9 listopada 2012, 19:54:36 - Bedziu
II liga: Chrobry 1-1 Energetyk ROW

W spotkaniu inaugurującym 16. kolejkę spotkań II ligi zachodniej Chrobry Głogów zremisował 1-1 (1-0) z Energetykiem ROW Rybnik.

9 listopada 2012, 18:00 - Głogów (stadion GOS)
Chrobry Głogów 1-1 Energetyk ROW Rybnik
Krzysztof Kaliciak 14 - Kamil Kostecki 49

Chrobry: Michał Augustyn - Krzysztof Ziemniak, Adam Samiec, Piotr Niewieściuk, Damian Sędziak - Adam Filbier (71 Bartosz Machaj), Krzysztof Ulatowski, Mateusz Hałambiec, Łukasz Szczepaniak, Tomasz Kowalczuk (80 Krzysztof Kaczmarek) - Krzysztof Kaliciak (90 Michał Bednarski).

Energetyk ROW: Daniel Kajzer - Marek Krotofil, Marcin Grolik, Sławomir Szary, Daniel Kutarba (89 Roland Kachel) - Tomasz Kasprzyk (58 Roland Buchała), Szymon Jary (73 Mateusz Szatkowski), Mariusz Muszalik, Kamil Kostecki, Jarosław Wieczorek - Rafał Kurzawa (90 Paweł Staniczek).

żółte kartki: Szczepaniak, Ziemniak - Grolik, Jary.

paco - 9 listopada 2012, 20:36:28 - *.205.104.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
frekwencja zwyżkowa,czy te 200 to z ROW-u przyjechali? farby brać i malować przystanki os Szczecina do Krakowa w tym jesteście najlepsi.

J23 - 9 listopada 2012, 21:36:47 - *.blast.pl (*.168.10.1)
Może ktoś był na meczu , proszę o recenzje obiektywną oczywiście .

MZKS - 9 listopada 2012, 21:51:40 - *.ssp.dialog.net.pl
Mecz na remis obie drużyny miały jeszcze swoje sytuacje do strzelenia ale obijały poprzeczki Bardziej z gry aktywni byli Rybniczanie ale w końcu lider grupy Chrobry natomiast patrząc na ostanie dokonania zagrał dzisiaj "dość dobry mecz" oby było już tylko lepiej

chg - 9 listopada 2012, 21:54:46 - *.master.pl
Pierwsza połowa dość wyrównana, ale lepsze okazje miał chrobry choć row tez miał poprzeczkę.druga połowa z lekką przewagą rowu i bramka na samym początku.chrobry ewidentnie nastawił ze na kontry z czego jedną czy dwie mogły się zakonczyć golem pod koniec spotakania.ogólnie rzecz biorąc mecz na remis

he:) - 9 listopada 2012, 21:59:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
610 osób na meczu.
Żenada.

Łukasz_Tor - 9 listopada 2012, 22:07:35 - *.adsl.inetia.pl
Życzę kibicom ROW-u awansu do I ligi, ale czy można się go spodziewać przy takiej postawie władz Rybnika, które najpierw zabiły żużel, a ostatnimi czasy żeńską koszykówkę. Szczerze to wątpie, ale wiosna pokaże.

Rafał - 9 listopada 2012, 22:11:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
600 widzów hahahaha padam po co wy gracie jak kibiców nie macie ??.

brejwik - 9 listopada 2012, 22:33:55 - *.centertel.pl
po co takie komentarze?Najważniejsze że mecz się odbył!bez fochów!na dolnym śląsku tylko Zagłębie Lubin

LINCOLN - 9 listopada 2012, 22:53:01 - *.play-internet.pl

karol - 10 listopada 2012, 1:49:04 - *.master.pl
Kaliciak Kliciak Kaliciak Kaliciak!!! ;)

galganGKS - 10 listopada 2012, 5:02:03 - *.ssh.gliwice.pl