31 sierpnia 2013, 20:03:06 - zumek
PE futsal: Wisła Krakbet 0-7 Baku United

Wisła Krakbet Kraków przegrała w Bochni w swoim drugim meczu pierwszej fazy grupowej futsalowego Pucharu Europy z angielskim Baku United FC 0-7 (0-1). Ekipa z Krakowa zajęła drugie miejsce w swojej grupie i odpadła z dalszych rozgrywek.

31 sierpnia 2013, 18:30 - Bochnia (Hala Widowiskowo-Sportowa)
Wisła Krakbet Kraków 0-7 Baku United FC
Marcelo 5, 34, Arnaldo 23, 37, Marko Pršić 25, Jonathan Cámara Revuelta 30, Jesús Hurtado Cáceres 33

Wisła Krakbet: 1. Bartłomiej Nawrat - 18. Ricardinho, 5. Douglas II, 12. Błażej Korczyński, 19. Daniel Lebiedziński oraz 11. Kamil Dworzecki, 4. Adrian Pater, 10. Krzysztof Kusia, 6. Mikołaj Zastawnik, 9. Marcin Czech, 13. Roman Wachuła, 14. Serhij Zadorożnij, 17. Douglas I, 20. Piotr Morawski.

Baku United: 15. Antonio Fernández Gómez - 7. Betinho, 13. Arnaldo, 18. Carlos Muñoz Delgado, 11. Marcelo oraz 12. Marcos Vara, 1. James Dalton, 3. Agon Rexha, 6. Kevin Ramírez Valadez, 9. Jesús Hurtado Cáceres, 14. Jonathan Cámara Revuelta, 8. Enrique Salgado Fraile, 17. Marko Pršić.

żółte kartki: Douglas I, Lebiedziński, Kusia - Ramírez.

sędziowali: Stéphane Deraeve (Belgia), Swen Eichler (Niemcy), Simon Todorovič (Słowenia).

07 zgłoś się...!

gsd - 31 sierpnia 2013, 20:18:29 - *.opera-mini.net (*.50.54.34)
Niespodzianki nie bylo, United FC ma w swoim skladzie 150-krotnego reprezentanta Portugali, dwukrotnego mistrza swiata z Hiszpanią - Marcelo, Delgado - bylego zawodnika FC Barcelony czy bylego zawodnika Benfici Lizbona.
Mecz byl na necie .. i wynik duzo zaklamany. Wislacy walczyli, mieli swoje sytuacje, ale po paru prostych bledach wynik taki, a nie inny.

ssak - 31 sierpnia 2013, 20:20:36 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
myślałem że znowu nas Azerowie leją o_O

adw - 31 sierpnia 2013, 20:22:54 - *.adsl.inetia.pl
wszytkie gole -żaden przez azerów

kas - 31 sierpnia 2013, 20:35:31 - *.skawsoft.com.pl
@adw A co mają Azerowie do tego klubu? Przecież to drużyna angielska.

ale - 31 sierpnia 2013, 20:36:29 - *.opera-mini.net (*.67.136.154)
jak cos sie nazywa wisla to nie dziwi nikogo porazka

Rafal - 31 sierpnia 2013, 20:45:40 - *.brzesko.mm.pl
Z takimi sędziami....

Frank Dux - 31 sierpnia 2013, 20:49:24 - *.play-internet.pl
Baku United nie jest drużyną angielską.

djaq - 31 sierpnia 2013, 22:30:06 - *.59.252.130
Baku United to klub z Londynu. Aczkolwiek jak zobaczyłem wynik, to patrzyłem z niedowierzaniem. Tak czy siak Azerowie są dobrzy w futsalu, bo mają masę naturalizowanych Brazylijczyków. Pamiętam jak kiedyś na Eurosporcie oglądałem MŚ w halowej, to Azerowie chyba nawet do półfinału doszli przez tych Canarinhos...

docent - 31 sierpnia 2013, 22:50:26 - *.coner.3s.pl
Azerowie chyba nawet do półfinału doszli przez tych Canarinhos
Dokąd ten świat zmierza?! Canarinhos z Azerbejdżanu, Baku z Anglii w którym pełno Hiszpanów, Portugalczyków i Brazylijczyków. Ktoś to jeszcze ogarnia?!

zxc - 31 sierpnia 2013, 23:24:08 - *.centertel.pl
Ta druzyna zostala stworzona przez organizacje azerskich studentow z Londynu.
Caly zarzad to sa azerowie, z Anglia ma to tyle wspolnego, ze zalozyli go sobie w Londynie. Na wyspach ogolnie pojecia nie maja o futsalu. Azerbejdzan to 13 ekipa rankingu swiatowego, Polska 40 a Anglia 85...

milosz - 1 września 2013, 9:31:29 - *.dynamic.chello.pl
Polscy sedziowie są o klase lepsi od tych z UEFA !!!

wiper - 1 września 2013, 10:51:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co kogo obchodzi jakiś futsal

@wiper - 1 września 2013, 12:20:52 - *.opera-mini.net (*.254.75.133)
mnie, i to dużo. jeszcze jakieś pytania?

Gumio - 1 września 2013, 13:27:39 - *.116.111.62
Mnie obchodzi ,nie wypowiadaj się za innych baranie

Gosia - 1 września 2013, 14:31:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
i po co to Bochni, straty, straty i tyle , wynik wstyd i hańba! Gliwice zrobiły w szaro i Wisłę i Bochni

stachu - 1 września 2013, 16:55:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda że żaden z hejterów nie zauważył że przy wyniku 0:3 i 15 minutach do końca Wisła musiała wycofać bramkarza, musieli mieć przewagę i każda strata piłki to były strzały anglików na pustą bramkę, Wisła walczyła, ale cóż, tak bywa

Kaliber44 - 1 września 2013, 18:53:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Baku baku to jest skład...

... - 1 września 2013, 22:21:29 - *.182.70.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
super trener dobry wynik,ha,ha jescze kilka lat i będzie jak z Novą/jango czyli uciekamy!