3 czerwca 2013, 18:44:11 - Adrian10
Młoda Ekstraklasa: 30. kolejka

30. kolejka zakończyła zmagania w Młodej Ekstraklasie. Trzecie miejsce w końcowej tabeli zapewnił sobie Śląsk Wrocław, pokonując mistrza rozgrywek - Legię Warszawa 2-0 (1-0). Porażki doznała drużyna wicemistrza - Lecha Poznań, która przegrała w Kielcach z Koroną 1-3 (1-1). Zagłębie Lubin pokonało Wisłę Kraków 2-1 (1-1), zdobywając zwycięską bramkę tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego. Dwubramkowe wygrane zanotowały ponadto drużyny GKS-u Bełchatów i Podbeskidzia Bielsko-Biała.

29 maja (środa):
Ruch Chorzów 2-2 Jagiellonia Białystok
Patryk Lipski 33, Aleksander Komor 90 - Emil Gajko 17, Jan Wleciałowski 40 (s)

Polonia Warszawa 3-3 Pogoń Szczecin
Mateusz Muszyński 43, 89, Igor Sapała 88 - Patryk Paczuk 36, Mateusz Sobolczyk 62, Daniel Michalczuk 86

3 czerwca (poniedziałek):
Górnik Zabrze 0-1 Lechia Gdańsk
Kamil Gorczyca 6

Młoda Ekstraklasa 2012/2013 - wyniki, strzelcy, terminarz

Paprykarz - 3 czerwca 2013, 19:00:24 - *.static.virginmedia.com
Kiedy cos bedzie wiadomo na temat tej centralnej ligi juniorow?

Ola zWisły - 4 czerwca 2013, 7:42:43 - *.229.249.104
14. miejsce, eh w następnym sezonie musimy być wyżej!

slupski - 4 czerwca 2013, 10:20:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czy mozna zastąpić pierwszy skład z EX składem z młodej EXna jeden lub więcej meczy?