12 marca 2013, 14:50:10 - MichalMKS
Młoda Ekstraklasa: 18. kolejka

W sobotę, niedzielę i wtorek rozegrano sześć meczów 18. kolejki Młodej Ekstraklasy. Zwycięstwo odnieśli piłkarze lidera tabeli Legii Warszawa, którzy wygrali na własnym boisku z Podbeskidziem Bielsko-Biała 4-0.

Legia Warszawa 4-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Michał Bajdur 10, Patryk Mikita 35, Mateusz Długołęcki 49, 90 (k)

10 marca (niedziela):
Śląsk Wrocław 4-1 Ruch Chorzów
Marcin Przybylski 15, 86, Johan Voskamp 43, 45 - Maciej Urbańczyk 27

12 marca (wtorek):
Korona Kielce 0-3 Lechia Gdańsk
Rafał Janicki 13, Grzegorz Rasiak 34, Piotr Wiśniewski 66

Spotkanie Widzewa z GKS-em Bełchatów odbędzie się 27 marca o godzinie 11:00. Z kolei termin meczu Lecha z Górnikiem jest na razie nieznany.

Młoda Ekstraklasa 2012/2013 - wyniki, strzelcy, terminarz

Piciu - 12 marca 2013, 15:11:12 - *.icpnet.pl
Wojciech Trochim , Johan Voskamp młodziki nie ma co ...

Kibol - 12 marca 2013, 15:13:29 - *.icpnet.pl
Trochim to musi troszkę się w ME ograć, ale Voskamp to rzeczywiście jest porażka. Młoda Ekstraklasa - a komu to potrzebne?

track - 12 marca 2013, 15:37:11 - *.play-internet.pl
Ile razy będzie powtarzane, że regulamin ME dopuszcza udział w meczu 3 niemłodzieżowców? No bo gdzie mają się ogrywać piłkarze ktorzy wracają po kontuzji i ci, ktorzy sie nie mieszczą w składzie? Mają wcale nie grac?? Poza tym starszych graczy nie jest wielu, zdecydowana wiekszosc ma mniej niż 20 lat. Wystarczy spojrzec na sklady.

jan korowi - 12 marca 2013, 15:39:34 - *.ssp.dialog.net.pl
Voskamp strzela, Przybylski strzela, a Diaz gra w I drużynie. A raczej stoi w I drużynie, bo grą tego nazwać nie można.

Reizz - 12 marca 2013, 16:13:29 - *.adsl.inetia.pl
W ataku młodej Lechii bramkę strzelił bardzo obiecujący zawodnik. Grzegorz Rasiak - zapamiętajcie te nazwisko, niedługo będzie o nim głośno.

parodia - 12 marca 2013, 16:59:21 - *.adsl.inetia.pl
po co to komu powinny być rezerwy w 2 ligach szkoda kasy rozgrywki ME parodia

rotti - 12 marca 2013, 17:09:56 - *.internetdsl.tpnet.pl
Młoda Ekstraklasa daje coraz więcej młodych chłopaków I drużynom, więc nie marudźcie. I pozwala ograć się rezerwowym oraz wracającym po kontuzjach.
A tak na marginesie. Zobaczyłem, że Voskamp w ME ma 6 goli w 3 meczach. Wieszają na nim psy, a realnie dostał szansę tylko w 3 meczach Ekstraklasy od 1 minuty, i to na samym początku ligi.

t - 12 marca 2013, 17:47:35 - *.dynamic.chello.pl
dlugolecki! to bedzie kolejny mlody defensywny pomocnik o ktorym w najblizszy mczasie uslyszy szeroka publicznosc. w legi wymieniono 3/4 pierwszego skladu a oni ciagle wygrywaja w swietnym stylu

Ja :D - 12 marca 2013, 18:06:30 - *.adsl.inetia.pl
Osobiście jestem za tym aby zmieniono regulamin i zawodnicy powiedzmy powyżej 21 lat nie mogą grać. Bo tak to bez sensu jest ta Młoda Ekstraklasa, to równie dobrze mogliby zrobić Ligę Rezerw i grałyby zespoły z T-mobile i I ligi.

piron - 12 marca 2013, 19:22:01 - *.centertel.pl
Brawo Przybylski będą z ciebie ludzie (Brama z przewrotki!)

tm - 12 marca 2013, 19:29:10 - *.toya.net.pl
wyniki niemal odwrotne jak w EX

kiki - 12 marca 2013, 22:25:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piast widać jest bardzo dobrze przygotowany do sezonu przez trenerka Szumskiego on się chwali ,że obejmie pierwszą drużyne po Broszu

megan - 13 marca 2013, 1:00:12 - *.adsl.inetia.pl
gdzie sie maja grywac zawodnicy po kontuzji lub ci co sie nie mieszcza w skladzie 1 druzyny???
w druzynie rezerw.... tam ich miejsce
Brawo dla pana Bonka.. za opomysl zrobienia ligi juniorow. modzi zaczna grac tak jak toma miejsce w widzewie lub Legi... a miejsce takich graczy jak rasiak czy voskamp jest w 3-4 lidze w zespolach rezerw

Obiektywny - 13 marca 2013, 12:46:40 - *.rb.polsl.pl
Nie wiem po co komu ta pseudo młoda ex

wksowiec - 19 marca 2013, 17:19:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przybylski strzelil z przewrotki.... ciekawe kiedy dostanie szanse w rozgrywkach extraklasy.... ehhh polskie podejscie....; //