10 kwietnia 2013, 16:49:36 - MichalMKS
Młoda Ekstraklasa: zaległe mecze

Dzisiaj rozegrano zaległe mecze 18. i 29. kolejki Młodej Ekstraklasy. Lech Poznań wygrał z Górnikiem Zabrze 2-1, Legia Warszawa pokonała Ruch Chorzów 2-0, a Piast Gliwice przegrał z Polonią Warszawa 1-2.

e - 10 kwietnia 2013, 16:52:12 - *.dynamic.chello.pl
do legii wchodzi jeden z najlepszych juniorow od lat, kuba arak. trzymam kciuki, oby woda sodowa nie uderzyla do glowy to debiut w seniorach w ciagu roku.

Hahaha - 10 kwietnia 2013, 17:18:28 - *.adsl.inetia.pl
Kubus do czego to doszło ze sam komentarze o swoim wielkim talecie musisz wypisywać haha

ADI - 10 kwietnia 2013, 17:19:48 - *.giment.net
29 kolejki ? hahahahaha

do e - 10 kwietnia 2013, 19:23:28 - *.internetdsl.tpnet.pl

e - 10 kwietnia 2013, 19:39:24 - *.dynamic.chello.pl
zrozumiales najlepiej jak umiales, nie mam zalu.

koko - 10 kwietnia 2013, 20:28:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Piast,ile trzeba przegrać meczy by wywalić trenera ,którego wszyscy zawodnicy mają dość .
Brawo SZUMSKI

afard - 10 kwietnia 2013, 23:13:33 - *.dynamic.chello.pl
Piast ladnie stracil bramki 88 i 90 ..

Zeus - 10 kwietnia 2013, 23:23:17 - *.152.50.52
do "do e"
"Z Arakiem to chłopie nie przesadzaj ,raz czy dwa razy dobrze zagrał a ty już robisz gwiazdę.Opanuj sie."
no chłopie dwa razy dobrze zagrał, bo właśnie dwa razy grał w Młodej Ekstraklasie - w weekend zaliczył debiut i w 2 meczach ma 3 bramki, łącznie grał 80 min.
a że jest wielkim talentem potwierdzał wielokrotnie w juniorach, gdzie bardzo dobrze grał i strzelał wiele goli, często był najlepszy na boisku,
poza tym "e" podkreślił, że Kuba Arak jest bardzo dobrym juniorem i że ma szansę na zadebiutowanie w ciągu roku w 1-ce, a nie że będzie już rządził całą ligą - biorą pod uwagę jego wiek, a właśnie skończył 18 lat, to jego debiut w seniorach (chociażby w jakimś meczu Pucharu Polski)wydaje się jak najbardziej możliwy, oby tylko dalej się rozwijał i profesjonalnie prowadził, a swoją szansę na pewno dostanie, zwłaszcza, że Sagan i Ljubo do młodzieniaszków już nie należą i trzeba szukać zastępców, a Efir wiecznie (niestety) kontuzjowany

lizak - 11 kwietnia 2013, 14:50:22 - *.chojnet.pl
a kogo interesuje ta ME? po co wy w ogóle o tym piszecie?