10 marca 2013, 15:26:54 - Lukop
II liga: Raków 2-1 Chrobry

W jedynym niedzielnym spotkaniu II ligi zachodniej Raków Częstochowa pokonał Chrobrego Głogów 2-1 (1-0). Dzięki zwycięstwu częstochowianie awansowali na trzecie miejsce w tabeli.

10 marca 2013, 13:30 - Częstochowa (Miejski Stadion Piłkarski Raków)
Raków Częstochowa 2-1 Chrobry Głogów
Joshua Balogun Kayode 4, 58 - Welin Damjanow 69

Raków: 33. Mateusz Kos - 20. Piotr Mastalerz, 16. Bartosz Soczyński, 3. Łukasz Góra, 4. Adam Łysek - 7. Krzysztof Napora, 17. Łukasz Kowalczyk, 10. Łukasz Kmieć (66, 8. Sławomir Ogłaza), 15. Rafał Czerwiński (84, 2. Adrian Pluta), 6. Łukasz Buczkowski (70, 18. Adrian Świerk) - 11. Joshua Balogun Kayode.

Chrobry: 12. Michał Augustyn - 21. Krzysztof Ziemniak, 22. Adam Samiec, 24. Welin Damjanow, 6. Michał Bukraba (58, 26. Krzysztof Kaliciak) - 2. Łukasz Szczepaniak, 13. Krzysztof Ulatowski, 8. Tomasz Kowalczuk (58, 10. Piotr Niewieściuk), 17. Damian Sędziak, 11. Maksymilian Michalski (80, 23. Bartosz Machaj) - 18. Michał Ilków-Gołąb.

żółte kartki: Góra, Soczyński, Czerwiński - Samiec, Sędziak, Ziemniak.
czerwona kartka: Bartosz Soczyński (88. minuta, Raków, za drugą żółtą).

CHG - 10 marca 2013, 15:40:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wasc Pan Trenerze Mamrot Odejdz!! :-(( z CHG,juz Dosyc Porazek !!!

CWKS - 10 marca 2013, 15:41:58 - *.prenet.pl
Chrobry dobry mecz. Nie czepiać się przegrał w końcu
jednym z czterech kandydatów do awansu ;)

Kaysh - 10 marca 2013, 16:38:20 - *.net.stream.pl
150 osób na oko potem dokladniejsza liczba !!!

Rakowiak - 10 marca 2013, 16:38:43 - *.net.stream.pl
Odnosnie meczu. Chrobry zagral lepszy mecz od Rakowa. Taka prawda. Mielismy kupe szczescia. Boisko fatalne. Ogolnie uwazam, ze Chrobry jeszcze nie jednemu odbierze punkty. Przyznaje, ze zwyciestwo odniesione w strasznych cierpieniach. Kibicow Chrobrego nie chcieli wpuscic wiadomo kto. Kibice Rakowa robili co mogli ale niestety ... nie udalo sie.
PILKA NOZNA DLA KIBICOW !!

Racoviak - 10 marca 2013, 17:00:23 - *.cdma.centertel.pl
Zgadzam sie, ze Chrobry byl troche lepszy, a Rakow mial duzo szczescia. Jednak warto zauwazyc, ze w druzynie Rakowa zabraklo 4 podstawowych zawodnikow - kontuzje/kartki.

coolas - 10 marca 2013, 17:09:19 - *.internetia.net.pl
Byles widziales jeden z drugim ze pieprzycie ze Mamrot do wylotu? Jak dla mnie mecz zaciety, duzo akcji, brak wykonczenia i zabraklo odrobiny szczescia!

RAKÓW - 10 marca 2013, 17:10:40 - *.96.233.70.tvksmp.pl
Z przebiegu meczy Chrobremu należało się najwyżej remis! Brak 4 podstawowych grajków ale mimo tego Nasi grali szybką piłkę. Balogun tak dobry jak z pierwszych meczów na jesień. Ważne że do przodu. Czas na Bytovie.

G?ogowiani - 10 marca 2013, 17:32:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Hej. Rakow Zycze Wam Awansu Do 1 Ligi Pozdawiam.

RAKÓW - 10 marca 2013, 17:33:57 - *.96.233.70.tvksmp.pl
Ciężko będzie z tym awansem ale jak nie teraz to kiedy ?! PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

G?ogowiani - 10 marca 2013, 17:35:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

fumfel fum - 10 marca 2013, 18:47:10 - *.bois.qwest.net
Mam pytanie ! Czy ten Adrian Pluta z Rakowa,to jakis
spokrewniony z Pluta Andrzejem ???

lph - 10 marca 2013, 19:05:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry jak zwykle na dalekim wyjeździe w dobrej liczbie i ekipie. Pozdro z Chorzowa

amon - 10 marca 2013, 19:20:46 - *.204.113.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Iph. Nie wiedziałem, że Chorzów leży w Głogowie...!! Buahahahahahaaa

obok - 10 marca 2013, 20:20:06 - *.play-internet.pl
amon: ty jakiś tępy jesteś? Naucz się czytać ze zrozumieniem.

maxi - 10 marca 2013, 21:20:47 - *.xdsl.centertel.pl
Chrobry - życzę powodzenia w walce o utrzymanie, bez pozdrowień z Wałbrzycha

cz-wa.. - 10 marca 2013, 21:22:03 - *.static.reseler.com
@OLO
podobno część nie chciała się poddać kontroli może poprzez to piro które mieli ze sobą ale nie wiem ile w tym prawdy... Jeżeli chodzi o grę to Chrobry miał przewagę optyczna i troche lepsze sytuacje do zdobycia bramki wiec remis byłby zasłużonym jednak dzisiaj wygrał Raków BBJ

Egon - 10 marca 2013, 23:11:11 - *.play-internet.pl
jak spece od macania spóźnionych chłopaków (dotarli w przerwie) przeszukiwali po 5 minut sztukę-to na 18.00 by weszli na trybunę-czyli 3 godz. po meczu

magmocy - 10 marca 2013, 23:56:50 - *.205.97.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
RKS pnijcie się, zbudujcie stadion i do esktraklasy.

yay - 11 marca 2013, 0:03:53 - *.walbrzych.vectranet.pl
Mamrot jesteś wybitny !

jeży - 11 marca 2013, 8:43:43 - *.plusgsm.pl (*.217.52.237)
Raków Motor Radomiak do ekstraklasy !

^^ - 11 marca 2013, 10:55:01 - *.bb.netbynet.ru
Chyba kpisz.

MAX - 11 marca 2013, 13:24:35 - *.play-internet.pl
Cas Mamrota w CHG powoli dobiega końca. życzę CHG utrzymania się w 2 lidze , to solidna ekipa , Pozdro z wawy.

dgl - 11 marca 2013, 15:51:52 - *.ssp.dialog.net.pl
Wyniki drużyny Mamrota, 7 punktów w 10 kolejek ! moim zdaniem czas szukac trenera !

G?ogowiani - 11 marca 2013, 16:00:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Popieram Ciebie DGL. Daje przyk?ad Pi?ki Recznej SPR zmienili trenera i Druzyna Zacze?a Grac!

leon - 11 marca 2013, 17:23:14 - *.231.16.53.koba.pl
A gdzie wiec kibiców Widzewa? w Głogowie czy w Częstochowie?

GW - 11 marca 2013, 18:11:45 - *.dynamic.chello.pl