9 marca 2013, 16:56:30 - euzi
II liga, gr. zachodnia: 18. kolejka

Z powodu złego stanu trzech boisk zostały rozegrane tylko dwa z zaplanowanych wcześniej na dziś pięciu spotkań 18. kolejki grupy zachodniej II ligi, inaugurującej rundę wiosenną. Nowym wiceliderem została Chojniczanka Chojnice, która wygrała u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 2-0 (1-0), zdobywając pierwszą bramkę już w 1. minucie meczu. Trzy punkty wywalczył także Rozwój Katowice - podopieczni Mirosława Smyły pokonali KS Polkowice 4-1 (1-1).

Rozwój Katowice 4-1 KS Polkowice
Tadeusz Tyc 30, Przemysław Gałecki 64, 90, Gabriel Nowak 84 - Szymon Skrzypczak 7

brtk - 9 marca 2013, 16:57:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ze strony Zagłębia wynika, że w Chojniczance były cztery zmiany. Jak było?

pawel - 9 marca 2013, 16:58:43 - *.dynamic.chello.pl
Szybciej niż oficjalna strona rozwoju! Panowie brawo! Szkoda tylko słabego początku i tego, że jestem chory i nie mogłem być na tym meczu...

sebekZS - 9 marca 2013, 16:59:33 - *.cable.smsnet.pl
brawo kopacze Zagłębia

do brtk - 9 marca 2013, 17:01:31 - *.cable.smsnet.pl
w 3 lidze można zrobić 4 zmiany 3 zmiany normalne a 4 musi być taka że młodzieżowiec wchodzi za młodzieżowca

brtk - 9 marca 2013, 17:02:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wygląda na to, że w II lidze tak można, bo w Zagłębiu też tak było. Przepraszam za nieznajomość przepisów.

miki - 9 marca 2013, 17:54:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ze strony zagłębia : Dla Zagłębia była to czwarta w historii wyprawa do Chojnic i czwarta zakończona porażką. Sosnowiczanie w całym meczu mieli aż 14 rzutów rożnych

Crusader - 9 marca 2013, 18:01:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Miki-Sedzia decydowal na strone Sosnowca?Czy dobrze Cię rozumiem?To,że Zagłebie wykonywalo 14 rogów znaczy wg.Ciebie,że ich faworyzował?Jesli tak to wez już nic nie pisz bo wysmieją Cię nawet Ci co nie lubią Zagłębia.

Miki - 9 marca 2013, 18:16:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
crusader nie byłeś na meczu to nie widziałeś co wyprawiał sędzia

kaka - 9 marca 2013, 18:37:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
P Buczek nie eksperymentuj-postaw na srawsdzonych zawodników ZL ME,ambicja i wola walki przyniesie skutek tak jak ze Śląskiem na jesieni-TRZYMAJ SIĘ TEGO SKŁADU

marco - 9 marca 2013, 19:34:07 - *.adsl.inetia.pl
Sędzia to niezły gagatek,każde stęknięcie zawodnika Zagłębia to zaraz faul. Pomagał Zagłębiu jak mógł,ale i tak nie dali rady.

miki - 9 marca 2013, 19:50:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
najlepsze było jak niby mały Marcin Garuch dostał żółtą kartke za faul na dużo wiekszym grajku :D

Zenobiusz - 9 marca 2013, 20:11:12 - *.dynamic.chello.pl
Spiker ponad dwie minuty wymieniał sponsorów Chojnic - to musi być pierwsza liga bezapelacyjnie. Mogli dzięki swojej grze nie dopuszczać do szans na rogi dla Zagłębia. Pretensje głównie do siebie

zs4life - 9 marca 2013, 20:15:19 - *.105.wv.cust.t-mobile.co.uk
@ miki jakis ty glupiutki dzieciak. to ze zaglebie mialo tyle roznych to moze swiadczyc kto kogo cisnal.. zaglebie gra wysoko wiec trzeba sie przyzwyczaic ze albo wygrana 3-0 albo taka sama poracha. a ty miki mozesz mi zrobic mikolaja choc juz dawno po swietach

Miki - 9 marca 2013, 20:20:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
liczy się, że zagłębie po raz czwarty w 2 lidze przegrało w Chojnicach

lizak - 9 marca 2013, 20:30:18 - *.chojnet.pl
Zagłębie w całym meczu stworzyło 1 sytuację z gry. Reszta to były rzuty wolne i rożne. Za mało jakości w grze ofensywnej żeby wygrać.

bydgoski - 9 marca 2013, 21:17:07 - *.free.aero2.net.pl
Elana dobry początek, oby tak dalej

Miki - 9 marca 2013, 21:53:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaki dobry początek Elany? dostali 3 pkt bo rypin sie wycofał

zp34xl - 9 marca 2013, 22:17:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Baczyński ODEJDŻ zostaw ten klub w spokoju i zacznij robić to co do ciebie należy czyli pilnuj Stadionu Ludowego żeby się nie rozleciał ze starości.

kamiljan28 - 10 marca 2013, 8:39:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
piłkarze chojniczanki bali się podchodzic do grajków z sosnowca. każde dotkniecie sędzia gwizdał faul dla zagłębia.
jakaś porażka a nie sedziowanie

100%chojna - 10 marca 2013, 8:41:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Policja i sedzia glowny glownymi aktorami spotkania!!!
Kibicow z Sosnowca nie bylo, ale Policji jak zwykle duzoo!!!!
A co do sedziego bardzo sie staral,ale nic z tego nie wyszlo!!!
Mamy chyba pecha do sedziow albo naszych pilkarzy nikt nie lubi?

baster - 10 marca 2013, 12:43:56 - *.dyn.iinet.net.au
brawo Elana, moze sie u3mata.

baster - 10 marca 2013, 12:45:17 - *.dyn.iinet.net.au

rosomak - 10 marca 2013, 14:50:29 - *.30.106.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zagłębie grało lepiej od tego aktora- Pana SĘDZIEGO.Pan SĘDZIA bardzo umiejętnie gwizdał na korzyść Zagłębia,by zarazem nie podpaść koledze obserwatorowi.Boczni przyzwoici, a główny powinien otrzymać niską notę i za karę pogwizdać ligę niżej.

zs4life - 10 marca 2013, 16:29:42 - *.109.142.217
@ 100%chojna zaglebia nie bylo bo wiesniaki sie wystraszyly i zdecydowali ze nie wpuszczaja. pozdro dla kumatych

do Miki - 10 marca 2013, 17:25:29 - *.free.aero2.net.pl