29 października 2012, 15:54:43 - MichalMKS
Młoda Ekstraklasa: 9. kolejka

W sobotę, niedzielę i poniedziałek rozegrano sześć meczów 9. kolejki Młodej Ekstraklasy. Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze lidera tabeli - Legii Warszawa. Tym razem warszawianie wygrali na wyjeździe z Piastem Gliwice 5-0. Sześć goli padło w Gdańsku, gdzie miejscowa Lechia zremisowała z Podbeskidziem Bielsko-Biała 3-3.

27 października (sobota):
Piast Gliwice 0-5 Legia Warszawa
Michał Bajdur 56, Patryk Mikita 73, Maciej Prusinowski 74, 90, Kamil Kurowski 79

Lechia Gdańsk 3-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Łukasz Wiśniewski 49, 90, Dawid Żmijewski 52 - Damian Szczęsny 26, Mateusz Janeczko 76, Piotr Koman 85
Zagłębie Lubin 3-0 Śląsk Wrocław
Damian Kowalczyk 19, Daniel Gałach 22, Konrad Andrzejczak 82

Mecze pomiędzy Górnikiem Zabrze i Ruchem Chorzów oraz Polonią Warszawa i GKS-em Bełchatów zostały odwołane z powodu złego stanu boisk.

Młoda Ekstraklasa 2012/2013 - wyniki, strzelcy, terminarz

starykibic - 29 października 2012, 16:03:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia pierwsza, a nie jakieś tam ksp.

obiektywny - 29 października 2012, 16:03:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korzystniejsza opcja dla Piasta i trenera Szumskiego byłoby oddanie meczu walkowerem niż strata co kolejkę przynajmniej 4 bramek. Chyba, ze założenia zakładają osiągnięcie rekordu ligi i stratę ponad 100 bramek. Trzymajcie tak dalej, a dorobię się na overach powyżej 4,5 na mecz

Lysy - 29 października 2012, 17:21:18 - *.dynamic.chello.pl
Małe derby tez wygrane !!! Tylko Zagłębie !!!

eb - 29 października 2012, 19:38:14 - *.opoczno.mm.pl
Brawo Widzew brawo tr Tomasz Kmiecik. Mozna cos zrobic z niczego.

JETHRO - 29 października 2012, 21:26:49 - *.toya.net.pl
Brawo młodzi __WIDZEWIACY__,tylko coś za dużo było na początku remisów.A v e W I D Z E W R. T. S. !!!

Gabro - 29 października 2012, 21:57:27 - *.dynamic.chello.pl