26 marca 2013, 22:43:09 - Lukop
eMŚ: Aleksandar Todorovski wystąpił w reprezentacji Macedonii

Obrońca Polonii Warszawa Aleksandar Todorovski zagrał w barwach reprezentacji Macedonii w przegranym 0-1 (0-0) meczu eliminacji mistrzostw świata z Belgią. 29-letni zawodnik wszedł na boisko w 70. minucie spotkania, zastępując Stefana Ristovskiego.

26 marca 2013, 20:45 - Bruksela (Stade Roi Baudouin)
Belgia 1-0 Macedonia
Eden Hazard 62

żółte kartki: Kevin Mirallas - Ferhan Hasani.

sędziował: Olegário Manuel Bártolo Faustino Benquerenca (Portugalia).

Całe spotkanie w barwach reprezentacji Macedonii rozegrał były zawodnik Arki Gdynia Mirko Ivanovski.

Lenin - 27 marca 2013, 16:13:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
generalnie Belgia i Chorwacja pozamiatali grupę - sytuacja Belgii przypomina mi naszą reprezentację - obyśmy i my po latach stagnacji zaczęli grać równo i regularnie zdobywać punkty - Szkocja chyba zastanawia się czy nie rozwiązać kadry narodowej

DENIS - 27 marca 2013, 18:31:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl