom.pl
Chrobry ma kasę obiekty i trenera, tylko piłkarzy dobrych brak stąd te słabe wyniki

GD - 27 października 2012, 20:38:14 - *.31.161.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do damiano: bramka Marcina Garucha - jakie mistrzostwo świata! - dołożył nogę po indywidualnej i pięknej akcji Tomka Bejuka i to jemu należą sie największe słowa uznania, a Marcinowi brawa za wykończenie. A tak poza tym, mecz - tak jak zdzicho napisał. Brawa dla Chojniczanki za wynik i wolę walki i Polkowic za całokształt (najlepsza drużyna w tej rundzie w Chojnicach). Do innych ekip, którym pozostały w tej rundzie mecze z Polkowicami: oj bójcie się, bójcie!

kibo(L) - 27 października 2012, 20:50:52 - *.leon.com.pl
jak narazie postawa ROWu cieszy niemilosiernie
do ju -Row moze i jest jednym z faworytow do awansu ale puki co to w Rybniku nikt glosno o tym nie mowi mowa tu o trenerze czy o prezydencie Rybnika nawet jak tak dojada do konca tej rundy to wszystko pokaze wiosna...bo moze sie skonczyc tak ze nie bedzie kasy na poziom wyzej to zaczna odpuszczac powoli wszystko wyjasni pan ADAM FUDALI z pewnoscia na wiosne

Miki - 27 października 2012, 21:09:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
właściwie tu nie wiadomo kto bedzie mial szanse na awans bo wiele może sie zdarzyc poza tym nie wiadomo kto bedzie mial warunku na 1 lige

maxi - 27 października 2012, 21:31:23 - *.play-internet.pl
jks jesteś żenujący elana grala dobrze ale do
30 minuty potem już słabo.druga połowa zdecydowanie dla Jaroty

jks - 27 października 2012, 21:46:08 - *.adsl.inetia.pl
nie MAXI Tym razem Ty jesteś żenujący. Chyba nie byłeś na meczu. Elana miała więcej z gry i to nie ulega wątpliwości. trzeba było posłuchać co ludzie mówili na trybunach. I weź na luz.

lol - 27 października 2012, 22:17:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
MKS Kluczbork walczy o awans.

jee - 27 października 2012, 22:24:14 - *.rypin.vectranet.pl
co do Lecha jak widać chłopakom za darmo sie grać nie chce i tak będzie do puki prezesem będzie ten pajac celem Lecha jest utrzymanie a nie awans więc dajcie spokój a o spadek walkie wygra Elana

gregor1906 - 27 października 2012, 22:52:24 - *.dynamic.chello.pl
soory jankowski ale ty dziad jestes taaakie 100

obiektywny - 27 października 2012, 22:56:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ELANA nie powinna przegrać tego meczu! Pierwsza połowa zdecydowana przewaga Elana, ale nic z tego nie wynikało. Jarota wyprowadziła 3 kontry jednak w ogóle nie były groźne. W II połowie początek zdecydowanie dla Jaroty. Karny całkowicie słuszny.Potem Elana już przeważała. W 88 i 89 minucie powinny zostać podyktowane 2 karne dla Elany!Wszyscy na trybunach widzieliśmy zagranie ręką zawodnika Jaroty, a chwilę później faul na zawodniku Elany! Niestety tylko sędzia tego nie widział,a raczej nie chciał widzieć. Elana nie zasługuje na tą pozycje na której jest i trzymam kciuki aby się utrzymali, bo szkoda żeby takiej drużyny nie było minimum w II lidze. Pytanie do kibiców Elany - czemu nie weszliście na trybuny?

baster - 28 października 2012, 3:27:19 - *.dyn.iinet.net.au
jak czytam te bzety o tym ze ROW jest kandydatem do awansu to pusty smiech mnie ogarnia. Fartem udalo im sie kilka meczow wygrac a niektorzy juz ich widza w pierwszej lidze a prawda jest taka, ze jest to typowy ligowy sredniak ktory o awansie moze jedynie pomarzyc.

kapłan - 28 października 2012, 7:48:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gratulacje dla Tura z czerwonej Łodzi!

Tur - Jace - 28 października 2012, 8:32:24 - *.centertel.pl
szczególne brawa dla Calisii. Nie ma co wynik ekstra, do tego garstka ludzi na stadionie. Dla kogo ten klub ?

Miki - 28 października 2012, 8:45:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda,żeby Elana spadla - tak samo bylo z bałtykiem.

kibic - 28 października 2012, 10:44:02 - *.31.65.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sędzia meczu Jarota-Elana p.Tomasz Marciniak z Płocka skrzywdził,a tym samym odebrał pierwszą wygraną Elany nie dyktując 2-óch karnych.Wszyscy widzieli faule lecz nie on.Jak widac daleko mu do brata-sędzia.Wracaj do ligi w której byłeś,a najlepiej zacznij pracować w M P O!!!

tomco23 - 28 października 2012, 11:55:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pitolo w zyciu nie byles w Rybniku i piszesz jakies frazesy ja ci tylko tyle napisze ze w rybniku 6 lat temu byl rozgrywany mecz polska -anglia u21 stadion ma 10 tys miejsc siedzacych ,nawet gornik zabrze rozpatrywal gre w rybniku na czas budowy stadionu ,sprawa upadla bo rybnik wystawil zaporowa cene wynajmu Mosir-u na dodatek rybnicki stadion nie ma podgrzewanej murawy by spelniac wymogi na extraklase ale jak by co gra w 2 lidze i nie ma potrzeby by go przebudowywac ,a piszesz czy ma dla kogo grac dodam ze jak na razie rybnik ma najwieksza frekwencje w 2 lidze . Wiec pitolo nie pisz jakis bzd.... wyssanych z palca

RoW - 28 października 2012, 12:46:23 - *.rybnik.vectranet.pl
Lidera mamy za ... itd. Lider jak najbardziej zasłużony choć wpadki też się zdarzyły so,pol ale sprawa awansu jest otwarta.Only RoW Rybnik.

PIEKArY - 28 października 2012, 12:52:49 - *.piekary.net (*.168.170.87)
super ROW tak trzymać!!!pozdro z Trójkolorowych Piekar

gregor102 - 28 października 2012, 14:03:56 - *.7-4.cable.virginmedia.com
Gratulacje dla Tura i Gornika W...szkoda Rakowa.
Pogon&Flota&Legia

bob - 28 października 2012, 14:07:32 - *.204.4.186.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Kryzys Lecha trwa. Górnik winien być wyżej w tabeli. Poza tym w lidze zachodniej kazdy może wygrać z każdym. Poziom bardzo wyrównany i brak zdecydowanego faworyta. Może nowy PZPN da odetchnąć małym klubom ,a zasłużone kluby zaczną normalnie funkcjonować.

obiektywny - 29 października 2012, 8:52:28 - *.60.133.146
Pz z Grudziądza dla Chojniczanki. Czekamy na Was w I lidze.

maciej2 - 29 października 2012, 21:59:55 - *.ip.netia.com.pl
Elana dla oka grała dobrze,ale liczy się to,co wpadło do siatki.Mecz w zimowej scenerii.