5 października 2013, 20:10:04 - koofel
II liga, gr. zachodnia: 11. kolejka

Dzisiaj rozegrano większość meczów II ligi zachodniej. Warta Poznań wygrała 2-1 (1-1) z UKP Zielona Góra i umocniła się na pozycji wicelidera. W najciekawszym spotkaniu Górnik Wałbrzych pokonał 1-0 (0-0) Polonię Bytom. Siódmy remis z rzędu zaliczyło Zagłębie Sosnowiec, tym razem dzieląc się punktami z KS-em Polkowice.

Łysina - 5 października 2013, 20:16:12 - *.170.175.216
Sytuacja w II lidze coraz bardziej się klaruje. Na ten moment widać dwóch pewniaków do awansu - Wartę i Chrobrego. Drużyna z Poznania co prawda bardzo długo męczyła się dzisiaj z Zieloną Górą, ale jednak mimo wszystko odstaje poziomem od rywali.
Głogów natomiast ma zgraną i bardzo fajnie grającą paczkę. Jeśli uda im się pokonać jutro Jarotę (stawiajcie u buka), to tylko patrzeć jak na koniec sezonu wymienione przeze mnie drużyny zdobędą najwyższe laury.
Gratuluję Górnikowi Wałbrzych zwycięstwa w interesującym pojedynku. Kluczbork - co z Wami?!

zede1906 - 5 października 2013, 20:16:55 - *.dynamic.chello.pl
poprostu zal!!!! Zagłębie z 8ma bramkami....kolejny sezon w II lidze, ale widocznie komus tu nie zalezy :/ szkoda kibicow tylko

olo - 5 października 2013, 20:17:55 - *.ssp.dialog.net.pl
Górnik Pany nie łudzę się cel 2 liga . Za rok dwa 1

rys - 5 października 2013, 20:47:19 - *.walbrzych.vectranet.pl
gornik zagral dzis ogolnie nie najlepsze spotkanie bylo duzo strat niecelnych podan ale potrafil wykorzystac sytuacje po wolnym i grzesiek strzelil bramke tydzien temu ogladajac mecz w polkowicach gornik gral o klase lepiej i przegral dzis nie najlepiej a wygral w tej lidze ciezko przewidziec wyniki nastepnej kolejki bo polonia bytom tydzien temu wygrala a dzis porazka po slabej grze osobiscie spodziewalem sie wiecej po poloni bytom a gornikowi gratuluje zwyciestwa

Ketald - 5 października 2013, 20:52:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warta brawa za walkę do końca i strzelenie zwycięskiej bramki w 10! Za tydzień trudny mecz w Częstochowie, ale przy dużej ambicji będzie dobrze!

Nilson - 5 października 2013, 21:04:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry jutro pewne 3 pkt w Jarocinie ! :-)

kibic - 5 października 2013, 21:09:25 - *.adsl.inetia.pl
Górnik najważniejsze 3 punkty i walka o pierwszą 8, Polonia nawet nieżle plus kibice bardzo ich było słychac

a - 5 października 2013, 21:13:09 - *.walbrzych.vectranet.pl
Fajnie się dzisiaj bawiły Dinozaury na sektorze w Wałbrzychu ale nie tylko. Szkoda sytuacji z 95 minuty. Pozdro.

Shrek - 5 października 2013, 21:15:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Łysina chciałeś powiedzieć przewyższa,ale ok z sensem wypowiedzi się zgadzam.

TYLKO GÓRN - 5 października 2013, 21:16:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo GÓRNIK za zwycięstwo---Polonia Bytom,dobra ekipa kibicowska

tony - 5 października 2013, 22:54:32 - *.cdma.centertel.pl
Brawo Polonija Bytum - najwieksze dziady z Oberschliesien , pozdrawiam Was mistrzowie zlomu i węgla w workach jutowych !

artboy - 5 października 2013, 22:56:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hej KSG!!!!!!!!!!!!!!!!!

zsś - 5 października 2013, 23:17:19 - *.quarto.pl
Zagłębie remisów!!!

nyrol - 5 października 2013, 23:25:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawy mecz w Poznaniu !!Dobra Frekwencja i Duma Wildy Wiceliderem.

Nilson - 6 października 2013, 7:20:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do lolo. Gornik P ,juz nie Istnieje jest KS !!!!!! :-)

wilk - 6 października 2013, 8:31:57 - *.opole.hypnet.pl
Dla fanatykow jest Gornik,dla Januszy jest KS...bye bye Nilson tzn Janusz

bytovianka - 6 października 2013, 9:26:14 - *.web.vodafone.de
no to w 12 kolejce bytovia gra z liderem !!! i zobaczymy po wyniku, czy naleza do czolowki ,czy tez do wymiany niektorych pilkarzy tzw.(gwiazdeczek), o czym chyba beda musieli pomyslec sponsor jak i trener,o ile mysla o awansie :-)
Tylko BYTOVIA

ZIBI - 6 października 2013, 10:09:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Janas już powiedział ze aby do końca tej rundy wiec pewnie w przerwie zimowej zrobi roszady w skladzie

gregor102 - 6 października 2013, 10:30:16 - *.7-4.cable.virginmedia.com
Brawo Blekitni, znow fajny wynik w Stargardzie, czekam teraz na zwyciestwo wyjazdowe. Co do zespolu z Polkowic, to dla nrmalnych zawsze bedzie tylko Gornik.
Pogon&Flota&Blekitni

SIARKA - 6 października 2013, 11:14:08 - *.play-internet.pl
Do ZIBI powiedziec jest zawsze latwo tylko zeby roszady zrobic ktore by daly korzysc to w 2 lidze to nie takie proste. bo i nawet jak ma ktos nie zla kase to ciezko kogo kolwiek dobrego zachecic do grania w 2 lidze a tak tez bylo w przypadku MIEDZI choc i tak w miare dobrych pilkarzy wtedy udalo sie zakontraktowac

bolo12xp - 6 października 2013, 14:50:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Zagłębie i p.Prezydent.Wspaniałe pociągnięcie zatrudnienia kolegi Jaroszyńskiego na prezesa i od razu mamy wspaniałe wyniki.Po Adamczyku jest to najlepszy wybór w historii klubu.A współpraca z mądrymi warszawiakami wyjdzie nam bokiem albo już wyszła.Zmieniamy coś co w Sosnowcu było najlepsze w Polsce czyli szkolenie młodzieży.Pani prezydent ma szalone pomysły i ktoś jej na te pomysły pozwala tylko że my obywatele tego miasta za te głupoty płacimy z naszych podatków.Pora skonczyć z tymi pomysłami bo z piłką będzie to co z hokejem i to bardzo szybko.Jaroszewski zostając prezesem z łapanki nie miał i nie ma pomysły na piłkę w Sosnowcu,jest to przykład kolesiostwa i układów a nie dobra sportu w Sosnowcu.Banery to nie zawodnicy,wyniki tylko niepotrzebne wydawanie kasy i reklamowanie siebie jako medialnego prezesa.SKANDAL.

olo - 6 października 2013, 16:11:29 - *.ssp.dialog.net.pl
Wejdzie Warta i Polonia bo Chrobry załapie czkawkę może nawet dziś . Górnik w pierwszej 8ce

hans8 - 6 października 2013, 18:25:48 - *.hsd1.pa.comcast.net
Bedzie 3 liga w Sosnowcu oi bedzie.

Wilda - 6 października 2013, 21:24:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warta Poznan liderem!!!!

Nilson - 6 października 2013, 22:21:59 - *.174.96.170
Chrobry Wziasc sie w Garsc To By? Wypadek przy Pracy. A w Sobote Mecz z Bytowem !

toni - 6 października 2013, 23:07:51 - *.opera-mini.net (*.254.213.69)
Tylko Górnik Polkowice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!Dziekujemy za dobre słowo od kibiców z innych miast,głogówki to wiadomo,ale są też normalni.pozdrawiam

jacek - 7 października 2013, 9:30:41 - *.play-internet.pl