[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Europy 2013/2014

I runda eliminacyjna - 4 lipca, 11 lipca
(Losowanie - 24 czerwca 2013, 13:00 - Nyon)

Víkingur 1-1 FC Inter Turku 4 lipca, 20:00
Finnur Justinussen 75 - Ville Nikkari 20
Toftir
Czichura Saczchere 0-0 FC Vaduz 4 lipca, 16:00
Tbilisi
FK Teteks (Tetovo) 1-1 Pjunik Erewan 4 lipca, 17:45
Genc Hyseni 90 - Wiulen Ajwazjan 81
Skopje
Hibernians FC 1-4 FK Vojvodina (Nowy Sad) 4 lipca, 18:00
Polycarp Obiefule 78 - Petar Škuletić 40, Rodolfo Soares 43 (s), Aboubakar Oumarou 50, Nebojša Kosović 82
Ta' Qali
Žalgiris Wilno 2-2 St Patrick's Athletic FC 4 lipca, 20:10
Pawieł Komołow 23, Kamil Biliński 70 - Conan Byrne 55, Ger O'Brien 87
Milsami Orhei 1-0 Football 1991 Dudelange 4 lipca, 17:00
Gheorghe Andronic 35
Teuta Durrës 3-1 Dacia Chișinău 4 lipca, 20:00
Daniel Xhafa 29, Albi Dosti 68, Bledar Mançaku 73 - Wasilij Pawłow 38
FK Astana (2) 0-1 Botew Płowdiw 4 lipca, 16:00
Tomáš Jirsák 44
Airbus UK Broughton FC 1-1 FK Ventspils 4 lipca, 20:30
Chris Budrys 80 - Simonas Paulius 48
Wrexham
FK Metalurg (Skopje) 0-1 Qarabağ Ağdam 2 lipca, 17:45
Reynaldo 64
FK Sarajevo 1-0 SP Libertas 4 lipca, 20:30
Alen Melunović 19
UE Santa Coloma 1-3 HŠK Zrinjski (Mostar) 4 lipca, 17:30
Víctor Bernat 45 - Ivan Crnov 63, Nebojša Popović 66, Velibor Đurić 77
Andora
JK Trans Narva 0-3 Gefle IF 2 lipca, 18:00
Aleksandr Dubõkin 43 (s), Mikael Dahlberg 57, Jonas Lantto 90
Tallin
Videoton FC Fehérvár 2-1 FK Mladost (Podgorica) 4 lipca, 20:30
Paulo Vinícius 35, Ádám Gyurcsó 41 - Božo Marković 3 (k)
Sliema Wanderers FC 1-1 Xəzər-Lənkəran 2 lipca, 17:45
Stanley Ohawuchi 62 - Nildo 13
Ta' Qali
NK Domžale 0-1 Astra Giurgiu 4 lipca, 20:45
Constantin Budescu 84
Knattspyrnufélag Reykjavíkur 0-0 Glentoran FC 4 lipca, 21:15
FC Flora Tallin 1-1 FK Kukësi 4 lipca, 18:30
Sander Post 11 - Gerhard Progni 79
Lewski Sofia 0-0 Irtysz Pawłodar 4 lipca, 20:00
FK Rudar (Pljevlja) 1-0 Mika Erewan 4 lipca, 20:30
Dejan Damjanović 16
Podgorica
Breiðablik 4-0 FC Santa Coloma 4 lipca, 21:15
Þórður Hreiðarsson 19, Ellert Hreinsson 23, 25, Guðjón Pétur Lýðsson 61 (k)
FC Tiraspol 0-1 Skonto Ryga 4 lipca, 19:00
Ruslan Mingazow 51
SP La Fiorita 0-3 Valletta FC 4 lipca, 21:00
Denni 30 (k), 50, Ian Żammit 90
Serravalle
Drogheda United FC 0-0 Malmö FF 4 lipca, 20:45
Dublin
Crusaders FC 1-2 Rosenborg BK 4 lipca, 20:45
Jordan Owens 22 - John Chibuike 45, Jonas Svensson 77
KF Laçi 0-1 FC Differdange 03 4 lipca, 19:00
Philippe Lebresne 84
Korcza
İnter Baku 1-1 IFK Mariehamn 4 lipca, 18:00
Asif Məmmədov 7 - Alanzo Adlam 72
Íþróttabandalag Vestmannaeyja 1-1 HB Tórshavn 4 lipca, 21:30
Gunnar Már Guðmundsson 16 - Jóhan Troest Davidsen 66
Gandzasar Kapan 1-2 FK Aktobie 4 lipca, 17:00
Artak Daszjan 90 - Siergiej Dawydow 61, Aschat Tagybiergien 78
Erewan
ÍF Fuglafjørður 0-2 Linfield FC 3 lipca, 20:45
Andy Waterworth 68, Philip Lowry 74
Thorshavn
AS La Jeunesse d'Esch 2-0 Turun Palloseura 4 lipca, 18:00
Khalid Bénichou 21, Wang Chu 52
FK Čelik (Nikšić) 1-4 Budapesti Honvéd SE 4 lipca, 17:30
Ilija Radović 16 - Gergely Délczeg 38, Filip Holender 41, 62, Souleymane Diaby 52
Prestatyn Town FC 1-2 Metalurgs Lipawa 4 lipca, 20:00
Andy Parkinson 45 - Jurģis Kalns 16, Iļja Šadčins 62
Rhyl
Bala Town FC 1-0 FC Levadia Tallin 2 lipca, 20:00
Ian Sheridan 4
Rhyl
Torpedo Kutaisi 0-3 MŠK Žilina 4 lipca, 19:00
Tomáš Majtán 58, 84, Róbert Pich 77
Tromsø IL 1-2 NK Celje 4 lipca, 19:00
Miika Koppinen 30 - Andraž Žurej 75, Sebastjan Gobec 84 (k)
Kruoja Pakruojis 0-3 Dinamo Mińsk 4 lipca, 18:00
Hernán Figueredo 63, Siergiej Politiewicz 72, Gleb Rassadkin 84
Szawle
Sūduva Marijampolė 2-2 FK Turnovo 4 lipca, 18:45
Petar Bašić 23, Nerijus Valskis 85 - Zoran Baldovaliev 30, Dejan Blaževski 45 (k)

FC Inter Turku 0-1 Víkingur 11 lipca, 18:00
Hanus Jacobsen 78 (k)
FC Vaduz 1-1 Czichura Saczchere 11 lipca, 19:00
Manuel Sutter 29 - Dżambul Dżigauri 2
Pjunik Erewan 1-0 FK Teteks (Tetovo) 11 lipca, 17:00
Wiulen Ajwazjan 90
FK Vojvodina (Nowy Sad) 3-2 Hibernians FC 11 lipca, 20:30
Enver Alivodić 40, Petar Škuletić 62, 67 - Petar Škuletić 42 (s), Clayton Failla 47 (k)
St Patrick's Athletic FC 1-2 Žalgiris Wilno 11 lipca, 20:45
Killian Brennan 85 (k) - Mantas Kuklys 45, Kamil Biliński 51
Football 1991 Dudelange 0-0 Milsami Orhei 11 lipca, 18:00
Dacia Chișinău 2-0 Teuta Durrës 11 lipca, 19:15
Marian Stoleru 20, Wasilij Pawłow 75
Botew Płowdiw 5-0 FK Astana (2) 11 lipca, 19:30
Marijan Ognjanow 54, Vander 56 (k), Todor Nedelew 58, 75, Boban Grnčarov 71
Burgas
FK Ventspils 0-0 Airbus UK Broughton FC 11 lipca, 17:00
Qarabağ Ağdam 1-0 FK Metalurg (Skopje) 11 lipca, 18:00
Leroy George 85
Baku
SP Libertas 1-2 FK Sarajevo 11 lipca, 21:00
Gianluca Morelli 28 - Anes Haurdić 2, Ognjen Todorović 45
Serravalle
HŠK Zrinjski (Mostar) 1-0 UE Santa Coloma 11 lipca, 18:30
Velibor Đurić 76
Gefle IF 5-1 JK Trans Narva 11 lipca, 17:00
Marcus Hansson 17, Johan Oremo 47, 90, Mikael Dahlberg 50, Erik Törnros 71 - German-Guri Lvov 82
Sundsvall
FK Mladost (Podgorica) 1-0 Videoton FC Fehérvár 11 lipca, 17:30
Ivan Knežević 90 (k)
Xəzər-Lənkəran 1-0 Sliema Wanderers FC 11 lipca, 17:00
Rahid Əmirquliyev 29
Astra Giurgiu 2-0 NK Domžale 11 lipca, 20:00
Nejc Vidmar 50 (s), Sadat Bukari 62
Bukareszt
Glentoran FC 0-3 Knattspyrnufélag Reykjavíkur 11 lipca, 20:30
Gary Martin 23, Jónas Guðni Sævarsson 65, 90
FK Kukësi 0-0 FC Flora Tallin 11 lipca, 19:30
Tirana
Irtysz Pawłodar 2-0 Lewski Sofia 11 lipca, 15:00
Kamoliddin Murzoyev 6, Ulugʻbek Baqoyev 13 (k)
Mika Erewan 1-1 FK Rudar (Pljevlja) 9 lipca, 15:30
Rafajel Ghazarjan 45 - Nenad Stojanović 85
FC Santa Coloma 0-0 Breiðablik 11 lipca, 17:30
Andora
Skonto Ryga 0-1 FC Tiraspol 11 lipca, 18:00
pd. k. 4-2
Jewhen Zariczniuk 80
Valletta FC 1-0 SP La Fiorita 11 lipca, 18:00
Ian Żammit 90 (k)
Ta' Qali
Malmö FF 2-0 Drogheda United FC 11 lipca, 19:00
Emil Forsberg 45, Simon Kroon 90
Rosenborg BK 7-2 Crusaders FC 11 lipca, 19:00
Jon Inge Høiland 15, John Chibuike 34, 50, Bořek Dočkal 57, Tobias Mikkelsen 60, Alexander Sørloth 72, Jonas Svensson 90 - Paul Leeman 49, Jordan Owens 68
FC Differdange 03 2-1 KF Laçi 9 lipca, 19:30
Omar Er Rafik 55, 75 - Valdan Nimani 38
IFK Mariehamn 0-2 İnter Baku 11 lipca, 19:00
Baczana Cchadadze 21 (k), Vaqif Cavadov 86
HB Tórshavn 0-1 Íþróttabandalag Vestmannaeyja 11 lipca, 20:00
Arnar Bragi Bergsson 90 (k)
FK Aktobie 2-1 Gandzasar Kapan 11 lipca, 18:00
Timur Kapadze 2, 54 - Narek Beglarjan 35
Linfield FC 3-0 ÍF Fuglafjørður 10 lipca, 20:45
Michael Gault 40, Jamie Mulgrew 55, Philip Lowry 60
Turun Palloseura 2-1 AS La Jeunesse d'Esch 9 lipca, 18:00
Alexandre Vitali 38 (s), Roope Riski 87 - Wang Chu 80
Budapesti Honvéd SE 9-0 FK Čelik (Nikšić) 11 lipca, 20:30
Filip Holender 14, Souleymane Diaby 23, Drissa Diarra 36, Gergely Délczeg 49 (k), Emanuele Testardi 66 (k), 75, 87, Raffaele Alcibiade 67, Richárd Kozma 81
Metalurgs Lipawa 1-2 Prestatyn Town FC 11 lipca, 18:00
pd. k. 3-4
Valērijs Afanasjevs 17 - Ross Stephens 77, Neil Gibson 90
FC Levadia Tallin 3-1 Bala Town FC 11 lipca, 18:00
Rimo Hunt 6, 21, 50 - Ryan Jones 89
MŠK Žilina 3-3 Torpedo Kutaisi 11 lipca, 17:30
Tomáš Majtán 17, Róbert Pich 23, 62 - Tornike Kapanadze 29, 61, Aleko Mzewaszwili 79
NK Celje 0-2 Tromsø IL 11 lipca, 19:00
Magnus Andersen 4, Morten Moldskred 16
Dinamo Mińsk 5-0 Kruoja Pakruojis 11 lipca, 18:00
Artiom Bykow 5, Hernán Figueredo 14, Dmitrij Syczow 16, 17, Władimir Chwaszczinskij 70
FK Turnovo 2-2 Sūduva Marijampolė 11 lipca, 17:30
pd. k. 5-4
Iljo Mitrov 47, Dejan Blaževski 90 (k) - Nerijus Valskis 43, Tomas Radzinevičius 52
Skopje

II runda eliminacyjna - 18 lipca, 25 lipca
(Losowanie - 24 czerwca 2013, 14:30 - Nyon)

AC Sparta Praga 2-2 BK Häcken 18 lipca, 20:15
David Lafata 33, 66 - Nasiru Mohammed 69, René Makondélé 77
Dila Gori 3-0 Ålborg Boldspilklub 18 lipca, 16:00
Irakli Modebadze 61, Micheil Goreliszwili 68, 90
Tbilisi
Skonto Ryga 2-1 FC Slovan Liberec 18 lipca, 18:30
Valērijs Šabala 39, Artūrs Karašausks 47 - Paulius Grybauskas 8 (s)
Strømsgodset IF 2-2 Debreceni VSC 18 lipca, 19:00
Jørgen Horn 53, Péter Kovács 90 - Ibrahim Sidibé 36, 55 (k)
FC Honka 1-3 Lech Poznań 18 lipca, 18:00 (2000)
Jussi Vasara 17 - Vojo Ubiparip 11, Łukasz Teodorczyk 53, Marcin Kamiński 71
Vantaa
FK Mladost (Podgorica) 2-2 FK Senica 18 lipca, 17:30
Ivan Knežević 54 (k), Taku Ishihara 86 - Jan Kalabiška 34, Lamine Diarrassouba 77
Maccabi Hajfa 2-0 Xəzər-Lənkəran 18 lipca, 19:00
Hen Ezra 37, Alon Turgeman 55
FC Levadia Tallin 0-0 Pandurii Târgu Jiu 16 lipca, 18:00
Petrolul Ploiești 3-0 Víkingur 18 lipca, 19:00
Pablo de Lucas 26, Gheorghe Grozav 49, 68
FK Crvena zvezda (Belgrad) 2-0 Íþróttabandalag Vestmannaeyja 18 lipca, 20:30
Nejc Pečnik 12, Nikola Mijailović 76
Czornomoreć Odessa 2-0 Dacia Chișinău 18 lipca, 19:00
Siergiej Samodin 46, Ołeksij Antonow 90
Qarabağ Ağdam 2-1 Piast Gliwice 18 lipca, 18:00 (11 000)
Richard 40, Reynaldo 83 - Marcin Robak 18
Baku
AS Anórthossis Ammochóstou 3-0 Gefle IF 18 lipca, 19:00
Gonzalo García 12 (k), Roberto Colautti 33, 84
FC Thun 1898 2-0 Czichura Saczchere 18 lipca, 19:30
Sékou Sanogo 12, Enrico Schirinzi 38
HNK Hajduk (Split) 2-1 FK Turnovo 18 lipca, 20:30
Marko Bencun 8, Mario Maloča 79 - Dejan Blaževski 45 (k)
Śląsk Wrocław 4-0 FK Rudar (Pljevlja) 18 lipca, 20:45 (14 797)
Marco Paixão 5, 9, Waldemar Sobota 56, Sebino Plaku 70
HNK Rijeka 5-0 Prestatyn Town FC 18 lipca, 21:00
Leon Benko 19, 23, 59, Vedran Jugović 67, Damir Zlomislić 85
Szachtior Soligorsk 1-1 Milsami Orhei 18 lipca, 18:00
Pawieł Sitko 16 - Petru Leucă 56
IFK Göteborg 0-0 FK AS Trenčín 18 lipca, 19:00
Helsingborg
Rosenborg BK 0-1 Saint Johnstone FC 18 lipca, 19:00
Frazer Wright 18
Breiðablik 0-0 SK Sturm Graz 18 lipca, 21:15
AÓ Xánthi 0-1 Linfield FC 18 lipca, 20:15
Aaron Burns 25
FK Ventspils 1-0 AS La Jeunesse d'Esch 18 lipca, 17:00
Eric Hoffmann 10 (s)
Malmö FF 2-0 Hibernian FC 18 lipca, 19:00
Jiloan Hamad 11, Magnus Eriksson 13
Dinamo Mińsk 1-2 NK Lokomotiva (Zagrzeb) 18 lipca, 18:00
Lazar Veselinović 62 - Mario Šitum 11, Petar Mišić 40
Trabzonspor Kulübü 4-2 Derry City FC 18 lipca, 20:30
Adrian Mierzejewski 10, Paulo Henrique 16, Barry Molloy 39 (s), Giray Kaçar 52 - David McDaid 24, Patrick Kavanagh 32
Irtysz Pawłodar 3-2 NK Široki Brijeg 18 lipca, 16:00
Dmitrij Szomko 14, Igor Jurin 41, Gafurżan Sujumbajew 86 - Krešimir Kordić 56, Dalibor Šilić 64
IL Hødd 1-0 FK Aktobie 18 lipca, 19:00
Espen Standal 28
Astra Giurgiu 1-1 AS Omónia Lefkossías 18 lipca, 20:30
Fwayo Tembo 8 - João Paulo 66
Bukareszt
FK Jagodina 2-3 Rubin Kazań 18 lipca, 20:00
Dario Damjanović 72, Miloš Lepović 90 - Aleksandr Prudnikow 12, Bibras Natcho 21, Salomón Rondón 87
Beroe Stara Zagora 1-4 Hapoel Tel Awiw 18 lipca, 18:30
Wencisław Christow 25 - Lucas Sasha 5, Omer Damari 9, 53, Itay Shechter 60
NK Olimpija (Lublana) 3-1 MŠK Žilina 18 lipca, 20:45
Andraž Šporar 19, Enis Đurkovič 26, Đorđe Ivelja 90 - Michal Škvarka 82
Knattspyrnufélag Reykjavíkur 1-3 Royal Standard de Liège 18 lipca, 21:15
Kjartan Finnbogason 35 - Kanu 44, Michy Batshuayi 62, Paul-José M'Poku 90
Valletta FC 1-1 FK Mińsk 18 lipca, 19:30
Ryan Fenech 45 - Aleksandr Sacziwko 6
Ta' Qali
FC Differdange 03 2-1 FC Utrecht 18 lipca, 19:30
Omar Er Rafik 26, 57 - Jacob Mulenga 2
Luksemburg
Žalgiris Wilno 2-0 Pjunik Erewan 18 lipca, 20:10
Kamil Biliński 47, Rytis Leliūga 66
HŠK Zrinjski (Mostar) 1-1 Botew Płowdiw 18 lipca, 18:30
Deni Simeunović 21 - Romario Kortzorg 48
Tromsø IL 2-0 İnter Baku 18 lipca, 19:00
Zdeněk Ondrášek 43, Magnus Andersen 62
FK Kukësi 3-2 FK Sarajevo 18 lipca, 19:30
Yll Hoxha 24, Lazar Popović 45, Igli Allmuça 58 - Lazar Popović 32 (s), Ognjen Todorović 33
Tirana
FK Vojvodina (Nowy Sad) 2-0 Budapesti Honvéd SE 18 lipca, 20:30
Branislav Trajković 19, Stojan Vranješ 71 (k)

BK Häcken 1-0 AC Sparta Praga 25 lipca, 19:00
Martin Ericsson 84
Göteborg
Ålborg Boldspilklub 0-0 Dila Gori 25 lipca, 20:15
FC Slovan Liberec 1-0 Skonto Ryga 25 lipca, 19:00
John Delarge 14
Debreceni VSC 0-3 Strømsgodset IF 25 lipca, 20:30
Péter Kovács 35, Bismark Adjei-Boateng 51, Øyvind Storflor 58
Nyíregyháza
Lech Poznań 2-1 FC Honka 25 lipca, 20:45 (15 103)
Łukasz Teodorczyk 6, Tomasz Kędziora 40 - Sampo Koskinen 8
FK Senica 0-1 FK Mladost (Podgorica) 25 lipca, 19:30
Bojan Kaljević 38
Xəzər-Lənkəran 0-8 Maccabi Hajfa 25 lipca, 18:00
Alon Turgeman 7, Yaniv Katan 10, Rayo 13 (k), 62, Shimon Abuhatzira 26, 44, Hen Ezra 41, Eyal Golsa 76
Pandurii Târgu Jiu 4-0 FC Levadia Tallin 25 lipca, 19:00
Deivydas Matulevičius 7, Érico 35, 57, Nicandro Breeveld 39
Víkingur 0-4 Petrolul Ploiești 25 lipca, 20:00
Atli Gregersen 5 (s), Hamza Younès 11, 63, Gheorghe Grozav 77
Toftir
Íþróttabandalag Vestmannaeyja 0-0 FK Crvena zvezda (Belgrad) 25 lipca, 20:30
Dacia Chișinău 2-1 Czornomoreć Odessa 25 lipca, 19:15
Nicolae Orlovschi 45, Ghenadie Orbu 64 - Ołeksij Haj 26
Piast Gliwice 2-2 Qarabağ Ağdam 25 lipca, 17:30 (5744)
pd.
Mateusz Matras 29, Marcin Robak 36 - Leroy George 8, Ulrich Kapolongo 108
Gefle IF 4-0 AS Anórthossis Ammochóstou 25 lipca, 19:00
Jakob Orlov 25, 86, Alexander Faltsetas 67, Mikael Dahlberg 87
Czichura Saczchere 1-3 FC Thun 1898 25 lipca, 18:00
Giorgi Rechwiaszwili 6 - Waża Lomaszwili 45 (s), Cássio 49, Marco Schneuwly 84
Tbilisi
FK Turnovo 1-1 HNK Hajduk (Split) 25 lipca, 17:45
Saško Pandev 70 - Mijo Caktaš 60
Skopje
FK Rudar (Pljevlja) 2-2 Śląsk Wrocław 25 lipca, 17:30 (300)
Miroje Jovanović 56, Adi Bambur 90 - Waldemar Sobota 31, Marco Paixão 34
Podgorica
Prestatyn Town FC 0-3 HNK Rijeka 25 lipca, 20:00
Ivan Močinić 37, Ivan Boras 40, Goran Mujanović 65
Rhyl
Milsami Orhei 1-1 Szachtior Soligorsk 25 lipca, 17:00
pd. k. 4-2
Guilherme 6 - Nikołaj Kaszewskij 30
FK AS Trenčín 2-1 IFK Göteborg 25 lipca, 17:00
Fanendo Adi 15, 71 - Philip Haglund 82
Dubnica nad Váhom
Saint Johnstone FC 1-1 Rosenborg BK 25 lipca, 20:45
Stevie May 21 - Alexander Søderlund 5
SK Sturm Graz 0-1 Breiðablik 25 lipca, 18:00
Ellert Hreinsson 39
Linfield FC 1-2 AÓ Xánthi 25 lipca, 20:45
pd.
Michael Gault 99 - Marcelinho 27, 105
Hibernian FC 0-7 Malmö FF 25 lipca, 20:45
Magnus Eriksson 21, Emil Forsberg 26, Markus Halsti 30, Miiko Albornoz 42, Tokelo Rantie 60, Jiloan Hamad 64, Simon Kroon 73
NK Lokomotiva (Zagrzeb) 2-3 Dinamo Mińsk 25 lipca, 20:00
Petar Mišić 68, Mario Šitum 72 - Lazar Veselinović 41, 82, Hernán Figueredo 59
Derry City FC 0-3 Trabzonspor Kulübü 25 lipca, 20:45
Paulo Henrique 56, 82, Abdulkadir Özdemir 90
NK Široki Brijeg 2-0 Irtysz Pawłodar 25 lipca, 20:30
Vedran Ješe 20, Jure Ivanković 76
FK Aktobie 2-0 IL Hødd 25 lipca, 18:00
Siergiej Dawydow 5, 61
AS Omónia Lefkossías 1-2 Astra Giurgiu 25 lipca, 19:00
Łukasz Gikiewicz 55 - Constantin Budescu 39, 69
Rubin Kazań 1-0 FK Jagodina 25 lipca, 17:00
Gökdeniz Karadeniz 52
Hapoel Tel Awiw 2-2 Beroe Stara Zagora 25 lipca, 19:00
Omer Damari 22 (k), 61 - Płamen Krumow 45, David Caiado 71
MŠK Žilina 2-0 NK Olimpija (Lublana) 25 lipca, 17:30
Jakub Paur 38, 55
Royal Standard de Liège 3-1 Knattspyrnufélag Reykjavíkur 25 lipca, 20:30
Frédéric Bulot 26, Imoh Ezekiel 68, 72 - Emil Atlason 69
FK Mińsk 2-0 Valletta FC 25 lipca, 17:00
Roman Wasiluk 53, Witalij Kibuk 60
Żodzino
FC Utrecht 3-3 FC Differdange 03 25 lipca, 19:30
Jacob Mulenga 45, 49, 54 - Omar Er Rafik 25, Geoffrey Franzoni 64 (k), Yannick Bastos 72
AS La Jeunesse d'Esch 1-4 FK Ventspils 25 lipca, 18:00
Khalid Bénichou 39 - Simonas Paulius 33, Jurijs Žigajevs 47, Wadim Janczuk 51, Daniils Turkovs 65
Pjunik Erewan 1-1 Žalgiris Wilno 25 lipca, 18:00
Wiulen Ajwazjan 55 - Mantas Kuklys 88 (k)
Botew Płowdiw 2-0 HŠK Zrinjski (Mostar) 25 lipca, 19:30
Marijan Ognjanow 80, Todor Nedelew 88
Burgas
İnter Baku 1-0 Tromsø IL 25 lipca, 18:00
Baczana Cchadadze 76
FK Sarajevo 0-0 FK Kukësi 25 lipca, 21:00
Budapesti Honvéd SE 1-3 FK Vojvodina (Nowy Sad) 25 lipca, 20:30
Drissa Diarra 44 - Nemanja Bilbija 27, Enver Alivodić 41, Stojan Vranješ 64

III runda eliminacyjna - 1 sierpnia, 8 sierpnia
(Losowanie - 19 lipca 2013, 13:00 - Nyon)

Swansea City AFC 4-0 Malmö FF 1 sierpnia, 20:45
Michu 37, Wilfried Bony 55, 59, Alejandro Pozuelo 86
Sevilla FC 3-0 FK Mladost (Podgorica) 1 sierpnia, 21:30
Carlos Bacca 18, Diego Perotti 82 (k), Daniel Carriço 90
AS Saint-Étienne Loire 3-0 Milsami Orhei 1 sierpnia, 20:30
Brandão 3, 82, Renaud Cohade 21
NK Široki Brijeg 1-3 Udinese Calcio 1 sierpnia, 20:45
Dino Ćorić 77 - Antonio Di Natale 16, Luis Muriel 31, 39
Zenica
Petrolul Ploiești 1-1 SBV Vitesse 1 sierpnia, 18:00
Gheorghe Grozav 84 - Jonathan Reis 52 (k)
FK Jablonec nad Nisou 1997 2-1 Strømsgodset IF 1 sierpnia, 18:00
Karel Piták 17 (k), Jan Vošahlík 90 - Vít Beneš 39 (s)
FC Slovan Liberec 2-1 FC Zürich 1 sierpnia, 20:15
Michael Rabušic 66, 81 - Davide Chiumiento 5 (k)
FK Kukësi 2-0 Metałurh Donieck 1 sierpnia, 19:30
Lucas Malacarne 6, Renato Malota 83
Tirana
Śląsk Wrocław 1-0 Club Brugge KV 1 sierpnia, 20:45 (17 134)
Sebino Plaku 64
Randers FC 1-2 Rubin Kazań 1 sierpnia, 18:30
Jonas Borring 61 - Dmitrij Torbinskij 12, Salomón Rondón 42
AGS Astéras Trípolis 1-1 SK Rapid Wiedeń 1 sierpnia, 20:30
Geórgios Zissópoulos 27 - Terrence Boyd 32 (k)
Motherwell FC 0-2 Kubań Krasnodar 1 sierpnia, 20:45
Iwelin Popow 52, 78
Botew Płowdiw 1-1 VfB Stuttgart 1893 1 sierpnia, 19:30
Waleri Domowczijski 73 - Vedad Ibišević 67
Burgas
GD Estoril-Praia 0-0 Hapoel Ramat Gan 1 sierpnia, 21:00
FK Vojvodina (Nowy Sad) 2-2 Bursaspor Kulübü 1 sierpnia, 20:00
Miroslav Vulićević 71, Aboubakar Oumarou 81 - Pablo Batalla 36 (k), Tayé Taïwo 90
FK AS Trenčín 1-3 Astra Giurgiu 1 sierpnia, 17:00
Jakub Holúbek 82 - Constantin Budescu 8, Fwayo Tembo 49, Kehinde Fatai 51
Dubnica nad Váhom
FK Mińsk 0-1 Saint Johnstone FC 1 sierpnia, 18:00
Steve MacLean 69
Grodno
HNK Rijeka 2-1 MŠK Žilina 1 sierpnia, 19:00
Anas Sharbini 3, Zoran Kvržić 59 - Tomáš Majtán 74
HNK Hajduk (Split) 0-1 Dila Gori 1 sierpnia, 21:00
Giorgi Iluridze 24
FK Ventspils 0-0 Maccabi Hajfa 1 sierpnia, 18:00
Ryga
Qarabağ Ağdam 1-0 Gefle IF 1 sierpnia, 18:00
Reynaldo 89
Baku
FK Aktobie 1-0 Breiðablik 1 sierpnia, 18:00
Marat Chajrullin 90
Pandurii Târgu Jiu 1-1 Hapoel Tel Awiw 1 sierpnia, 20:00
Dan Nistor 4 - Lucas Sasha 29
Kluż-Napoka
Žalgiris Wilno 1-0 Lech Poznań 1 sierpnia, 18:30 (5000)
Egidijus Vaitkūnas 44
BK Häcken 1-2 FC Thun 1898 1 sierpnia, 19:00
Martin Ericsson 64 - Luca Zuffi 33, 63
Göteborg
Tromsø IL 1-0 FC Differdange 03 1 sierpnia, 19:00
Zdeněk Ondrášek 76
Czornomoreć Odessa 3-1 FK Crvena zvezda (Belgrad) 1 sierpnia, 18:15
Sito Riera 32, Franck Dja Djédjé 38, Ołeksij Antonow 78 (k) - Vukan Savićević 59
Dinamo Mińsk 0-1 Trabzonspor Kulübü 1 sierpnia, 18:00
Paulo Henrique 41
Brześć
AÓ Xánthi 1-2 Royal Standard de Liège 1 sierpnia, 20:30
Serge Dié 36 - Geoffrey Mujangi Bia 18, Laurent Ciman 74

Malmö FF 0-0 Swansea City AFC 8 sierpnia, 19:45
FK Mladost (Podgorica) 1-6 Sevilla FC 8 sierpnia, 20:30
Miloš Pavićević 90 - Vitolo 10, Raul Rusescu 23, 39, Bryan Rabello 33, Coke 37, 60
Milsami Orhei 0-3 AS Saint-Étienne Loire 8 sierpnia, 19:00
Brandão 29, Romain Hamouma 39, Bănel Nicoliță 69
Kiszyniów
Udinese Calcio 4-0 NK Široki Brijeg 8 sierpnia, 20:45
Antonio Di Natale 9, Andrea Lazzari 82, Dušan Basta 86, Matěj Vydra 90
Triest
SBV Vitesse 1-2 Petrolul Ploiești 8 sierpnia, 20:00
Jan-Arie van der Heijden 72 - Damien Boudjemaa 21, Gheorghe Grozav 90
Strømsgodset IF 1-3 FK Jablonec nad Nisou 1997 8 sierpnia, 20:00
Ola Kamara 71 - Michal Hubník 15, Ondřej Vaněk 81, Karel Piták 90
FC Zürich 1-2 FC Slovan Liberec 8 sierpnia, 19:30
Amine Chermiti 17 - Martin Frýdek 64, Serhij Rybałka 85
Metałurh Donieck 1-0 FK Kukësi 8 sierpnia, 18:15
Welizar Dimitrow 27
Club Brugge KV 3-3 Śląsk Wrocław 8 sierpnia, 20:45 (25 945)
Lior Rafaelov 58, Óscar Duarte 80, Tom De Sutter 90 - Waldemar Sobota 9, 76, Marco Paixão 60
Rubin Kazań 2-0 Randers FC 8 sierpnia, 18:00
César Navas 18, Roman Eremenko 86
SK Rapid Wiedeń 3-1 AGS Astéras Trípolis 8 sierpnia, 20:30
Athanássios Pétsos 26, Louis Schaub 62, 85 - Sebastián Grazzini 57
Kubań Krasnodar 1-0 Motherwell FC 8 sierpnia, 19:00
Stephen McManus 50 (s)
VfB Stuttgart 1893 0-0 Botew Płowdiw 8 sierpnia, 20:20
Großaspach
Hapoel Ramat Gan 0-1 GD Estoril-Praia 8 sierpnia, 19:00
Evandro 11 (k)
Bursaspor Kulübü 0-3 FK Vojvodina (Nowy Sad) 8 sierpnia, 19:30
Aboubakar Oumarou 9, Stojan Vranješ 29, Andrija Kaluđerović 83
Astra Giurgiu 2-2 FK AS Trenčín 8 sierpnia, 18:00
Mirko Ivanovski 86, Fwayo Tembo 89 - Fanendo Adi 83, Gino van Kessel 88
Bukareszt
Saint Johnstone FC 0-1 FK Mińsk 8 sierpnia, 20:45
pd. k. 2-3
Miloš Rnić 75
MŠK Žilina 1-1 HNK Rijeka 8 sierpnia, 17:30
Jaroslav Mihalík 89 - Nikola Pokrivač 50
Dila Gori 1-0 HNK Hajduk (Split) 8 sierpnia, 18:00
Grigol Dolidze 82
Tbilisi
Maccabi Hajfa 3-0 FK Ventspils 8 sierpnia, 18:30
Vitālijs Smirnovs 35 (s), Rayo 41, 53
Gefle IF 0-2 Qarabağ Ağdam 8 sierpnia, 19:00
Chumbinho 41, Reynaldo 50
Breiðablik 1-0 FK Aktobie 8 sierpnia, 22:00
pd. k. 1-2
Finnur Orri Margeirsson 27
Reykjavik
Hapoel Tel Awiw 1-2 Pandurii Târgu Jiu 8 sierpnia, 19:00
Omer Damari 21 (k) - Eric Pereira 34, Alexandru Ciucur 50
Lech Poznań 2-1 Žalgiris Wilno 8 sierpnia, 19:00 (16 326)
Łukasz Teodorczyk 87, Luka Perić 90 (s) - Rytis Leliūga 29
po meczu czerwonymi kartkami zostali ukarani zawodnik Lecha - Łukasz Teodorczyk za drugą żółtą i Žalgirisu - Andrius Velička
FC Thun 1898 1-0 BK Häcken 8 sierpnia, 19:30
Sékou Sanogo 69
FC Differdange 03 1-0 Tromsø IL 8 sierpnia, 19:30
pd. k. 3-4
Omar Er Rafik 46
FK Crvena zvezda (Belgrad) 0-0 Czornomoreć Odessa 8 sierpnia, 20:30
Trabzonspor Kulübü 0-0 Dinamo Mińsk 8 sierpnia, 20:00
Royal Standard de Liège 2-1 AÓ Xánthi 8 sierpnia, 20:30
Frédéric Bulot 53, Igor de Camargo 70 - Julián de Guzmán 84

IV runda eliminacyjna - 22 sierpnia, 29 sierpnia
(Losowanie - 9 sierpnia 2013, 13:00 - Nyon)

Kubań Krasnodar 1-0 Feyenoord Rotterdam 22 sierpnia, 18:00
Ibrahima Baldé 60
Apóllon FC 2-0 OGC Nice-Côte d'Azur 22 sierpnia, 20:00
Gastón Sangoy 54, 63
Stróvolos
IF Elfsborg 1-1 FC Nordsjælland 22 sierpnia, 20:00
Johan Larsson 74 - Morten Nordstrand 34
FK Jablonec nad Nisou 1997 1-2 Real Betis Balompié 22 sierpnia, 18:00
Jan Kopic 43 - Jorge Molina 21, Cedric Mabwati 86
Molde FK 0-2 Rubin Kazań 22 sierpnia, 19:00
Salomón Rondón 21, 90
SV Zulte Waregem 1-1 APÓEL (Nikozja) 22 sierpnia, 20:45
Junior Malanda 21 - Nektários Alexándrou 88
Bruksela
FK Aktobie 2-3 Dynamo Kijów 22 sierpnia, 15:00
Benoît Trémoulinas 37 (s), Marat Chajrullin 65 - Andrij Jarmołenko 16, Brown Ideye 52, Younès Belhanda 57
Sevilla FC 4-1 Śląsk Wrocław 22 sierpnia, 21:30 (18 000)
Ivan Rakitić 36, Marko Marin 67, 89, Kévin Gameiro 85 - Marco Paixão 16
HNK Rijeka 2-1 VfB Stuttgart 1893 22 sierpnia, 20:30
Leon Benko 74, Zoran Kvržić 87 - Vedad Ibišević 89
FK Vojvodina (Nowy Sad) 1-1 Sheriff Tiraspol 22 sierpnia, 20:30
Petar Škuletić 54 - Ismaił Isa 36
SK Rapid Wiedeń 1-0 Dila Gori 22 sierpnia, 21:05
Louis Schaub 42
Swansea City AFC 5-1 Petrolul Ploiești 22 sierpnia, 20:05
Wayne Routledge 14, 25, Michu 22, Wilfried Bony 59, Alejandro Pozuelo 70 - Gheorghe Grozav 87
FC Salzburg 5-0 Žalgiris Wilno 22 sierpnia, 19:00
Jonathan Soriano 29, 37, 63, Sadio Mané 40, Martin Hinteregger 68
Czornomoreć Odessa 1-0 Skënderbeu Korçë 22 sierpnia, 20:30
Ołeksij Haj 75
FK Kukësi 0-2 Trabzonspor Kulübü 22 sierpnia, 19:30
Adrian Mierzejewski 31 (k), Paulo Henrique 68
Tirana
Tromsø IL 2-1 Beşiktaş JK 22 sierpnia, 20:00
Thomas Kind Bendiksen 49 (k), Josh Pritchard 68 - Hugo Almeida 9
APS Atrómitos Athinón 1-3 AZ (Alkmaar) 22 sierpnia, 18:30
Dimítrios Papadópoulos 76 (k) - Jóhann Guðmundsson 51, 90, Aron Jóhannsson 73
Qarabağ Ağdam 0-2 Eintracht Frankfurt 22 sierpnia, 18:00
Alexander Meier 6, 75
Baku
Maccabi Tel Awiw - PAÓK 22 sierpnia
14 sierpnia UEFA wykluczyła Metalista Charków z rozgrywek Ligi Mistrzów w wyniku postępowania dyscyplinarnego - w miejsce Ukraińców do IV rundy eLM został przesunięty PAÓK. Rywal PAÓK-u w IV rundzie eLE (Maccabi Tel Awiw) awansował do fazy grupowej bez gry
Esbjerg fB 4-3 AS Saint-Étienne Loire 22 sierpnia, 19:00
Peter Ankersen 26, 80, Mick van Buren 64, Hans Henrik Andreasen 75 - Franck Tabanou 22, Romain Hamouma 42, Loïc Perrin 70
Pandurii Târgu Jiu 0-1 SC Braga 22 sierpnia, 20:00
Yazalde 51
Kluż-Napoka
Fimleikafélag Hafnarfjarðar 0-2 KRC Genk 22 sierpnia, 20:00
Jelle Vossen 44, Sam Tillen 79 (s)
FK Mińsk 0-2 Royal Standard de Liège 22 sierpnia, 18:30
Michy Batshuayi 56, Frédéric Bulot 82
Grodno
FC Sankt Gallen 1-1 Spartak Moskwa 22 sierpnia, 19:00
Marco Mathys 47 - Jura Mowsisjan 37
Grasshopper-Club Zurych 1-2 ACF Fiorentina 22 sierpnia, 21:00
Anatole N'Gamukol 64 - Juan Cuadrado 13, Mario Gómez 46
Maccabi Hajfa 2-0 Astra Giurgiu 22 sierpnia, 18:30
Rayo 30, Alon Turgeman 61
Udinese Calcio 1-3 FC Slovan Liberec 22 sierpnia, 20:45
Gabriel Silva 35 - Serhij Rybałka 16, John Delarge 49, Ondřej Kušnír 83
Triest
Dinamo Tbilisi 0-5 Tottenham Hotspur FC 22 sierpnia, 18:00
Andros Townsend 12, Paulinho 44, Roberto Soldado 58, 68, Danny Rose 65
GD Estoril-Praia 2-0 FC Pasching 22 sierpnia, 21:30
Evandro 10, Carlitos 40
JK Nõmme Kalju 1-3 Dnipro Dniepropietrowsk 22 sierpnia, 19:00
Janar Toomet 54 - Jewhen Sełezniow 23 (k), Giuliano 36, Roman Zozula 53
Tallin
FK Partizan (Belgrad) 1-0 FC Thun 1898 22 sierpnia, 20:30
Miloš Jojić 70

Feyenoord Rotterdam 1-2 Kubań Krasnodar 29 sierpnia, 21:00
Graziano Pellè 7 - Iwelin Popow 19, Gheorghe Bucur 50
OGC Nice-Côte d'Azur 1-0 Apóllon FC 29 sierpnia, 20:00
Darío Cvitanich 4
FC Nordsjælland 0-1 IF Elfsborg 29 sierpnia, 18:00
Mikkel Beckmann 71
Real Betis Balompié 6-0 FK Jablonec nad Nisou 1997 29 sierpnia, 21:30
Rubén Castro 18, Vít Beneš 28 (s), Javier Matilla 50, Jorge Molina 57, Braian Rodríguez 73, Xavi Torres 81
Rubin Kazań 3-0 Molde FK 29 sierpnia, 17:00
Aleksandr Prudnikow 33, Roman Eremenko 50, Sardar Azmoun 84
APÓEL (Nikozja) 1-2 SV Zulte Waregem 29 sierpnia, 19:00
Efstáthios Alonéftis 52 - Habib Habibou 12, Jens Naessens 90
Dynamo Kijów 5-1 FK Aktobie 29 sierpnia, 18:00
Jeremain Lens 9, Roman Bezus 30, Dieumerci Mbokani 36, Brown Ideye 52 (k), Ołeh Husiew 73 - Aleksandr Geynrix 37 (k)
Śląsk Wrocław 0-5 Sevilla FC 29 sierpnia, 20:45 (41 955)
Ivan Rakitić 22, Carlos Bacca 38, 87, Jairo Samperio 71, Diego Perotti 78
VfB Stuttgart 1893 2-2 HNK Rijeka 29 sierpnia, 18:00
Christian Gentner 34, Luka Marić 75 (s) - Leon Benko 30, Goran Mujanović 90
Sheriff Tiraspol 2-1 FK Vojvodina (Nowy Sad) 29 sierpnia, 19:00
Jhulliam 59, Fernando 67 - Nikola Leković 90
Dila Gori 0-3 SK Rapid Wiedeń 29 sierpnia, 18:00
Louis Schaub 45, Marcel Sabitzer 63, Brian Behrendt 90
Tbilisi
Petrolul Ploiești 2-1 Swansea City AFC 29 sierpnia, 19:30
Njongo Priso 73, Hamza Younès 83 - Roland Lamah 74
Žalgiris Wilno 0-2 FC Salzburg 29 sierpnia, 20:30
Kevin Kampl 60, Marco Meilinger 74
Skënderbeu Korçë 1-0 Czornomoreć Odessa 29 sierpnia, 20:00
pd. k. 6-7
Andi Ribaj 19
Tirana
Trabzonspor Kulübü 3-1 FK Kukësi 29 sierpnia, 18:30
Paulo Henrique 14, 64, Florent Malouda 54 - Lazar Popović 11
Beşiktaş JK 2-0 Tromsø IL 29 sierpnia, 19:30
Hugo Almeida 52, Oğuzhan Özyakup 54
AZ (Alkmaar) 0-2 APS Atrómitos Athinón 30 sierpnia, 11:00
Dimítrios Papadópoulos 53, Athanássios Karagoúnis 75
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 19:00) mecz przerwany w 59. minucie przy stanie 0-1 z powodu pożaru na stadionie / w drugim terminie dokończony
Eintracht Frankfurt 2-1 Qarabağ Ağdam 29 sierpnia, 20:30
Alexander Meier 10, Takashi Inui 75 - Reynaldo 58
PAÓK - Maccabi Tel Awiw 29 sierpnia
AS Saint-Étienne Loire 0-1 Esbjerg fB 29 sierpnia, 19:00
Moustapha Bayal Sall 73 (s)
SC Braga 0-2 Pandurii Târgu Jiu 29 sierpnia, 21:30
pd.
Alin Buleică 15, Alexandru Ciucur 117
KRC Genk 5-2 Fimleikafélag Hafnarfjarðar 29 sierpnia, 20:00
Jelle Vossen 5, Kara Mbodj 52, Anthony Limbombe 57, Fabien Camus 59, 78 - Ólafur Snorrason 27, Björn Sverrisson 48
Royal Standard de Liège 3-1 FK Mińsk 29 sierpnia, 20:30
Paul-José M'Poku 3, Igor de Camargo 6, Geoffrey Mujangi Bia 35 - Witalij Kibuk 8
Spartak Moskwa 2-4 FC Sankt Gallen 29 sierpnia, 17:00
Araz Özbiliz 1, Jura Mowsisjan 83 - Goran Karanović 17, 32, Roberto Rodríguez 36, Dejan Janjatović 88
Chimki
ACF Fiorentina 0-1 Grasshopper-Club Zurych 29 sierpnia, 21:00
Nassim Ben Khalifa 41
Astra Giurgiu 1-1 Maccabi Hajfa 29 sierpnia, 18:00
Valerică Găman 27 - Rayo 34
Piatra Neamț
FC Slovan Liberec 1-1 Udinese Calcio 29 sierpnia, 19:00
John Delarge 23 - Andrea Lazzari 42
Tottenham Hotspur FC 3-0 Dinamo Tbilisi 29 sierpnia, 21:05
Jermain Defoe 40, 45, Lewis Holtby 69
FC Pasching 1-2 GD Estoril-Praia 29 sierpnia, 20:30
Daniel Sobkova 57 - Luís Leal 21, 52
Linz
Dnipro Dniepropietrowsk 2-0 JK Nõmme Kalju 29 sierpnia, 20:30
Aleksandre Kobachidze 39, Roman Zozula 70
FC Thun 1898 3-0 FK Partizan (Belgrad) 29 sierpnia, 20:00
Christian Schneuwly 15, Marco Schneuwly 48, Luca Zuffi 75

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2013, 13:00 - Monako)
Po zakończeniu IV rundy eliminacyjnej Beşiktaş JK został wykluczony z rozgrywek - jego miejsce w fazie grupowej zajął Tromsø IL.
W związku z wykluczeniem Fenerbahçe SK z rozgrywek, o obsadzie zwolnionego miejsca w fazie grupowej zdecydowało losowanie, w którym wzięły udział 29 drużyny, które odpadły w IV rundzie eliminacyjnej (30 sierpnia 2013, 9:00) - dodatkowe miejsce otrzymał APÓEL.

València CF 0-3 Swansea City AFC 19 września, 19:00 (32 305)
Wilfried Bony 15, Michu 58, Jonathan de Guzmán 62
FC Sankt Gallen 2-0 Kubań Krasnodar 19 września, 19:00 (12 551)
Goran Karanović 56, Marco Mathys 76

Kolejka 2 - 3 października

Kubań Krasnodar 0-2 València CF 3 października, 18:00 (29 300)
Paco Alcácer 73, Sofiane Feghouli 81
Swansea City AFC 1-0 FC Sankt Gallen 3 października, 21:05 (15 397)
Wayne Routledge 52

Kolejka 3 - 24 października

Swansea City AFC 1-1 Kubań Krasnodar 24 października, 21:05 (14 964)
Michu 68 - Djibril Cissé 90 (k)
València CF 5-1 FC Sankt Gallen 24 października, 21:05 (26 645)
Paco Alcácer 12, Fede Cartabia 21, 30, Ricardo Costa 32, Sergio Canales 71 - Stéphane Nater 74

Kolejka 4 - 7 listopada

Kubań Krasnodar 1-1 Swansea City AFC 7 listopada, 18:00 (27 843)
Ibrahima Baldé 90 - Wilfried Bony 9
FC Sankt Gallen 2-3 València CF 7 listopada, 19:00 (16 951)
Stéphane Besle 37, Goran Karanović 66 - Pablo Piatti 30, 75, Sergio Canales 86

Kolejka 5 - 28 listopada

Swansea City AFC 0-1 València CF 28 listopada, 21:05 (17 896)
Dani Parejo 20
Kubań Krasnodar 4-0 FC Sankt Gallen 28 listopada, 18:00 (19 032)
Lorenzo Melgarejo 3, 71, Władisław Ignatjew 54, Charles Kaboré 90

Kolejka 6 - 12 grudnia

València CF 1-1 Kubań Krasnodar 12 grudnia, 19:00 (14 581)
Paco Alcácer 67 - Lorenzo Melgarejo 84
FC Sankt Gallen 1-0 Swansea City AFC 12 grudnia, 19:00 (15 298)
Marco Mathys 80

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  València CF 6 13 4 1 1 12-7 1 1 1 6-5 3 0 0 6-2
2.  Swansea City AFC 6 8 2 2 2 6-4 1 1 1 2-2 1 1 1 4-2
3.  Kubań Krasnodar 6 6 1 3 2 7-7 1 1 1 5-3 0 2 1 2-4 2 3 1 0 1 4-2
4.  FC Sankt Gallen 6 6 2 0 4 6-13 2 0 1 5-3 0 0 3 1-10 2 3 1 0 1 2-4

Grupa B
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2013, 13:00 - Monako)
Po zakończeniu IV rundy eliminacyjnej Beşiktaş JK został wykluczony z rozgrywek - jego miejsce w fazie grupowej zajął Tromsø IL.
W związku z wykluczeniem Fenerbahçe SK z rozgrywek, o obsadzie zwolnionego miejsca w fazie grupowej zdecydowało losowanie, w którym wzięły udział 29 drużyny, które odpadły w IV rundzie eliminacyjnej (30 sierpnia 2013, 9:00) - dodatkowe miejsce otrzymał APÓEL.

NK Dinamo (Zagrzeb) 1-2 Czornomoreć Odessa 19 września, 19:00 (12 522)
Júnior Fernandes 43 - Ołeksij Antonow 62, Franck Dja Djédjé 65
PSV Eindhoven 0-2 Łudogorec Razgrad 19 września, 19:00 (11 000)
Roman Bezjak 60, Virgil Misidjan 74

Kolejka 2 - 3 października

Łudogorec Razgrad 3-0 NK Dinamo (Zagrzeb) 3 października, 21:05 (6900)
Juninho Quixadá 12, Virgil Misidjan 34, Swetosław Djakow 61
Sofia
Czornomoreć Odessa 0-2 PSV Eindhoven 3 października, 21:05 (33 839)
Memphis Depay 13, Florian Jozefzoon 88

Kolejka 3 - 24 października

Czornomoreć Odessa 0-1 Łudogorec Razgrad 24 października, 21:05 (20 082)
Christo Złatinski 45
NK Dinamo (Zagrzeb) 0-0 PSV Eindhoven 24 października, 21:05
mecz bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 7 listopada

Łudogorec Razgrad 1-1 Czornomoreć Odessa 7 listopada, 19:00 (6113)
Juninho Quixadá 47 - Ołeksij Haj 63
Sofia
PSV Eindhoven 2-0 NK Dinamo (Zagrzeb) 7 listopada, 19:00 (10 500)
Adam Maher 29, Jürgen Locadia 57

Kolejka 5 - 28 listopada

Czornomoreć Odessa 2-1 NK Dinamo (Zagrzeb) 28 listopada, 21:05 (14 182)
Ołeksij Antonow 78, Anatolij Didenko 90 - Fatos Bećiraj 20
Łudogorec Razgrad 2-0 PSV Eindhoven 28 listopada, 21:05 (3012)
Roman Bezjak 38, 79
Sofia

Kolejka 6 - 12 grudnia

NK Dinamo (Zagrzeb) 1-2 Łudogorec Razgrad 12 grudnia, 19:00 (3120)
Duje Čop 45 - Dani Abalo 28, Roman Bezjak 72
PSV Eindhoven 0-1 Czornomoreć Odessa 12 grudnia, 19:00 (13 500)
Franck Dja Djédjé 59

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Łudogorec Razgrad 6 16 5 1 0 11-2 2 1 0 6-1 3 0 0 5-1
2.  Czornomoreć Odessa 6 10 3 1 2 6-6 1 0 2 2-4 2 1 0 4-2
3.  PSV Eindhoven 6 7 2 1 3 4-5 1 0 2 2-3 1 1 1 2-2
4.  NK Dinamo (Zagrzeb) 6 1 0 1 5 3-11 0 1 2 2-4 0 0 3 1-7

Grupa C
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2013, 13:00 - Monako)
Po zakończeniu IV rundy eliminacyjnej Beşiktaş JK został wykluczony z rozgrywek - jego miejsce w fazie grupowej zajął Tromsø IL.
W związku z wykluczeniem Fenerbahçe SK z rozgrywek, o obsadzie zwolnionego miejsca w fazie grupowej zdecydowało losowanie, w którym wzięły udział 29 drużyny, które odpadły w IV rundzie eliminacyjnej (30 sierpnia 2013, 9:00) - dodatkowe miejsce otrzymał APÓEL.

FC Salzburg 4-0 IF Elfsborg 19 września, 19:00 (7879)
Alan 36, Jonathan Soriano 44 (k), 69, 79
Royal Standard de Liège 1-2 Esbjerg fB 19 września, 19:00 (11 871)
Geoffrey Mujangi Bia 74 - Mick van Buren 63, Mushaga Bakenga 90

Kolejka 2 - 3 października

Esbjerg fB 1-2 FC Salzburg 3 października, 21:05 (11 298)
Pape Paté Diouf 89 - Alan 6, 38
IF Elfsborg 1-1 Royal Standard de Liège 3 października, 21:05 (3778)
Viktor Claesson 23 - Geoffrey Mujangi Bia 62

Kolejka 3 - 24 października

IF Elfsborg 1-2 Esbjerg fB 24 października, 21:05 (3142)
Jon Jönsson 69 - Hans Henrik Andreasen 7, 67
FC Salzburg 2-1 Royal Standard de Liège 24 października, 21:05 (14 856)
Jonathan Soriano 53, André Ramalho 85 - Geoffrey Mujangi Bia 88 (k)

Kolejka 4 - 7 listopada

Esbjerg fB 1-0 IF Elfsborg 7 listopada, 19:00 (10 049)
Marcus Rohdén 71 (s)
Royal Standard de Liège 1-3 FC Salzburg 7 listopada, 19:00 (12 395)
Paul-José M'Poku 55 - Dušan Švento 42, Kevin Kampl 45, Alan 58

Kolejka 5 - 28 listopada

IF Elfsborg 0-1 FC Salzburg 28 listopada, 21:05 (2456)
Marco Meilinger 39
Esbjerg fB 2-1 Royal Standard de Liège 28 listopada, 21:05 (9184)
Mick van Buren 18, 79 - Igor de Camargo 53

Kolejka 6 - 12 grudnia

FC Salzburg 3-0 Esbjerg fB 12 grudnia, 19:00 (6890)
Sadio Mané 19, 63, Kevin Kampl 58
Royal Standard de Liège 1-3 IF Elfsborg 12 grudnia, 19:00 (6466)
Yannis Mbombo 31 - Lasse Nilsson 41, 46, Mikkel Beckmann 52

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Salzburg 6 18 6 0 0 15-3 3 0 0 9-1 3 0 0 6-2
2.  Esbjerg fB 6 12 4 0 2 8-8 2 0 1 4-3 2 0 1 4-5
3.  IF Elfsborg 6 4 1 1 4 5-10 0 1 2 2-4 1 0 2 3-6
4.  Royal Standard de Liège 6 1 0 1 5 6-13 0 0 3 3-8 0 1 2 3-5

Grupa D
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2013, 13:00 - Monako)
Po zakończeniu IV rundy eliminacyjnej Beşiktaş JK został wykluczony z rozgrywek - jego miejsce w fazie grupowej zajął Tromsø IL.
W związku z wykluczeniem Fenerbahçe SK z rozgrywek, o obsadzie zwolnionego miejsca w fazie grupowej zdecydowało losowanie, w którym wzięły udział 29 drużyny, które odpadły w IV rundzie eliminacyjnej (30 sierpnia 2013, 9:00) - dodatkowe miejsce otrzymał APÓEL.

SV Zulte Waregem 0-0 Wigan Athletic FC 19 września, 19:00 (7041)
Brugia
NK Maribor 2-5 Rubin Kazań 19 września, 19:00 (7500)
Martin Milec 35, Nusmir Fajić 73 - Gökdeniz Karadeniz 23, Iván Marcano 27, Roman Eremenko 69, Salomón Rondón 90, Aleksandr Riazancew 90

Kolejka 2 - 3 października

Rubin Kazań 4-0 SV Zulte Waregem 3 października, 18:00 (4057)
Frédéric Duplus 59 (s), Roman Eremenko 73, Aleksandr Riazancew 81, Bibras Natcho 88
Wigan Athletic FC 3-1 NK Maribor 3 października, 21:05 (12 753)
Nick Powell 22, 90, Ben Watson 33 - Marcos Tavares 60

Kolejka 3 - 24 października

Wigan Athletic FC 1-1 Rubin Kazań 24 października, 21:05 (14 723)
Nick Powell 39 - Aleksandr Prudnikow 15
SV Zulte Waregem 1-3 NK Maribor 24 października, 21:05 (5023)
Davy De Fauw 12 - Matic Črnic 21, Aleš Mertelj 34, Dejan Mezga 49
Brugia

Kolejka 4 - 7 listopada

Rubin Kazań 1-0 Wigan Athletic FC 7 listopada, 18:00 (5579)
Oleg Kuźmin 22
NK Maribor 0-1 SV Zulte Waregem 7 listopada, 19:00 (8500)
Thorgan Hazard 29 (k)

Kolejka 5 - 28 listopada

Wigan Athletic FC 1-2 SV Zulte Waregem 28 listopada, 21:05 (15 503)
Leon Barnett 7 - Thorgan Hazard 37, Junior Malanda 88
Rubin Kazań 1-1 NK Maribor 28 listopada, 18:00 (2754)
Bibras Natcho 43 - Dejan Mezga 86

Kolejka 6 - 12 grudnia

SV Zulte Waregem 0-2 Rubin Kazań 12 grudnia, 19:00 (6083)
Bibras Natcho 79 (k), Salomón Rondón 85
Brugia
NK Maribor 2-1 Wigan Athletic FC 12 grudnia, 19:00 (9035)
Dejan Mezga 43, Željko Filipovič 59 - Jordi Gómez 41 (k)

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rubin Kazań 6 14 4 2 0 14-4 2 1 0 6-1 2 1 0 8-3
2.  NK Maribor 6 7 2 1 3 9-12 1 0 2 4-7 1 1 1 5-5 2 3 1 0 1 3-2
3.  SV Zulte Waregem 6 7 2 1 3 4-10 0 1 2 1-5 2 0 1 3-5 2 3 1 0 1 2-3
4.  Wigan Athletic FC 6 5 1 2 3 6-7 1 1 1 5-4 0 1 2 1-3

Grupa E
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2013, 13:00 - Monako)
Po zakończeniu IV rundy eliminacyjnej Beşiktaş JK został wykluczony z rozgrywek - jego miejsce w fazie grupowej zajął Tromsø IL.
W związku z wykluczeniem Fenerbahçe SK z rozgrywek, o obsadzie zwolnionego miejsca w fazie grupowej zdecydowało losowanie, w którym wzięły udział 29 drużyny, które odpadły w IV rundzie eliminacyjnej (30 sierpnia 2013, 9:00) - dodatkowe miejsce otrzymał APÓEL.

ACF Fiorentina 3-0 FC Paços de Ferreira 19 września, 19:00 (13 729)
Gonzalo Rodríguez 30, Ryder Matos 67, Giuseppe Rossi 76
Pandurii Târgu Jiu 0-1 Dnipro Dniepropietrowsk 19 września, 19:00 (7577)
Rusłan Rotań 38
Kluż-Napoka

Kolejka 2 - 3 października

Dnipro Dniepropietrowsk 1-2 ACF Fiorentina 3 października, 21:05 (25 837)
Jewhen Sełezniow 57 (k) - Gonzalo Rodríguez 53 (k), Massimo Ambrosini 73
FC Paços de Ferreira 1-1 Pandurii Târgu Jiu 3 października, 21:05 (1314)
Rui Miguel 49 - Marko Momčilović 5
Guimarães

Kolejka 3 - 24 października

FC Paços de Ferreira 0-2 Dnipro Dniepropietrowsk 24 października, 21:05 (1137)
Rusłan Rotań 82, Jewhen Konoplanka 85
Guimarães
ACF Fiorentina 3-0 Pandurii Târgu Jiu 24 października, 21:05 (14 834)
Joaquín 26, Ryder Matos 34, Juan Cuadrado 69

Kolejka 4 - 7 listopada

Dnipro Dniepropietrowsk 2-0 FC Paços de Ferreira 7 listopada, 19:00 (14 039)
Matheus 44, Jewhen Konoplanka 66
Pandurii Târgu Jiu 1-2 ACF Fiorentina 7 listopada, 19:00 (11 750)
Éric Pereira 32 - Ryder Matos 85, Borja Valero 90
Kluż-Napoka

Kolejka 5 - 28 listopada

FC Paços de Ferreira 0-0 ACF Fiorentina 28 listopada, 21:05 (1347)
Guimarães
Dnipro Dniepropietrowsk 4-1 Pandurii Târgu Jiu 28 listopada, 21:05 (5157)
Nikola Kalinić 12, Roman Zozula 56, Jewhen Szachow 86, Serhij Krawczenko 89 - Éric Pereira 70 (k)

Kolejka 6 - 12 grudnia

ACF Fiorentina 2-1 Dnipro Dniepropietrowsk 12 grudnia, 19:00 (12 486)
Joaquín 42, Juan Cuadrado 77 - Jewhen Konoplanka 13
Pandurii Târgu Jiu 0-0 FC Paços de Ferreira 12 grudnia, 19:00 (1213)
Kluż-Napoka

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ACF Fiorentina 6 16 5 1 0 12-3 3 0 0 8-1 2 1 0 4-2
2.  Dnipro Dniepropietrowsk 6 12 4 0 2 11-5 2 0 1 7-3 2 0 1 4-2
3.  FC Paços de Ferreira 6 3 0 3 3 1-8 0 2 1 1-3 0 1 2 0-5
4.  Pandurii Târgu Jiu 6 2 0 2 4 3-11 0 1 2 1-3 0 1 2 2-8

Grupa F
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2013, 13:00 - Monako)
Po zakończeniu IV rundy eliminacyjnej Beşiktaş JK został wykluczony z rozgrywek - jego miejsce w fazie grupowej zajął Tromsø IL.
W związku z wykluczeniem Fenerbahçe SK z rozgrywek, o obsadzie zwolnionego miejsca w fazie grupowej zdecydowało losowanie, w którym wzięły udział 29 drużyny, które odpadły w IV rundzie eliminacyjnej (30 sierpnia 2013, 9:00) - dodatkowe miejsce otrzymał APÓEL.

Eintracht Frankfurt 3-0 FC Girondins de Bordeaux 19 września, 19:00 (44 000)
Václav Kadlec 4, Marco Russ 16, Constant Djakpa 52
Maccabi Tel Awiw 0-0 APÓEL (Nikozja) 19 września, 19:00 (11 772)

Kolejka 2 - 3 października

APÓEL (Nikozja) 0-3 Eintracht Frankfurt 3 października, 21:05 (13 729)
Nektários Alexándrou 27 (s), Srđan Lakić 59, Sebastian Jung 66
FC Girondins de Bordeaux 1-2 Maccabi Tel Awiw 3 października, 21:05 (7329)
Jussiê 48 - Barak Yitzhaki 71, Dor Micha 79

Kolejka 3 - 24 października

FC Girondins de Bordeaux 2-1 APÓEL (Nikozja) 24 października, 21:05 (10 404)
Ludovic Sané 24, Henrique 90 - Esmaël Gonçalves 45
Eintracht Frankfurt 2-0 Maccabi Tel Awiw 24 października, 21:05 (40 800)
Václav Kadlec 12, Alexander Meier 53

Kolejka 4 - 7 listopada

APÓEL (Nikozja) 2-1 FC Girondins de Bordeaux 7 listopada, 19:00 (11 853)
Nektários Alexándrou 13, Nuno Morais 55 - Ludovic Sané 45
Maccabi Tel Awiw 4-2 Eintracht Frankfurt 7 listopada, 19:00 (13 232)
Eran Zahavi 14, 90 (k), Barak Yitzhaki 30, 35 - Srđan Lakić 63, Alexander Meier 67 (k)

Kolejka 5 - 28 listopada

FC Girondins de Bordeaux 0-1 Eintracht Frankfurt 28 listopada, 21:05 (19 013)
Martin Lanig 83
APÓEL (Nikozja) 0-0 Maccabi Tel Awiw 28 listopada, 21:05 (13 052)

Kolejka 6 - 12 grudnia

Eintracht Frankfurt 2-0 APÓEL (Nikozja) 12 grudnia, 19:00 (32 400)
Stephan Schröck 68, Constant Djakpa 77
Maccabi Tel Awiw 1-0 FC Girondins de Bordeaux 12 grudnia, 19:00 (11 742)
Eran Zahavi 74 (k)

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Eintracht Frankfurt 6 15 5 0 1 13-4 3 0 0 7-0 2 0 1 6-4
2.  Maccabi Tel Awiw 6 11 3 2 1 7-5 2 1 0 5-2 1 1 1 2-3
3.  APÓEL (Nikozja) 6 5 1 2 3 3-8 1 1 1 2-4 0 1 2 1-4
4.  FC Girondins de Bordeaux 6 3 1 0 5 4-10 1 0 2 3-4 0 0 3 1-6

Grupa G
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2013, 13:00 - Monako)
Po zakończeniu IV rundy eliminacyjnej Beşiktaş JK został wykluczony z rozgrywek - jego miejsce w fazie grupowej zajął Tromsø IL.
W związku z wykluczeniem Fenerbahçe SK z rozgrywek, o obsadzie zwolnionego miejsca w fazie grupowej zdecydowało losowanie, w którym wzięły udział 29 drużyny, które odpadły w IV rundzie eliminacyjnej (30 sierpnia 2013, 9:00) - dodatkowe miejsce otrzymał APÓEL.

Dynamo Kijów 0-1 KRC Genk 19 września, 21:05 (30 345)
Julien Gorius 62
FC Thun 1898 1-0 SK Rapid Wiedeń 19 września, 21:05 (7022)
Christian Schneuwly 35

Kolejka 2 - 3 października

SK Rapid Wiedeń 2-2 Dynamo Kijów 3 października, 19:00 (34 800)
Guido Burgstaller 53, Christopher Trimmel 90 - Andrij Jarmołenko 30, Christopher Dibon 34 (s)
KRC Genk 2-1 FC Thun 1898 3 października, 19:00 (11 559)
Julien Gorius 55, Jelle Vossen 63 - Josef Martínez 90

Kolejka 3 - 24 października

KRC Genk 1-1 SK Rapid Wiedeń 24 października, 19:00 (14 142)
Julien Gorius 21 - Marcel Sabitzer 82
Dynamo Kijów 3-0 FC Thun 1898 24 października, 19:00 (26 042)
Andrij Jarmołenko 35, Dieumerci Mbokani 60, Ołeh Husiew 78

Kolejka 4 - 7 listopada

SK Rapid Wiedeń 2-2 KRC Genk 7 listopada, 21:05 (34 300)
Terrence Boyd 40, 45 - Kara Mbodj 28 (k), Thomas Buffel 60
FC Thun 1898 0-2 Dynamo Kijów 7 listopada, 21:05 (6523)
Lukas Schenkel 28 (s), Andrij Jarmołenko 69

Kolejka 5 - 28 listopada

KRC Genk 3-1 Dynamo Kijów 28 listopada, 19:00 (13 337)
Jelle Vossen 17 (k), Bennard Kumordzi 37, Benji De Ceulaer 40 - Andrij Jarmołenko 9
SK Rapid Wiedeń 2-1 FC Thun 1898 28 listopada, 19:00 (34 300)
Terrence Boyd 17, Branko Bošković 64 - Berat Sadik 61

Kolejka 6 - 12 grudnia

Dynamo Kijów 3-1 SK Rapid Wiedeń 12 grudnia, 21:05 (18 752)
Jeremain Lens 22, Ołeh Husiew 28, Miguel Veloso 70 - Terrence Boyd 6
FC Thun 1898 0-1 KRC Genk 12 grudnia, 21:05 (5185)
Jelle Vossen 31

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KRC Genk 6 14 4 2 0 10-5 2 1 0 6-3 2 1 0 4-2
2.  Dynamo Kijów 6 10 3 1 2 11-7 2 0 1 6-2 1 1 1 5-5
3.  SK Rapid Wiedeń 6 6 1 3 2 8-10 1 2 0 6-5 0 1 2 2-5
4.  FC Thun 1898 6 3 1 0 5 3-10 1 0 2 1-3 0 0 3 2-7

Grupa H
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2013, 13:00 - Monako)
Po zakończeniu IV rundy eliminacyjnej Beşiktaş JK został wykluczony z rozgrywek - jego miejsce w fazie grupowej zajął Tromsø IL.
W związku z wykluczeniem Fenerbahçe SK z rozgrywek, o obsadzie zwolnionego miejsca w fazie grupowej zdecydowało losowanie, w którym wzięły udział 29 drużyny, które odpadły w IV rundzie eliminacyjnej (30 sierpnia 2013, 9:00) - dodatkowe miejsce otrzymał APÓEL.

SC Freiburg 2-2 FC Slovan Liberec 19 września, 21:05 (14 100)
Julian Schuster 23 (k), Admir Mehmedi 35 - Władysław Kalitwincew 67, Michael Rabušic 74
GD Estoril-Praia 1-2 Sevilla FC 19 września, 21:05 (4154)
Bruno Miguel 61 - Vitolo 58, Kévin Gameiro 77

Kolejka 2 - 3 października

Sevilla FC 2-0 SC Freiburg 3 października, 19:00 (17 041)
Diego Perotti 63 (k), Carlos Bacca 90
FC Slovan Liberec 2-1 GD Estoril-Praia 3 października, 19:00 (7500)
Josef Šural 15, Radoslav Kováč 62 - Luís Leal 44

Kolejka 3 - 24 października

FC Slovan Liberec 1-1 Sevilla FC 24 października, 19:00 (7700)
Michael Rabušic 20 - Vitolo 88
SC Freiburg 1-1 GD Estoril-Praia 24 października, 19:00 (14 500)
Vladimír Darida 11 - Sebá 53

Kolejka 4 - 7 listopada

Sevilla FC 1-1 FC Slovan Liberec 7 listopada, 21:05 (15 178)
Diego Perotti 29 - David Pavelka 71
GD Estoril-Praia 0-0 SC Freiburg 7 listopada, 21:05 (2014)

Kolejka 5 - 28 listopada

FC Slovan Liberec 1-2 SC Freiburg 28 listopada, 19:00 (8800)
Serhij Rybałka 81 - Matthias Ginter 23, Francis Coquelin 73
Sevilla FC 1-1 GD Estoril-Praia 28 listopada, 19:00 (12 557)
Kévin Gameiro 7 - Rúben Fernandes 90

Kolejka 6 - 12 grudnia

SC Freiburg 0-2 Sevilla FC 12 grudnia, 21:05 (15 700)
Vicente Iborra 40, Raul Rusescu 90
GD Estoril-Praia 1-2 FC Slovan Liberec 12 grudnia, 21:05 (1274)
Sebá 82 - Josef Šural 18, Michael Rabušic 70

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sevilla FC 6 12 3 3 0 9-4 1 2 0 4-2 2 1 0 5-2
2.  FC Slovan Liberec 6 9 2 3 1 9-8 1 1 1 4-4 1 2 0 5-4
3.  SC Freiburg 6 6 1 3 2 5-8 0 2 1 3-5 1 1 1 2-3
4.  GD Estoril-Praia 6 3 0 3 3 5-8 0 1 2 2-4 0 2 1 3-4

Grupa I
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2013, 13:00 - Monako)
Po zakończeniu IV rundy eliminacyjnej Beşiktaş JK został wykluczony z rozgrywek - jego miejsce w fazie grupowej zajął Tromsø IL.
W związku z wykluczeniem Fenerbahçe SK z rozgrywek, o obsadzie zwolnionego miejsca w fazie grupowej zdecydowało losowanie, w którym wzięły udział 29 drużyny, które odpadły w IV rundzie eliminacyjnej (30 sierpnia 2013, 9:00) - dodatkowe miejsce otrzymał APÓEL.

Real Betis Balompié 0-0 Olympique Lyonnais 19 września, 21:05 (22 463)
Vitória SC Guimarães 4-0 HNK Rijeka 19 września, 21:05 (9794)
Abdoulaye Ba 36, Nii Plange 48, Moussa Maâzou 68 (k), André André 81

Kolejka 2 - 3 października

HNK Rijeka 1-1 Real Betis Balompié 3 października, 19:00 (7313)
Leon Benko 10 - Cédric Mabwati 14
Olympique Lyonnais 1-1 Vitória SC Guimarães 3 października, 19:00 (30 061)
Maxime Gonalons 53 - Moussa Maâzou 39

Kolejka 3 - 24 października

Olympique Lyonnais 1-0 HNK Rijeka 24 października, 19:00 (30 461)
Clément Grenier 66
Real Betis Balompié 1-0 Vitória SC Guimarães 24 października, 19:00 (17 100)
Álvaro Vadillo 50

Kolejka 4 - 7 listopada

HNK Rijeka 1-1 Olympique Lyonnais 7 listopada, 21:05 (7300)
Andrej Kramarić 21 - Alassane Pléa 14
Vitória SC Guimarães 0-1 Real Betis Balompié 7 listopada, 21:05 (22 602)
Chuli 90

Kolejka 5 - 28 listopada

Olympique Lyonnais 1-0 Real Betis Balompié 28 listopada, 19:00 (24 112)
Bafétimbi Gomis 66
HNK Rijeka 0-0 Vitória SC Guimarães 28 listopada, 19:00 (7138)

Kolejka 6 - 12 grudnia

Real Betis Balompié 0-0 HNK Rijeka 12 grudnia, 21:05 (14 556)
Vitória SC Guimarães 1-2 Olympique Lyonnais 12 grudnia, 21:05 (5845)
Tómané 11 - Bafétimbi Gomis 62 (k), Jordan Ferri 65

Grupa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olympique Lyonnais 6 12 3 3 0 6-3 2 1 0 3-1 1 2 0 3-2
2.  Real Betis Balompié 6 9 2 3 1 3-2 1 2 0 1-0 1 1 1 2-2
3.  Vitória SC Guimarães 6 5 1 2 3 6-5 1 0 2 5-3 0 2 1 1-2
4.  HNK Rijeka 6 4 0 4 2 2-7 0 3 0 2-2 0 1 2 0-5

Grupa J
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2013, 13:00 - Monako)
Po zakończeniu IV rundy eliminacyjnej Beşiktaş JK został wykluczony z rozgrywek - jego miejsce w fazie grupowej zajął Tromsø IL.
W związku z wykluczeniem Fenerbahçe SK z rozgrywek, o obsadzie zwolnionego miejsca w fazie grupowej zdecydowało losowanie, w którym wzięły udział 29 drużyny, które odpadły w IV rundzie eliminacyjnej (30 sierpnia 2013, 9:00) - dodatkowe miejsce otrzymał APÓEL.

Apóllon FC 1-2 Trabzonspor Kulübü 19 września, 21:05 (10 204)
Gastón Sangoy 18 (k) - Florent Malouda 19, Yusuf Erdoğan 86
Stróvolos
SS Lazio 1-0 Legia Warszawa 19 września, 21:05 (11 769)
Hernanes 53

Kolejka 2 - 3 października

Legia Warszawa 0-1 Apóllon FC 3 października, 19:00
Gastón Sangoy 56
mecz bez udziału publiczności
Trabzonspor Kulübü 3-3 SS Lazio 3 października, 19:00 (13 002)
Yusuf Erdoğan 12, Adrian Mierzejewski 22, Paulo Henrique 34 - Ogenyi Onazi 29, Sergio Floccari 83, 85

Kolejka 3 - 24 października

Trabzonspor Kulübü 2-0 Legia Warszawa 24 października, 19:00 (18 000)
Marc Janko 7, Olcan Adın 82
Apóllon FC 0-0 SS Lazio 24 października, 19:00 (8943)
Stróvolos

Kolejka 4 - 7 listopada

Legia Warszawa 0-2 Trabzonspor Kulübü 7 listopada, 21:05 (14 086)
Dossa Júnior 71 (s), Olcan Adın 79
SS Lazio 2-1 Apóllon FC 7 listopada, 21:05 (7000)
Sergio Floccari 14, 37 - Fótios Papoulís 39

Kolejka 5 - 28 listopada

Trabzonspor Kulübü 4-2 Apóllon FC 28 listopada, 19:00 (11 151)
Olcan Adın 23, 61, 83, Soner Aydoğdu 25 - Abraham Gneki Guié 68, Gastón Sangoy 80 (k)
Legia Warszawa 0-2 SS Lazio 28 listopada, 19:00 (12 337)
Brayan Perea 24, Felipe Ânderson 57

Kolejka 6 - 12 grudnia

Apóllon FC 0-2 Legia Warszawa 12 grudnia, 21:05 (2600)
Tomasz Jodłowiec 8, Tomasz Brzyski 63
Stróvolos
SS Lazio 0-0 Trabzonspor Kulübü 12 grudnia, 21:05 (6500)

Grupa J
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Trabzonspor Kulübü 6 14 4 2 0 13-6 2 1 0 9-5 2 1 0 4-1
2.  SS Lazio 6 12 3 3 0 8-4 2 1 0 3-1 1 2 0 5-3
3.  Apóllon FC 6 4 1 1 4 5-10 0 1 2 1-4 1 0 2 4-6
4.  Legia Warszawa 6 3 1 0 5 2-8 0 0 3 0-5 1 0 2 2-3

Grupa K
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2013, 13:00 - Monako)
Po zakończeniu IV rundy eliminacyjnej Beşiktaş JK został wykluczony z rozgrywek - jego miejsce w fazie grupowej zajął Tromsø IL.
W związku z wykluczeniem Fenerbahçe SK z rozgrywek, o obsadzie zwolnionego miejsca w fazie grupowej zdecydowało losowanie, w którym wzięły udział 29 drużyny, które odpadły w IV rundzie eliminacyjnej (30 sierpnia 2013, 9:00) - dodatkowe miejsce otrzymał APÓEL.

Sheriff Tiraspol 0-0 Anży Machaczkała 19 września, 21:05 (8882)
Tottenham Hotspur FC 3-0 Tromsø IL 19 września, 21:05 (26 581)
Jermain Defoe 21, 29, Christian Eriksen 86

Kolejka 2 - 3 października

Tromsø IL 1-1 Sheriff Tiraspol 3 października, 19:00 (3710)
Zdeněk Ondrášek 64 - Ricardinho 86
Anży Machaczkała 0-2 Tottenham Hotspur FC 3 października, 18:00 (5662)
Jermain Defoe 34, Nacer Chadli 39
Ramienskoje

Kolejka 3 - 24 października

Anży Machaczkała 1-0 Tromsø IL 24 października, 18:00 (2797)
Nikita Burmistrow 18
Ramienskoje
Sheriff Tiraspol 0-2 Tottenham Hotspur FC 24 października, 19:00 (11 725)
Jan Vertonghen 12, Jermain Defoe 75

Kolejka 4 - 7 listopada

Tromsø IL 0-1 Anży Machaczkała 7 listopada, 21:05 (3673)
Karlen Mkrtczjan 90
Tottenham Hotspur FC 2-1 Sheriff Tiraspol 7 listopada, 21:05 (32 225)
Erik Lamela 60, Jermain Defoe 67 (k) - Ismaił Isa 72

Kolejka 5 - 28 listopada

Anży Machaczkała 1-1 Sheriff Tiraspol 28 listopada, 18:00 (2760)
Alexandru Epureanu 58 - Ismaił Isa 52
Ramienskoje
Tromsø IL 0-2 Tottenham Hotspur FC 28 listopada, 19:00 (5868)
Adnan Čaušević 63 (s), Moussa Dembélé 75

Kolejka 6 - 12 grudnia

Sheriff Tiraspol 2-0 Tromsø IL 12 grudnia, 21:05 (1211)
Cadú 4, Ismaił Isa 36
Tottenham Hotspur FC 4-1 Anży Machaczkała 12 grudnia, 21:05 (23 101)
Roberto Soldado 7, 16, 70 (k), Lewis Holtby 54 - Ewerton 44

Grupa K
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tottenham Hotspur FC 6 18 6 0 0 15-2 3 0 0 9-2 3 0 0 6-0
2.  Anży Machaczkała 6 8 2 2 2 4-7 1 1 1 2-3 1 1 1 2-4
3.  Sheriff Tiraspol 6 6 1 3 2 5-6 1 1 1 2-2 0 2 1 3-4
4.  Tromsø IL 6 1 0 1 5 1-10 0 1 2 1-4 0 0 3 0-6

Grupa L
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2013, 13:00 - Monako)
Po zakończeniu IV rundy eliminacyjnej Beşiktaş JK został wykluczony z rozgrywek - jego miejsce w fazie grupowej zajął Tromsø IL.
W związku z wykluczeniem Fenerbahçe SK z rozgrywek, o obsadzie zwolnionego miejsca w fazie grupowej zdecydowało losowanie, w którym wzięły udział 29 drużyny, które odpadły w IV rundzie eliminacyjnej (30 sierpnia 2013, 9:00) - dodatkowe miejsce otrzymał APÓEL.

PAÓK 2-1 Szachtior Karaganda 19 września, 21:05
Stéfanos Athanassiádis 75, Zvonimir Vukić 90 - Róger Cañas 50 (k)
mecz bez udziału publiczności
Maccabi Hajfa 0-1 AZ (Alkmaar) 19 września, 21:05 (10 000)
Jóhann Guðmundsson 71

Kolejka 2 - 3 października

AZ (Alkmaar) 1-1 PAÓK 3 października, 19:00 (10 761)
Jeffrey Gouweleeuw 81 - Dimítrios Salpingídis 90
Szachtior Karaganda 2-2 Maccabi Hajfa 3 października, 18:00 (19 100)
Andriej Finonczenko 40, Jewgienij Tarasow 45 - Hen Ezra 54, Alon Turgeman 78
Astana

Kolejka 3 - 24 października

Szachtior Karaganda 1-1 AZ (Alkmaar) 24 października, 18:00 (10 500)
Andriej Finonczenko 11 - Jóhann Guðmundsson 26
Astana
PAÓK 3-2 Maccabi Hajfa 24 października, 19:00 (14 211)
Miguel Vítor 35, Sotírios Nínis 39, Dimítrios Salpingídis 66 - Dino Ndlovu 13, Eyal Golsa 21

Kolejka 4 - 7 listopada

AZ (Alkmaar) 1-0 Szachtior Karaganda 7 listopada, 21:05 (9778)
Celso Ortíz 55
Maccabi Hajfa 0-0 PAÓK 7 listopada, 21:05 (8000)

Kolejka 5 - 28 listopada

Szachtior Karaganda 0-2 PAÓK 28 listopada, 16:00 (7556)
Aldin Đidić 54 (s), Stylianós Kítsiou 90
Astana
AZ (Alkmaar) 2-0 Maccabi Hajfa 28 listopada, 19:00 (11 211)
Nemanja Gudelj 37, Jóhann Guðmundsson 90

Kolejka 6 - 12 grudnia

PAÓK 2-2 AZ (Alkmaar) 12 grudnia, 21:05 (11 211)
Lucas Pérez 37 (k), Stylianós Pózoglou 90 - Thomas Lam 31, Donny Gorter 71 (k)
Maccabi Hajfa 2-1 Szachtior Karaganda 12 grudnia, 21:05 (2500)
Shoval Gozlan 72, Shimon Abuhatzira 80 - Róger Cañas 44 (k)

Grupa L
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZ (Alkmaar) 6 12 3 3 0 8-4 2 1 0 4-1 1 2 0 4-3 2 2 0 2 0 3-3
2.  PAÓK 6 12 3 3 0 10-6 2 1 0 7-5 1 2 0 3-1 2 2 0 2 0 3-3
3.  Maccabi Hajfa 6 5 1 2 3 6-9 1 1 1 2-2 0 1 2 4-7
4.  Szachtior Karaganda 6 2 0 2 4 5-10 0 2 1 3-5 0 0 3 2-5

1/16 finału - 20 lutego, 27 lutego
(Losowanie - 16 grudnia 2013, 13:00 - Nyon)

Dnipro Dniepropietrowsk 1-0 Tottenham Hotspur FC 20 lutego, 19:00 (22 356)
Jewhen Konoplanka 81 (k)
Real Betis Balompié 1-1 Rubin Kazań 20 lutego, 21:05 (11 825)
Dídac Vilà 3 - Roman Eremenko 74 (k)
Swansea City AFC 0-0 SSC Napoli 20 lutego, 21:05 (19 567)
Juventus FC 2-0 Trabzonspor Kulübü 20 lutego, 19:00 (35 436)
Pablo Osvaldo 16, Paul Pogba 90
NK Maribor 2-2 Sevilla FC 20 lutego, 21:05 (12 700)
Marcos Tavares 33, Dare Vršič 81 - Kévin Gameiro 47, Federico Fazio 72
FC Viktoria Plzeň 1-1 Szachtar Donieck 20 lutego, 21:05 (11 179)
Stanislav Tecl 62 - Luiz Adriano 65
Czornomoreć Odessa 0-0 Olympique Lyonnais 20 lutego, 19:00 (28 456)
SS Lazio 0-1 Łudogorec Razgrad 20 lutego, 21:05 (7459)
Roman Bezjak 45
Esbjerg fB 1-3 ACF Fiorentina 20 lutego, 19:00 (11 033)
Martin Pušić 10 - Alessandro Matri 9, Josip Iličič 15, Alberto Aquilani 37 (k)
AFC Ajax 0-3 FC Salzburg 20 lutego, 21:05 (51 240)
Jonathan Soriano 14 (k), 35, Sadio Mané 21
Maccabi Tel Awiw 0-0 FC Basel 1893 20 lutego, 21:05 (13 519)
FC Porto 2-2 Eintracht Frankfurt 20 lutego, 21:05 (25 107)
Quaresma 44, Varela 68 - Joselu 72, Helton 77 (s)
Anży Machaczkała 0-0 KRC Genk 20 lutego, 18:00 (3168)
Ramienskoje
Dynamo Kijów 0-2 València CF 20 lutego, 19:00 (3711)
Eduardo Vargas 79, Domagoj Vida 90 (s)
Stróvolos / z powodu niestabilnej sytuacji politycznej na Ukrainie spotkanie zostało przeniesione na neutralny teren
PAÓK 0-1 SL e Benfica 20 lutego, 19:00 (24 670)
Lima 59
FC Slovan Liberec 0-1 AZ (Alkmaar) 20 lutego, 19:00 (6790)
Nick Viergever 89

Tottenham Hotspur FC 3-1 Dnipro Dniepropietrowsk 27 lutego, 21:05 (34 815)
Christian Eriksen 56, Emmanuel Adebayor 65, 69 - Roman Zozula 48
Rubin Kazań 0-2 Real Betis Balompié 27 lutego, 18:00 (14 000)
Nono 45, Rubén Castro 64
SSC Napoli 3-1 Swansea City AFC 27 lutego, 19:00 (31 121)
Lorenzo Insigne 17, Gonzalo Higuaín 78, Gökhan İnler 90 - Jonathan de Guzmán 30
Trabzonspor Kulübü 0-2 Juventus FC 27 lutego, 21:05 (24 169)
Arturo Vidal 18, Pablo Osvaldo 33
Sevilla FC 2-1 NK Maribor 27 lutego, 19:00 (21 562)
José Antonio Reyes 42, Kévin Gameiro 59 - Dare Vršič 90
Szachtar Donieck 1-2 FC Viktoria Plzeň 27 lutego, 19:00 (36 729)
Luiz Adriano 88 - Daniel Kolář 29, Milan Petržela 33
Olympique Lyonnais 1-0 Czornomoreć Odessa 27 lutego, 21:05 (25 039)
Alexandre Lacazette 80
Łudogorec Razgrad 3-3 SS Lazio 27 lutego, 19:00 (28 742)
Roman Bezjak 67, Christo Złatinski 78, Juninho Quixadá 88 - Keïta Baldé 1, Brayan Perea 54, Miroslav Klose 82
Sofia
ACF Fiorentina 1-1 Esbjerg fB 27 lutego, 21:05 (13 815)
Josip Iličič 47 - Mikkel Vestergaard 90
FC Salzburg 3-1 AFC Ajax 27 lutego, 19:00 (29 320)
Mike van der Hoorn 56 (s), Sadio Mané 66, Jonathan Soriano 77 - Davy Klaassen 82
FC Basel 1893 3-0 Maccabi Tel Awiw 27 lutego, 19:00 (15 212)
Valentin Stocker 17, Marco Streller 60, 71
Eintracht Frankfurt 3-3 FC Porto 27 lutego, 19:00 (48 000)
Stefan Aigner 37, Alexander Meier 52, 76 - Eliaquim Mangala 58, 71, Nabil Ghilas 86
KRC Genk 0-2 Anży Machaczkała 27 lutego, 21:05 (10 176)
Derrick Tshimanga 64 (s), Ołeksandr Alijew 71
València CF 0-0 Dynamo Kijów 27 lutego, 21:05 (26 261)
SL e Benfica 3-0 PAÓK 27 lutego, 21:05 (31 058)
Nicolás Gaitán 70, Lima 78 (k), Lazar Marković 79
AZ (Alkmaar) 1-1 FC Slovan Liberec 27 lutego, 21:05 (10 166)
Nick Viergever 19 - Jewhen Budnik 72

1/8 finału - 13 marca, 20 marca
(Losowanie - 16 grudnia 2013, 13:00 - Nyon)

AZ (Alkmaar) 1-0 Anży Machaczkała 13 marca, 21:05 (9653)
Aron Jóhannsson 29 (k)
Łudogorec Razgrad 0-3 València CF 13 marca, 19:00 (41 085)
Antonio Barragán 5, Fede Cartabia 33, Philippe Senderos 59
Sofia
FC Porto 1-0 SSC Napoli 13 marca, 19:00 (25 520)
Jackson Martínez 57
Olympique Lyonnais 4-1 FC Viktoria Plzeň 13 marca, 21:05 (28 248)
Gueïda Fofana 12, 70, Alexandre Lacazette 53, Arnold Mvuemba 61 - Tomáš Hořava 2
Sevilla FC 0-2 Real Betis Balompié 13 marca, 21:05 (35 506)
Léo Baptistão 15, Salva Sevilla 77
Tottenham Hotspur FC 1-3 SL e Benfica 13 marca, 21:05 (34 283)
Christian Eriksen 64 - Rodrigo 30, Luisão 58, 84
FC Basel 1893 0-0 FC Salzburg 13 marca, 19:00 (17 027)
Juventus FC 1-1 ACF Fiorentina 13 marca, 21:05 (39 610)
Arturo Vidal 3 - Mario Gómez 79

Anży Machaczkała 0-0 AZ (Alkmaar) 20 marca, 18:00 (5500)
Ramienskoje
València CF 1-0 Łudogorec Razgrad 20 marca, 19:00 (25 000)
Paco Alcácer 59
SSC Napoli 2-2 FC Porto 20 marca, 21:05 (54 145)
Goran Pandev 21, Duván Zapata 90 - Nabil Ghilas 69, Quaresma 76
FC Viktoria Plzeň 2-1 Olympique Lyonnais 20 marca, 19:00 (10 352)
Daniel Kolář 60, Stanislav Tecl 62 - Bafétimbi Gomis 45
Real Betis Balompié 0-2 Sevilla FC 20 marca, 21:05 (38 799)
pd. k. 3-4
José Antonio Reyes 20, Carlos Bacca 75
SL e Benfica 2-2 Tottenham Hotspur FC 20 marca, 19:00 (40 000)
Ezequiel Garay 34, Lima 90 (k) - Nacer Chadli 78, 79
FC Salzburg 1-2 FC Basel 1893 20 marca, 21:05 (29 320)
Jonathan Soriano 22 - Marco Streller 50, Gastón Sauro 60
mecz przerwany w 30. minucie na 12 minut w związku z awanturami na trybunach
ACF Fiorentina 0-1 Juventus FC 20 marca, 19:00 (32 633)
Andrea Pirlo 71

1/4 finału - 3 kwietnia, 10 kwietnia
(Losowanie - 21 marca 2014, 13:00 - Nyon)

AZ (Alkmaar) 0-1 SL e Benfica 3 kwietnia, 21:05 (16 906)
Eduardo Salvio 48
Olympique Lyonnais 0-1 Juventus FC 3 kwietnia, 21:05 (37 084)
Leonardo Bonucci 85
FC Basel 1893 3-0 València CF 3 kwietnia, 21:05
Matías Delgado 34, 38, Valentin Stocker 90
mecz bez udziału publiczności
FC Porto 1-0 Sevilla FC 3 kwietnia, 21:05 (31 122)
Eliaquim Mangala 31

SL e Benfica 2-0 AZ (Alkmaar) 10 kwietnia, 21:05 (35 723)
Rodrigo 39, 71
Juventus FC 2-1 Olympique Lyonnais 10 kwietnia, 21:05 (40 710)
Andrea Pirlo 4, Samuel Umtiti 68 (s) - Jimmy Briand 18
València CF 5-0 FC Basel 1893 10 kwietnia, 21:05 (33 152)
pd.
Paco Alcácer 38, 70, 114, Eduardo Vargas 42, Juan Bernat 118
Sevilla FC 4-1 FC Porto 10 kwietnia, 21:05 (31 422)
Ivan Rakitić 5 (k), Vitolo 26, Carlos Bacca 29, Kévin Gameiro 79 - Quaresma 90

1/2 finału - 24 kwietnia, 1 maja
(Losowanie - 11 kwietnia 2014, 12:00 - Nyon)

Sevilla FC 2-0 València CF 24 kwietnia, 21:05 (33 496)
Stéphane Mbia 33, Carlos Bacca 36
SL e Benfica 2-1 Juventus FC 24 kwietnia, 21:05 (55 779)
Ezequiel Garay 3, Lima 84 - Carlos Tévez 73

València CF 3-1 Sevilla FC 1 maja, 21:05 (45 938)
Sofiane Feghouli 14, Beto 26 (s), Jérémy Mathieu 69 - Stéphane Mbia 90
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Jairo Samperio
Juventus FC 0-0 SL e Benfica 1 maja, 21:05 (40 775)
w 89. minucie czerwonymi kartkami zostali ukarani także rezerwowi zawodnicy - Mirko Vučinić (Juventus) i Lazar Marković (Benfica)

Finał - 14 maja

Sevilla FC 0-0 SL e Benfica 14 maja, 20:45 (33 120)
pd. k. 4-2
Turyn, Juventus Stadium

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas