26 września 2013, 17:53:54 - R_91
U-18: Polska 6-0 Rumunia

W swoim drugim towarzyskim meczu reprezentacja Polski do lat 18 wygrała 6-0 (2-0) z rówieśnikami z Rumunii. Dwa dni wcześniej Polacy pokonali rywali 2-1.

26 września 2013, 16:00 - Rzeszów (Stadion Miejski)
Polska 6-0 Rumunia
Robert Bartczak 15, Krzysztof Możdżonek 17, Karol Angielski 71, 90, Grzegorz Tomasiewicz 73, Korneliusz Sochań 79

Polska: Maksymilian Stryjek - Adrian Bielawski, Przemysław Szarek (46 Karol Hallmann), Paweł Bochniewicz, Damian Garbacik (46 Korneliusz Sochań) - Mateusz Grzybek, Robert Bartczak (46 Karol Angielski), Michał Gałecki (82 Oskar Zawada), Krzysztof Szewczyk (86 Błażej Chouwer), Krzysztof Możdżonek (46 Grzegorz Tomasiewicz) - Adam Buksa (46 Filip Kowalczyk).

Rumunia: Relu Stoian - Robert Moglan (29 Vlad Măgureanu), Andrei Radu, Ionuț Nedelcearu (36 Alexandru Belecciu), Cătălin Ionescu (63 Marius Halmaghe), Ciprian Dajboc (36 Dan Marius Constantinescu), Răzvan Marin, George Tudoran, Carlo Erdei, George Mareș, Alexandru Tudorie (57 Alexandru Riță).

żółte kartki: Buksa, Bartczak, Bielawski - Radu.
czerwona kartka: Andrei Radu (85. minuta, Rumunia, za drugą żółtą).

sędziował: Rafał Sawicki (Polska).
widzów: 1100.

źródło: własne / lajfy.com

p - 26 września 2013, 18:02:57 - *.dynamic.chello.pl
Anglik 2 gole brawo!

w - 26 września 2013, 18:06:11 - *.plusgsm.pl (*.22.97.236)
a człowiek się nie bawi, leży w grobie sam

koroniarz - 26 września 2013, 18:12:27 - *.51.213.95
Brawo Anglik! Ave Korona!!!

KIBIC - 26 września 2013, 18:28:14 - *.191.152.122
Bardzo dobry mecz rozegrał Korneliusz Sochań i w końcu coś wygrali z hukiem!

MATFif - 26 września 2013, 18:31:02 - *.183.154.186.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Kto przeczytając pierwsze 2 nazwiska Bartczak Możdżonek pomyślał że to wynik siatkarzy;D łapka w góre ^^

ja - 26 września 2013, 18:44:48 - *.ip.netia.com.pl
nikt, bo to nie jest portal dla smiesznych januszy podneicajacych sie 8rzednym sportem

ojezu - 26 września 2013, 18:51:11 - *.dynamic.chello.pl
Ale chłopaki z Rumuni musieli pochlać dzień wcześniej ...

1player - 26 września 2013, 19:17:38 - *.xdsl.centertel.pl
Byłem na meczu, świetne zawody rozegrał Angielski, nie wiem czemu nie grał od początku, a i czerwień dla rumuna zasłużona.

track - 26 września 2013, 19:42:12 - *.static.espol.com.pl
@ojezu - nie trolluj, polaczku

dropal - 26 września 2013, 20:02:31 - *.dynamic.chello.pl
gdzie HEJTERZY>>>????? się pytam....co po każdym przegranym meczu ubliżają każdej kadrze ? Brawo POLSKA !!!!!!!!!!

Janoz - 26 września 2013, 20:53:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@track
Za polaczka to leją w ryj, więc uważaj. Takiego słownictwa używasz pewnie tylko w internecie, bo tak to byś się bał.

@ja - 26 września 2013, 20:54:11 - *.polkowice.vectranet.pl
Wychodzi że Ty jesteś janusz bo wiesz którorzędowy to sport. Na szczęście nie Ty decydujesz dla kogo jest ten portal

:D - 26 września 2013, 21:00:35 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Kornel Sochań

track - 26 września 2013, 21:11:19 - *.static.espol.com.pl
po każdym przegranym meczu jest 3 razy więcej komentarzy pod artykułem, wszystkie hejterskie, to wiele mówi o mentalności ludzi
@Janoz - dla mnie gość, który po wygranej polskiej druzyny zamiast się cieszyć doszukuje się pijanstwa u przeciwników lub wynajduje inne preteksty jest polaczkiem i tyle

ZFCK - 26 września 2013, 22:28:20 - *.play-internet.pl