22 marca 2013, 18:51:05 - Slyboots
eMŚ: Hat trick Aleksandyra Tonewa w kadrze Bułgarii

Zawodnik Lecha Poznań Aleksandyr Tonew strzelił trzy bramki w wygranym 6-0 (2-0) meczu eliminacji mistrzostw świata z reprezentacją Malty. 23-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie. Dla Tonewa były to premierowe trafienia w barwach Bułgarii.

22 marca 2013, 17:00 - Sofia (Nacionalen stadion Wasił Lewski)
Bułgaria 6-0 Malta
Aleksandyr Tonew 6, 38, 68, Iwelin Popow 47, Emił Gyrgorow 55, Iwan Iwanow 78

żółta kartka: Jordan Minew (Bułgaria).

sędziował: Eitan Shemeulevitch (Izrael).

Mecz bez udziału publiczności.

Paweł Widanow (Zagłębie Lubin) całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych, podobnie jak znany z polskich boisk Ilijan Micanski.

davis1001 - 22 marca 2013, 18:56:27 - *.devs.futuro.pl
No w ostatnich meczach grał nieźle, widzę że forma rosnie ;)

piknik - 22 marca 2013, 19:02:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież to tylko Malta, bez specjalnego jarania się misiaki ;)

jay - 22 marca 2013, 19:05:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
człowieku nie pisz głupot, że w Lechu jest na ławie

lak - 22 marca 2013, 19:17:47 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
w 3 meczach ma 2pkt.. 2 remisy, jeden w plecy.

aa - 22 marca 2013, 19:24:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bełchatów znacznie lepszy od Malty i klops...

rumak - 22 marca 2013, 19:26:05 - *.adsl.inetia.pl
Bez publiczności to se postrzelał.Chłopak nieśmiały odnalazł się na pustym stadionie.

DENIS - 22 marca 2013, 19:29:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ekstra Brawo

Steffen - 22 marca 2013, 19:42:20 - *.adsl.inetia.pl
Dlaczego piszecie "Aleksandyra", a nie po prostu "Aleksandra". W przypadku takiego piłkarza, jak np. Aleksander Kwiek, mówimy normalnie "Aleksandra", a takie "Aleksandyra" brzmi trochę dziwnie. Myślę, że stosując polską deklinację spokojnie możecie pisać "Aleksandra Tonewa". Nie ma co "na siłę" uwypuklać, że to jest Aleksandyr przez "y". Zastosujmy tu zwykłą polskojęzyczną analogię.

hg - 22 marca 2013, 19:49:13 - *.88.244.87.dyn.jtglobal.com
brawo

xxx - 22 marca 2013, 19:58:31 - *.ennet.pl
Gra dobrze tam, gdzie ma dobrego trenera

koliber72 - 22 marca 2013, 20:06:03 - *.173.10.255.tesatnet.pl
W Lechu też będą hat tricki.....Tylko Lech!!

sdf - 22 marca 2013, 20:46:55 - *.nplay.net.pl
Co z Berbatovem?? Wróci jeszcze do kadry???

dd - 23 marca 2013, 14:37:13 - *.icpnet.pl
Zwróćcie uwagę, że ten chłopak gra dobrze w środku. Nie wiem czy nie powinien grać podwieszonego napastnika... Oczywiście jego szybkość to atut na skrzydle ale pamiętam meczy kiedy zagrał na środku i też strzelił bramkę i rozegrał bardzo dobre spotkanie.