16 marca 2013, 16:53:43 - Korbol
II liga, gr. zachodnia: 19. kolejka

W rozegranych dziś spotkaniach II ligi zachodniej zwycięstwa odniosły zespoły gospodarzy. Bytovia Bytów po golu Roberta Hirsza w ostatniej minucie skromnie pokonała Raków Częstochowa i awansowała na pozycję wicelidera tabeli, natomiast Rozwój Katowice wygrał 2-0 z Jarotą Jarocin.

do ZS4LIFE - 16 marca 2013, 17:17:39 - *.petrus.pl
nie byłeś na meczu to nie gadaj głupot nasi zagrali słabo nasi oddali 2 strzały w światło bramki z czego 1 wpadła w sieć a Raków miał 2 sytuacje słupek w pierwszej połowie no i w drugiej strzał waszego kajode . Raków od 60 minuty cały czas grał na czas każdy kontakt z zawodnikiem kończył się wejściem masażysty więc nie dziw się że sędzia dolicza 3 minuty bramka padła już w doliczonym czasie . mecz trwał 94 minuty ponieważ w trakcie doliczonego czasu była jeszcze zmiana w naszym zespole.

- 16 marca 2013, 17:22:14 - *.dynamic.chello.pl
do zs4 life ty jak rozumiem byłeś na meczu Bytovii? Tak szybko w UK się znalazłeś po meczu?

zs4 life - 16 marca 2013, 17:26:20 - *.99.wv.cust.t-mobile.co.uk
relacja od znajomego z bytowa ktory byl osobiscie. myslisz ze bym tak pisal nic nie wiedzac. odpowiedz brzmi nie

kibic - 16 marca 2013, 17:48:07 - *.leon.com.pl
No to ROW ucieka

BB - 16 marca 2013, 18:02:55 - *.dynamic.chello.pl
Ho ho koledze-analfabecie widzę żal nie źle dupę ściska;)

mks - 16 marca 2013, 18:10:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piłkarsko nikim? to ja ci przypomnę, Raków-Bytovia 0-2, Bytovia-Raków 1-0

zibo - 16 marca 2013, 18:18:43 - *.146.31.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
bytowska lokomotywa rozjedzie kazdego na swojej drodze

bubu - 16 marca 2013, 18:22:35 - *.dynamic.chello.pl
Na Zgody bardzo fajny szpil chociaż sytuacjibyło tyle, że wynik mógłby być spokojnie wyższy (2-0 nie oddaje zupełnie przebiegu meczu w którym Rozwój przez większość czasu kontrolował grę i atakował bardzo dużo niewykorzystanych sytuacji zdecydowanie skuteczność do poprawy przed meczem z zagłębiem, Jarota też miała parę ciekawych sytuacji głównie z kontry ale na szczęście nic nie wbiła) Szacunek dla kibiców Jaroty (było ok 10 - 15 którym chciało sie jecheć z Jarocina na szpil drugoligowy i trzeba przyznać że kibicowsko zdominowali stadion (Na Rozwoju nie ma za bardzo zorganizowanego kibicowania) ale na szczęście szpile wygrywają piłkarze i dziś jesteśmy do przodu byle nie zejść z formy i utrzymanie staje sie faktem. ZA TYDZIEŃ WSZYSCY NA ZGODY NA SZPIL Z zAGŁĘBIEM!!!!!!!!!!

sys - 16 marca 2013, 18:26:08 - *.80.44.88
@ bb. Kolego analfabeto - niezle pisze sie razem a nie Osobno nauczycielu za dyszke a kolega Zibo. .. Rozjedziecie ta wasza lokomotywa moje odchody na trasie regionalnej

Kol - 16 marca 2013, 18:43:08 - *.dynamic.chello.pl
Kibice Zagłębia Sosnowiec z Olkusza pozdrawiają rywalów

MKS Bytovi - 16 marca 2013, 21:42:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety Bytovia zagrała bardzo słaby mecz. Raków miał pecha gdy któryś z zawodników strzelił na pustą bramke w słupek. Druga połowa strasznie nudna. Przeważała gra na czas, mało okazji bramkowych. Na szczęście w 89 minucie akcja lewą stroną, dośrodkowanie i gol Hirsza :D

voodoo - 17 marca 2013, 13:43:43 - *.multimo.pl
Choć cieszą 3 punkty to gra Bytovii słaba ogólnie jedna i druga drużyna niewiele pokazała, trzeba też przyznać że częstochowianie zostali oszukani przez sędziego w pierwszej połowie nie uznana bramka, odgwizdany spalony którego nie było więc końcowy wynik mógł być innuy

zibo - 18 marca 2013, 5:30:46 - *.181.154.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
row spadnie w dol jak sama nazwa wskazuje a drut sie wyprostuje i pojdzie w gore no i awans z pierwszego miejsca oczywiscie

duzy - 18 marca 2013, 15:17:01 - *.ds.tu.koszalin.pl