10 września 2013, 22:36:58 - euzi
eMŚ: Artis Lazdiņš i Deniss Rakels zagrali przeciwko Grecji

Artis Lazdiņš z Piasta Gliwice i Deniss Rakels z Zagłębia Lubin zagrali w barwach Łotwy w przegranym 0-1 (0-0) wyjazdowym meczu eliminacji mistrzostw świata z Grecją. Lazdiņš zszedł z boiska w 61. minucie, a zastąpił go Alans Siņeļņikovs. Rakels zmienił w 79. minucie Mārisa Verpakovskisa.

10 września 2013, 20:45 - Pireus (Stádio Geórgios Karaïskákis)
Grecja 1-0 Łotwa
Dimítrios Salpingídis 58

żółte kartki: Konstantínos Katsouránis - Māris Verpakovskis.
czerwone kartki: Konstantínos Katsouránis (90. minuta, za drugą żółtą) - Ritvars Rugins (89. minuta, za niesportowe zachowanie).

sędziował: Kristinn Jakobsson (Islandia).

Były pomocnik Widzewa Łódź Jurijs Žigajevs spędził mecz na ławce rezerwowych, a za żółte kartki pauzował były król strzelców T-Mobile Ekstraklasy w barwach Lecha Poznań Artjoms Rudņevs.

VGL - 10 września 2013, 23:42:51 - *.ssp.dialog.net.pl
Liczę na to, że Grecy nie awansują na finały. 19 pkt i 9 bramek strzelonych... koszmar. Średnia minimalnie ponad 1 bramka na mecz.

x - 11 września 2013, 0:01:19 - *.dynamic.chello.pl
Grecy to specyfika na maxa. od euro 2004 graja srednia pilke, skupiajac sie na defensywe i chyba z 80% spotkań wygrywaja 1-0, do tego zawsze trafiaja do najslabszej grupy eliminacyjnej na farcie

Johan - 11 września 2013, 0:21:47 - *.adsl.inetia.pl
Dziwi brak powołań do I kadry Łotwy obu braci Vishnjakovsów.

aly - 11 września 2013, 3:15:50 - *.centertel.pl
Jakieś jaja. Rakels grywa w III polskiej lidze. 3 bramki. Wisnia w Ex 5. I rakels gra w I druzynie a Wiśnia w U-23