11 października 2013, 22:48:46 - Tony
eMŚ: Anglia 4-1 Czarnogóra

Anglia wygrała 4-1 (0-0) na własnym boisku z Czarnogórą w spotkaniu grupowych rywali reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw świata.

11 października 2013, 21:00 - Londyn (Wembley Stadium)
Anglia 4-1 Czarnogóra
Wayne Rooney 48, Branko Bošković 62 (s), Andros Townsend 78, Daniel Sturridge 90 (k) - Dejan Damjanović 71

Anglia: 1. Joe Hart - 2. Kyle Walker, 5. Gary Cahill, 6. Phil Jagielka, 3. Leighton Baines - 7. Andros Townsend (80, 19. Jack Wilshere), 4. Steven Gerrard (87, 17. James Milner), 8. Frank Lampard (65, 16. Michael Carrick), 11. Danny Welbeck - 10. Wayne Rooney, 9. Daniel Sturridge.

Czarnogóra: 1. Vukašin Poleksić - 2. Savo Pavićević (57, 11. Fatos Bećiraj), 21. Stefan Savić, 6. Ivan Kecojević, 4. Milan Jovanović - 17. Elsad Zverotić, 18. Nikola Drinčić, 23. Branko Bošković, 8. Stevan Jovetić (81, 22. Filip Kasalica), 5. Vladimir Volkov (73, 7. Simon Vukčević) - 14. Dejan Damjanović.

żółte kartki: Walker - Pavićević, Volkov.

sędziował: Alberto Undiano Mallenco (Hiszpania).

Baca - 11 października 2013, 23:07:29 - *.113.121.2
Ktoś mówił ze Anglia słaba ? Haha. Ludzie, oni strzelają ok 4bramki na mecz ! Wiec słabi ?

daro - 11 października 2013, 23:09:19 - *.31.32.18
teraz przynajmniej na mistrzostwach będą grały najlepsze drużyny...

swo - 11 października 2013, 23:13:30 - *.centertel.pl
Remis na Wembley i Anglia w barażach...i później i odpada....zemsta Tomaszewskiego.

MarianL - 11 października 2013, 23:26:52 - *.45.multiplay.pl
Ja Czarnogórców aż tak nie żałuję. Zauważyłem, że nienawidzą nas jako naród (por. mecz Buducnoscti ze śląskiem i mecze reprezentacji). I ze wzajemnością.

edek - 11 października 2013, 23:27:51 - *.dynamic.mm.pl
@swo - Z kim remis? Bo chyba nie z Polską... chłopie, obudź się.

sla - 11 października 2013, 23:52:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak się goli frajerów...a nie męki Tantala jak nasi.

masakra - 12 października 2013, 0:07:07 - *.204.190.186
Holandia - Węgry 8:1

Twójlekarz - 12 października 2013, 0:08:43 - *.204.190.186
do MarianL - dlaczego nie bierzesz tego co Ci kazałem ?

England - 12 października 2013, 0:14:53 - *.113.121.2
Anglia już na 99% na mistrzostwach z 1. Obejrzałem 1 polowe tego meczy, Czarnogóra taktyka super autobus, chyba raz czy dwa wyszli wogole z połowy. Szkoda ze Anglia tyle sytuacji poszło, szczególnie Sturidge i Rooney.

koko - 12 października 2013, 0:34:10 - *.62.210.105
Ukraińców dobrze wytypowałem w zakładce pucharów. Z Anglią stawiałem 1-1 na 40 rocznicę 1973 hehe ale po tym co pokazali i że rywalizują z Ukrainą o 1 miejsce to na 100% oni to wygrają
Ale pocieszę was Jest progres hehe W zeszłych eliminacjach MS było tylko 11 pkt i przedostatnie miejsce Teraz będzie minimum 13 i 4 lokata

a - 12 października 2013, 0:55:09 - *.147.179.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nam tez doloza.
Poza tym mozna tylko zalowac meczu z Czarnogora w W-wie. Czarnogora od pewnego momentu w tych eliminacjach to juz galareta, nie wykorzystac tego mogli tylko tacy boiskowi frajerzy jak nasi.

CiekawyPol - 12 października 2013, 8:48:32 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe czy nasza gwiazda Lewy zagra z Angolami czy pojedzie do Borussi i Klopa szukać pocieszenia?

Kermit - 12 października 2013, 11:33:12 - *.dynamic.chello.pl
Nie wygraliśmy z Mołdawią na wyjeździe, z Ukrainą nie zdobyliśmy w dwumeczu nawet punktu,a z Anglią- chłopcy będą podłamani i Anglicy ich ...rozjadą.

@MarianL - 12 października 2013, 13:26:49 - *.static.chello.pl
Po masowych tekstach typu "Kosowo jest Serbskie" nie dziwne że tak reagowali.

krakus - 12 października 2013, 17:42:07 - *.dynamic.chello.pl
@@MarianL. a cóż Czarnogórcom do Kosowa? no chyba ze na stadionie było sporo Albańczyków, których pełno we wschodniej Czarnogórze..

markir - 15 października 2013, 20:05:29 - *.pool-180-180.dynamic.totbb.net (*.43.200.54)
niezle

bifer - 28 lutego 2016, 0:08:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze w tym meczu grał skrzydłowy Montenegro nie jaki Volkov jak sie pózniej okazało został zawodnikiem Lech Poznań.