15 października 2013, 22:05:21 - Adrian10
eMŚ: Artis Lazdiņš i Eduards Višņakovs zagrali w reprezentacji Łotwy

Artis Lazdiņš (Piast Gliwice) i Eduards Višņakovs (Widzew Łódź) wystąpili w barwach reprezentacji Łotwy w zremisowanym 2-2 (0-2) spotkaniu grupy G eliminacji mistrzostw świata ze Słowacją. Lazdiņš grał cały mecz, natomiast Višņakovs został zmieniony w 85. minucie meczu przez Mārisa Verpakovskisa. Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził z kolei zawodnik Zagłębia Lubin Deniss Rakels.

15 października 2013, 20:15 - Ryga (Skonto stadions)
Łotwa 2-2 Słowacja
Valērijs Šabala 47, Renārs Rode 90 - Martin Jakubko 9, Kornel Saláta 16

żółte kartki: Valērijs Šabala, Eduards Višņakovs, Artis Lazdiņš - Juraj Kucka.

sędziował: Jewhen Aranowśkyj (Ukraina).

Na ławce rezerwowych Łotwy całe spotkanie spędzili piłkarze znani z polskiej ligi - były zawodnik Widzewa Łódź Jurijs Žigajevs, a także znany z występów w Lechii Ivans Lukjanovs. Wśród rezerwowych gości pełne 90 minut przesiedział natomiast były bramkarz Legii Warszawa Ján Mucha.