7 czerwca 2013, 22:55:23 - Lukop
eMŚ: Andraž Struna zagrał w kadrze Słowenii

Andraž Struna wystąpił w barwach Słowenii w wygranym 4-2 (2-2) meczu z Islandią w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Obrońca Cracovii zastąpił w doliczonym czasie gry Valtera Birsę.

7 czerwca 2013, 21:00 - Reykjavik (Laugardalsvöllur)
Islandia 2-4 Słowenia
Birkir Bjarnason 22, Alfreð Finnbogason 26 (k) - Andraž Kirm 12, Valter Birsa 31, Boštjan Cesar 61, Rene Krhin 86

żółte kartki: Birkir Már Sævarsson, Kolbeinn Sigþórsson - Branko Ilič, Boštjan Cesar, Andraž Kirm.

sędziował: Felix Zwayer (Niemcy).

Bramkę dla reprezentacji Słowenii zdobył Andraž Kirm. Były zawodnik Wisły Kraków rozegrał cały mecz. Były gracz Legii Warszawa Dejan Kelhar cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

devlieger - 7 czerwca 2013, 23:05:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Andraz Struna - rezerwowy zawodnik zespołu z drugiej klasy rozgrywkowej w Polsce zagrał w reprezentacji Słowenii, która z reprezentacją Polski poradziłaby sobie bez większych problemów.
Brawo dla naszego sztabu szkoleniowego.
Przy okazji świetny dowód na piękno futbolu, ile znaczy zespołowość, nie indywidualizm.

Preud'hom - 7 czerwca 2013, 23:17:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No taka prawda. W Moldawii gral Ovseannicov, ktory w Ekstraklasie gral gorzej od Krzywickiego. Suvorov w sumie sie wyroznial, ale ostatnio obnizyl loty i nawet w Kraxie sie nie lapal (tego bym nie traktowal powaznie, bo Kraxa to niepowazny zespol). Uderzajace jest to, ze ludzie, ktorzy w naszej lidze graja padake w swoich kadrach robia (wyrywkowo) wyniki. Kirm dzisiaj strzelil i wypracowal gola... W Wisle zrobil tyle przez caly sezon .

rrr - 8 czerwca 2013, 11:47:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl