[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Europy w Futsalu 2013/2014

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2013, 14:00 - Nyon)

Nautara Kowno 0-4 Lexmax Stăuceni 27 sierpnia, 18:00
Kowno

Kolejka 2

Lexmax Stăuceni 0-8 Sporting Club de Paris 28 sierpnia, 18:00
Kowno

Kolejka 3

Sporting Club de Paris 17-0 Nautara Kowno 29 sierpnia, 18:00
Kowno

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sporting Club de Paris 2 6 2 0 0 25-0 1 0 0 17-0 1 0 0 8-0
2.  Lexmax Stăuceni 2 3 1 0 1 4-8 0 0 1 0-8 1 0 0 4-0
3.  Nautara Kowno 2 0 0 0 2 0-21 0 0 1 0-4 0 0 1 0-17

Grupa B
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2013, 14:00 - Nyon)

Wisła Krakbet Kraków 5-0 Ali Demi Tirana 28 sierpnia, 18:30
Bochnia / KMF Jedinstvo (Bijelo Polje) wycofał się przed rozpoczęciem turnieju

Kolejka 2

Ali Demi Tirana 1-4 Baku United FC 29 sierpnia, 18:30
Bochnia / KMF Jedinstvo (Bijelo Polje) wycofał się przed rozpoczęciem turnieju

Kolejka 3

Wisła Krakbet Kraków 0-7 Baku United FC 31 sierpnia, 18:30
Bochnia / KMF Jedinstvo (Bijelo Polje) wycofał się przed rozpoczęciem turnieju

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Baku United FC 2 6 2 0 0 11-1 0 0 0 0-0 2 0 0 11-1
2.  Wisła Krakbet Kraków 2 3 1 0 1 5-7 1 0 1 5-7 0 0 0 0-0
3.  Ali Demi Tirana 2 0 0 0 2 1-9 0 0 1 1-4 0 0 1 0-5

Grupa C
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2013, 14:00 - Nyon)

Vegakameratene 6-2 Fırat Üniversitesi 28 sierpnia, 18:45
Wiedeń
Stella Rossa Vienna 2-6 Futsal Minerva 28 sierpnia, 21:00
Wiedeń

Kolejka 2

Futsal Minerva 1-2 Vegakameratene 29 sierpnia, 18:45
Wiedeń
Stella Rossa Vienna 9-5 Fırat Üniversitesi 29 sierpnia, 21:00
Wiedeń

Kolejka 3

Fırat Üniversitesi 0-10 Futsal Minerva 31 sierpnia, 18:45
Wiedeń
Vegakameratene 2-2 Stella Rossa Vienna 31 sierpnia, 21:00
Wiedeń

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Vegakameratene 3 7 2 1 0 10-5 1 1 0 8-4 1 0 0 2-1
2.  Futsal Minerva 3 6 2 0 1 17-4 0 0 1 1-2 2 0 0 16-2
3.  Stella Rossa Vienna 3 4 1 1 1 13-13 1 0 1 11-11 0 1 0 2-2
4.  Fırat Üniversitesi 3 0 0 0 3 7-25 0 0 1 0-10 0 0 2 7-15

Grupa D
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2013, 14:00 - Nyon)

Wrexham Futsal Club 0-10 KMF Tango (Istočno Sarajevo) 27 sierpnia, 19:15
Cardiff

Kolejka 2

KMF Tango (Istočno Sarajevo) 8-3 ASA Ben Gurion 28 sierpnia, 19:15
Cardiff

Kolejka 3

ASA Ben Gurion 7-0 Wrexham Futsal Club 29 sierpnia, 19:15
Cardiff

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KMF Tango (Istočno Sarajevo) 2 6 2 0 0 18-3 1 0 0 8-3 1 0 0 10-0
2.  ASA Ben Gurion 2 3 1 0 1 10-8 1 0 0 7-0 0 0 1 3-8
3.  Wrexham Futsal Club 2 0 0 0 2 0-17 0 0 1 0-10 0 0 1 0-7

Grupa E
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2013, 14:00 - Nyon)

KMF Železarec (Skopje) 4-2 FC Encamp Dicoansa 28 sierpnia, 17:00
Warna
Grand Pro-Koktejłs Warna 6-0 Szahumjan Erewan 28 sierpnia, 19:30
Warna

Kolejka 2

Szahumjan Erewan 1-13 KMF Železarec (Skopje) 29 sierpnia, 17:00
Warna
Grand Pro-Koktejłs Warna 10-0 FC Encamp Dicoansa 29 sierpnia, 19:30
Warna

Kolejka 3

FC Encamp Dicoansa 10-4 Szahumjan Erewan 31 sierpnia, 17:00
Warna
KMF Železarec (Skopje) 0-1 Grand Pro-Koktejłs Warna 31 sierpnia, 19:30
Warna

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grand Pro-Koktejłs Warna 3 9 3 0 0 17-0 2 0 0 16-0 1 0 0 1-0
2.  KMF Železarec (Skopje) 3 6 2 0 1 17-4 1 0 1 4-3 1 0 0 13-1
3.  FC Encamp Dicoansa 3 3 1 0 2 12-18 1 0 0 10-4 0 0 2 2-14
4.  Szahumjan Erewan 3 0 0 0 3 5-29 0 0 1 1-13 0 0 2 4-16

Grupa F
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2013, 14:00 - Nyon)

WitEn Orsza 11-2 Perth Saltires 28 sierpnia, 18:00
Göteborg
Göteborg Futsal Club 3-3 EID Futsal 28 sierpnia, 20:30
Göteborg

Kolejka 2

EID Futsal 2-4 WitEn Orsza 29 sierpnia, 18:00
Göteborg
Göteborg Futsal Club 5-4 Perth Saltires 29 sierpnia, 20:30
Göteborg

Kolejka 3

Perth Saltires 0-2 EID Futsal 31 sierpnia, 13:30
Göteborg
WitEn Orsza 5-2 Göteborg Futsal Club 31 sierpnia, 16:00
Göteborg

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  WitEn Orsza 3 9 3 0 0 20-6 2 0 0 16-4 1 0 0 4-2
2.  EID Futsal 3 4 1 1 1 7-7 0 0 1 2-4 1 1 0 5-3 1 1 0 1 0 3-3
3.  Göteborg Futsal Club 3 4 1 1 1 10-12 1 1 0 8-7 0 0 1 2-5 1 1 0 1 0 3-3
4.  Perth Saltires 3 0 0 0 3 6-18 0 0 1 0-2 0 0 2 6-16

Grupa G
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2013, 14:00 - Nyon)

Hamburg Panthers 7-2 Hibernians FC 28 sierpnia, 16:45
Tampere
Ilves FS 2-4 Jærgersborg Futsal 28 sierpnia, 19:00
Tampere

Kolejka 2

Jærgersborg Futsal 2-7 Hamburg Panthers 29 sierpnia, 16:45
Tampere
Ilves FS 2-2 Hibernians FC 29 sierpnia, 19:00
Tampere

Kolejka 3

Hibernians FC 3-2 Jærgersborg Futsal 31 sierpnia, 14:45
Tampere
Hamburg Panthers 2-2 Ilves FS 31 sierpnia, 17:00
Tampere

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hamburg Panthers 3 7 2 1 0 16-6 1 1 0 9-4 1 0 0 7-2
2.  Hibernians FC 3 4 1 1 1 7-11 1 0 0 3-2 0 1 1 4-9
3.  Jærgersborg Futsal 3 3 1 0 2 8-12 0 0 1 2-7 1 0 1 6-5
4.  Ilves FS 3 2 0 2 1 6-8 0 1 1 4-6 0 1 0 2-2

Grupa H
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2013, 14:00 - Nyon)

Víkingur (Ólafsvík) 8-7 FC Anži Tallin 27 sierpnia, 22:00
Ólafsvík

Kolejka 2

FC Anži Tallin 2-6 SFA Athína 90 28 sierpnia, 22:00
Ólafsvík

Kolejka 3

SFA Athína 90 6-2 Víkingur (Ólafsvík) 29 sierpnia, 22:00
Ólafsvík

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SFA Athína 90 2 6 2 0 0 12-4 1 0 0 6-2 1 0 0 6-2
2.  Víkingur (Ólafsvík) 2 3 1 0 1 10-13 1 0 0 8-7 0 0 1 2-6
3.  FC Anži Tallin 2 0 0 0 2 9-14 0 0 1 2-6 0 0 1 7-8

II faza grupowa
 
Grupa 1
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2013, 14:00 - Nyon)

Slov-Matic Fofo Bratysława 14-1 Hamburg Panthers 3 października, 16:30
Ryga
Nikars Ryga 3-3 WitEn Orsza 3 października, 19:00
Ryga

Kolejka 2

WitEn Orsza 3-2 Slov-Matic Fofo Bratysława 4 października, 16:30
Ryga
Nikars Ryga 4-2 Hamburg Panthers 4 października, 19:00
Ryga

Kolejka 3

Hamburg Panthers 1-6 WitEn Orsza 6 października, 14:30
Ryga
Slov-Matic Fofo Bratysława 4-3 Nikars Ryga 6 października, 17:00
Ryga

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  WitEn Orsza 3 7 2 1 0 12-6 1 0 0 3-2 1 1 0 9-4
2.  Slov-Matic Fofo Bratysława 3 6 2 0 1 20-7 2 0 0 18-4 0 0 1 2-3
3.  Nikars Ryga 3 4 1 1 1 10-9 1 1 0 7-5 0 0 1 3-4
4.  Hamburg Panthers 3 0 0 0 3 4-24 0 0 1 1-6 0 0 2 3-18

Grupa 2
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2013, 14:00 - Nyon)

Iberia 2000 Tbilisi 2-1 Grand Pro-Koktejłs Warna 1 października, 16:30
Győr
Győri ETO FC 4-2 KMF Tango (Istočno Sarajevo) 1 października, 19:00
Győr

Kolejka 2

KMF Tango (Istočno Sarajevo) 0-0 Iberia 2000 Tbilisi 2 października, 16:30
Győr
Győri ETO FC 5-0 Grand Pro-Koktejłs Warna 2 października, 19:00
Győr

Kolejka 3

Grand Pro-Koktejłs Warna 4-8 KMF Tango (Istočno Sarajevo) 4 października, 17:00
Győr
Iberia 2000 Tbilisi 1-3 Győri ETO FC 4 października, 19:30
Győr

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Győri ETO FC 3 9 3 0 0 12-3 2 0 0 9-2 1 0 0 3-1
2.  KMF Tango (Istočno Sarajevo) 3 4 1 1 1 10-8 0 1 0 0-0 1 0 1 10-8 1 1 0 1 0 0-0
3.  Iberia 2000 Tbilisi 3 4 1 1 1 3-4 1 0 1 3-4 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
4.  Grand Pro-Koktejłs Warna 3 0 0 0 3 5-15 0 0 1 4-8 0 0 2 1-7

Grupa 3
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2013, 14:00 - Nyon)

Marca Futsal 4-0 Sporting Club de Paris 2 października, 14:30
Charków
Łokomotyw Charków 2-2 Tułpar Karaganda 2 października, 17:00
Charków

Kolejka 2

Tułpar Karaganda 2-2 Marca Futsal 3 października, 14:30
Charków
Łokomotyw Charków 4-6 Sporting Club de Paris 3 października, 17:00
Charków

Kolejka 3

Sporting Club de Paris 1-6 Tułpar Karaganda 5 października, 14:30
Charków
Marca Futsal 1-4 Łokomotyw Charków 5 października, 17:00
Charków

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tułpar Karaganda 3 5 1 2 0 10-5 0 1 0 2-2 1 1 0 8-3
2.  Łokomotyw Charków 3 4 1 1 1 10-9 0 1 1 6-8 1 0 0 4-1 1 3 1 0 0 4-1
3.  Marca Futsal 3 4 1 1 1 7-6 1 0 1 5-4 0 1 0 2-2 1 0 0 0 1 1-4
4.  Sporting Club de Paris 3 3 1 0 2 7-14 0 0 1 1-6 1 0 1 6-8

Grupa 4
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2013, 14:00 - Nyon)

FK Era-Pack Chrudim 3-3 Baku United FC 1 października, 15:00
Nikozja
AS Omónia Lefkossías 1-6 KMN SVEA Lesna Litija 1 października, 17:30
Nikozja

Kolejka 2

KMN SVEA Lesna Litija 4-5 FK Era-Pack Chrudim 2 października, 15:00
Nikozja
AS Omónia Lefkossías 0-1 Baku United FC 2 października, 17:30
Nikozja

Kolejka 3

Baku United FC 2-3 KMN SVEA Lesna Litija 4 października, 15:00
Nikozja
FK Era-Pack Chrudim 5-0 AS Omónia Lefkossías 4 października, 17:30
Nikozja

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FK Era-Pack Chrudim 3 7 2 1 0 13-7 1 1 0 8-3 1 0 0 5-4
2.  KMN SVEA Lesna Litija 3 6 2 0 1 13-8 0 0 1 4-5 2 0 0 9-3
3.  Baku United FC 3 4 1 1 1 6-6 0 0 1 2-3 1 1 0 4-3
4.  AS Omónia Lefkossías 3 0 0 0 3 1-12 0 0 2 1-7 0 0 1 0-5

Grupa 5
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2013, 14:00 - Nyon)

KMF Ekonomac (Kragujevac) 4-1 MNK Nacional (Zagrzeb) 2 października, 18:00
Kragujevac
Club Futsal Eindhoven 3-0 Vegakameratene 2 października, 20:30
Kragujevac

Kolejka 2

KMF Ekonomac (Kragujevac) 5-1 Vegakameratene 3 października, 18:00
Kragujevac
MNK Nacional (Zagrzeb) 4-5 Club Futsal Eindhoven 3 października, 20:30
Kragujevac

Kolejka 3

Vegakameratene 0-2 MNK Nacional (Zagrzeb) 5 października, 18:00
Kragujevac
Club Futsal Eindhoven 1-6 KMF Ekonomac (Kragujevac) 5 października, 20:30
Kragujevac

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KMF Ekonomac (Kragujevac) 3 9 3 0 0 15-3 2 0 0 9-2 1 0 0 6-1
2.  Club Futsal Eindhoven 3 6 2 0 1 9-10 1 0 1 4-6 1 0 0 5-4
3.  MNK Nacional (Zagrzeb) 3 3 1 0 2 7-9 0 0 1 4-5 1 0 1 3-4
4.  Vegakameratene 3 0 0 0 3 1-10 0 0 1 0-2 0 0 2 1-8

Grupa 6
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2013, 14:00 - Nyon)

Araz Naxçıvan 5-1 SFA Athína 90 2 października, 16:00
Târgu Mureș
City'us Târgu Mureș 6-6 A&M Châtelineau 2 października, 18:30
Târgu Mureș

Kolejka 2

A&M Châtelineau 1-3 Araz Naxçıvan 3 października, 16:00
Târgu Mureș
City'us Târgu Mureș 7-6 SFA Athína 90 3 października, 18:30
Târgu Mureș

Kolejka 3

SFA Athína 90 1-7 A&M Châtelineau 5 października, 16:00
Târgu Mureș
Araz Naxçıvan 3-3 City'us Târgu Mureș 5 października, 18:30
Târgu Mureș

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Araz Naxçıvan 3 7 2 1 0 11-5 1 1 0 8-4 1 0 0 3-1
2.  City'us Târgu Mureș 3 5 1 2 0 16-15 1 1 0 13-12 0 1 0 3-3
3.  A&M Châtelineau 3 4 1 1 1 14-10 0 0 1 1-3 1 1 0 13-7
4.  SFA Athína 90 3 0 0 0 3 8-19 0 0 1 1-7 0 0 2 7-12

III faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 19-24 listopada
(Losowanie - 18 października 2013, 14:00 - Nyon)

FC Barcelona 6-1 Łokomotyw Charków 20 listopada, 15:30
Pardubice
FK Era-Pack Chrudim 9-1 City'us Târgu Mureș 20 listopada, 18:00
Pardubice

Kolejka 2

City'us Târgu Mureș 1-10 FC Barcelona 21 listopada, 17:30
Pardubice
FK Era-Pack Chrudim 2-3 Łokomotyw Charków 21 listopada, 20:00
Pardubice

Kolejka 3

Łokomotyw Charków 3-0 City'us Târgu Mureș 23 listopada, 14:30
Pardubice
FC Barcelona 4-1 FK Era-Pack Chrudim 23 listopada, 17:00
Pardubice

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 3 9 3 0 0 20-3 2 0 0 10-2 1 0 0 10-1
2.  Łokomotyw Charków 3 6 2 0 1 7-8 1 0 0 3-0 1 0 1 4-8
3.  FK Era-Pack Chrudim 3 3 1 0 2 12-8 1 0 1 11-4 0 0 1 1-4
4.  City'us Târgu Mureș 3 0 0 0 3 2-22 0 0 1 1-10 0 0 2 1-12

Grupa B
 
Kolejka 1 - 19-24 listopada
(Losowanie - 18 października 2013, 14:00 - Nyon)

Dinamo Moskwa 7-1 Slov-Matic Fofo Bratysława 20 listopada, 18:00
Laško
KMN SVEA Lesna Litija 2-4 KMF Ekonomac (Kragujevac) 20 listopada, 20:30
Laško

Kolejka 2

KMF Ekonomac (Kragujevac) 0-5 Dinamo Moskwa 21 listopada, 18:00
Laško
KMN SVEA Lesna Litija 3-4 Slov-Matic Fofo Bratysława 21 listopada, 20:30
Laško

Kolejka 3

Slov-Matic Fofo Bratysława 2-4 KMF Ekonomac (Kragujevac) 23 listopada, 18:00
Laško
Dinamo Moskwa 6-2 KMN SVEA Lesna Litija 23 listopada, 20:30
Laško

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dinamo Moskwa 3 9 3 0 0 18-3 2 0 0 13-3 1 0 0 5-0
2.  KMF Ekonomac (Kragujevac) 3 6 2 0 1 8-9 0 0 1 0-5 2 0 0 8-4
3.  Slov-Matic Fofo Bratysława 3 3 1 0 2 7-14 0 0 1 2-4 1 0 1 5-10
4.  KMN SVEA Lesna Litija 3 0 0 0 3 7-14 0 0 2 5-8 0 0 1 2-6

Grupa C
 
Kolejka 1 - 19-24 listopada
(Losowanie - 18 października 2013, 14:00 - Nyon)

Tułpar Karaganda 8-3 KMF Tango (Istočno Sarajevo) 21 listopada, 13:00
Ałmaty
Kajrat Ałmaty 9-0 WitEn Orsza 21 listopada, 15:30
Ałmaty

Kolejka 2

WitEn Orsza 2-4 Tułpar Karaganda 22 listopada, 13:00
Ałmaty
Kajrat Ałmaty 9-0 KMF Tango (Istočno Sarajevo) 22 listopada, 15:30
Ałmaty

Kolejka 3

KMF Tango (Istočno Sarajevo) 4-4 WitEn Orsza 24 listopada, 12:00
Ałmaty
Tułpar Karaganda 1-7 Kajrat Ałmaty 24 listopada, 14:30
Ałmaty

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kajrat Ałmaty 3 9 3 0 0 25-1 2 0 0 18-0 1 0 0 7-1
2.  Tułpar Karaganda 3 6 2 0 1 13-12 1 0 1 9-10 1 0 0 4-2
3.  WitEn Orsza 3 1 0 1 2 6-17 0 0 1 2-4 0 1 1 4-13 1 1 0 1 0 4-4
4.  KMF Tango (Istočno Sarajevo) 3 1 0 1 2 7-21 0 1 0 4-4 0 0 2 3-17 1 1 0 1 0 4-4

Grupa D
 
Kolejka 1 - 19-24 listopada
(Losowanie - 18 października 2013, 14:00 - Nyon)

Araz Naxçıvan 6-3 Club Futsal Eindhoven 21 listopada, 19:00
Almada
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 6-1 Győri ETO FC 21 listopada, 21:30
Almada

Kolejka 2

Győri ETO FC 0-5 Araz Naxçıvan 22 listopada, 19:00
Almada
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 6-1 Club Futsal Eindhoven 22 listopada, 21:30
Almada

Kolejka 3

Club Futsal Eindhoven 2-7 Győri ETO FC 24 listopada, 15:30
Almada
Araz Naxçıvan 6-3 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 24 listopada, 18:00
Almada

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Araz Naxçıvan 3 9 3 0 0 17-6 2 0 0 12-6 1 0 0 5-0
2.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3 6 2 0 1 15-8 2 0 0 12-2 0 0 1 3-6
3.  Győri ETO FC 3 3 1 0 2 8-13 0 0 1 0-5 1 0 1 8-8
4.  Club Futsal Eindhoven 3 0 0 0 3 6-19 0 0 1 2-7 0 0 2 4-12

1/2 finału - 24 kwietnia
(Losowanie - 12 marca 2014, 12:00 - Baku)

Araz Naxçıvan 4-4 FC Barcelona 24 kwietnia, 18:00
pd. k. 2-4
Baku
Kajrat Ałmaty 1-2 Dinamo Moskwa 24 kwietnia, 15:30
Baku

Mecz o 3. miejsce - 26 kwietnia

Kajrat Ałmaty 4-6 Araz Naxçıvan 26 kwietnia, 16:00
Baku

Finał - 26 kwietnia

Dinamo Moskwa 2-5 FC Barcelona 26 kwietnia, 18:30
pd.
Baku

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas