22 marca 2013, 22:21:15 - emsi
eMŚ: Mołdawia 0-1 Czarnogóra

W spotkaniu grupowych rywali reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw świata w 2014 roku reprezentacja Mołdawii przegrała u siebie 0-1 (0-0) z Czarnogórą.

22 marca 2013, 20:30 - Kiszyniów (Stadionul Zimbru)
Mołdawia 0-1 Czarnogóra
Mirko Vučinić 78

Mołdawia: 12. Serghei Pașcenco - 14. Vitalie Bordian, 13. Simeon Bulgaru, 15. Alexandru Epureanu, 3. Victor Golovatenco - 18. Serghei Gheorghiev (77, 11. Nicolae Josan), 8. Alexandru Gațcan, 17. Artur Ioniță, 19. Alexandru Pașcenco, 10. Alexandru Dedov - 21. Eugeniu Sidorenco.

Czarnogóra: 1. Mladen Božović - 2. Savo Pavićević, 21. Stefan Savić, 3. Marko Baša, 19. Vladimir Božović (64, 7. Simon Vukčević) - 18. Filip Kasalica (45, 14. Dejan Damjanović), 15. Milorad Peković, 17. Elsad Zverotić, 8. Stevan Jovetić, 5. Vladimir Volkov - 9. Mirko Vučinić (80, 13. Mitar Novaković).

żółte kartki: Gheorghiev, Gațcan - Peković, Pavićević.
czerwone kartki: Alexandru Gațcan (90. minuta, za drugą żółtą) - Milorad Peković (61. minuta, za drugą żółtą).

sędziował: Daniele Orsato (Włochy).

Na ławce rezerwowych gospodarzy całe spotkanie przesiedzieli Alexandru Suvorov (dawniej Cracovia) i Anatolie Doroș (Legia Warszawa, Polonia Warszawa, Korona Kielce).

tm - 22 marca 2013, 22:22:42 - *.toya.net.pl
to co grają nasi to nie wiem czy pokonają san marino...

waco - 22 marca 2013, 22:24:55 - *.12.sintercom.pl
Montenegro go to Rio.

fantastyk - 22 marca 2013, 22:30:27 - *.is.net.pl
Wdowiec na trenera, a na asystenta Endżel junior! Polska piłka to dno!!!

andrzej - 22 marca 2013, 22:32:33 - *.222.74.158
To że Polska ma beznadziejnych piłkarzy to powszechnie wiadomo. Ale żałosnych kibiców mamy od niedawna. Gwizdy od połowy na swoich, Majewski schodzi gwizdy, w drugiej połowie cisza totalna... Nie dla kogoś kto kibicuję a tym bardziej reprezentacji swojego kraju to nie do pomyślenia. Przypomnę że po żałosnym EURO słychać było "nic się nie stało..." Dziś tak na prawdę przegrywamy pechowo i przez brak dopingu dla swoich.

wujeksopra - 22 marca 2013, 22:34:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ile na boisku trzeba zostawić ambicji,serca i honoru , jak gryźć trawę Polska reprezentacja powinna uczyć się od Korony Kielce!

Maryjan - 22 marca 2013, 22:37:38 - *.dynamic.chello.pl
Gdzie kibice!!!!!!

FC.KNUROW - 23 marca 2013, 5:49:28 - *.opera-mini.net (*.61.131.85)
Do Maryjan : Na Arce !

tellchar - 23 marca 2013, 10:09:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@ - andrzej - im nie chciało się grać, to nam nie chciało się kibicować. Doping był do 3 bramki dla Ukrainy, potem daliśmy sobie spokój. Tylko z Majewskim głupio wyszło, bo nasi zaczęli gwizdać zanim spiker ogłosił zmianę, dlatego powstało wrażenie, że gwiżdżemy na niego.

oczko - 23 marca 2013, 11:26:40 - *.dynamic.chello.pl