3 października 2013, 20:50:56 - Tony
LE: Trabzonspor 3-3 Lazio. Gol Adriana Mierzejewskiego

Turecki Trabzonspor zremisował 3-3 (3-1) na własnym boisku z włoskim Lazio w meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Obie drużyny są rywalami Legii Warszawa w grupie J. Cały mecz w barwach gospodarzy rozegrał Adrian Mierzejewski, który najpierw zdobył bramkę po strzale z dystansu, a później zaliczył także asystę przy trafieniu Paulo Henrique.

3 października 2013, 19:00 - Trabzon (Hüseyin Avni Aker Stadyumu)
Trabzonspor Kulübü 3-3 SS Lazio
Yusuf Erdoğan 12, Adrian Mierzejewski 22, Paulo Henrique 34 - Ogenyi Onazi 29, Sergio Floccari 83, 85

Trabzonspor: 1. Onur Kıvrak - 3. Bosingwa, 4. Aykut Demir, 22. Mustafa Yumlu, 92. Olcan Adın - 15. Florent Malouda (64, 25. Alanzinho), 20. Gustavo Colman (57, 18. Aykut Akgün), 16. Didier Zokora, 10. Adrian Mierzejewski, 32. Yusuf Erdoğan - 12. Paulo Henrique.

Lazio: 22. Federico Marchetti - 39. Luis Cavanda, 2. Michaël Ciani, 27. Lorik Cana, 19. Senad Lulić - 7. Felipe Ânderson (79, 14. Keïta Baldé), 5. Lucas Biglia, 8. Hernanes (74, 10. Éderson), 23. Ogenyi Onazi, 87. Antonio Candreva (61, 99. Sergio Floccari) - 34. Brayan Perea.

zonk - 3 października 2013, 20:52:32 - *.sileman.net.pl
brawo Lazio.I gdzie ci wszyscy co mówili, że Trabzon rozjedzie lazio?

bolek1975 - 3 października 2013, 21:00:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No to emocje sie skończyły. Z grupy wychodzi Lazio i Trabsonspor. Legia 4 miejsce i max 1 pkt.

znawca - 3 października 2013, 21:01:54 - *.galileusz.pl
Dobry mecz Mierzejewskiego, aktywny, waleczny, solidny występ okraszony ładnym golem. Sam mecz, to klasyczny mecz dwóch połówek, początkowo ładna, składna, płynna gra Trabzonsporu, później ożywa Lazio i wejście smoka Floccariego daje im remis. Takie mecze ogląda się z przyjemnością.

heh - 3 października 2013, 21:15:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Forza Lazio!

Mądry - 3 października 2013, 21:16:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fajna sprawa jak Polak strzela gola Lazio,gra cały mecz,asystuje.

ss - 3 października 2013, 21:32:20 - *.internetia.net.pl
Doczekamy się kiedyś statystyk asyst na tym portalu?

gti - 3 października 2013, 21:33:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ADRIAN !! K6 pamięta i dziękuje !!! Zrób powtórkę nad kanałkiem

O - 3 października 2013, 21:41:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lazio uratowało mi kupon :D miałem ich postawione z remisem :D dzięki !

ULTRAS - 3 października 2013, 21:45:52 - *.adsl.inetia.pl
grande Lazio

KK - 3 października 2013, 22:03:44 - *.kielce.vectranet.pl
Polscy piłkarze za mało pracują, za dużo zarabiają, Canal Plus za bardzo promuje ten chłam jakim jest T-Mobile Ekstraklasa. Jeśli jakiś grajek prosto kopinie piłkę 2 razy w meczu, po paru dniach jest gościem na żywo w studiu. Potem spotykamy się z kimkolwiek z Europy i ...

Legia!!! - 4 października 2013, 10:42:29 - *.opera-mini.net (*.254.88.238)
mówiłem że ten Trabzon to cieniasy! z takim Lazio (drugim składem!!!!!) nie wygrać

brusli - 4 października 2013, 11:09:12 - *.play-internet.pl
a z kim niby Legia ma zdobyć ten 1 pkt? z Lazio? Trabzonem? Apollonem na wyjeździe? nie ma siły!!!!!!!!!

DENIS - 4 października 2013, 13:45:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Adrian oby tak za tydzień

gteg - 6 października 2013, 13:25:54 - *.centertel.pl
Cieszmy się z małych rzeczy np że Legia zdobędzie jakąś bramkę. O zwycięstwach z taką grą nie ma co marzyć. Niby ta Legia doszła najdalej ze wszystkich naszych ekip, ale gra piach w każdym meczu.