24 maja 2013, 19:53:57 - nn17
II liga: Pelikan 1-1 Wisła Puławy

W spotkaniu 31. kolejki II ligi wschodniej Pelikan Łowicz zremisował 1-1 (0-1) u siebie z Wisłą Puławy.

24 maja 2013, 18:00 - Łowicz (Stadion Miejski)
Pelikan Łowicz 1-1 Wisła Puławy
Taras Maksymiw 90 - Szymon Martuś 40

Pelikan: 1. Mariusz Różalski - 11. Maciej Wyszogrodzki, 4. Mykoła Dremluk, 5. Damian Ceglarz, 17. Michał Adamczyk - 18. Karol Kopeć (46, 14. Damian Kosiorek; 55, 16. Patryk Bojańczyk), 21. Taras Maksymiw, 8. Patryk Pomianowski (85, 20. Rafał Trakul), 9. Kamil Jackiewicz (68, 15. Krystian Mycka) - 6. Mariusz Solecki, 10. Rafał Kujawa.

Wisła: 12. Nazar Peńkoweć - 5. Sebastian Orzędowski, 23. Wojciech Jakubiec, 13. Michał Budzyński, 18. Przemysław Kwiatkowski - 8. Dawid Pożak (79, 7. Piotr Nowosielski), 9. Rafał Wiącek, 20. Arkadiusz Maksymiuk (87, 24. Paweł Jabkowski), 16. Marek Nowak (70, 17. Piotr Charzewski), 14. Szymon Martuś - 11. Konrad Nowak.

żółte kartki: Pomianowski - Maksymiuk, Orzędowski.

sędziował: Rafał Sawicki (Tarnobrzeg).

II liga 2012/2013, grupa: wschodnia - wyniki, strzelcy, terminarz

źródło: własne / lajfy.com

Tomek - 24 maja 2013, 19:55:11 - *.dynamic.mm.pl
Szkoda wyniku Wisełko, ale i tak brawo za grę.

rodney406 - 24 maja 2013, 20:00:10 - *.radom.vectranet.pl
Dobry wynik dla Wisły

bvr - 24 maja 2013, 20:37:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobry wynik dla Puszczy

rrpawel190 - 24 maja 2013, 20:50:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
resovia i płock wchodzą patrzcie na układ meczy resovia gra ze spuszczonym świtem siarką na wyjeździe i u siebie razy pod rząd z płockiem wigrami i concordią a barany ze stali niech się modlą żeby reska wygrywała bo spuści stal do ligi.

xxx - 24 maja 2013, 21:11:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Łowiczu głośno o awansie i już lipa !!! szkoda gadać... jak awansują to wielki SZACUN będzie !

szymon - 24 maja 2013, 21:39:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bardzo dobry mecz w Łowiczu , w pierwszej połowie bramka z niczego ustawiła mecz , wielki szacun dla chłopaków za grę do końca gramy dalej

Kilowat - 24 maja 2013, 21:45:23 - *.dynamic.chello.pl
@rrpawel190
AHA! Resovia przecież już czwarty sezon wchodzi do 1szej ligi i za każdym razem jesteście tak blisko jak Rafał Brzozowski w hicie minionego lata. Ale tak jak wszyscy zapomnieli już o piosence Brzozowskiego tak kibice Resovii mogą zapomnieć o awansie;d
Nie powiem. Troszkę mnie wynik Pelikana zdziwił. Może rzeczywiście wejdą Puszcza i Wisła?

Futi - 24 maja 2013, 22:12:37 - *.rzeszow.vectranet.pl
Bardzo szkoda gola dla Pelikana w 90 minucie, bo mógł być super wynik dla Resovii. Trzeci raz dodaje komenta - może tym razem mi nie usuną.

R1905 - 24 maja 2013, 22:58:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Kilowat
Resovia 4 raz wchodzi a Stal 3 raz sędziowie utrzymują, mecz w Radomiu to farsa. Resovia nie spina się na awans jak poprzednio dlatego, mam nadzieję, że wejdzie. Gra obecnie znakomicie posłuchajcie trenera Jaskółek na yt. w ND zwycięstwo i to bezapelacyjne rozklepią ich po całości.

PeLiKaN - 24 maja 2013, 23:07:04 - *.play-internet.pl
...chyba najlepsi z Pelki boja sie oto ze w 1 lidze nie zlapia sie do skladu bo trzeba wiecej i duzo intensywniej trenowac i odpuszczaja, taka byla sytuacja parenascie lat temu tez nieawansowali...

j-23 - 24 maja 2013, 23:51:13 - *.pern.com.pl
Swit - Resovia pewna 1

tRb - 25 maja 2013, 8:53:10 - *.play-internet.pl
..., a dziś Radomiak jedzie do Elbląga i ciekawe czy ktoś planuje jakieś skromne niespodzianki po trasie hmm?! powodzenia!

asd - 25 maja 2013, 9:20:47 - *.internetdsl.tpnet.pl
do tRb - szykujesz niespodziankę? Tobie życzę powodzenia !
Radomiak da sobie radę.

kawa - 25 maja 2013, 10:29:01 - *.rzeszow.vectranet.pl
do rrpawel190: dzieciaku marzenia nic nie kosztują. Myślisz, że taka Wisła Płock przyjdzie do Rzeszowa i padnie na kolana przed Resovią? Po pierwsze to Resovia musi dziś wygrać ze Świtem, który gra mecz o życie. W Tarnobrzegu też wygranej nie będzie, Siarka gra znacznie lepiej niż to w tabeli wygląda.

ciekawski - 25 maja 2013, 11:26:56 - *.skierniewice.vectranet.pl
Pelikanek brak kaski? Jak co roku odpuszczamy?
A szkoda bo moglibyście awansować.

rook - 25 maja 2013, 14:13:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@kawa jak sobie przypominam to Resovia wygrała w Płocku na jesień a Siarka z obecnym trenerem i jego myślą trenerską to nadaje się do III ligi. Kibice świetni w Tarnobrzegu ale ludzie wokół klubu już nie.

leon - 25 maja 2013, 14:21:17 - *.231.23.122.koba.pl
A Pelikan grał bez miasta? Skoro przy Wisle napisane miasto, Pelikan moze czuć się pokrzywdzony. Tak samo jak przy Polonii Bytom podaja nazwę miasta (jakby jakaś inna Polonia była), to czemu nie przy Pelikanie?

Stalowiec1 - 25 maja 2013, 19:35:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Już się utrzymaliśmy a w przedostatniej kolejce - tak na wszelki wypadek - przegramy u siebie z Pelikanem !!! A mrzonki resovii o awansie zakończyły się dzisiaj w Nowym Dworze !!

swit - 25 maja 2013, 19:41:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
swit-resowia 1-1 swita słabo grał ale i tak remisuje z pewniakiem ..resowia wstyd..