8 kwietnia 2013, 15:47:37 - koofel
Młoda Ekstraklasa: 21. kolejka

Legia Warszawa jest już niepokonana w Młodej Ekstraklasie od siedemnastu spotkań. W meczu 21. kolejki lider tabeli wygrał 4-1 (0-1) z Zagłębiem Lubin. W pozostałych spotkaniach skromne jednobramkowe zwycięstwa odniosły ekipy Podbeskidzia Bielsko-Biała, Jagiellonii Białystok i Korony Kielce, a Lechia Gdańsk zremisowała 1-1 (1-1) z Lechem Poznań.

rr - 8 kwietnia 2013, 16:23:18 - *.devs.futuro.pl
może mi ktos napisać jakim cudem Duda grał w weekend 120 minut i czemu nie ma (jeszcze?) walkowera za to, za mecz w ME? A może był zdjęty z boiska jednak?

. - 8 kwietnia 2013, 16:43:04 - *.ingram.com.pl
Dlaczego ma być walkower dla Lecha skoro Duda wszedł w poznaniu w 60 minucie (zagrał 30 minut) więc w ME mógł spokojnie rozegrać cały mecz.

kibic - 8 kwietnia 2013, 17:58:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Młodzi z Lecha wypadli dużo lepiej niż ME Lechii w której zagrali 3 zawodnicy z pierwszego zespołu.
Lech miał pecha z 7 metrów kolo trafił w poprzeczkę na już pustą bramkę. ogólnie pogrywali dużo lepiej od Lechii

aris - 8 kwietnia 2013, 21:04:33 - *.retsat1.com.pl
Brawo Kwiatek, 3 pkt dla Korony

mianos - 8 kwietnia 2013, 22:04:21 - *.devs.futuro.pl
Brawo panie kierach. 0-8 w 3 meczach , kierunkowy się zaczyna zmieniać do Bełchatowa...

[J] - 9 kwietnia 2013, 12:04:06 - *.231.4.245.koba.pl