14 lutego 2013, 20:51:41 - euzi
LE: Gol Ludovica Obraniaka

Ludovic Obraniak strzelił bramkę w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy, w którym jego FC Girondins de Bordeaux zmierzył się z Dynamem Kijów. Reprezentant Polski w 23. minucie ładnym strzałem bez przyjęcia piłki z ok. 25 metrów dał swojej drużynie wyjazdowy remis 1-1 (1-1).

14 lutego 2013, 19:00 - Kijów (Nacionalnyj sportywnyj kompłeks "Olimpijśkyj")
Dynamo Kijów 1-1 FC Girondins de Bordeaux
Lukman Haruna 20 - Ludovic Obraniak 23

żółte kartki: Lukman Haruna, Taras Mychałyk, Roman Bezus - Grégory Sertić.

sędziował: Dan Alexandru Tudor (Rumunia).

W 76. minucie Ołeh Husiew (Dynamo) nie wykorzystał rzutu karnego (poprzeczka).

Obraniak rozegrał całe spotkanie. Rewanż odbędzie się 21 lutego o godz. 21:05.

Liga Europy 2012/13

dsds - 14 lutego 2013, 20:52:31 - *.156.233.2
youtube.com/watch?v=pbL76PEDgcg - gol Obraniaka
Gol dnia a takze prawdopodobnie gol roku to strzal Hulka w meczu z Liverpoolem

devlieger - 14 lutego 2013, 20:56:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zwróćcie uwagę co zrobiła Viktoria Plzen! Można? Można, bez wielkiej kasy, pomimo przerwy w rozgrywkach, wystarczy głowa na karku i trochę ambicji

rafaelloPL - 14 lutego 2013, 21:15:08 - *.1.ftth.classcom.pl
@dsds
z tym golem roku to chyba lekka przesada..

omar - 14 lutego 2013, 21:20:30 - *.lupro.net
szkoda, że tak dla POLSKI nie strzela !!!

Steffen - 14 lutego 2013, 21:25:02 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Obornik! Jesteśmy z Tobą!

Xevatiz - 14 lutego 2013, 21:30:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Victoria Pilzno ponoć taka słaba... Jak widać każda polska drużynka dostałaby od nich lanie.

Rafał - 14 lutego 2013, 21:46:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Róznica między czechami a polakami jest taka że tam młodzi chłopcy zapieprz..a kluby na nich stawiaja wystarczy spojrzeć na składy ich zespołów w składach większość czesi a nie jakiś zagraniczny złom jak u nas. Poza tym liga czeska jest dużo mniej opłacana przeważajągracze rodzimi którzy są jednak bardzo ambitni i nie wołaja po jednym kopnięciu o kolejne podwyżki. Także nie dziwi mnie że czesi czy już także słowacy nas leją.

pwls - 14 lutego 2013, 21:57:44 - *.euro-net.pl
No i w Viktorii "fajne" jest to, że drużyna jest oparta na czeskich piłkarzach. Zero zaciągu afrykańskiego czy jakiejkolwiek innej egzotyki. Większość wyjściowej 11 to Czesi, jest bodaj 3 czy 4 Słowaków. Wprawdzie większość wiodących graczy ma koło trzydziestki, ale i tak jestem im pełen podziwu.

jj - 14 lutego 2013, 23:06:52 - *.ssp.dialog.net.pl
brama Ludo calkiem niezla
rutube.ru/video/embed/6152923?isFullTab=true&autoS
tart=true&bmstart=11000
w linku skrot meczu

ramius - 14 lutego 2013, 23:07:11 - *.play-internet.pl
lol, Włoska mafia zazyczyła sobie 0-3 Napoli a wy sie pepikami podniecacie.

Hanys - 15 lutego 2013, 4:55:17 - *.dynamic.chello.pl
ramius---za dużo filmów się naoglądałeś o mafii, zresztą jakby już miał być przekręt to w drugą stronę i Napoli by wygrało bo akurat Victoria to bardzo dobra drużyna wygrali swoją grupę a Napoli było drugie , w lidze Europejskiej będzie duży pogrom tych teoretycznych faworytów :-)

@hanys - 15 lutego 2013, 8:54:28 - *.opera-mini.net (*.254.208.42)
to ty nie zrozumiales. Jak ktos ustawilby mecz to logiczne, ze na tego, kto ma wysoki kurs. Poza tym nie slyszales o tej aferze, gdzie nawet mecze lm byly ustawiane?

marco - 15 lutego 2013, 9:36:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oby obraniak i lewandowski strzelili też ukraińcom w EMŚ...

DENIS - 15 lutego 2013, 10:47:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Ludo oby tak za miesiąc z Ukrainą

olkocini - 15 lutego 2013, 15:03:39 - *.adsl.inetia.pl
viktoria pilzno jest super mocna ale kiedy ruch z nią przegrał to wszyscy ich wyśmiewali i mówili o kompromitacji ciekawy jestem że napoli jest tak słabe że nawet z nimi przegrało...

asdasd - 15 lutego 2013, 18:21:53 - *.125.c91.petrotel.pl
Wiele poważnych drużyn olewa ligę europy stąd taki wynik Napol, a nie inny i myśle, że to samo zrobi Chlesea może jeszcze Sparte przejdzie żeby nie było przypału, ale potem trafią na mocniejszego przeciwnika i odpadną bo po prostu im się to nie opłaca i taka jest prawda nie ma co sie podniecać Viktorią Pilzno co nie zmienia faktu, tak jak ktoś wyżej napisał, że Victoria by wszystkie polskie drużyny pousadzała.

LE - 15 lutego 2013, 21:29:02 - *.internetia.net.pl
Zapytam jeszcze raz, gdzie są wyniki i składy wczorajszych meczów LE. Czy to takie trudne aby je zamieścić i dlatego ze wstydu kasuje się komentarze?