7 czerwca 2013, 21:54:42 - Bedziu
eMŚ: Dušan Kuciak zagrał w reprezentacji Słowacji

Zawodnik Legii Warszawa Dušan Kuciak wystąpił w barwach reprezentacji Słowacji w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu eliminacji mistrzostw świata przeciwko Liechtensteinowi. 28-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

7 czerwca 2013, 20:00 - Vaduz (Rheinpark Stadion)
Liechtenstein 1-1 Słowacja
Martin Büchel 13 - Ján Ďurica 73

żółte kartki: Andreas Christen, Nicolas Hasler - Lukáš Pauschek.

sędziował: Martin Strömbergsson (Szwecja).

Ponadto cały mecz na ławce rezerwowych spędził bramkarz Pogoni Szczecin Dušan Perniš, natomiast Róbert Jež i Boris Godál (obaj Zagłębie Lubin) znaleźli się poza kadrą meczową.

Spartakus - 7 czerwca 2013, 21:55:33 - *.229.157.126.atman.pl
A śmiali się, że nasi w pół rezerwowym składzie wymęczyli 2:0, mówiłem, że to nie chłopcy do bicia...

Andrzej - 7 czerwca 2013, 21:57:39 - *.adsl.inetia.pl
Dobrze mówiłeś. Powinniśmy częściej ciebie słuchać.

wujeksopra - 7 czerwca 2013, 21:57:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Salamon graczem meczu! Jędrzejczyk powinien grać na środku obrony,a Bereszyński na prawej OD POCZĄTKU MECZU! Komorowski ławka! Mierzejewski ławka za niego Zieliński od początku!

Kolo - 7 czerwca 2013, 21:59:57 - *.is.net.pl
no tak tylko ze Lichtenstein tez gral z nami rezerwami tzn 1/2

wujeksopra - 7 czerwca 2013, 22:00:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fornalik powinien wiedzieć,że nie data urodzenia jest najważniejsza tylko umiejętności,chęć gry i wola walki!

Spartakus - 7 czerwca 2013, 22:07:00 - *.229.157.126.atman.pl
@ Kolo to i tak lepiej niż Słowacy bo my pół rezerwowo oni tak samo i wygraliśmy a dziś Liechtenstein dzisiaj w najsilniejszym składzie ze Słowacją w najsilniejszym i remis...

devlieger - 7 czerwca 2013, 22:18:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Liechtenstein zremisował z Portugalią, o ile się nie mylę to chyba, aż 2x. Powiem w waszym stylu:
"Portugalska piłka to dno".

leo - 7 czerwca 2013, 22:54:32 - *.dynamic.chello.pl
Lichtenstein olal mecz z nami grajac na pol gwizdka, a slowaki to sie nie popisali bedzie kac po szpilu

a - 8 czerwca 2013, 0:39:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pamiętam jak Liechtenstein zremisował z Portugalią 2:2 w eliminacjach a 3-4 dni później Portugalia ograła (również w eliminacjach) Rosję 7:1.

Spartakus - 8 czerwca 2013, 1:01:49 - *.229.157.126.atman.pl
@devlieger mylisz się, raz, gdyż na wyjeździe przegrali, choć minimalnie bo tylko 2:1.

Bo-Ba - 8 czerwca 2013, 9:21:16 - *.8.107.215