[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


12 maja 2013, 18:48:43 - slady
I liga: Stomil 1-1 Tychy

12 maja 2013, 17:00 - Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 1-1 GKS Tychy
Łukasz Suchocki 45 - Piotr Rocki 8

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 4. Andrzej Niewulis, 3. Rafał Remisz, 27. Kamil Hempel - 9. Łukasz Suchocki, 21. Łukasz Jegliński, 7. Paweł Głowacki, 55. Grzegorz Lech (85, 31. Michał Glanowski), 6. Paweł Kaczmarek - 11. Paweł Piceluk (72, 87. Szymon Kaźmierowski).

Tychy: 12. Piotr Misztal - 13. Maciej Mańka, 21. Tomasz Balul, 17. Mariusz Masternak, 31. Adrian Chomiuk - 7. Łukasz Małkowski (79, 10. Damian Szczęsny), 30. Mateusz Kupczak, 4. Ivica Žunić, 3. Bartłomiej Babiarz (89, 20. Adam Imiela), 25. Piotr Rocki - 11. Jakub Bąk (67, 6. Mateusz Bukowiec).

żółte kartki: Niewulis - Žunić, Rocki.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 2000.

janmos12 - 12 maja 2013, 18:49:46 - host-89-228-67-181.olsztyn.mm.pl
Szkoda Stomil.
Można było powiększyć przewagę nad Wartą.

bialoniebi - 12 maja 2013, 18:50:50 - ip-31-0-195-250.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
i jest dobrze nastepny mecz na wyjezdzie i pewnie znowu wygramy!!!

mnichu - 12 maja 2013, 18:50:59 - 87-207-212-251.dynamic.chello.pl
ale piach.. Tylko Tyski GKS! rel: Po szybko zdobytej bramce wydawało się, że kontrolujemy przebieg gry. Niestety kiks Piotra Misztala dał wyrównanie gospodarzom i z Olsztyna wywozimy jeden punkt.

wez - 12 maja 2013, 18:53:54 - user-188-33-194-202.play-internet.pl
ręka w polu karnym gksu byla a sedzie nic

bart - 12 maja 2013, 18:55:15 - aayn126.neoplus.adsl.tpnet.pl
Można było dogonic sandecje

olsztyniak - 12 maja 2013, 18:56:14 - dnl184.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stomil ma budżet jeden z wyższych w I lidze, wysokie gaże piłkarzy a walczą ledwo co o utrzymanie. Potrafią grać tylko z kontry. Mimo wszystko zmiany w klubie powinny nastąpić zdecydowanie.zagrali kolejny bardzo przeciętny mecz.

7yt - 12 maja 2013, 19:02:57 - 187-61.dsl23.newtelsolutions.net
Szkoda remisu.Tylko Stomil OKS

orne@ - 12 maja 2013, 19:06:29 - afe233.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dzisiaj duży budżet wypstrykaja a jutro lipa i zas 4 liga.

vobi89 - 12 maja 2013, 19:11:18 - ol50.ols.ec.pl
Olsztyniak, o czym Ty mówisz? Budżet jeden z wyższych w lidze? Spójrz na Cracovie, Zawisze. I wypłaty wysokie. Jak piłkarze z Olsztyna mają po max 10 tys to rewelacja. No może G.Lech mieć więcej z racji tego, że jest liderem drużyny. Uważam, że większość piłkarzy ma kontrakty między 5-8 tys złotych. Na pewno nie więcej. I tutaj akurat trzeba pochwalić za racjonalną politykę zarządu. Mimo, że groził nam spadek, to nikt nie panikował ściągając armię zaciężną. Zespół wzmocnił wspomniany wcześniej Lech, Hempel, Kazimierowski, czy Piceluk. No i Kaczmarek. I to starczyło. Nawet jakby spadli to sytuacja finansowa byłaby płynna. Także za to wielkie brawa dla zarządu. Konsekwentna budowa zespołu przez trenera Kaczmarka (którego już tak wielu żegnało) i dyrektorka Biedrzyckiego. Wymiana kilku ogniw co rundę bez brawurowych ruchów. Jeszcze raz brawo!

kibic99 - 12 maja 2013, 19:17:13 - 193.105.16.242
browar okocim dziekuje Tyskiemu

darex - 12 maja 2013, 19:19:16 - 89.228.121.104
a może jednak powinni grać w Ostródzie jeśli nasz obiekt im służy, ponoć z murawą na Piłsudskiego jest nie bardzo? Rozumiem że kibice musieliby jezdzić ale na tą chwilę najważniejsze jest utrzymanie, a w Olsztynie za dużo potracili punktów...

he-man - 12 maja 2013, 19:21:20 - cdc128.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, że nie udało sie wygrać ale przewaga nad Wartą została powiększona o 1 oczko, a i strata do Sandecji się nie zwiększyła i mamy ich w zasięgu. Trzeba dalej konsekwentnie zdobywać punkty i będzie dobrze

w99 - 12 maja 2013, 19:23:51 - 178-37-136-254.adsl.inetia.pl
Budżet jeden wyższych w lidze? Budżet gumek to dopiero 8 miejsce.

bialoniebi - 12 maja 2013, 19:26:00 - ip-31-0-195-250.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
darex@ przestancie o tej murawie przeciez goscie nie przywoza murawy ze soba i nie zmieniaje po przerwie tu trzeba sie bardziej skupic i zapier... TYLKO STOMIL!!!

edo - 12 maja 2013, 19:27:52 - 095160189048.olsztyn.vectranet.pl
po po powrocie z meczu stwierdzam ze było to ciekawe widowisko.brakke dla Tyskich sprezentowal nasz bramkar a dla nas ich obronca.obie druzyny miały okazje by strzelic kolejne gole ale nic nie wpadło. i na koniec jaka liga takie sedziowanie !!! ps.NOWY STADION DLA OLSZTYNA GRZYbOWICZ!!!

grbikj - 12 maja 2013, 19:33:58 - apn-31-0-5-142.dynamic.lte.plus.pl
Kiepska murawa ? Pamiętaj, dwie drużyny grają na tej samej murawie ! SPW

WislakP - 12 maja 2013, 19:35:54 - 77-254-40-235.adsl.inetia.pl
No, a może za rok, kto wie- Wisła Płock i Stomil Olsztyn awansują razem do T-Mobile Ex?? Nie mam nic przeciw powtórce z roku 1994 ,kiedy to obie drużyny awansowały po raz pierwszy do ekstraklasy.

SNICKERS - 12 maja 2013, 19:44:46 - host-89-228-250-212.olsztyn.mm.pl
Po powrocie z meczu stwierdzam, że Grzesiu Lech przypominał dziś drewnianego Rasiaka, za to wielkie brawa dla Pawła Kaczmarka za gre .. Co do samego meczu - rozczarowałem się. Stomil momentami jakby już był pewien utrzymania - rozluźniony, dużo niepotrzebnych strat piłki. GKS Tychy - wiedzieli gdzie przyjechali, głównie się bronili i szykowali kontry. Po jednej takiej padła bramka po faulu przy linii pola karnego. Trudno, niedosyt, tyle w temacie. SPW Jaroty.

miedzycyce - 12 maja 2013, 20:04:59 - host-89-228-79-162.olsztyn.mm.pl
nie krytykuj bo gral dobrze w miare dobrze, wiecej dopinguj i spiewaj a nie wiekszosc meczu gadasz z kolega parówko w okularach i czapeczce

SNICKERS - 12 maja 2013, 20:07:29 - host-89-228-250-212.olsztyn.mm.pl
Chyba mnie z kimś pomyliłeś ,,kolego,, ;]

ole - 12 maja 2013, 20:12:24 - abxu173.neoplus.adsl.tpnet.pl
jest jeden Snickers, z Zatorza!

www - 12 maja 2013, 20:21:36 - 77-253-96-119.adsl.inetia.pl
no co za pech bez wspomagania duma nie wygrywa a do tego przegrał ostródzki ptaszek a i rezerwy oponek takze w plecy no co za pech ? mało dumy z tej dumy

7yt - 12 maja 2013, 21:01:13 - 187-61.dsl23.newtelsolutions.net
do www@ ach co za pech jezioraczek w okregowce na nastepne 30 lat bez zalu

Mars - 12 maja 2013, 21:10:57 - 109241090254.olsztyn.vectranet.pl
Na każdej dzielnicy jest Sznikers

abc - 12 maja 2013, 21:41:13 - 178-36-13-210.adsl.inetia.pl
W Olsztynie liczy się tylko siatkówka!!!

Królik - 12 maja 2013, 21:53:57 - 088156022247.olsztyn.vectranet.pl
Apeluje mecz z Gieksą w OStródzie!

olek - 12 maja 2013, 22:17:55 - user-5-173-107-124.play-internet.pl
@abc: GZ

STOMIL - 12 maja 2013, 23:28:56 - host-89-228-67-242.olsztyn.mm.pl
Siatkówka chyba drewniana ;)TYLKO STOMIL OKS!!!!!

GKS TYCHY - 13 maja 2013, 6:17:54 - public-gprs339543.centertel.pl
Remis, no nic o nic już nie gramy więc ,,nic się nie stało,, ;)
Co do Stomilu, życzę wam utrzymania- lepsi wy niż Warta
Był, będzie, jest TYSKI GKS!!
WKS, ŁKS, KSC, KKS, KSG - Braci Się Nie Traci

legnica - 13 maja 2013, 8:37:25 - 78.8.191.118
Brawo STOMIL punkt z ciężkim przeciwnikiem i utrzymanie coraz pewniejsze.
Biorąc pod uwagę jak Stomil gra na wyjazdach to w Legnicką Miedź czeka ciężki bój w sobotę. Liczę na dobre widowisko i przyjazną atmosferę na trybunach. Fajnie będzie rozegrać w takim towarzystwie mecz na inaugurację sztucznego oświetlenia na stadionie.
Zapraszamy do Legnicy !! Pozdro dla kibiców Stomilu !

Tys - 13 maja 2013, 11:19:32 - 91.193.52.35
Warta Warta ! POWODZENIA.trzymam za Was kciuki w walce o utrzymanie.

Tyszanin - 13 maja 2013, 11:59:02 - user-164-126-144-208.play-internet.pl
1:1 pozostaje niedosyt ;(
Tylko TYSKI GKS! Pozdrowienia dla zgód.

SPW - 13 maja 2013, 16:13:56 - 088156020150.olsztyn.vectranet.pl
A myślisz, że my cieszymy się z tego punktu? Owszem, satysfakcjonuje, ale też wolelibyśmy komplet.

pks2 - 13 maja 2013, 18:50:36 - public114389.xdsl.centertel.pl
Widzę,ze ktoś apeluje o mecz w Ostródzie a jak o tym mówiono to zawodników i klub besztano na forach internetowych. Teraz mogło się okazać ,że granie w Ostrodzie może pomóc ale krzykacze mowili nie..

dopks2 - 13 maja 2013, 19:03:17 - 088156022247.olsztyn.vectranet.pl
@pks2
Chodzi o to,że jak rozegramy mecz z Gieksą w Ostródzie to będą mogli się zjawić kibice gości

GieKSa - 13 maja 2013, 19:52:38 - staticline-31-182-91-155.toya.net.pl
tychy do 2 ligi

GKS TYCHY - 13 maja 2013, 20:35:31 - user-164-126-188-73.play-internet.pl
@gIEksA
katowice do 2 ligi :-)
Całe Tychy się cieszą, że nauczyłeś się poprawnie pisać nazwę Naszego miasta. A teraz chyba powinieneś już spać bo jutro szkoła, papa!

GieKSa - 13 maja 2013, 21:42:26 - staticline-31-182-91-155.toya.net.pl
jakkolwiek nie napiszesz to i tak dalej tylko prowincja

GieKSa - 13 maja 2013, 21:45:46 - staticline-31-182-91-155.toya.net.pl
tak czy tak nadal tylko prowincja

XYZ - 14 maja 2013, 6:34:46 - public-gprs210397.centertel.pl
Oj bolą cię te Tychy, oj bolą ;)
Pozdro dla NORMALNYCH!

vert - 14 maja 2013, 12:15:21 - 77-253-7-204.adsl.inetia.pl
Czas zadyszki zbliża się! Gumakom teraz będzie trudniej o punkty. Warta, warta jest pozostania w I lidze!

Bolo - 14 maja 2013, 15:36:15 - user-31-175-5-165.play-internet.pl
Co vert boli co? ALE MA BOLEĆ!!!!! I będzie boleć i to długo!!!! Pozdrawiam Cię i cały Twój Elbląg

Cracker - 14 maja 2013, 22:00:03 - dtx148.neoplus.adsl.tpnet.pl
Królowie Śląska GKS Tychy Polska !
19SBL71 !

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas