14 listopada 2012, 19:49:55 - emsi
eMŚ: Czarnogóra 3-0 San Marino

W spotkaniu grupowych rywali reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw świata Czarnogóra pokonała w Podgoricy San Marino 3-0 (2-0). Dzięki temu zwycięstwu Czarnogórcy zostali nowym liderem grupy H.

14 listopada 2012, 18:00 - Podgorica (Stadion Pod Goricom)
Czarnogóra 3-0 San Marino
Andrija Delibašić 14, 31, Elsad Zverotić 68

Czarnogóra: 1. Mladen Božović - 2. Savo Pavićević, 21. Stefan Savić (46, 23. Luka Đorđević), 3. Marko Baša (71, 6. Ivan Kecojević), 5. Vladimir Volkov - 11. Fatos Bećiraj, 17. Elsad Zverotić, 7. Simon Vukčević, 13. Mitar Novaković, 22. Filip Kasalica (77, 16. Blažo Igumanović) - 10. Andrija Delibašić.

San Marino: 1. Aldo Simoncini - 2. Mirko Palazzi, 4. Giacomo Benedettini (84, 17. Alex Della Valle), 6. Gianluca Bollini, 3. Damiano Vannucci - 7. Enrico Cibelli (89, 18. Alex Gasperoni), 5. Alessandro Della Valle, 9. Michele Cervellini, 8. Matteo Coppini, 11. Matteo Vitaioli (73, 16. Lorenzo Buscarini) - 10. Danilo Rinaldi.

żółte kartki: Novaković - Bollini, Benedettini, Alessandro Della Valle.

Tominho - 14 listopada 2012, 19:57:17 - *.xdsl.centertel.pl
@ :D - spokojnie, kiedyś to sobie odbiją. Jeszcze nie jedni kibice będą mówić, że kiedyś to ich repra uczyła San Marino grać w piłkę, a teraz jest na odwrót

Max - 14 listopada 2012, 20:06:02 - *.405.gwa.telkab.pl
czym tu się podniecać-na koniec i tak będą liczone punkty między drużynami z miejsc 1-5

sv - 14 listopada 2012, 20:07:58 - *.static.hdsnet.hu
Teraz powinniśmy czekać na mecz Ukraina-Polska i tabela byłaby prawdziwa. Poza tym byłoby to takie podsumowanie 2012 i rozstrzygnięcie który gospodarz euro był lepszy i niesłusznie nie wyszedł z grupy

bvb - 14 listopada 2012, 20:11:09 - *.is.net.pl
Czarnogóra i tak nie awansuje.

Rafał - 14 listopada 2012, 20:15:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i Czarnogóra z Anglią walczą o 1 miejsce w grupie.

Akwilon - 14 listopada 2012, 20:20:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze, że nie natłukli im tuzina bramek, bo mogłoby się to na końcu okazać decydujące, choć i tak sytuacja Polski nie jest najcudowniejsza. Obecna tabela pokazuje, jak wiele warte byłoby zwycięstwo z Czarnogórą lub Anglią.

ppp - 14 listopada 2012, 20:30:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
Wielki lider buhaha
6 pktów to oni ugrali na San Marino.

Bastek - 14 listopada 2012, 20:32:08 - *.class103.petrotel.pl
Faktycznie sytuacja nie jest najcudowniejsza, ale spójrzmy na to z innej strony:
Z kim Czarnogóra straciła jedyne punkty? - Z Polską

jjo - 14 listopada 2012, 21:31:29 - *.adsl.inetia.pl
Taaaa, a nasi już z urusami 0-2 , my napewno awansujemy

kermit - 15 listopada 2012, 9:39:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To był kiepski mecz w wykonaniu Orłów Fornalika-start do piłki, zwalnianie gry, ogólnie gra bez pomysłu.
Mam nadzieję,że po tak kiepskim meczu zdąrzymy przygotować się na Ukrainę i oczywiście wygrać,bo sytuacja w grupie robi sie nieciekawa.

Stanisław - 15 listopada 2012, 10:25:25 - *.multimo.pl (*.168.77.22)
Mam nadzieję,że Polska zajmie 5 miejsce w grupie,nie nadaje się ta reprezentacja na żaden turniej!! Za moich czasów, gdy Zibi i Lato biegali po boisku,to można było oglądać naszych,teraz wolę Niemców.

DENIS - 15 listopada 2012, 15:12:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl