10 kwietnia 2013, 17:56:28 - euzi
II liga, gr. wschodnia: zaległe mecze

Wisła Płock wygrała w zaległym meczu 19. kolejki grupy wschodniej II ligi ze Zniczem Pruszków 3-0 (1-0) i zachowała pierwsze miejsce, jednocześnie powiększając przewagę nad drugą w tabeli Puszczą Niepołomice, która zremisowała bezbramkowo ze Stalą Rzeszów. Swoją pierwszą wygraną na wyjeździe zanotowała za to ostatnia przed dzisiejszymi spotkaniami Siarka Tarnobrzeg. Podopieczni Artura Kupca wygrali w Krakowie z Garbarnią 3-1 (1-0).

dziku - 10 kwietnia 2013, 18:05:11 - *.180.180.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
radomiak poszedl jak burza ,remis z siebie ze lasbym Switem to totalna klapa,ale kibice Radomiaka zawsze maja racje i sie wywyższaja ,na kazde pytanie maja odpowiedz ,i jakim ramom nie jest wielkim miastem jak by to mialo cos do rzeczy

wislak - 10 kwietnia 2013, 18:05:13 - *.plock.mm.pl
I liga, I liga, ZKS!!!

Radomiak19 - 10 kwietnia 2013, 18:09:44 - *.radom.vectranet.pl
Daniel Ciach z Radomiaka jak to czytasz to powiem ci spakuj się nierób z siebie pośmiewiska chłopie my cie na Radomiaku nie chcemy bo przez ciebie tracimy punkty dwa mecze grałeś dwa katastrofa .W Siedlcach dostałeś czerwoną kartkę i osłabiłeś zespół na początku spotkania , teraz z 1 metra nie trafiłeś do bramki nie mówiąc o błędach w obronie szok takich graczy nie chcemy grzecznie mówiąc na razie i nie wracaj .Szacunek dla Wisły Płock 1 ligę z taką grą macie murowaną a nie wierze że nagle przestaniecie wygrywać a i szacun dla kibiców Świtu za przybycie na struga.

xxx - 10 kwietnia 2013, 18:12:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Petro wejdzie do I ligi znowu będą wyzwiska na stadionie STOMILu

kibic2222 - 10 kwietnia 2013, 18:15:52 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Szczepan gratulacje,pozdrawiamy z katowic

amadeusz - 10 kwietnia 2013, 18:27:37 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Siarka gra do końca - nawet jak sędziowie są nieprzychylni jej - rzut karny dla Garbarni to tylko chyba sędzia główny widzial - smiech na sali - teraz do elbląga po kolejne 3 punkty - inne mecze pokazują po raz kolejny ze ta liga jest bardzo nieprzewidywalna i bardzo dobrze - dzięki temu są jakieś emocje !!!! pozdro dla Komentatora z Małopolskiej TV relacjonował mecz tak jak dobry komentator telewizyjny - dużo fajnych informacji itp tak Trzymaj Kolego Siarka Walcz !!!!!

freestyler - 10 kwietnia 2013, 18:29:56 - *.siedlce.vectranet.pl
koledzy z Elbląga, jak zagrała Pogoń ?

kolo - 10 kwietnia 2013, 18:52:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Siara teraz czekamy na Radomiaka

ula la - 10 kwietnia 2013, 18:58:48 - *.centertel.pl
@ kibicow Radomiaka..ilu kibiców Świtu w Radomiu?

kom - 10 kwietnia 2013, 19:27:33 - *.dynamic.chello.pl
xxx - chyba sam jeden bedziesz te wyzwiska uskuteczniał

lazio - 10 kwietnia 2013, 19:38:18 - *.interblock.pl
Ile Siarki w Krakowie?

pio - 10 kwietnia 2013, 19:48:05 - *.radom.vectranet.pl
Wstyd Radomiak wstyd bez pomysłu na grę i składnej akcji .

RZESZÓW - 10 kwietnia 2013, 20:17:14 - *.ostnet.pl
Stali dobra liczba w sektorze . poprawiamy w sobote korba STAL RZESZÓW

zks - 10 kwietnia 2013, 20:18:53 - *.31.182.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Wisełka! I liga I liga ZKS!
Pytanie do kibiców z Pruszkowa- jak zagrała Wisła? Kto najlepszy?

arczi - 10 kwietnia 2013, 20:24:39 - *.dynamic.chello.pl
Oby tylko Pelikan ani Puszcza z nami nie awansowała. Resovia albo Radomiak ogarnijcie się i awansujcie z nami co by ciekawsza ta 1 liga była.

RADOMIAK - 10 kwietnia 2013, 20:25:25 - *.radom.vectranet.pl
Kibiców Świtu 15 osób

dziubek - 10 kwietnia 2013, 21:00:02 - *.lowicz.mm.pl
a co Ty wrozka jestes ,jeszcze nie awansowaliscie a juz sobie szukasz towazyszy- do awansu. w niedziele sie okaze kto jest lepszy a my jeszcze mamy dwa zalegle mecze.

zksplock - 10 kwietnia 2013, 21:11:31 - *.plock.mm.pl
Dzięki boże że gramy w Łowiczu na wyjazdach praktycznie nie przegrywamy ;D

Kilowat - 10 kwietnia 2013, 21:14:16 - *.dynamic.chello.pl
STAL RZESZÓW znowu na zero-zero... ale z live\a wynika, że Stalowcy zagrali troszkę gorzej niż w Elblągu... pewnie sytuacja z trenerem piłkarzom nie pomogła. Trzeba powalczyć w następnym meczu o 3 punkty. Szkoda porazki Garbarni. - STAL RZ & Garbarnia Krk;)

SiewcaZla - 10 kwietnia 2013, 21:22:42 - *.warszawa.vectranet.pl
Brawo Świciaki

blitz - 10 kwietnia 2013, 21:40:58 - *.gwarnet.pl
@dziku Zmień dilera oraz słownik ortograficzny. Poczytaj też trochę o interpunkcji. Nie pozdrawiam!
Radomiaczku co się stało? Z ostatnią drużyną u siebie?

garbi - 10 kwietnia 2013, 21:41:07 - *.dynamic.chello.pl
Nie bójcie sie o Garbarnię, da radę , ma potencjał i dobrych zawodników I ligowych / Broż, Uwakwe/, kilka ciekawych wyników w najbliższych meczach uzyskają. Kosmetyczne zmiany i ruszamy wstrząsnąć ligą.

sks - 10 kwietnia 2013, 22:46:54 - *.suwalki.vectranet.pl
Motor- Wigry będzie?

Do sks - 10 kwietnia 2013, 23:04:04 - *.opera-mini.net (*.61.129.96)
Jak zrobia cos z tym kartofliskiem to beda grac. Tak czy siak 3punkty pojada do Suwalk. Inny wynik bedzie mega niespodzianka

wtrtcgf - 10 kwietnia 2013, 23:37:37 - *.voxility.net
Wigry to takie same ogórki jak i Motor więc nie bardzo rozumiem, za czym ta 'niespodzianka' a już 'mega' nie wspominając...

Nyrol - 10 kwietnia 2013, 23:45:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła Płock Dobra Ekipa !!!!

do freesty - 11 kwietnia 2013, 0:12:37 - *.direct-adsl.nl
nikt z conci raczej nie odpisze na twoje pytanie ,bo oni kibicow w Elblagu nie maja.. z tego co wyczytalem z relacji Live ,,Pogon lepsza o klase od Sloni .. z kibicowski pozdrowieniem

Broń Radom - 11 kwietnia 2013, 0:56:31 - *.centertel.pl
Artur Kupiec utrzyma Siarkę,

And - 11 kwietnia 2013, 1:12:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do zks
Najpierw się cieszysz z I ligi, a później pytasz o grę Wisły. Najlepszy był sędzia. Znicz od 26 minuty grał w 10 po czerwieni dla Jędrzejczyka.
Przegrywając 0-1 próbował się szarpać do przodu, ale był umiejętnie zatrzymywany a dwie kontry zrobiły swoje. Przy takiej grze obu drużyn w najbliższych meczach i jedni i drudzy mogą dostać baty. Pozdrawiam.

wladi - 11 kwietnia 2013, 8:31:57 - *.rzeszow.vectranet.pl
do Kilowat
Stal z Elbląga, a Stal z wczorajszego meczu to dwie inne drużyny. Wczoraj w przeciągu całego meczu Stal oddała może 3 strzały na bramkę Puszczy z czego może jeden celny. Drużyna ustawiona defensywnie, praktycznie bez gry z przodu. Piłkarsko Puszcza prezentowała się lepiej, w pierwszej połowie zdecydowanie przeważając. Jeśli Stal w sobotę przeciw Świtowi zagra podobnie i nie wygra, to o utrzymanie będzie bardzo ciężko.

artur - 11 kwietnia 2013, 9:36:52 - *.stalowawola.mm.pl
Siarki w Krk około 240 osób plus 60 osób z Wisły i 40 Wisłoka, jak na środe bardzo dobry wynik ale mógłby być lepszy ale nie będę się czepiał !
340 osób - plus wielki dla Siarki !

kibic - 11 kwietnia 2013, 10:07:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
weś Artur nie śiej propagany Siarki poraz kolejny raz 0 woleli w Tarnobrzegu w swoim barze Bocianówka oglądać oć taka ekipa;)

kibc - 11 kwietnia 2013, 12:02:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Siarka boi się ruszyć za Tsrnobrzeg :D i na ich wyjazdy jeżdzi Jaga a jak nie ma Jagi to 0 za 0 na wyjażdach a tak straszyli jak awansowali do 2 ligi jak oni to nie bedą jeżdzić i co oni nie wniesą do tej Ligi przereklamowani są bo ekipy w 3,4 lidze co ich na łeb i na szyje biją

leon - 11 kwietnia 2013, 12:35:24 - *.231.22.216.koba.pl
@kibc, bo nie kibic A kto nas wspierał w np:Kielcach?? Siarka boi sie ruszyc? A kto skasował kilka szali Wigrom? Jaka oczywiście pomogła.
Brawo Siarka. Utrzymacie się? Tak! Pozdro z Białegostoku.

do leona - 11 kwietnia 2013, 15:13:01 - *.suwalki.vectranet.pl
A ty leon byłeś oczywiście i pomagałaś kroić te szale? Ten kto był nawet z Jagi to wie,że zwyczajnie bredzisz,bo żadnych traconych szali nie było.Zresztą co ci tłumaczyć jak nie byleś i nie widziałeś i jesteś tylko kozakiem za monitora.

kibic - 11 kwietnia 2013, 16:32:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Siarka może sobie skroić ale nie wiem co przecież oni na mecze nie jeżdzą ;) już dzisiaj moge im przypisać kolejne 0 do Elbląga no chyba że delegacja Jagi za nich pojedzie znoowu :D

do frestyl - 11 kwietnia 2013, 17:32:59 - *.elblag.vectranet.pl
1 połowa padaka z obu stron. W 2 połowie podwójna zmiana w Pogoni, gra bardzo się polepszyła. Piłkarze Pogoni harowali jak mrówki zwłaszcza w środkowej strefie, poprawnie grając pressingiem. W efekcie 2-3 kontry z czego 1 powiedziałbym 90%. Kilka akcji pozycyjnych, także gra na +. Pozdro

freestyler - 11 kwietnia 2013, 17:51:20 - *.siedlce.vectranet.pl