14 maja 2013, 16:54:43 - MichalMKS
Młoda Ekstraklasa: 26. kolejka

Za nami 26. kolejka Młodej Ekstraklasy. Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze lidera tabeli - Legii Warszawa. Tym razem pokonali na własnym boisku Jagiellonię Białystok 2-0. Trzy punkty na swoim koncie zapisał także drugi w ligowej stawce Lech Poznań, który na wyjeździe wygrał z Widzewem Łódź 1-0.

10 maja (piątek):
Legia Warszawa 2-0 Jagiellonia Białystok
Michał Pawlik 3 (s), Przemysław Mizgała 6 (k)

Rafał Otwinowski 90 - Krzysztof Piątek 45

Spotkanie Ruchu Chorzów z Lechią Gdańsk zostało przełożone na 22 maja na godzinę 15:00.

Młoda Ekstraklasa 2012/2013 - wyniki, strzelcy, terminarz

sdf - 14 maja 2013, 17:56:48 - *.nplay.net.pl
A co się dzieję z Buksą??? Czemu nie gra???

koliber72 - 14 maja 2013, 18:24:09 - *.173.10.255.tesatnet.pl
Drewniak na młodą jest ok,ale na pierwszą drużynę Lecha zdecydowanie za słaby.

kibol - 14 maja 2013, 18:38:42 - *.icpnet.pl
ej koliber 72- widziałeś ten rzut wolny wykonany przez Drewniaka? Bo ja tak. KLASA ŚWIATOWA. Swietnie , precyzyjnie i pewnie uderzona piłka idealnie w okienko. To nie przypadek a co do gry w ekstraklasie mlodego pomocnika to tylko ktoś zlośliwy może powiedzieć że taki piłkarz się nie nadaje a złośliwców nie brakuje. Już w niejednym meczu ekstraklasy udowodnił zarówno On jak i inni mlodzi że potrafią dobrze zagrać w meczach. Jak ty tego nie widziałeś no to sorry. A z tego co mi wiadomo to w kadrach też jest wyróżniającym się pilkarzem więc to też przypadek? Może bramka z Wisłą to też przypadek? Bo mnie się wydaje że chlopak mial trudne zadanie. To nie wystarczyło dołożyć nogę lub głową odrobinę ruszyć by skierować piłkę do bramki rywala.

tedzet - 14 maja 2013, 19:20:06 - *.dynamic.chello.pl
sdf, Buksa ma pełne buksy:P

hh - 14 maja 2013, 20:24:00 - *.ip.netia.com.pl
Szymek musi grać dobrze żeby jesienią go wypożyczyli a na jego miejsce Drygasa przywrócić

AgentDonek - 14 maja 2013, 20:34:32 - *.231.2.67.koba.pl
Dobrze, że zlikwidują te śmieszne rozgrywki o nazwie MESA.

kibic33 - 15 maja 2013, 8:38:58 - *.echostar.pl
Drewniak jak grał jesienia mecz po meczu w pierwszym zespole to był wyrózniajacym sie graczem,ale ktoś pracuje nad tym żeby On sie nie wybił ale spokojnie cały czas pokazuje swoja wartość a TA BRAMKA Z RZUTU WOLNEGO uswiadamia mnie jeszcze bardziej jaki to wartościowy piłkarz