27 kwietnia 2013, 17:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)

Olimpia: 69. Michał Wróbel - 27. Marcin Woźniak, 2. Michał Łabędzki, 13. Marcin Staniek, 6. Adam Banasiak - 30. Robert Szczot (36, 9. Piotr Ruszkul), 14. Dariusz Kłus, 11. Marcin Smoliński, 26. Jan Pawłowski (88, 90. Bartosz Fafiński), 19. Maciej Rogalski - 18. Adam Cieśliński.

Miedź: 30. Aleksander Ptak - 14. Artur Marciniak, 3. Daniel Tanżyna, 5. Adrian Woźniczka, 19. Grzegorz Bartczak - 27. Piotr Madejski (83, 6. Dawid Retlewski), 9. Adrian Łuszkiewicz (70, 18. Alexandre), 26. Piotr Kasperkiewicz, 10. Marcin Nowacki, 8. Damian Lenkiewicz (73, 77. Patryk Szymański) - 23. Jakub Grzegorzewski.

czerwona kartka: Dariusz Kłus (90. minuta, Olimpia, za drugą żółtą).

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

źródło: własne / Olimpia Grudziądz

Trex - 27 kwietnia 2013, 18:53:26 - *.ssp.dialog.net.pl
Nie wystarczy Miedzxio mieć przewagę więcej strzelać ale jeszcze trzeba trafiać do bramki !!!Nie zasłużona przegrana Miedzi przyznają nawet kibice Olimpii.

miedźfan - 27 kwietnia 2013, 18:54:36 - *.play-internet.pl
Masakra.
Napiszcie jak wrócicie z meczu czy to Miedź taka słaba czy też Olimpia zagrała ładny futbol.

placz - 27 kwietnia 2013, 18:55:49 - *.play-internet.pl
gdzie są płaczki z miedzi ??

zzyx - 27 kwietnia 2013, 18:56:51 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Dobra Adam, Kasperczyk to już historia, wracaj do Bielska jak się TSP utrzyma i będziecie z Robertem wymiatać w przyszłym sezonie.

Pragmatyk - 27 kwietnia 2013, 18:58:53 - *.150.146.183.internetia.net.pl
W ostatnich 3 kolejkach bezpośrednie mecz między GKS-em, Miedźią i Olimpią. Wszyscy zdobyli po 3 punkty. Dla Tychów to gitara. Ze sportowym pozdrowieniem.

KSC - 27 kwietnia 2013, 18:59:07 - *.ksi-system.net
spoko pojawia sie zaraz placzki z miedzi, beda pisac ze miedz nie zasluzyla na porazke, ze byla lepsza ze sedzia oszukiwal, normalka jak to cyganie ;P

leon - 27 kwietnia 2013, 19:01:25 - *.231.22.235.koba.pl
Będziecie się całowac z Olsztynem, czy wystarczy Śląsk?

Olsztyniak - 27 kwietnia 2013, 19:02:03 - *.olsztyn.mm.pl
Nic się nie stało, Miedzianko nic się nie stałoooo ..

leon - 27 kwietnia 2013, 19:12:53 - *.231.22.235.koba.pl
Mnie? Wzruszyłem się. Ale Ferdynand Kiepski ma większe szanse. Nic się niestało, Stomil nic się niestało, pomimo wygranej będzie spadek

KibicTSP - 27 kwietnia 2013, 19:20:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Adam Cieśliński!!!

jac - 27 kwietnia 2013, 19:22:59 - *.wlochy.leased-e.ids.pl
Mecz nie był zbyt ciekawy z obu stron mnożyły się niedokładne podania. Do zdobycia pierwszej bramki przez Olimpię bardzo wyrównany, później rosła przewaga Grudziądzan którzy w końcówce mogli zdobyć jeszcze dwa gole ale wówczas Miedź grała już na "aferę" próbując za wszelką cenę gonić wynik.
Nareszcie strzelił Piotrek Ruszkul, szkoda kontuzji Roberta Szczota. W Miedzi bardzo dobre wrażenie robił zawodnik z numerem 8.

Trex - 27 kwietnia 2013, 19:25:58 - *.ssp.dialog.net.pl
Do jac dzięki z relacji live Miedzi wygladało to nieco inaczej. 8 to Damian Lenkiewicz duży talent !!

GKS - 27 kwietnia 2013, 19:34:35 - *.smgr.pl
Hahaha własnie wróciłem z meczu i miedz powinna sie cieszyc ze Olimpia strzeliła tylko 2 gole, miedz nie istniała

@Trex - 27 kwietnia 2013, 19:35:50 - *.smgr.pl
żal mi cię człowieku, żaden kibic Olimpii tego nie przyzna

jac - 27 kwietnia 2013, 19:43:29 - *.wlochy.leased-e.ids.pl
Rzeczywiście ten Lenkiewicz sporo już potrafi, wymiatał na lewej stronie - będziecie mieli z niego dużo pożytku.
Jeszcze szacunek dla tych kilku osób z Legnicy które dotarły na stadion chyba 20 minut przed końcem meczu i nawet było ich słychać
Piwo dla Was

Olo - 27 kwietnia 2013, 19:53:40 - *.unitymediagroup.de
Te relacje piszą bałwany. Zawsze piłka mija o centymetry bramkę przeciwnika lub obrońca wybija w ostatniej chwili.Fachowcy !

Ja - 27 kwietnia 2013, 20:15:38 - *.smgr.pl
Obłędny doping, mimo słabej liczby w młynie (150-200 głów. Miedzianka zjawiła się w 70 minucie, było ich może 20, nie przyglądałem się.

anul - 27 kwietnia 2013, 20:33:45 - *.smgr.pl
1 połowa słaba z obu stron, 2 już dominacja Olimpii.
Szkoda, że Fafiński nie strzelił, miał 2 okazje, fajny by miał debiut w I lidze.

kibol grud - 27 kwietnia 2013, 20:35:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miedzi 10 osób.

Trex - 27 kwietnia 2013, 20:43:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Jesienią w Legnicy nie było nikogo z Grudziadza !!!

FC Wołów - 27 kwietnia 2013, 21:25:33 - *.opera-mini.net (*.212.230.49)
Smutne to wszystko miało, Zakaczawie swoje pięć minut o awansie nawet mówili. Uważam że Cyganie w tym pięknym kraju są prześladowani, ludzie opamiętajcie się dajcie szansę zaistnienia nie każdy cygan to złodziej i brudas. Niech działają na rzecz wielkiej Miedzianki. Niech żyje Romska Miedż Legnica.

heh - 27 kwietnia 2013, 21:30:16 - *.legnica.vectranet.pl
Co tam nasz dzisiejszy mecz. Ważne, ze jutro będziemy wspierać Śląsk! Priorytety ustalone.

Oli-G-dz - 27 kwietnia 2013, 21:56:09 - *.30.42.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mecz wyrównany ! Miedz dokładniejsza, Olimpia skuteczniejsza ! sytuacje 100% 4:2 dla Olimpii !
Cieszy zwycięstwo Olimpii, ale widoczny jest kryzys formy ! Wróbel,Łabędzki,Wożniak i Cieśliński najlepsi w Olimpii !

do Trex - 27 kwietnia 2013, 22:34:32 - *.smgr.pl
Olimpii w Legnicy 20 osób, Miedzianki w Grudziądzu dycha, pozdrawiam

ZAWISZA - 27 kwietnia 2013, 22:53:06 - *.dynamic.chello.pl
Dzięki Olimpia!

xd - 27 kwietnia 2013, 23:28:51 - *.smgr.pl
Zawisza za co ty dziękujesz, przecież to my stanowimy dla was wieksze zagrozenie niż miedź, a w kazdym badz razie takie same

@Zawisza. Olimpia gra dla siebie, ale jeśli już nie Olimpia to lepiej Zawisza niż Miedż, Dolkan, Bruk,czy Tychy awans ! Zabraliśmy punkty Craxie(5),Miedzi, Flocie,Termie i Arce,ciągle 8 drużyn ma szanse na awans ! bardzo ciekawa i wyrównana liga !

DPL - 28 kwietnia 2013, 11:00:25 - *.plk.prest.pl
I bardzo dobrze. Jechać z leszczami. Pozdro z Polkowic.

ŁukGDZ - 28 kwietnia 2013, 12:34:00 - *.adsl.inetia.pl
Tych 10 kibicow miedzi krzyczalo tak glosno ze slyszalem ich u nas na sektorze

Pan trexa - 28 kwietnia 2013, 12:58:18 - *.ssp.dialog.net.pl
Miedź świetna drużyna tylko meczy nie wygrywa

ChG - 28 kwietnia 2013, 13:38:19 - *.dynamic.chello.pl
tylko dziesięciu kibiców Miedzi, haha
Kolejny dobry wyjazd po Stróżach, Świnoujściu i długo by jeszcze wymienić. Ciekawe kto tym razem ich obił?

GieKSiak - 28 kwietnia 2013, 14:29:53 - *.adsl.inetia.pl
Mecz wreszcie taki jaki powinien być, dużo gry piłką i w końcu skuteczności lekko poprawiona, Najlepsi na boisku: Szczot (wracaj do zdrowia chłopie , Ciebie tu potrzeba) do momentu brutalnego faulu i złamania nosa, Pawłowski - ma chłopak talent, zagrał bardzo dobry mecz, Łabędzki i Woźniak, wyróżniam też Wróbla, któremu 2mecze przesiedziane na ławce chyba poprawiły motorykę i ładnie się rzucał do piłki, tak 3maj i najlepszego z okazji urodzin.
Kibiców gości od 74 min. 10 osób, późno ale dotrali, szacun.

swn - 28 kwietnia 2013, 15:48:06 - *.adsl.inetia.pl
ma ktos zdjecia z tego meczu mlynu Olimpii i sektora gosci?

xen - 30 kwietnia 2013, 12:39:01 - *.158.217.11.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdzie wy pasujecie romki,12-cie osób w Świnoujściu,10-ęć w Grudziądzu wy chcieliście do ekstraklasy po co?