20 kwietnia 2013, 19:08:55 - MichalMKS
II liga, gr. zachodnia: 24. kolejka

Dzisiaj rozegrano większość meczów 24. kolejki drugiej ligi grupy zachodniej. Remisem 1-1 zakończyło się wyjazdowe spotkanie piłkarzy lidera tabeli Energetyka ROW Rybnik z Elaną Toruń.

SO.Zagórze - 20 kwietnia 2013, 19:12:27 - *.dynamic.chello.pl
Zagłebie niestety remis , TRUDNO Elana urwała punkt Rybnikowi ostatni z pierwszym :D

zks - 20 kwietnia 2013, 19:16:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Elana ma patent na czolowke

kibic - 20 kwietnia 2013, 19:16:29 - *.mmj.pl
Przebudzenie Tura Turek, brawo.

Maxi - 20 kwietnia 2013, 19:20:31 - *.162.162.241
@kibic - to raczej nie przebudzenie Turka, ale dołek, albo dół Wałbrzycha... Pozdrawiam

miki - 20 kwietnia 2013, 19:22:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
poprostu do tura wrócili zawodnicy co poszli do Łks-u
gdzie zagłebiacy z napinkami o awansie?

do amxi - 20 kwietnia 2013, 19:25:11 - *.icpnet.pl
po pierwsze to zawodnicy co grali runde temu w Turze wrócili z Łks-u. teraz pokażemy co potrafimy

miki - 20 kwietnia 2013, 19:27:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bytowia już powinna czuć na plecach oddech Chojniczanki Już tylko 1 pkt do Bytowi

SO.Zagórze - 20 kwietnia 2013, 19:29:41 - *.dynamic.chello.pl
Tym Bardziej bo nastepny mecz Bytowia Gra z Sosnowcem.

fifi - 20 kwietnia 2013, 19:35:18 - *.petrus.pl
miki skończ te przytłaczające komentarze.Jestem kibicem Chojniczanki ale rywali trzeba szanować.My w tym sezonie nie awansujemy bo realnie patrząc nie mamy na to kasy.

Kita - 20 kwietnia 2013, 19:35:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tur podpora ?KS,zenada ,paranoja!

ChG - 20 kwietnia 2013, 19:40:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratki za punkt z Sosnowca.

sako - 20 kwietnia 2013, 19:43:44 - *.free.aero2.net.pl
Ale się Burski rozstrzelał ostatnio. Gdyby w Kluczborku kasa była to by mogli o awans powalczyć.

Johnny_nap - 20 kwietnia 2013, 19:44:56 - *.dynamic.chello.pl
Robi się ciasno i bardzo interesująco . Zagłębie stoi przed sporą szansą udowodnienia sobie i kibicom czy rzeczywiście grają o awans bądz tylko udają.Mecze z Bytovią i Rybnikiem wszystko pokażą . Jeżeli z tych dwóch meczy Zagłębie zdobędzie 4 pkt to odpowiedz jest jednoznaczna że Sosnowiczanie maszerują do 1 ligi ukratkiem za plecami rywalów i w ostatecznym rozrachunku można będzie za rok zobaczyć ich w zakładce 1 liga . (P.S uważam że o awansie do 1 ligi zadecydują ostatnie dwie kolejki)

anonim - 20 kwietnia 2013, 19:46:26 - *.kalisz.mm.pl
Brawo Calisia!!!

bubu - 20 kwietnia 2013, 19:46:58 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Rozwój btw, jest ktoś z Oławy, kto wytłumaczy o co chodzi kibicom MKSu? Było ich ok. 40, zero dopingu zero oprawy i jeszcze w dodatku w przerwie sobie poszli

sssss - 20 kwietnia 2013, 20:11:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak grał Chrobry?

GG_DG_ZS - 20 kwietnia 2013, 20:15:48 - *.dynamic.chello.pl
Mecz w Sosnowcu strasznie słaby w wykonaniu obu drużyn... ciężko określić kto był słabszy a grali jakby nie chcieli sobie nawzajem krzywdy zrobić.

kibic Cali - 20 kwietnia 2013, 20:19:15 - *.30.12.206.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
niech ktos z Wejherowa wypowie się o meczu Gryfa z Calisią?Jak grała Calisia miała przewage czy moze fuksem wygrała

Ptycho7 - 20 kwietnia 2013, 20:26:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale jaja były w Zdzichach. 14 żółtych kartek i dwie czerwone. Raków kończył w 9, a mimo tego Ruch wyrównał dopiero w 94 minucie. Sędzia trochę nie panował nad tym, co się działo. Karny dla Rakowa z sufitu. Zawodnik Ruchu nie wykonywał ruchu ręką. W dodatku stał tyłem do kopiącego piłkę. Ale to zawsze będzie budzić kontrowersje i skrajne opinie... Raków - opamiętajcie się, bo jak będziecie nadal tak brutalnie grać, to nie będzie kim.

zede1906 - 20 kwietnia 2013, 20:29:45 - *.dynamic.chello.pl
niestety nie moglem byc na meczu i nie wiem co sie tam dzialo, ale...szkoda troche remisu Zagłębie zasluguje (w koncu) na awans do 1 ligi...jak juz pisal "johnny" te dwa mecze beda byc albo nie byc dla naszej dumy...gratulacje dla (L) mistrz w tym sezonie jest tylko jeden...pzdr dla braci

Maxie - 20 kwietnia 2013, 20:33:58 - *.85-237-178.tkchopin.pl
@kibic Cali
Jestem kibicem Gryfa, ale zwycięstwo Calisi jak najbardziej zasłużone. Sprawiedliwie to by było 3:0 dla Was. Gryf-kompromitacja.

nela - 20 kwietnia 2013, 20:41:40 - *.polkowice.vectranet.pl
posadzili kibiców ks polkowice

miki - 20 kwietnia 2013, 20:42:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fifi a gdzie ja tu obrażam rywali i gdzie pisze o awansie?

Torcida - 20 kwietnia 2013, 20:46:24 - *.leon.com.pl
RYbniku Jesteśmy z Tobą !

fifi - 20 kwietnia 2013, 21:04:45 - *.petrus.pl
do miki .Niedawno pisałeś Bytovia w duł tabeli po jednej z porarzek , teraz znowu atakujesz ten klub chociarz nie zagrał meczu , co widać że nie lubisz tej ekipy.Ja im kibicuje bo są z naszego regionu.My szans na awans nie mamy bo kasy brak chociarz zawodników mamy.Może za rok . Pozdrawiam wszystkich i bez napinki proszę.

ChG - 20 kwietnia 2013, 21:10:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale Okienko w Rundzie Wiosennej Jest Juz Zamkniete!! To Jakim Cudem Do Tura Przychodza Zawodnicy z ?KSU!! !? :-((( co na To Nasz PZPN!!? Paranoja .

dixi - 20 kwietnia 2013, 21:38:43 - *.torun.mm.pl
Elana ma patent na zespoły z góry tabeli ,ale z Rybnikiem w pierwszej połowie meczu powinna przegrywać jakieś 0;7.TO I TAK CUD ,ŻE SKOŃCZYŁO SIĘ REMISEM PO BŁĘDZIE MŁODEGO ZAWODNIKA ELANY.

vsd - 20 kwietnia 2013, 21:50:56 - *.lomza.vectranet.pl
brawo Turek, czołówka w zasięgu, bo macie aż 3 mecze zaległe. Może powalczycie i I lige .

miki - 20 kwietnia 2013, 21:56:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fifi kolejny raz pisze, że nie pisalem nic o awansie.Po drugie teraz nie atakowałem - stwierdzilem ,ze Chojniczanka goni bytowie a ty jesteś dzieciakiem, który nie potrafi zrozumieć prostego zdania.

miki - 20 kwietnia 2013, 21:57:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
PZPN zgodził się na przejście zawodników do Tura

KSG - 20 kwietnia 2013, 22:03:44 - *.ssp.dialog.net.pl
Kiedy zamontujecie na naszym stadionie darmowe wifi żeby można było na bierząco wysyłać posty na forum? Tylko Górnik Nasz WiFi Wałbrzych.

maciej2 - 20 kwietnia 2013, 22:08:15 - *.ip.netia.com.pl
Zaczęło się kupczenie meczami.Na całego.

C - 20 kwietnia 2013, 23:09:46 - *.109.69.93.166.am.szczecin.pl
No jasne, że gonimy, a dlaczego nie? Jeśli się nie uda to trudno ;) gra się zawsze o najwyższe cele!

hanys76 - 20 kwietnia 2013, 23:40:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przykopy tylko zremisowały a już coś spominali o Ilidze a tu jeszcze daleko daleko buha ha

derock - 21 kwietnia 2013, 1:31:34 - *.2-1.cable.virginmedia.com
mówiło się o awansie, a jeszcze jedna, dwie przegrane - prawdopodobna z Turkiem potem Sosnowcem i Raków będzie się bronił przed spadkiem.

derock - 21 kwietnia 2013, 1:35:24 - *.2-1.cable.virginmedia.com
Brzęczek najpewniej w niedługiej przyszłości powinien się może zająć marketingiem. Trener niezły, ale to chyba nie to. Ma raczej wygląd, wiedzę i prezencję marketingowca niźli kołcza.

Tur Turek - 21 kwietnia 2013, 3:15:00 - *.net-system.pl
Czemu odbieramy pkt braciom którzy trzymają z Arką? Jak już poddajemy się to z każdym, jak walczyć to z rywalami a nie ze swoimi. Pozdrowienia i powodzenia kibolom z Wałbrzycha. A TURasy walczyć z rywalami a nie z tymi którzy ,,stoją obok". Tur upadł. Więc Turek ALC ! Pozdrowienia do więzienia i pozdrowienia dla braci!

nyrol - 21 kwietnia 2013, 8:20:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Turku Tylko Tur Turek !!!olać amicę i alc!!!Rodwita Warta z Wildy Pozdro Old Fans Tur Turek i Zagłębie Wałbrzych!!!!lech zdechł!!!!

b - 21 kwietnia 2013, 8:43:57 - *.158.216.236.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co się dzieje z Wałbrzychem-czyżby powtórka Rypina ?

Radomiak R - 21 kwietnia 2013, 9:09:17 - *.radom.vectranet.pl
do ChG haha tak sie napinales ze jestescie najlepsza ekipa w 2 lidze razem z Zaglebiem osmieszyles sie tylko jak na meczu sezonu dal was czyli Chrobrego Glogow na wyjazd jedzie 60 osob to gratuluje i potwierdzam jestescie najlepsza ekipa w 2 lidze .

Kaliciak - 21 kwietnia 2013, 9:28:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rybnik powinien z 10:0 wygrać tyle miał sytuacji

kibic CALI - 21 kwietnia 2013, 9:49:43 - *.kalisz.mm.pl
Chce pogratulowac wygranej 1:0 ale wygranej. Zycze dalszych zwyciestw. Te dwa potkniecia nie moga swiadczyc o slabosci Calisii.Tak trzymac !!!

moderator - 21 kwietnia 2013, 10:36:11 - *.49.14.167
Szkoda ze Elana nie wygrala.
Elana Torun!

walbrzych - 21 kwietnia 2013, 10:44:10 - *.dynamic.chello.pl
Powtórki w sensie wycofania się na pewno nie będzie. Co do czołowych miejsc to stać ich na wysokie miejsce lecz nie na awans. Przyszła gorsza forma choć jakby już zwyczajem jest, że słabo zaczynamy rundę rozkręcając się w trakcie jej trwania. Co do meczu bardzo słaby. Pierwsza bramka prezent od obrońców(za krótkie wybicie) po czym za chwile czerwona karta dla Michalaka(już druga w tej rundzie!) karny no i było po ptokach.Trzecia zaraz po przerwie wpadła.

KSG - 21 kwietnia 2013, 11:28:17 - *.8.198.0
Górnik rycerze wiosny

miki - 21 kwietnia 2013, 11:37:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
KSG nie bądź śmieszny :D dostali od Turka baty a ty piszesz rycerze wiosny :D

Chrobry - 21 kwietnia 2013, 13:20:47 - *.dynamic.chello.pl
@Radomiak R - w tabeli wyjazdowej za ubiegły sezon kibice ChG byli jeśli chodzi o liczbe kibiców i przebyte kilometry w ścisłej czołówce obydwu grup 2 ligi. Średnia na mecz to dużo powyżej 100 szala. Największy wyjazd Legnica 780 osób, najmniejszy bodajże chyba Bytów 60 gdzie był problem z sektorem gości i oczywiście bez zera wyjazdowego.
Teraz w Sosnowcu 80 szala, liczba może nie kosmiczna, ale za to ekipa typowo sportowa. A jak tam sytuacja z wyjazdami w Radomiaku? Pozdrawiam

b - 21 kwietnia 2013, 16:08:09 - *.205.33.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
KSG to wielki fan Zagłębia, stad ta zmyła...

Tur - 21 kwietnia 2013, 19:39:52 - *.net-system.pl