11 października 2013, 18:54:22 - Tony
eMŚ: Występ Lewona Hajrapetjana w reprezentacji Armenii

Lewon Hajrapetjan wystąpił w reprezentacji Armenii wygranym 2-1 (1-0) meczu eliminacji do mistrzostw świata przeciwko Bułgarii. Obrońca Widzewa Łódź rozegrał całe spotkanie.

11 października 2013, 17:00 - Erewan (Hrazdan Kentronakan Marzadaszt)
Armenia 2-1 Bułgaria
Araz Özbiliz 45, Jura Mowsisjan 87 - Iwelin Popow 61

żółte kartki: Robert Arzumanjan, Jura Mowsisjan - Swetosław Djakow, Jordan Minew.
czerwone kartki: Nikołaj Bodurow (44. minuta, Bułgaria, za faul), Swetosław Djakow (63. minuta, Bułgaria, za drugą żółtą).

sędziował: Felix Brych (Niemcy).
widzów: 10 000.

Obrońca Zagłębia Lubin Paweł Widanow nie znalazł się w kadrze meczowej Bułgarii na to spotkanie.

Do dwunastej minuty na boisku w barwach gospodarzy przebywał były obrońca Jagiellonii Białystok Robert Arzumanjan, jednak musiał opuścić murawę z powodu kontuzji. Zastąpił go Waleri Aleksanjan. Ponadto w 59. minucie w reprezentacji Bułgarii na boisku w miejsce Stanisława Manolewa pojawił się były pomocnik Lecha Poznań Aleksandyr Tonew.

siddharta - 11 października 2013, 18:57:46 - *.toya.net.pl
Gdyby nie ta porażka z Maltą to zagraliby w barażach.

dude - 11 października 2013, 19:03:59 - *.dynamic.chello.pl
i tak zagraja, 3mam za nich kciuki! zabawne ze wczoraj w Hyde Parku Zarzeczniak gadal jacy oni nie sa beznadziejni tylko im wyszlo 4-0 w Kopenhadze, taki z niego ekspert, ale przynajmniej pil wódke z kazdym :D

PB - 11 października 2013, 19:06:49 - *.adsl.inetia.pl
Żenada, gruby hajs postawiłem na Bułgarów. Cóż, najwidoczniej nie chcą awansować na mundial.

oic. - 11 października 2013, 19:13:45 - *.dynamic.chello.pl
koniec marzen bułgarii o mundialu. Z tej grupy 2 drużyna będzie miała ogromne kłopoty z dostaniem się do baraży.

Ketald - 11 października 2013, 19:20:02 - *.108.97.19
Raczej już na 80% pewne, że to z tej grupy nikt nie zagra w barażach, minimalne szanse mają Duńczycy, ale wątpię, że ograją dziś Włochów.

tarantulus - 11 października 2013, 19:21:19 - *.range86-160.btcentralplus.com