30 marca 2013, 16:53:51 - Korbol
II liga, gr. zachodnia: 21. kolejka

Zakończyły się spotkania 21. kolejki II ligi zachodniej. Prowadzący w tabeli Energetyk ROW Rybnik zdeklasował w meczu na szczycie Raków Częstochowa wygrywając 5-0. Tym samym rybniczanie mają już 10 punktów przewagi nad trzecią w tabeli Chojniczanką Chojnice, która w ostatnich sekundach przegrała 1-2 z Górnikiem Wałbrzych. Trzy punkty zdobyły także zespoły z Bytowa, Głogowa, Zdzieszowic oraz Jarocina.

Rozwój Katowice 1-1 Gryf Wejherowo
Sebastian Gielza 70 - Rafał Siemaszko 5
Górnik Wałbrzych 2-1 Chojniczanka Chojnice
Adrian Sobczyk 90, Michał Bartkowiak 90 - Daniel Feruga 90 (k)

thomasksg - 30 marca 2013, 16:59:41 - *.97.141.32
brawo gornik.tak trzymac do konca rozgrywek.wygrac w 9 z chojniczanka to szacunek dla was.

@aaaaaa
a Chojniczanka wyszla na prowadzenie 1:0 w 90 i dostala dwie bramki w 91 i 94 gdzie Górnik grał w 9

ksgw - 30 marca 2013, 17:03:45 - *.ssp.dialog.net.pl
90min chojniczanka 0-1 karny 91min 1-1 93min2-1

ciekawy - 30 marca 2013, 17:04:57 - *.dynamic.chello.pl
ja sie zastanawiam jak to wygladalo naprawde bo nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic

wazza - 30 marca 2013, 17:05:43 - *.master.pl
szacunek dla Górnika od kibica CHG. dziś Chrobry pokazał jak sie nie strzela bramek.

HENIU - 30 marca 2013, 17:05:51 - *.petrus.pl
To juz jest koniec, nie ma juz nic jestesmy wolni........
Chojniczanko obudz sie!!!

C - 30 marca 2013, 17:06:11 - *.petrus.pl
Chojna zgodnie z tradycją ;) Jeśien podium, potem odpuszczanie i koło 7-10 pozycji się zakończy. No lepsze to niż walka o utrzymanie od początku do końca. Row dzisiaj pokazał kto rządzi w tej lidze.

KSG - 30 marca 2013, 17:06:51 - *.tktelekom.pl
@ aaaaaa
Górnik grał w dziewiątkę, do tego w 90 minucie stracił bramkę z karnego. Potem 2 bramki dla Wałbrzycha w 91 i 94 i są trzy punkty.
Nie wiem tylko dlaczego napisali, że bramkę na 2-1 strzelił Wepa. Na prawdę to strzelił Bartkowiak.

ROW@KSW - 30 marca 2013, 17:17:39 - *.cheeloo.net
Wisłoka & ROW!!! BSNT!

Miki - 30 marca 2013, 17:19:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wielkie rozczarowanie kibiców Chojniczanki nawet tych najwierniejszych. poprostu to co sie stało wydawało by się nie możliwe

KSGiemigra - 30 marca 2013, 17:27:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gornik GOL! duzo szczescia i walki do konca w walbrzychu nalezy Wam sie to zwyciestwo gratulacje

jakas1 - 30 marca 2013, 17:27:45 - *.ssp.dialog.net.pl
Dla tych, którzy pytają co się działo w Walbrzychu: w pierwszej połowie czerwona kartka dla gracza Górnika. W drugiej połowie gramy jak równy z równym w dziesięciu z Chojniczanką.
Około 85 minuty gracz Chojnic leży na boisku a jego koledzy kontynuują atak nie wybijając piłki. Michalak z Górnika popycha za to zawodnika gości z nr 19, za co dostaje drugą żółtą kartkę i Górnik gra w dziewiątkę. W 89 minucie gracz Chojnic przerwaca się w polu karnym i sędza dyktuje karnego z kapelusza. 0-1 dla gości.
W doliczonym czasie wybiega kontra Górnika, gościom nie chce się wracać (na moje oko polują na gola na 0-2), piłka przelatuje kilkukrotnie przez pole karne i pada gol na 1-1.
2 minuty później znów kontra 5 Górników na trzech gości (na połowie Górnika zostało 3 Górników i 7 z Chojnic!), jest aut gościom dalej nie chce się wracać, więc Górnikowi nie pozostaje nic innego jak strzelić na 2-1.
Niesamowita końcówka, nie widziałem czegoś takiego na żywo jeszcze. Schodzący piłkarze gości pokazują środkowe palce widowni w euforii. Na miejscu trenera kazałbym im wracać na piechotę do Chojnic za to co pokazali w całym meczu, a szczególnie w końcówce.

CHG - 30 marca 2013, 17:30:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cieszy Wygrana Chrobrego G?ogow!:-)

kaszeb - 30 marca 2013, 17:31:05 - *.chojnet.pl
Gratulacje dla Górnika za zwycięstwo nad tymi pannami. Meczu nie oglądałem ale dwoma czerwonymi kartkami dla Górnika nie jestem zdziwiony. Dla mnie to już jest od dawna drużyna, która grę w kości opanowała najlepiej ze wszystkich w II lidze zachodniej.

JAROTAfan - 30 marca 2013, 17:32:21 - *.ip.netia.com.pl
Drużyny z konca tabeli dostarczą w końcówce sezonu wieeeeeelu emocji swoim sympatykom.. Ciasno bardzo..

historyk - 30 marca 2013, 17:32:47 - *.xdsl.centertel.pl
jako historyk sportu mam pytanie do kibiców z Wałbrzycha. Czemu kibicujecie Zagłębiu(Thoresowi) Wałbrzych i nazywacie ten klub Górnikiem?

blabla - 30 marca 2013, 17:35:39 - *.dynamic.chello.pl
Nikt nie kibicuje Zagłebiu? Z jakiej paki to miało by być Zagłębie? Zagłębie ma swój klub z A klasie.

KSG - 30 marca 2013, 17:44:10 - *.tktelekom.pl
@ historyk
Nie "Thoresowi", tylko "Thorezowi" jeśli już.
Poza tym, że Górnik gra na ich stadionie, nie mają nic wspólnego. Zagłębie gra w A klasie.

do history - 30 marca 2013, 17:45:07 - *.static.chello.pl
Historyku, jako historyk sportu, powinieneś z historii wiedzieć, że nie było w Wałbrzychu klubu "Thores" tylko "Thorez".
Poza tym Twoja wiedza historyczna musi być bardzo ogólna, jeżeli zadajesz takie pytanie...

CHG - 30 marca 2013, 17:46:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jestem Zdziwiony taka Wysoka Porazka Rakowa? Nie Piszac o Chojnicach! :-) ha ha.

do history - 30 marca 2013, 17:50:07 - *.static.chello.pl
Historyku sportu o wiedzy nieskończonej. Było całkiem odwrotnie. Klub po fuzji nazywał się Górnik/Zagłębie W-ch, potem KP Wałbrzych, by po 2 kolejnych latach wrócić o nazwy (i herbu) Górnik.

Z.L. - 30 marca 2013, 17:50:25 - *.ssp.dialog.net.pl
Ten historyk pewno z taboru i takie pomysły ma,gratulacje dla Górnika!

CHG - 30 marca 2013, 17:52:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

kaszeb - 30 marca 2013, 18:12:26 - *.chojnet.pl
Chętnie bym ci przypomniał mecz pomiędzy Chojniczanką a Górnikiem rok temu w Chojnicach kiedy to pewien sędzia (Bydgoszcz), którego już nie widać w II lidze robił co tylko mógł żeby Górnik tamtego meczu nie przegrał. To był rozbój w biały dzień. Górnik tamtego meczu nie miał prawa skończyć w 10 a skończyli w 11. Przyganiał kocioł garnkowi.

historyk - 30 marca 2013, 18:13:51 - *.xdsl.centertel.pl
tak jak sie spodziewałem Górnicy nie umieją udzielic odpowiedzi na moje proste pytanie.

FZG - 30 marca 2013, 18:14:16 - *.static.oc3.zagan.visnet.pl
brawo Chrobry pozdrowienia Żagania

Only RoW - 30 marca 2013, 18:15:48 - *.rybnik.vectranet.pl
Do CHG ROW po prostu ich rozniósł,Raków cienki jak polsilver.Podziękować bramkarzowi bo mogło jeszcze wpaść ze dwie trzy to na bank.O co biegało z tymi konfidentami?

Luk - 30 marca 2013, 18:17:56 - *.centertel.pl
Zawsze byłem dumny z tego, że jestem kibicem Górnika, ale dzisiaj moja duma jest milion razy większa za to, że chłopaki w 9 wygrali ustawiony mecz. Mają jaja! Dziękuję Wam za te emocje, a swoją drogą jeśli tak się sędziuje to szkoda słów.

D. - 30 marca 2013, 18:20:33 - *.ssp.dialog.net.pl
Mecz w Wałbrzychu sędziował p. Tomasz Białek.
Tutaj są jego statystyki za ten sezon:
1
Nie jest on przesadnie rygorystyczny - od początku sezonu nie pokazał żadnej czerwonej kartki, dzisiaj zrobił to 2 razy. Jeszcze jakieś pytania? :-/

KSG - 30 marca 2013, 18:29:04 - *.ssp.dialog.net.pl
@historyk: Górnik Wałbrzych w 2002 roku przystąpił na własny rachunek do rozgrywek ligowych zaczynając od A klasy i od tamtego sezonu wywalczył na wlasny rachunek 4 awanse. Nie wiem, co ten klub obecnie wg jakiegokolwiek prawdziwego historyka sportu może mieć wspólnego z Zagłębiem.

Wojak - 30 marca 2013, 18:53:57 - *.ssp.dialog.net.pl
Górnik Wałbrzych pokonał dziś 14 typa: 11 zawodników Chojnic i 3 sędziów! Brawo Górniczku!!

old - 30 marca 2013, 18:54:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Chrobry!

cza - 30 marca 2013, 18:59:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratki dla Górnika od Tyskich a jak tam Chojnice pojawili się Wałbrzychu razem z Oława??

TG - 30 marca 2013, 19:08:24 - *.pool.mediaWays.net
Brawo ROW ale wynik 1 liga czeka

KKKKKK - 30 marca 2013, 19:13:40 - *.181.107.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
16-letni Bartkowaiak na 2:1 dla Górnika Wałbrzych. Przy bramce na 1:1 asysta a wszedł w 70min. Kozak!!

do wojak - 30 marca 2013, 19:23:30 - *.dynamic.chello.pl
i to w 9 tym bardziej brawa Tylko Górnik Nasz KS!!!

Starobrat - 30 marca 2013, 19:29:16 - *.centertel.pl
brawo Gryf Wejherowo !

dyzio - 30 marca 2013, 19:41:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byłem dziś jak i zawsze na meczu ale takiego wyniku to ja się nie spodziewałem to co gra Row czapki z głów 1 liga dla Rybnika.Panie Janik tak się nie robi zeby chłopaki z Czestochowy jechali na mecz kibicowac swojej druzynie a potem mieli problemy z wejsciem na stadion to jest wielka kpina. Pilka nożna dla kibiców !!!!WSTYD PANIE JANIK!!! SŁABA ORGANIZACJA ZEBY KIBIC STAŁ PRZED KASAMI I BILETU BRAKOWAŁO I POTEM WCHODZI NA STADION JAK JUZ MECZ TRWA 35 MINUT ZENADA WSTYD PANIE JANIK I PANI FIGURA

Maciej2 - 30 marca 2013, 19:56:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Najlepsza głowa na wyspach!! Mati Sliwa Jarota

BartekKSG - 30 marca 2013, 20:03:31 - *.ip.netia.com.pl
Górnik Pokazał dzisiaj Klasę Światową wygrywając w końcowych minutach , byłem dzisiaj na tym meczu i jak dla mnie Górnik grając w 9 pokazał grę na poziomie 1.ligi lub ekstraklasy było to dla mnie zaskoczenie kiedy Górnik w 3 minuty strzelił 2 bramki , i jeszcze jedno.Według mnie piłkarzem meczu był Michał Bartkowiak , zrobił on rzut karny dla Chojniczanki ale zrehabilitował się i miał asystę i 1 bramkę , czapki z głów dla niego ma on 16 lat a już gra na poziomie 2.ligi.

KaeSiaczka - 30 marca 2013, 20:11:40 - *.opera-mini.net (*.254.193.147)
To co dzialo sie na Gorniku to slowami nie da sie tego opisac, chlopaki pokazali na co ich stac.
Grac w 9 i zdobyc 2 gole w ciagu 3 minut to jest fenomen. Brawo chlopaki za walke. Jestem Dumna ze kibicuje Gornikowi!!

FMPGW - 30 marca 2013, 20:35:22 - *.internetdsl.tpnet.pl
Środowy mecz w Wałbrzychu urasta do miana hitu!
PS. Górnik lubi zdobywać punkty w końcówkach, przypomnę choćby Toruń jesienią 2010 r. - z 0-2 na 2-2 w doliczonym czasie gry.

Tyrion - 30 marca 2013, 20:43:48 - *.internetia.net.pl
Brawo Zdzichy!!!W końcu rozstrzygnięte derby. I jakże ważne trzy punkty. T.Kasprzik dla mnie piłkarz meczu!!!

medalik - 30 marca 2013, 20:56:08 - *.net.stream.pl
Wstyd mi dzisiaj za mój Raków złapałem doła na święta

eee - 30 marca 2013, 21:48:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I to by było na tyle z dumnych zapowiedzi awansu. Nie ma siły - młodzież Rakowa musi najpierw do niego dorosnąć.

ja - 30 marca 2013, 22:01:48 - *.walbrzych.vectranet.pl
Witam.
Panowie stary chłop jestem i nie jeden mecz w życiu oglądałem na żywo i w tv. Oczywiście trudno mi będzie zachować obiektywizm, bo jestem kibicem wałbrzyskiego Górnika, jednak to co dzisiaj zrobił pan z gwizdkiem, który z założenia winien być bezstronny woła o pomstę do nieba. Mecz sam w sobie obfitował w wiele fauli ale dlaczego akurat tylko te ze strony Górnika wymagały pokazania zółtej kartki? Żal było patrzeć jak po raz kolejny Morawski i Zinke byli chamsko kopani, a sędzia nie widzi lub ewentualnie odgwizduje faul. Ale cóż... w końcu jedno czerwo dla Górnika, a Chojniczanka nadal sobie nie radzi na boisku, po czym sędzia desperacko pokazuje drugie czerwo. Dziwię się, ponieważ ani jeden ani drugi faul moim zdaniem nie zasługiwał na żółtą. Tym czasem mimo braku dwóch zawodników Chojniczanka nadal nie potrafi strzelić bramki. Znów piękny gest ze strony sędziego i mamy karnego. Tu z kolei aż dziw bierze, dlaczego przy faulu taktycznym - jeśli takowy miał miejsce, nie pokazał nawet żółtej kartki., Chojniczanka w 90 minucie strzela i jej zawodnicy są już chyba myślami w autokarze. I nagle staje się rzecz, która nie mieściła się w głowie i sędziemu i zawodnikom Chojniczanki. Dostają dwa liście i jest po jabłkach... Zawodnicy z Chojnowa żegnani gromkim "do widzenia" pokazują niebo środkowym palcem... I cóż taki to przewrotny futbol. Miał wygrać ktoś, a wygrał kto inny...

janitorek - 30 marca 2013, 22:31:14 - *.rybnik.vectranet.pl
he co do ilosci kibiców na meczu row-raków skad 90 minut bieze takie dane ze 2000ludzi ?? byłem na meczu i byla zapełniona połowa stadionu który miesci niecałe 11 tys wiec prosty rachunek a i gdzie sa ci co pisali ze rybnik kibiców nie ma wiecej niz na piascie w gliwcach na ekstakrasie

DGL - 30 marca 2013, 23:17:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oj,bedzie walka zacieta o 1lige! Pi?ka Nozna Dla Kibicow :-)

DGL - 30 marca 2013, 23:20:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl

KaeSiak194 - 30 marca 2013, 23:58:27 - *.ntlworld.ie
Pięknie Górniczku ! Zagraj jak za dawnych lat ! tylko Górnik !

t79pr45 - 30 marca 2013, 23:59:29 - *.160.143.214
Chojniczanka pacholki Miedzi dzis zostali ponizeni,Walbrzych pokazal ducha walki do konca i tyle wygrywa lepszy i nie ma co do tego zadnych watpliwosci

ROW - 31 marca 2013, 7:31:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dyzio to fakt organizacja bardzo słaba nie dość że przyprowadzili Raków pod stadion w 10 minucie meczu to jeszcze robili problemy z wejściem.To samo tyczy się naszych kibiców mecz już trwa w najlepsze a pod stadionem tłumy ludzi ochroniarzom niezbyt się spieszyło ale oni pewnie jak zwykle stosowali standardowe procedury i nie mają nic sobie do zarzucenia

lechu - 31 marca 2013, 9:23:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Już swego czasu Radzionków wszedł do ligi ! i co gdzie jest ? to samo z ROW i inne Chojniczanki lub Bytowie -z całym szacunkiem dla płkarzy . Poprostu kasy nima nima gry !

historyk - 31 marca 2013, 9:47:18 - *.ssp.dialog.net.pl
Ten historyk to taka sama nędzna moja podróbka, jak obecny Górnik jest podróbką tego starego. To pewnie kaesiak prowokator bo takich w ekipie od groma. Ale rozumie, o co mu chodzi i poniekąd się z nim zgadzam. Po fuzji nowy klub KP wskoczył w tabeli na miejsce ZAGŁĘBIA i przy okazji przejął jego punktowy dorobek ligowy z rundy jesiennej. Przy okazji na wiosnę zagrał też w ćwierćfinale PP, do którego przecież na jesień awansowało ... Zagłębie. Późniejsza zmiana tego tworu na Górnik nie zmienia niczego. Stary, pierworodny Górnik nie istnieje od czasu fuzji w 1992 roku.

kibic - 31 marca 2013, 9:53:40 - *.leon.com.pl
Z kim wy trzymacie hej raków z kim wy trzymacie

janitorek - 31 marca 2013, 10:50:27 - *.rybnik.vectranet.pl
do lechu nie porównuj rybnika do radzionkowa i bytowi tez byłeskiedys w radzionkowie ??? w rybniku i bytowie ? a skad ty wiesz ile maja funduszy te kluby ?

aztecs - 31 marca 2013, 11:18:18 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W Rybniku widzów 3300. Janitorek jak chcesz zobaczyć stadion zapełniony w połowie to przyjdź na żużel bo na piłce w II lidze tego nie uświadczysz. Klub ze względu na koszty otwiera dla kibiców tylko połowę stadionu a otwarte sektory na pewno nie były zapełnione w całości

kleks - 31 marca 2013, 11:31:39 - *.bb.sky.com
Do "historyk"
I nawet jak tak jest to jaki my mielismy na to wplyw? To bylo dwadziescia lat temu i malo kto przypuszczal jakie beda tego skutki. Przychodzenie na mecze tego tworu odpuscili sobie bedacy w mniejszosci thoreziacy tak wiec sila rzeczy panowanie na trybunach starego stadionu Zaglebia przejeli kibice Gornika i tak juz pozostalo do dnia dzisiejszego. Zespol wystepowal pod roznymi dziwacznymi nazwami o ktorych opinie wyrazalismy na meczach niejednokrotnie ale dla nas to byl, jest i bedzie Gornik.

nor - 31 marca 2013, 11:47:13 - *.233.148.18
byl jest i bedzie nesz gornik ks

Nowa-Ruda - 31 marca 2013, 12:00:32 - *.walbrzych.vectranet.pl
Jestem Kibicem z Nowej Rudy przypadkowo ze znajomym wpadlismy na mecz gornika powiem tak mecz masakra w dobrym znaczeniu a po drugie bardzo dobra akcja kibicow gornika walbrzych pod stadionem szacunek

kibic - 31 marca 2013, 12:15:41 - *.leon.com.pl
do aztecs mówisz że na żużlu jest tyle kibiców przekonamy sie już nie długo podupadły klubik zuzlowy ŻK coś tam

ksg1946 - 31 marca 2013, 16:03:28 - *.ntlworld.ie
historyk rozbiegnij sie i uderz glowa w mur. moze ci to pomoze.

kiki - 31 marca 2013, 16:28:44 - *.bestgo.pl
albo kup se metr gumy, rozejrzyj się wokoło, mocno ją naciągnij i j.bn.j się nią w czoło

FUN KSG - 31 marca 2013, 17:09:28 - *.246-95-r.retail.telecomitalia.it
Gornik ma dwa mecze zalegle.. jesli wygra oba awansuje na trzecie miejsce pozdro dla normalnych ;)

jola - 31 marca 2013, 18:05:23 - *.sin.nokia.net (*.173.190.109)
pamowie szacuneczek!Jestem dumny z WAS!

Tylko KSG - 31 marca 2013, 18:15:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak się złożyło że Górnik rozegra pierwsze mecze z samą czołówką w tabeli, zapowiada się ciekawie. Po wczorajszym meczu, piłkarze Górnika są bardzo zmotywowani, i podbudowani, udowodnili że każdy mecz jest do wygrania, nawet grając w 9 przeciwko 14, licząc w tym sędziów, którzy stawali na głowie by Chojniczanka wywiozła 3 pkt z Wałbrzycha. Ale plan się nie powiódł, tym większe brawa dla piłkarzy Górnika.

ientrus - 31 marca 2013, 19:39:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
poczekajcie jak ruszy Calisia (3:0 z Widzewem- pełny skład)

xxx - 31 marca 2013, 19:46:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W kaliszu tylko CaLiSiA !!!!! TEN SEZON JEST NASZ !!!

Mks - 31 marca 2013, 20:00:29 - *.petrus.pl
Jestesm kibicem Chojniczanki jezeli takch meczy sie nie wygrywa to nie ma co liczyc na I lige.. A dla Gornika szacunek za walke i nieodpuszanie do oststnich sekund meczu!! Brawo!! Pozdrawiam

historyk - 31 marca 2013, 20:02:55 - *.ssp.dialog.net.pl
I jeszcze jedno. KSG bredzi pisząc, że Górnik zaczął grę na własny rachunek w 2002 roku od A klasy. Zaczął grać od tego poziomu, bo go wcześniej wycofali z ligi za długi i temu podobne sprawy. W tamtym okresie ten twór był chyba dwa razy relegowany do niższych klas rozgrywkowych. Ten okres to nie jest początek gry na swoje konto. To nadal kontynuacja tradycji powstałego w 1992 roku KP Wałbrzych. W przeciwnym razie nikt by wam nie naliczał do statystyk i tabeli wszechczasów tych wyników, które uzyskał inny klub, a tak własnie jest. W 1992 roku przejęliście dorobek Zagłębia z rundy jesiennej oraz z Pucharu Polski. Przecież wielu z was do dziś głosi rewelacje, jakoby w 1/4 finału PP grał Górnik, mimo że awans wywalczył Thorez. No, nie jest tak, panowie obiektywni? Nie macie też czasem w waszej alei gwiazd Włodarczyka, który NIGDY nie grał w Górniku?

DGL - 31 marca 2013, 21:30:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szacunek dla GW Druzyna Pokaza?a Charakter Pi?ki Jak Sie Gra Do Konca:-)

tomco23 - 31 marca 2013, 22:28:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie napinac sie tak bo 3 baty od bytovii a 7 od rakowa

ax - 31 marca 2013, 22:40:16 - *.petrus.pl
Dlaczego baty? Skoro Górnik wygrał z moją Chojniczanką, to niech teraz pokona Bytovię.

Tylko KSG - 1 kwietnia 2013, 0:20:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@tomco23 Dlaczego stawiasz Górnika na straconej pozycji, czym się sugerujesz, tabelą? Jeśli tak, to wiedz że Górnik ma zaległe 2 mecze, jeśli je wygra, automatyczne wskakuje na 3 miejsce w tabeli. Piłkarze Górnika doceniają każdego rywala, ale z każdym są w stanie wygrać, tak jak w PP, eliminując kilka zespołów z I ligi. Boisko pokaże kto jest lepszy. Wierzę w zespół Górnika, swoja walecznością i ambicją, są wstanie walczyć z każdym o zwycięstwo, tak jak pokazali to w meczu z Chojniczanką.

bob - 1 kwietnia 2013, 18:35:17 - *.danex.net.pl
Naprzód Górniku,ambicja dzisiaj ci każe.